7 головних причин сказати «ТАК!» кюлотам цієї осені

В Європі кюлоти відомі з давніх пір. Носили їх тоді не тільки жінки, але і чоловіки. І нехай сьогодні їх вид кардинально змінився, вони знову ввійшли в моду й стали доповнювати гардеробі сучасних модниць. Як кажуть, все нове – добре забуте старе.

 7 головних причин сказати «ТАК!» кюлотам цієї осені

Особливість цих штанів – вони коротше звичайних, стандартних джинсових штанів і мають більш вільним кроєм.

Є кілька причин, за якими джинсові кюлоти цієї осені будуть на піку популярності серед поціновувачів модного стилю.

Вони в моді

Буквально нещодавно подібний елемент гардеробу в сучасній інтерпретації можна було побачити лише на подіумах у модних показах і на обкладинках глянцевих журналів. А сьогодні їх можна знайти в будь-якому модному бутіку під будь-який бюджет.

Вони безпрограшний в будь-якому поєднанні

Їх можна носити як з топами і майками, так і з блузками і сорочками. В залежності від вибору елементів комбінації, можна створити образ безтурботності і святковості або ж знайти строгий діловий вигляд.

 7 головних причин сказати «ТАК!» кюлотам цієї осені

Вони різноманітні

На свято, ділова вечеря, похід в кіно, на пікнік – для кожного випадку різноманітні короткі штани.

Підійдуть під будь-яку фігуру

Худорлявим дівчатам завжди треба було менше турбується про те, як буде виглядати на них одяг. Для тих же, чия повнота частенько змушує засмучуватися кожен раз при вигляді відображення в дзеркалі джинсові кюлоти допоможуть приховати повноту стегон, і візуально підкреслюють талію.

Зручні і вільні

Їх вільний крій надає їм вигляду спідниці. Іноді навіть відрізнити складно. Порівняйте, що зручніше при тривалих прогулянках – вузькі джинси, або кюлоти. Багато впевнено виберуть друге.

 7 головних причин сказати «ТАК!» кюлотам цієї осені

Їх зручно носити восени

Бруд, сльоту, дощі. У довгих речі далеко не підеш, а в джинсових кюлотах хоч на край світу.

Скромно і вишукано!

Щоб здаватися стильною не обов’язково одягати на себе речі суцільно вкриті стразами. Класичні джинсові кюлоти допоможуть підкреслити хороший смак і граціозність жінки.

Таким чином, цієї осені можна сміливо вбиратися в короткі джинсові штани, щоб не відставати від модних трендів. А ви б наділи?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради