Зупинився годинник наручний або настінні – прикмети знають чому це відбувається

eedef14b5cc917b05caca9acf5ea1fb6 Зупинився годинник наручний або настінні  прикмети знають чому це відбувається

Одна з популярних і затребуваних прийме – коли зупинилися годинник. Практично всі люди знають – це недобрий знак. Але народні повір’я не настільки категоричні. Поряд з передвістям біди, зупинилися годинник пророкують проблеми зі здоров’ям або успіхи в пошуках нових можливостей.

Чому зупинилися годинник на руці

Годинник як ручна річ, досить сильно пов’язані з біополем володаря. Тому прикмета, коли зупинилися наручний годинник, має велике значення не тільки для їх власника – вона символізує похибка в аурі. Причинами є недобре слово, пристріт, заздрість або псування. Передувати поломки може і негатив самого господаря – безконтрольна дратівливість, затяжна депресія, негативні думки або апатичне стан.

Поширені тлумачення зупинки наручних годин:

 • Попередження власника про важкої хвороби або смерті.
 • Символізує творчі або робочі простої.
 • Передбачає набуття нових можливостей.
 • Поява таємного ворога. Езотерики обґрунтовано вважають, що годинник здатні вбирати біоенергетику, спрямовану на їх носія.
 • Годинники зупинилися, а потім знову пішли – можете зітхнути вільно, небезпека благополучно минула.

7479e6858af5fc0554a7538f1672e958 Зупинився годинник наручний або настінні  прикмети знають чому це відбувається

Перестали працювати настінні годинники

Якщо зупинилися годинник на стіні – це вірна ознака, що в будинку відбувається щось недобре. На жаль, тут прикмета має трагічним змістом – вона віщує хворобу або смерть, для будинку – кліматичну катастрофу, пожежу або несправність проводки.

За прикметою, якщо раптово зупинилися годинник, значить, вдома був гість, який має недобрі наміри до господарів. Перегляньте ретельно всі кімнати на предмет виявлення незнайомих речей або, наприклад, голок в одвірках. При виявленні сторонніх предметів не можна чіпати їх руками, тут знадобиться допомога священика.

Тлумачення прикмети по днях тижня

Певний день тижня при зупинці механізму має важливе значення.

Понеділок

Цей день обіцяє завідомо провальні плани. Відкладіть намічені справи до настання кращих часів. Та ж ознака означає важку хворобу, фінансові розтрати і порожні турботи.

Вівторок

День пророкує появу кращого друга. Будьте уважні до змін, вони несприятливі і остерігайтеся прийняття помилкових рішень, сварки на ґрунті ревнощів.

Для дому день передвіщає небезпеку у вигляді пожежі або стихійного лиха.

Середа

В цей день не виключається сварка з коханою людиною, тому будьте обережні у висловлюваннях. У діловій сфері відкладіть заплановані заходи, є ризик втратити гроші.

0b28d09e5bcf9a6c96a372c77e886e46 Зупинився годинник наручний або настінні  прикмети знають чому це відбувається

Четвер

День передвіщає небезпеку на дорозі, брудні чутки і плітки. Сприятливі моменти – можливі приємні знайомства з корисними для бізнесу людьми. Будьте готові до дрібних неприємностей у майбутньому і намагайтеся менше довіряти незнайомцям.

П’ятниця

День обіцяє появу безлічі термінових проблем. Не забудьте приділити увагу своєму здоров’ю, не виключено загострення хронічних захворювань.

Незаміжнім жінкам день передвіщає розрив у відносинах з підлості подруг.

Субота

Вихідний день не віщує хороших новин. Приділіть увагу здоров’ю і перегляньте заплановані справи. Прикмета пророкує серйозне нездужання одного з родичів.

Неділя

День пророкує проблему зі здоров’ям і довгі простої у фінансовій сфері. Не втрачайте даремно часу, ретельно плануйте витрати і заробіток.

Для молодят прикмета віщує швидке розставання. Зупинилися годинник вночі – до хвороби дітей або батьків.

Годинники зупинилися з 4 до 5

Прикмета, коли зупинилися годинник між 4 та 5 годинами, пророкує неприємність. Вважається, що цей проміжок часу особливо несприятливий і обіцяє загострення хронічних захворювань.

Для незаміжньої жінки – стрілки між 4 і 5 означають смерть її коханого.

Як захистити себе від негативу

Вважайте поломку механізму знаком згори і перш ніж приймати глобальні рішення, сходіть до годинникарю. Майстер визначить причину зупинки роботи механізму. Якщо годинник поламалися «просто так» – пора приймати заходи по огорожі будинку і себе від негативної енергії.

93b8434d97d5bb9b750d36a0f35f6d6c Зупинився годинник наручний або настінні  прикмети знають чому це відбувається

Щоб нейтралізувати погані прогнози:

 • В першу чергу перевірте передчуття – здайте години в ремонт. Якщо поломка усунена, вважається, що небезпека минула щасливо.
 • Зніміть годинник і очистіть ауру житла – запросіть священика і проведіть обряд освячення кімнат водою.
 • Щоб відвести біду – наберіть в ємність води (бажано взяти святу воду). Опустіть у таз прилад на добу. Рідина «очистить» енергетику речі і «розірве» її зв’язок з домашнім біополем. Звичайно, аксесуар вже не підлягає ремонту, але енергетичний вплив годин на що живуть в будинку не подіє.
 • Якщо зупинилися дорогі серцю годинник, оберніть їх в щільну фіолетову тканину і приберіть на горище.

При проведенні обряду очищення водою не можна торкатися до речі голими руками. Вважається, що через контакт зі шкірою передається її енергетичний потенціал. Тому ритуал очищення водної проводите в рукавичках.

Очищену річ необхідно викинути далеко за межами дому, а воду вилити у засохлого дерева. За давнім повір’ям, саме так знімається негативна аура зламався аксесуара.

Не можна забувати – у кожної речі має бути свій господар. Щоб уникнути чужої енергетики, не давайте нікому чіпати або носити годинник. Пам’ятайте, особисті речі мають властивість взаємодіяти і передавати енергетику. Тому дуже важливо зберегти хорошу ауру і захистити себе від впливу чужих негативних емоцій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради