До чого розсипати цукор на стіл, на підлогу – прикмети для незаміжніх дівчат, жінок, чоловіків

Розсипати цукор – до солодкого життя. Прикмета про це продукт сформувалася ще в далекі часи, коли він був доступний далеко не кожному, і купували його переважно в невеликій кількості. В результаті склалося повір’я: розсипати цукор неодмінно до чого-небудь хорошого, так як дозволити його собі могли тільки багаті сім’ї.

63ca0352008b0ba27c1fbc336106adf8 До чого розсипати цукор на стіл, на підлогу – прикмети для незаміжніх дівчат, жінок, чоловіків

До чого розсипався цукор?

Якщо вам довелося випадково розсипати цукор, то тлумачити прикмету можна наступним чином:

 • Велика кількість розсипаної солодких крупинок означає, що вас очікує благополуччя. Справи у фінансовій сфері налагодяться, дохід буде високим і стабільним.
 • Якщо ж ви розсипали невелику порцію, то це також обіцяє прибуток. Тільки вона буде одноразовою і незначною. Це може бути виграш у лотерею, премія або вам повернуть борг.
 • Для незаміжньої дівчини розсипаний цукор по прикметі означає особисте щастя. Незабаром вона зустріне чоловіка, за якого, цілком можливо, вийде заміж. Для того щоб прикмета спрацювала і принесла щасливі зміни, на поверхні просыпанной гірки пальцем лівої руки намалювати сердечко.
 • Якщо цукор на стіл або підлогу розсипала заміжня жінка, то це обіцяє щасливий період у відносинах з чоловіком. В їх життя повернеться романтика, пристрасть спалахне з новою силою.
 • Для чоловіка така подія також є хорошим знаком. Зараз найкращий період для того, щоб підкорити серце коханої. Пора діяти – успіх гарантований.
 • Розсипаний цукор стає передвісником білої смуги в житті. Жінкам цей період обіцяє велику кількість шанувальників, підвищену увагу з боку представників протилежної статі.
 • Якщо розсипався не з вашої вини, а просто з-за того, що порвався мішок, вас очікують приємні новини або несподівана прибуток.
 • Раніше було прийнято спеціально розсипати цукор перед молодятами. Солодка доріжка ставала символом благополуччя і сімейного щастя.

  f1216f28bf0fa581e68a79f6bf3f8f88 До чого розсипати цукор на стіл, на підлогу – прикмети для незаміжніх дівчат, жінок, чоловіків

  Народні прикмети про розсипаний цукор в залежності від місця

  Розсипати цукор на підлогу або на стіл, за прикметою, сприятливий знак. Переживати з цього приводу не варто, так як незабаром вас очікують тільки радісні події.

  На стіл

  Найчастіше цукор просипають на стіл, так як баночка з цим солодким продуктом зберігається саме там. І якщо сталася така помилка, не засмучуйтеся. Просипати на стіл цукор – до достатку. Це обіцяє ситість і непогане матеріальне становище. Ваш стіл буде пишним і багатим на радість мешканцям і гостям.

  Одна ложечка цього продукту, розсипаної на стіл, обіцяє безбідне життя протягом року. З цієї причини не варто картати себе за незграбність: вас чекають хороші зміни і тільки світле майбутнє.

  На підлогу

  Розсипав цукор на підлогу – це також щаслива прикмета. Справи у фінансовій сфері налагодяться, в будинку буде панувати мир і спокій. Це ж подія може означати і любовні пригоди.

 • Незаміжніх дівчат і неодружених хлопців в цьому випадку очікують приємні романтичні побачення.
 • Якщо просипав хтось з подружжя, то це обіцяє нове знайомство з представником протилежної статі, яке, можливо, виллється в бурхливий роман.
 • Але коли чоловік і дружина разом розсипають на підлогу цукор, значення прикмети інше – в будинок прийде радість, відносини взаєморозуміння, а шлюб буде довгим і міцним.
 • У двері

  Якщо солодкі крупинки прокидаються у двері, то тим самим вони обіцяють приємні клопоти. Це буде ремонт або велике придбання. У будь-якому випадку грошове вкладення буде вдалим. Друге значення цієї прикмети – збільшення матеріального достатку, причому у всіх членів сім’ї без винятку. Когось чекає просування по кар’єрних сходах, кому-то повернуть старі борги.

  Є ще одне тлумачення – просипали у двері, чекайте гостей. Зустріч обіцяє бути приємним, солодким. Цьому візиту ви будете раді, а спілкування відбуватиметься на позитивній ноті.

  89a54d4807fa991fe25c2b8878030573 До чого розсипати цукор на стіл, на підлогу – прикмети для незаміжніх дівчат, жінок, чоловіків

  Прикмети про кусковий цукор

  Просипати рафінований цукор складно, тому що кристали в ньому спресовані досить добре. Але все ж іноді таке трапляється. Прикмета в цій ситуації обіцяє наступне:

  • якщо розсипалося кілька шматочків, вас чекає нова цікава робота, яка буде приносити моральне задоволення та стабільний дохід;
  • якщо впав один шматочок рафінаду – отримаєте подарунок у вигляді грошової суми;
  • якщо рафінований цукор розсипався в той момент, коли ви намагалися його розкусити – це обіцяє поліпшення фінансового становища, наприклад, прибуток від угоди.
  • якщо шматочок випадає з рук і розсипається на безліч кристалів – це обіцяє успіх у діловій сфері, ви знайдете надійних партнерів, і ваш бізнес буде процвітати.

  Що робити з просыпанным цукром?

  Згідно з народними повір’ями, просыпанный цукор відразу ж прибирати не слід. Нехай він деякий час полежить на підлозі або на столі – це дозволить збільшити шанси на успіх. Через пару годин акуратно зберіть крупинки і віднесіть на вулицю.

  Викидати «солодку прикмету» не рекомендується. Кристалики слід повернути землі. Якщо зробити все за правилами, прикмета принесе хороші зміни.це важлива частина повір’я. У народі кажуть, що коли ви викидаєте цей продукт у відро для сміття, то разом з цим ви відмовляєтеся від грошей і заповітних бажань.

  Прикмети про розсипаний цукор обіцяють виключно хороші події. Але при цьому пам’ятайте, що радість і прибуток можна очікувати тільки в тому випадку, якщо ви упустили солодкі крупинки випадково.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради