Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

Гель-лак на нігтях, на відміну від звичайного лаку, можна носити 2-3 тижні. При цьому покриття не зіпсується і не злізе з нігтя. Висушити гель-лак звичайним способом неможливо, для його сушіння потрібно використовувати ультрафіолетовий апарат. Визначити, яка саме лампа для сушіння нігтів краще, дуже важко. Тому безпосередньо перед вибором, краще проаналізувати найвідоміші марки.

Принцип роботи УФ-лампи для сушіння лаку

УФ-лампа для сушіння нігтів — одна з найпоширеніших. Її ціна не висока, вона доступна для будь-якого споживача і сушить практично будь-яке покриття.

Конструкція апарату представляє собою пластмасовий короб з люмінесцентними лампами, які сушать гель-лак за допомогою ультрафіолетового випромінювання широкого спектра дії. У апараті може бути від 1 до 4 елементів, що випромінюють ультрафіолетове колір, за 9 Ват кожен.07d36c95e4609e8bd64c5af1cbac18f0 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

Від їх кількості залежить потужність УФ-сушарки:

 • 1 лампа — потужність буде 9 Ват,
 • 2 – 18 Ват,
 • 3 -27 Ват,
 • 4 – 36 Ватт.

Іноді пристрій оснащують дзеркальним покриттям всередині або висувним піддоном. У деяких моделях на зовнішній панелі можуть перебувати кнопки управління і циферблат таймера зворотного відліку часу. У рідкісних випадках прилад оснащують вентилятором.

До недоліків УФ-лампи можна віднести:

 • згубний вплив на очі, шкіру рук і саму нігтьову пластину;
 • прояв алергічних реакцій у деяких дівчат;
 • недовгий термін служби;
 • зниження потужності при перегорання одного або декількох елементів;
 • нагрівання корпусу.

Люмінісцентні елементи швидко зношуються не тільки з-за довгого часу горіння, а й з-за частого включення і виключення. Лампи доведеться часто міняти, якщо навіть одна перегорить, потужність сушарки знизиться.

При виборі УФ-лампи для сушіння гель-лаку потрібно взяти до уваги її потужність. Також такі фактори, як тип і кількість шарів використовуваного покриття будуть впливати на якість просушування.

Як працює лампа led для манікюру?

Led-апарат працює, як і УФ, розсіюючи ультрафіолетове випромінювання. Суттєва відмінність у тому, що УФ-хвилі випромінюють вже не люмінесцентні, а світлодіодні лампи. Світлодіоди не вибагливі до кількості використань, частоту включень і виключень.9e172fce6586acb386a8b999c1621507 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

Вони не будуть нагрівати пластик корпусу. Якщо один або кілька елементів перегорять, це не вплине на роботу пристрою. Завдяки тому, що вся енергія перетворюється в світло, час полімеризації одного шару складе всього півхвилини.

Однак при всіх плюсах використання Led-ламп, існує вагомий мінус — не всяке покриття можна висушити. Такий апарат має вузький діапазон випромінюваних ультрафіолетових хвиль і виконує свої функції тільки для спеціальних адаптованих засобів. Тому деякі «важкі» гелі він може не досушити або не просушити взагалі.

Чим відрізняється від УФ Led-лампи

Лампа для сушіння нігтів (яка допоможе краще зрозуміти порівняльна таблиця нижче) працює з допомогою ультрафіолету, який випромінюється люмінесцентними або світлодіодними приладами.923a0c5c5702d5faa4017fa172587cc2 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

У таблиці наведені відмінності УФ і Led-пристроїв:

Характеристики УФ-лампа Led-лампа
Нагрівальний елемент люмінесцентні лампи світлодіодні лампи
Потужність 0т 9 до 36 Ват від 9 до 45 Ватт
Швидкість полімеризації 0т 120 сек. від 20 сек.
Термін служби (кількість годин на роботі) від 5 до 10000 ч. від 50000 до 100000 ч.
Спектр дії (можливість сушіння різноманітних покриттів) широкий вузький
Шкоди для шкіри рук, зору, нігтьової пластини існує практично відсутня

На ринку манікюрної індустрії є ще й лампи-гібриди. Такі моделі оснащені як люмінесцентними елементами, так і світлодіодами. Вони поєднують в собі всі плюси застосування Led-ламп, але в той же час, як і УФ-пристрої, просушують будь-який тип покриттів.f38213d20e61684c056de034f7c3d0b2 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

Основний недолік – висока ціна в порівнянні з аналогами, які працюють на люмінесцентних лампах або світлодіодах окремо. Для професіоналів такий прилад буде незамінний і прослужить дуже довго.

Шкідливі лампи для манікюру?

Сушіння нігтів в УФ-лампі шкодить шкірі рук і безпосередньо нігтям з-за впливу ультрафіолетових променів. На форумах з описом таких приладів можна побачити інформацію, що тривале використання УФ-пристроїв викликає рак. Вчені спростували цю інформацію.

Дослідниками американської асоціації по боротьбі з раковими захворюваннями було проведено ряд перевірок. Після вивчення принципу дії ультрафіолетових приладів для манікюру, фахівці не підтвердили цей факт. Доза випромінювання на шкіру мізерно мала і не прирівнюється навіть до пагубному впливу солярію. ea6867a3df0acd996c7d89d57b7c64d8 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

Перед сушінням рекомендується наносити на шкіру рук сонцезахисний крем або надягати спеціальні рукавички для манікюру. Такі дії неодмінно захистять шкіру від негативного впливу.

Лампи Led для сушіння нігтів абсолютно нешкідливими. Є думка, що такий прилад погано впливає на зір. Відбувається це через дешевих світлодіодів, конструкція яких може бути виконано не правильно.

Чим дорожче апарат, тим якісніше виробник поставив лампи. Тому, вибираючи пристрій, який краще, потрібно уважно вивчити конструкцію, щоб не нашкодити власному здоров’ю та здоров’ю клієнтів.

Можлива алергія при використанні ламп для манікюру?

Лампа для сушіння нігтів (яка краще підходить для жінок з алергією УФ або Led, залежить від нагрівального елемента) може викликати алергійну реакцію. Вся справа в ультрафіолетовому випромінюванні. У поодиноких випадках у жінок зустрічаються алергічні реакції на ультрафіолетове випромінювання.

Найчастіше симптоми спостерігаються у дівчат, чутливих до сонячного світла. Вони можуть з’явитися як після першого застосування, так і через кілька використань приладу, із-за накопичення алергену в організмі. А такі фактори, як спадковість або індивідуальна непереносимість можуть посилити реакцію.

Симптоми появи алергічної реакції можуть проявлятися як:

 • висип навколо нігтя;
 • шкірний свербіж;7a1e60de749e79988179f0224c97adf6 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки
 • почервоніння;
 • набряки, пухирі або набряки.

Навіть не використовуючи УФ-апарат тривалий час, при відновленні процедур у схильних дівчат з чутливою шкірою алергія повертається знову. Для таких жінок більше підходять світлодіодні пристрої, так як у них невеликий діапазон випромінювання УФ-хвиль.

Як вибрати лампу?

Обираючи прилад, потрібно керуватися критеріями:

 • Фінансові можливості. Для домашнього манікюру можна придбати бюджетну УФ-лампу. Купити такі пристрої дуже дешево можна на сайтах з китайськими товарами або в будь-якому магазині, що продає товари для манікюру.
 • Алергія до ультрафіолету. Якщо у дівчини спостерігається шкірна реакція на ультрафіолетове випромінювання, найкращою альтернативою для неї буде Led-лампа.
 • Для чого вибирається прилад. Якщо жінка купує пристрій тільки для домашньої сушіння гель-лаку, вона може спокійно взяти Led-апарат, і використовувати адаптовані під неї кошти. Якщо ж планується робити манікюр професійно, краще всього придбати потужну лампу-гібрид.
 • Манікюр або педикюр. Для фарбування нігтів і на ногах потрібно звернути увагу на габарити приладу. Не кожна модель підійде для цієї мети з-за невеликого розміру і ширини прорізу для пальців.
 • Всі прилади мають різні характеристики. Можна купити дорогу УФ-лампу з додатковими можливостями або придбати бюджетний світлодіодний апарат з відсутністю багатьох допоміжних функцій, але який забезпечить швидку сушку і безпеку для здоров’я.

  Потрібна професійна лампа для домашнього користування?

  Частіше жінками купуються лампи середньої вартості, незалежно від їх виду, УФ або Led. Будинки використовуються малогабаритні і малопотужні пристрої. Такі функції, як швидкість полімеризації за 10-30 секунд, важливі лише для майстрів манікюру. Основними вимогами для манікюру вдома є довгостроковість і компактність апарату.447b4259fd2352c7f91a7f32e930d06c Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

  Лампа для сушіння нігтів (яка краще залежить від можливості споживача і області застосування) повинна бути універсальною, малогабаритної і з великим терміном роботи без обслуговування. Для сушіння гель-лаку будинку багатофункціональний прилад не знадобиться.

  Скільки коштують ультрафіолетові і Led лампи?

  Вартість повністю залежить від характеристик пристрою. УФ-апарати з потужністю 9 Вт будуть коштувати близько 1500 руб., а з потужністю 36 Вт — до 3300 руб.

  Led-прилади дорожче УФ приблизно в два рази (до 8000 руб.). Їх ціна будується вже не на основі потужності (максимальна — 45 Ватт), а на час полімеризації і додаткових функціях. Якщо УФ-апарат в середньому полимеризирует покриття за 60 – 120 секунд, то світлодіодний висушить його за 20 секунд.

  b51caa63a8fffd35fe2fcbcf694cefb6 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. ВідгукиУФ лампа для сушіння нігтів 9Вт

  Лампа для сушіння нігтів (яка краще визначається ще й фактом безпеки) з люмінісцентними елементами має малу частку ртуті, а світлодіоди абсолютно безпечні. Додатковими перевагами Led-приладу можна вважати і його терміновість. Він може працювати без обслуговування до 100000 годин. Саме за рахунок характеристик і додаткових переваг залежить і його ціна.

  Рейтинг кращих виробників ламп

  У таблиці наведено порівняльний перелік основних марок апаратів для сушіння гель-лаку на ринку нігтьової індустрії і їх середня ціна.

  Назва Середня ціна, руб.
  Planet Nails Big Heart 2300
  УФ-лампа 36W Aliexpress 1000
  CND UV Lamp 36W 13000
  9W Mini Nail Dryer LED UV Lamp 650
  LED+CCFL «Diamond» 5000
  JessNail 36 B 2000
  OPILED light 19000
  RuNail 36 Вт RU 911 2500

  Якщо купується пристрій для домашнього манікюру, можна витратити всього 650 руб., а якщо потрібен більш професійний і універсальний прилад, доведеться витратитися (13000-19000 руб.).

  CND UV Lamp 36W

  Апарат частіше використовується майстрами манікюру і педикюру. У порівнянні з аналогами модель володіє рядом переваг. c6d98386442c235a3c12224da801b655 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. ВідгукиУ ній встановлений дисплей з зворотним відліком часу і зображенням потужності, можливість мануального управління і ще ряд додаткових функцій для комфортного використання (знімний піддон, зручна ручка для перенесення).

  JessNail 36 В

  Звичайний, але широко поширений апарат російського виробництва. Ця модель підійде непрофесіоналам і початківцям майстрам. Працює на 4 люмінесцентних елементах, що дають в сумі потужність 36 Вт. У пристрої запрограмований зворотний відлік часу лише на 2 і 3 хвилини, що вкрай незручно.

  Лампа OPILED light

  Лідер серед пристроїв для професійного використання. OPILED light має 32 потужних світлодіоди, які полимеризируют покриття за дуже короткий час (від 10 до 30 сек.). Управляється сенсором.d1668183193b54cf71171dfb6b06e457 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

  Є секундомір для зворотного відліку часу. Складається з міцного металевого корпусу і дзеркального покриття усередині корпусу, що збільшує його ефективність в рази в порівнянні з іншими моделями. Мінусами застосування, крім високої вартості, будуть ще й певний список покриттів, допустимих до сушіння і мережева євро-вилка, для якої потрібен спеціальний перехідник.

  LED+CCFL «Diamond»

  Золота середина в рейтингу світлодіодних пристроїв. У ній встановлено 12 світлодіодів і 1 спіраль, що дозволяє просушити покриття за короткий час.

  Є відлік часу на 10, 30 або 60 секунд, проте, він встановлений на задній частині приладу, що некомфортно для самостійної сушіння. Також варто відзначити малі розміри моделі, при яких вийде просушити відразу тільки нігті на чотирьох пальцях.

  RuNail 36 ВтRU 911

  Апарат широко використовується як дівчатами вдома, так і майстрами нейл-індустрії. RuNail 36 Вт RU 911 виглядає у формі «тунелю» і важить 1,5 кг. Апарат оснащений 4 люмінесцентними елементами лампами 9 Ват кожен. 8f823024148d991f47db1fb9fdd22ed7 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки Є таймер з 3 режимами. До недоліків відносять тільки встановлений фірмою гарантійний термін рівний 3 місяцям, що може мати на увазі під собою недовге експлуатацію.

  Planet Nails Big Heart

  Один з найдешевших Led-приладів. Planet Nails Big Heart підходить для використання вдома або тренувань починаючого майстра. Вона оснащена 28 лампами потужністю 4,5 Вт.

  Особливістю є її тривала експлуатація без обслуговування. Розробниками встановлено 40000 годин світіння, але тільки при роботі з певними покриттями. Недоліком є відсутність таймера і циферблату.

  9W Mini Nail Dryer LED UV Lamp

  Найменша Led-лампа. Головні особливості — компактність і дуже низька ціна. Природно, ця модель не підійде для професіоналів, однак, буде дуже ефективною для манікюру вдома. Незважаючи на малі габарити, має таймер. Її дуже удоюно брати з собою. З недоліків виділяють малу потужність і короткий шнур.

  УФ-лампа 36W Aliexpress

  Незамінний варіант для новачків. Апарат з Китаю не має ніяких додаткових функцій. УФ-апарат 36W Aliexpress оснащений 2-х хвилинним таймером і висувним піддоном.1d447dd2f33417177b2e4408efa23154 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

  Вона сушить всі типи покриттів для нігтів і користується активним попитом. Недоліком вважається часто зустрічається заводський брак і недовга служба люмінесцентних елементів після покупки.

  Найкращі лампи, за відгуками покупців

  Скласти загальну думку користувачів на конкретний апарат для сушіння нігтів неможливо, так як всі вони поділяються на кілька видів. Бувають як дешеві, практичні в домашніх умовах, так і дорогі, застосовувані як вдома, так і в салонах краси.

  В Росії великим попитом користується УФ – лампа Master Professional W 818 36W. Вона відноситься до одних з найбільш дешевих ламп. Хоча в ній відсутні додаткові функції, більшість коментарів користувачів на її рахунок позитивні. Основні особливості — це ціна (1000 руб.) і наявність таймера з одним режимом на 2 хвилини.

  У корпусі є висувний піддон. Габарити пристрою дозволяють сушити гель-лак відразу на п’яти пальцях. Користувачі інтернету описують недоліки даної лампи в поганій якості пластику, короткому мережевому шнурі і частому заводському браку. Однак Master Professional W 818 36W подобається покупцям доступною ціною, легким обслуговуванням і довговічністю.f7bb82bf62d030bfcc52368f65de48e1 Лампа для сушіння нігтів: УФ або лід. Яка краще, скільки коштує: УФ або лід, шкідлива, алергія, як працює професійна, як вибрати. Відгуки

  З більш дорогих і якісних ламп дівчата вибирають ORLY Gel FX 480. Її ціна коливається від 8000 до 10000 руб. Ця модель компактна, мало важить і має гарний дизайн. Вона оснащена сенсорним управлінням і зручним інтерфейсом, має таймер на 10, 20 і 30 секунд.

  Володарі такого приладу, цінують його тривале застосування без заміни елементів (ресурс до 45000 годин). Найчастіше ORLY Gel FX 480 використовується професіоналами нейл-індустрії, однак користувачі застосовують її і для домашнього манікюру.

  Лампи для сушіння нігтів бувають різних видів і розмірів. Тривалість служби і ціна цих апаратів теж дуже різноманітні. Вибираючи пристрій, який краще, потрібно звертати увагу на всі критерії і покладатися на думки покупців, які вже випробували прилади.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про лампах для сушіння нігтів

  Як вибрати лампу для сушіння гель лаку:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради