До чого горить обличчя – прикмети по дням тижня, увечері або вдень

Забобони передаються від покоління до покоління протягом століть. Одне з таких повір’їв пов’язано зі станом, коли у людини палає обличчя. Прикмета, як правило, обіцяє негативні зміни. Правда, далеко не все так однозначно. Трактування істотно змінюється, якщо враховуються додаткові моменти.

6ec6e39aa110ff22931986b51bf469a1 До чого горить обличчя – прикмети по дням тижня, увечері або вдень

Що значить, коли горить обличчя

Якщо горить обличчя, то прикмета може тлумачитися по-різному. Багато в чому це залежить від того, яка саме його частина починає палати і червоніти.

Повністю

Народні забобони свідчать, що якщо горить обличчя – значить, людини обговорюють. З цієї ж причини воно стає червоним. Розмови при цьому можуть вестися в негативному і позитивному руслі. Правда, частіше всього характер обговорення все-таки ворожий.

З одного боку

Якщо загорілася тільки одна сторона, значення буде наступним:

 • ліва. Обговорюють заздрісники, вороги. Вони очорнюють, намагаються зганьбити людину, заздрять його успіхам;
 • права. Значить, розмови ведуться в позитивному ключі, перераховуються гідності. Можливо, обговорює таємний залицяльник або друга половинка.

І вуха одночасно

Якщо обличчя горить і одночасно стали червоними вуха – це означає, що незабаром доведеться почути погані новини. Крім того, трактування може бути змінена з урахуванням того, яка саме сторона почала палати:

 • справа. Хвалебні відгуки. Цілком можливо, незабаром надійде вигідну пропозицію;
 • зліва. Критика, плітки і негативні висловлювання за спиною;
 • відразу з двох сторін. Прикмета обіцяє неприємні зміни. Правда, їх вдасться уникнути, якщо вести себе уважніше, обережніше.

725a730a213c624c3437c12f3371dba2 До чого горить обличчя – прикмети по дням тижня, увечері або вдень

Прикмета: горить лоб

Коли горить лоб, прикмета може обіцяти такі зміни:

 • виникнення серйозних проблем. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб їх вирішити;
 • зустріч зі старим знайомим. Найімовірніше, це буде людина протилежної статі. Правда, розраховувати на романтичне побачення не варто;
 • зрада дружини або коханої. Марновірство стосується лише чоловіків. При цьому відчувається жар безпосередньо по лінії росту волосся.

До чого горить ніс

У ситуації, коли горить ніс, очікуються конфлікти. Вони виникнуть на побутовому ґрунті, але не приведуть до яких-небудь наслідків. Тому переживати особливо не варто. Головне, бути стриманішим і уникати сварок.

e5ab92be0a0b71764acddaf4b52c1fb3 До чого горить обличчя – прикмети по дням тижня, увечері або вдень

До чого горить підборіддя

Гарячий підборіддя обіцяє наступними змінами:

 • швидка хвороба когось із близьких;
 • стрімке кар’єрне зростання і суттєве поліпшення фінансового становища;
 • невдовзі доведеться приймати важливе рішення.

Якщо горить підборіддя не повністю, а тільки його частину, трактування буде наступною:

 • зліва. Пощастить добре провести час в колі друзів;
 • справа. Можливі душевні або фізичні травми;
 • по центру. Незабаром з’явиться привід для ревнощів.

Значення має стать людини, відчуває печіння на підборідді. Для жінки воно обіцяє пристрасний і тривалий роман. Правда, весілля не буде. Чоловікові слід очікувати нове, але швидкоплинний любовну пригоду. Воно закінчиться менше, ніж через добу.

Трактування прикмети по днях тижня

Якщо горить обличчя, прикмету слід тлумачити по днях тижня. З урахуванням цього нюансу трактування буде суттєво відрізнятися:

 • в понеділок. Зовсім скоро доведеться приємне знайомство. Людина виявиться хорошим співрозмовником, однодумцем. Найімовірніше, він стане близьким другом;
 • у вівторок. Виникнуть конфлікти з родичем. Причиною розладу стане якась дрібниця, але вона призведе до серйозної сварку. Тому варто уважніше ставитися до своїх вчинків і слів. Завдяки цьому вдасться уникнути погіршення і без того складної ситуації;
 • в середу. Очікується романтичне побачення. Серце почне сильніше битися і також палати, як обличчя. Для того, щоб зустріч пройшла ідеально, потрібно бути позитивно налаштованим;
 • у четвер. Вдасться добре провести час у колі близьких людей. На вихідні можна влаштувати пікнік, приготувати шашлики. Без всяких сумнівів, час пролетить непомітно, а після такого відпочинку залишиться маса приємних спогадів;
 • у п’ятницю. Слід бути готовим до несподіваних новин. Щоб дізнатися, поганими чи хорошими вони будуть, потрібно звернути увагу на сторону, з якої з’явився жар. Якщо праворуч, то очікуються радісну звістку, а зліва – неприємні;
 • в суботу. Палаюче суботнім днем обличчя віщує веселе свято. Зустріч з коханою людиною або близькими друзями пройде вдало. Вона надовго запам’ятається всім учасникам заходу;
 • в неділю. Надійде пропозиція зайнятися цікавою роботою. Якщо людина якраз займається працевлаштуванням, то все вийде. Якщо ж робота вже є, то начальство запропонує зайнятися новим проектом. Завдяки цьому вдасться повною мірою проявити свої професійні навички. Керівництво оцінить це по заслугах.

0bca47df60b9ce7e6417d7baeae3b8e9 До чого горить обличчя – прикмети по дням тижня, увечері або вдень

Значення повір’я за вашим часу доби

Відчуття жару обумовлено різними причинами. При трактуванні враховують, коли палає обличчя. Пояснення буде залежати від часу доби:

 • вранці. Родич або друг у цей день опиняться в неприємній ситуації і звернуться за допомогою. Доведеться брати безпосередню участь у вирішенні проблеми;
 • вдень. Незабаром вдасться випробувати почуття сильної симпатії або навіть закоханості. Очікується знайомство з другою половинкою. Правда, знадобиться ще багато часу, щоб бути разом. Зустріч виявиться скороминущої та шляхи розійдуться, але все одно через певний період вдасться з’єднатися в любовних зв’язках;
 • ввечері. Жар в області обличчя, що відчувається у вечірній час, обіцяє приємні зміни. Не виключено, що незабаром очікується радісну звістку чи вдасться примиритися з близькою людиною;
 • вночі. З’явиться привід для ревнощів. Слід бути більш стриманим, не піддаватися почуттям, тверезо аналізувати ситуацію. Інакше є ризик виникнення серйозних конфліктів.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Тлумачення прийме найчастіше виявляються далеко не найприємнішими. Нерідко палаючі щока або лоб обіцяють проблеми в сім’ї, плітки, розчарування і наклеп. Уникнути подібних змін допоможе свята вода. Ритуал, що припускає умивання з її використанням, допомагає вберегтися від негативу.

Навіть якщо в будинку немає святої води, зневірятися не варто. Можна просто вмитися проточною водою. Крім того, незайвим буде згадати про всіх недавніх подіях, постаратися зрозуміти, хто із знайомих може зараз обговорювати. Якщо при цьому жар припинився, думки йдуть у вірному напрямку. Варто бути обережніше з цією людиною, не показувати свої емоції, переживання, уникати конфліктів.

Існує чимало народних повір’їв, які пояснюють причину почервоніння обличчя і відчуття жару. Щоб розібратися, що призвело до подібних змін, враховується багато нюансів. Завдяки цьому вдасться витлумачити прикмету правильно. Навіть якщо вона обіцяє негативні зміни, приводу для паніки немає. Потрібно спробувати зробити все можливе, щоб пророкування не збулося. Вкрай важливо при цьому контролювати емоції і вести себе стримано.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради