Прикмета про прищ на лівому, правому вусі, на мочці або біля вуха

Прикмета про прищ на вусі може бути пов’язана з різними подіями. Одні повір’я говорять про зміну погодних умов, а є і такі, що розповідають про події в особистому житті. Головне, звернути увагу на те, на якому саме вусі і в якому його місці з’явився прищик.

a6761a58b3207b90e075cca1ffaf84e5 Прикмета про прищ на лівому, правому вусі, на мочці або біля вуха

Прикмети про прищ на правому вусі

Якщо прищ з’являється у правому вусі, то прикмета в цьому випадку обіцяє благополучний результат подій. В народі говорять, що з цієї сторони людини знаходиться ангел-охоронець, який завжди приносить добрі вісті, нашіптуючи їх на вухо.

 • Підтримка друзів. Якщо ви помітили прищик на лівому вусі, то це символізує міцне дружнє плече. Ваші друзі відгукуються про вас виключно з хорошого боку, можливо, що в даний момент вони з гордістю обговорюють ваші успіхи.
 • Похвала. Інша прикмета говорить про те, що поява прищика саме на правому вусі пов’язано з похвальними словами в вашу адресу. Про вас в цей час можуть говорити сусіди, колеги, директор.
 • Вагітність. Прищик на правому вусі, іноді стає передвісником довгоочікуваного поповнення в сімействі. Радісні події можуть стосуватися не тільки конкретно вас і вашої родини, а й близьких друзів або знайомих. При цьому якщо прищик виявив на своєму правому вусі чоловік, то, можливо, що кохана жінка незабаром потішить його несподіваною новиною.
 • Любов, щасливі відносини. Зазвичай прищик на правому вусі з’являється незадовго до початку захоплюючого роману. Зверніть увагу на його розміри: чим він більше, тим сильніше будуть почуття. Якщо ж ви вже перебуваєте у відносинах, то червону цятку символізує їх бурхливий розвиток.
 • Гарні звістки. Незабаром ви дізнаєтеся приємні новини, яких чекали вже дуже давно. Але іноді отримана інформація здатна принести і печаль – за ейфорією буде розчарування.
 • Прикмети про прищ на лівому вусі

  Прищ на лівому вусі, згідно з народними прикметами, – тривожний знак. В народі говорять, що з цієї сторони стоїть чорт – злісне искушающее істота, яка усіма силами намагається зашкодити людині. І він приносить, як правило, погані вісті. Новини можуть стосуватися різних сфер життя: фінансової, особистої, кар’єри і т. д.

  Якщо на лівому вусі з’являється прищик, то в більшості випадків прикмети говорять про те, що про вас судять. Недоброзичливці розпускають плітки і всіляко сприяють поширенню чорних чуток. І чим більше розміри прища, тим сильніше вас засуджують.

  Прикмети в даному випадку радять постаратися якомога швидше обчислити ворога, в іншому випадку брехня і наклеп, за допомогою яких він намагається осквернити ім’я, негативним чином позначиться на вашій репутації, причому навіть незважаючи на те, що у сказаному немає і найменшої частки правди.

  6f633f04546ae03c9925a12377198622 Прикмета про прищ на лівому, правому вусі, на мочці або біля вуха

  Прикмети про прищ на мочці

  Про появу прищика на мочці вуха прикмета каже як про майбутні випробування. Життєвий поворот, який станеться в найближчому майбутньому, не принесе нічого хорошого.

  Народні повір’я радять підготуватися до того, що проблем буде немало. Це можуть бути конфлікти на роботі, побутові сварки або розбіжності з коханою людиною. Але при цьому склалася ситуація піде на користь, так як зміцнить у вас стійкість і навчить зібраності.

  Інші повір’я пов’язують появу прища на мочці вуха з виснаженням енергетичного поля. У народі кажуть, що з’являється таке плямочка у тих, хто постійно переживає стреси. Зараз варто подбати про душевну рівновагу і постаратися не приймати погані новини близько до серця.

  904c99c83e39e3f488cad762facf5749 Прикмета про прищ на лівому, правому вусі, на мочці або біля вуха

  Прикмети про прищ за вухом

  Коли прищ з’являється за вухом, то це є попередженням про зраду. Ви отримаєте удар в спину від близької людини, причому він підведе вас в самий відповідальний момент. Народні повір’я рекомендують прислухатися до цього тлумачення.

  Зараз вам необхідно бути напоготові, не розслабляючись і не доручаючи важливих справ нікому із сторонніх. У цей період важливо все взяти в свої руки, так як зрадником може виявитися навіть хто-небудь з родичів.

  Незайвим буде поспостерігати за людьми зі свого оточення – можливо, вам вдасться виявити уявного друга і викрити його план.

  d3f9378b8266443000709d0cf9998208 Прикмета про прищ на лівому, правому вусі, на мочці або біля вуха

  Прищ на вусі – до зміни погоди

  Якщо прищ з’явився у кого-то з людей похилого віку, то це може означати зміну погоди. При цьому значення буде залежати від пори року, в який народилася людина.

  • Влітку очікується пониження температури повітря, що буде супроводжуватися поривчастим вітром, можливі дощі.
  • Навесні – очікується істотне потепління.
  • Восени – готуйтеся до швидких заморозків.
  • Взимку – прийдуть люті морози.

  Як бачите, прищики на вухах з’являються не просто так. Вони допомагають зрозуміти, що очікує людину в недалекому майбутньому. Якщо тлумачення не найприємніше – використовуйте ці підказки, щоб підготуватися до майбутніх подій, а гарні новини сприймайте з вдячністю – так позитивних моментів у вашому житті стане ще більше.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради