Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

Важливо ретельно продумати, з яким кольором поєднується рожевий колір в одязі, щоб образ в цілому виглядав стильно і не занадто легковажно. Використання будь-якого з відтінків рожевого здатне надати вигляду ніжність, чарівність і легкість.

Значення рожевого кольору в одязі і його психологічне сприйняття оточуючими

Рожевий колір вважається одним з гендерних відтінків. Існує думка, що використовувати цей колір в одязі дозволено тільки представницям прекрасної статі, причому виключно юним. Про це знову і знову нагадують рожеві стрічки на конвертах дівчаток в пологовому будинку, рожеві платтячка і банти, коляски, іграшки та інші всілякі дрібниці.d17b8e1240bc47112fa8161269f91ec4 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

Рожевий колір асоціюється з молодістю, безпечністю і легковажністю. Причому багато хто вважає, що такий колір підходить навіть не всім дівчатам, а тільки світлошкірим блондинкам.

Однак, це думка все ж помилково. З кожним роком модні стилісти все частіше використовують відтінки рожевого одяг для чоловіків. Він не настільки агресивний, як, наприклад, червоний і дозволяє надати образу м’якість і елегантність.

0b00a201d30d518086a55886c875a6af Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

А правильно підібраний одяг та додаткові деталі рожевого кольору для зрілої дами, здатна візуально зробити її значно молодше і жіночні.

Кому підходить рожевий колір з кольоротипу зовнішності

Щоб більш коректно підібрати одяг і її колірну гаму, існує градація людей за кольоротипом. Найвідомішою є «теорія пір року», згідно з якою колірний тип обумовлюється сезонами (весна, літо, осінь і зима).

24a84d7c6b6cbcba892c8b03d4fbb69a Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймаєтьсяРожевий колір в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається і як носити — далі в статті!

Найбільш відповідні відтінки рожевого по колірному типу зовнішності:

 • Весна. Жінкам цього типу підходять ніжні теплі тони. Наприклад, лососевий, фламинговый або кораловий. Яскравого рожевого кольору, а також його холодних відтінків, варто уникати. Вони додадуть шкірі ще більшу блідість.
 • Літо. Представниці цього типу будуть чудово виглядати в одязі холодних відтінків кольору. Наприклад, порошно-рожевий. Однак їм не слід відмовлятися і від теплих яскравих тонів рожевого кольору.
 • Осінь. Жінкам цього типу переважно вибирати одяг м’яких теплих тонів лососини або фламінго. Слід уникати яскравих і холодних відтінків рожевого.
 • Зима. Власницям цього типу чудово підійдуть темні тони рожевого кольору. Приміром, малиновий або рубіновий. Одяг кольору фуксії або мадженты вигідно підкреслять темні очі і волосся. Рекомендується відмовитися від блідих теплих відтінків рожевого.
 • Однак, це розділення все-таки досить умовно. Деколи вельми проблематично визначити один конкретний кольоротип. Нерідко зустрічаються проміжні змішані варіанти. Тому при виборі кольору гардеробу не варто орієнтуватися тільки на цю теорію.

  Основні популярні відтінки рожевого кольору

  Існує маса різних відтінків рожевого кольору, які здатні вигідно підкреслити особливості зовнішності і приховати дрібні недоліки. Досить просто подрать відповідний тон, щоб виглядати жіночно і привабливо.

   

  Блідо-рожевий

  Цей відтінок рожевого кольору відноситься до групи холодних тонів. Його сміливо можна використовувати замість одягу білого кольору. Він поєднується з усіма холодними кольорами. Одяг такого суворого і скромного відтінку чудово підійде для офісу. Ніяких асоціацій з «гламуром».

  0c42a2424f087f9509793bb4ac36a830 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Порошно-рожевий

  Незважаючи на досить непривабливе назву, цей приглушений відтінок вельми цікавий. Утворюється він шляхом змішування рожевого і сірого. Це один з тих відтінків рожевого кольору, який прекрасно підходить жінкам зрілого віку всіх комплекцій, як в легкому літньому одязі, так і в діловому стилі. Порошно-рожевий – колір спокою і умиротворення.

  849b7c4c85012464cdbc5a8e4d7886e3 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Лососевий

  Цей відтінок відноситься до теплої гамі і утворюється від змішування оранжевого та рожевого кольорів. Лососевий тон відрізняється своєю універсальністю. Він здатний освіжити обличчя, зробити його візуально молодше. Одяг такого кольору підійде як для торжества, так і для звичайної прогулянки або занять спортом.

  Фламінго

  Цей теплий відтінок є поєднанням рожевого, білого і синього кольорів. Одяг подібного тону підійде далеко не всім і не для кожного випадку. Наприклад, в офісі, на діловій зустрічі або активному відпочинку вона буде виглядати недоречно. Стилісти рекомендують використовувати його для романтичних побачень, відпочинку на курорті, в ресторані або театрі.

  a519c0fc61816da626dda4e70d575c7e Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Малиновий

  Це дуже контрастний агресивний колір теплої гами. Використовувати його в одязі бажано тільки в якості яскравого акценту, щоб образ в цілому не виглядав смішно і безглуздо. Він прекрасно підійде для зимового та осіннього одягу, дозволить додати трішки тепла в непогожу погоду і підніме настрій.

  e1130c98d990d97b87259cf1909b7c1b Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

   

  Фуксія

  Колір фуксії – це яскравий насичений відтінок, у світі моди відомий під назвою «шокуючий рожевий». Він володіє однією специфічною рисою – здатністю підкреслювати форму тіла. Тому жінкам із зайвими кілограмами чи іншими вадами не варто захоплюватися цим кольором. Виправити становище допоможе гладка фактура тканини без лиску і лаконічний крій.

  61e0928d1f4a8b63e6d15422f6d42f9c Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Кораловий

  Цей колір прекрасно гармонує з теплою порою року, тому використовувати його краще навесні або влітку. Кораловий – дуже романтичний і жіночний відтінок. Жінка в такому вбранні, безумовно, приверне погляди оточуючих на прогулянці і світському заході.

  bcbca79dd1d02aee4c177e43a20a1905 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Маджента

  Подібно кольору фуксії, маджента є яскравим соковитим тоном і відноситься до ряду пурпурних відтінків. Холодний це відтінок або теплий визначити точно неможливо. Він поєднує в собі переваги обох якостей.

  e5be0fd4de8a7033653b2b706e0b31ac Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Підходить сильним вольовим жінкам, які не бояться виділитися з натовпу. Цей колір здатний надати впевненості в собі. Однак, перевантажувати образ деталями кольору мадженты все ж не варто.

  Рожевий, як базовий і як доповнення

  c0f0ddc3b507fd1bb1c466cf87fbbacd Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Щоб виглядати привабливо і жіночно важливо запам’ятати, які кольори поєднуються між собою в одязі. Не всі відтінки рожевого кольору можна віднести до базових.

  Наприклад, насичені відтінки рожевого стилісти рекомендують застосовувати лише в якості яскравого акценту до основних базових квітів, якими вважаються:

  • білий;
  • сірий;
  • чорний;
  • бежевий;
  • коричневий;
  • синій.

  А ось блідо-рожевий або порошно-рожевий цілком може стати основним кольором стильного образу. Ці м’які приглушені відтінки не притягнуть особливої уваги оточуючих, навіть є вся одяг та аксесуари підібрані в тон. Та й з іншими кольорами вони прекрасно поєднуються.

  c14cbf91cf7ad639aa45797aaf77a78a Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Правила поєднання рожевого з іншими квітами

  Для створення гармонійного образу жінці рекомендується враховувати наступне:

  493b1e15fca5329abd737f39107667d4 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  • вік і статуру;
  • готовність виділятися з натовпу і привертати увагу;
  • відповідні відтінки по колірному типу зовнішності;
  • які кольори поєднуються з рожевим кольором в одязі.

  Варто запам’ятати, що рожевий колір не має особливої універсальністю. Особливо деякі його відтінки.

  І якщо одній дівчині він здатний допомогти виглядати, немов казкова принцеса, то з іншого, навпаки, виникне протилежна ситуація.

  Рожевий і білий

  Поєднання рожевого кольору з білим – одне з найбільш простих і універсальних.

  Така пара дозволить створити жіночний, по-весняному ніжний образ. З білим можна комбінувати всі відповідні тони рожевого. Допустимо використовувати будь-які варіації поєднання цих кольорів. Переважати може будь-який з них.

  a076e5899b3362392202ef2957868fa9 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Рожевий і чорний колір

  Поєднання всіх відтінків рожевого кольору з чорним виглядає більш ефектно і насичено. При цьому є більш практичним варіантом в повсякденному використанні. Необхідно постаратися розташовувати світлі тони ближче до відкритих ділянок шкіри, якщо чорних колір не відповідає колірному типу зовнішності.

  030b63d668721c0eea3e9f6d65529466 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Рожевий і червоний

  2860cd7a7ef2336d2c21d16beebfd692 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Агресивний червоний колір з м’якими відтінками рожевого – досить граціозна пара. Ця комбінація приховує в собі абсолютні протилежності: пристрасть і ніжність, скандали і самопожертву, турботу і запальність.

  Червоно-рожеве поєднання підходить впевненим у собі, рішучим жінкам.

  Рожевий і зелений

  Таке з’єднання продиктоване самою природою: велика кількість зелені і милі рожеві квіти всіляких відтінків. Але все-таки в одязі їх слід комбінувати обережно, з розумом.

  Варто вибирати більш м’які світлі відтінки рожевого. А от зелений, навпаки, повинен бути насиченим і темним.

  Рожевий і коричневий

  З коричневим кольором чудово поєднуються всі відтінки рожевого. Причому комбінувати їх можна в різних варіаціях.

  Переважати в образі може будь-який з цих кольорів. Таке поєднання завжди буде виглядати елегантно і престижно. Чим світліше відтінок рожевого, тим официальнее виглядає наряд.

  3ed1feb6f9c847c3e2d61aea012311b2 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Рожевий і бежевий

  Таке з’єднання досить суперечливо. Бежевий колір і поодинці висловлює шик і розкіш. Тому в пару слід підбирати благородні відтінки рожевого. Для офісу прекрасно підійде поєднання бежевого і блідо-рожевого. А ось малиновий, або тон фуксії в парі з тілесним, зацікавить сміливу яскраву жінку.

  656e53976a776063f01641fe9278138c Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Рожевий і помаранчевий тон

  Помаранчевий колір не має холодних відтінків. Тому всі сполучення з цим тоном, а з рожевим особливо, наповнять образ сяйвом, свіжістю й бадьорістю. Таке комбінування квітів підходить жінкам активним, цілеспрямованим. Однак для вдалого гармонійного поєднання варто використовувати теплі відтінки рожевого кольору.

  Рожевий та жовтий

  Така пара відрізняється ніжністю і жіночністю. Жінка в одязі такого кольору справляє враження невинної, ласкавою та доброзичливої особистості. У гардеробі таке поєднання підійде для повсякденних справ або неспішних прогулянок на свіжому повітрі. Однак, і для вечірнього плаття ця комбінація цілком прийнятна.

  Рожевий та синій

  Це досить колоритна і гармонійна пара, як символ контрасту між чоловіком і жінкою. Класичний синій колір холодний і стриманий, додасть інтелігентність. А рожевий, в свою чергу, додасть романтики і легкості. Наряд в синьо-рожевих тонах підходить для роботи, відпочинку і світського заходу.

  465e2ef9d4cd557e4e08ada6fe838244 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Рожевий і блакитний

  Як і у випадку із зеленим кольором, таке поєднання навіяно природою. Чого варто вигляд західного заграви на чистому блакитному небі або світанок на тлі спокійного моря. Холодними світлими відтінками блакитного і рожевого додадуть образу легкість і свіжість. Не рекомендується використовувати виключно пастельні тони, щоб в цілому не виглядати блякло й нудно.

  Рожевий і сірий

  Це майже класика. В залежності від яскравості відтінку рожевого кольору, таке поєднання можна підібрати на будь-який випадок життя. Чим більше сірого, тим официальнее буде виглядати образ. Варто врахувати, що темні сірі відтінки здатні візуально зробити фігуру стрункішою.

  935c37a94d4854d4b68bac95d7b5a0fc Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Вечірні сукні рожевого кольору

  Неможливо уявити більш романтичний наряд, ніж вечірнє плаття рожеве. За умови коректно підібраного крою і тканини, такий образ виглядає жіночно і ніжно. Варто відзначити, що сукня такого кольори краще вибирати молодим дівчатам. Відтінки рожевого уособлюють собою невинність, чистоту і цнотливість.

  7366d39329c428b41aff1d3241b18435 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Такий наряд – чудовий вибір для випускного вечора або світського заходу. Весільне плаття ніжного рожевого кольору – чудове рішення для ніжною і романтичною нареченої.

  917c2b02a3452810d6e596170842a170 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Однак жінкам постарше теж ні в якому разі не слід відмовляти собі в задоволенні покрасуватися в рожевому платті. Це допоможе їм виглядати значно молодше і привабливіше. Лише відтінки необхідно вибирати більш приглушені, з домішками бежевого або сірого.

  Аксесуари та взуття рожевого кольору

  Щоб образ виглядав природно і гармонійно, перед вибором слід враховувати, з яким кольором в одязі можна поєднувати додаткові деталі рожевого кольору. Безумовно, все залежить від відтінку рожевого.

  d4f0154ab3f26e54d00657a91155c254 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Але важливо не переборщити з акцентами, інакше весь зовнішній вигляд може бути безнадійно зіпсований. Завжди необхідно дотримуватися розумних пропорцій, поєднуючи рожеві аксесуари з нарядами інших спокійних кольорів.

  Взуття та аксесуари цього життєрадісного тону особливо гарні навесні і влітку. Вони символізують собою свято і гарний настрій. Але не варто зовсім відмовлятися від них і холодну пору року. Взимку вони стануть нагадуванням про теплі літні дні і яскравому сонці.

  З чим поєднується рожевий колір

  Для складання стильного образу, слід розібратися з яким кольором не варто поєднувати рожевий колір в одязі, щоб виглядати привабливо. Фахівці не говорять про якесь конкретному кольорі. Все буде залежати від відтінків.

  f45028b3910cfd495f05e0e100cbe1de Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Навіть, на перший погляд, протилежні не поєднуються кольори можна успішно комбінувати в одному образі. Наприклад, рожевий з зеленим, червоним або помаранчевим.

  ea5857340c7f491f69f1380b51598b71 Рожевий колір. Поєднання в одязі для жінок, з чим поєднується, що значить, комусь підходить, як виглядає і сприймається

  Просто підходять такі поєднання далеко не всім. Та й не кожна жінка зважиться використовувати такі пари у своєму гардеробі.

  Єдине правило – все слід використовувати в міру. Якщо рожевий колір густих насичених відтінків, додати до нього слід більш спокійні тони, щоб в цілому не виглядати занадто строкато і яскраво.

  Необхідно навчитися правильно поєднувати рожевий колір в одязі з іншими квітами. Підбирати відповідний відтінок необхідно, виходячи з кольоротипу зовнішності, фігури, комплекції і віку.

  Рожевий колір асоціюють з життєлюбством і безпечністю. Використовувати його в своєму гардеробі допустимо не лише молодим дівчатам. Чудово він виглядає і на зрілих жінок, і на чоловіків.

  Одяг такого кольору можна використовувати в самих різних життєвих ситуаціях. Достатньо прислухатися до свого внутрішнього голосу, порад стилістів і не боятися експериментів.

  Автор матеріалу: Костюк Тетяна

  Цікаві відео про поєднання рожевого з іншими квітами в гардеробі

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради