Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Щоб отримати гарні якісні фотографії, необхідний хороший фотограф і вміння правильно подати свої кращі сторони. Багато дівчат люблять брати участь у фотосесіях, і, щоб отримати вражаючий результат, потрібно знати основні ази позування.

Особливості вдалого позування

Позування для фотосесії (дівчата повинні взяти собі на замітку кілька порад) включає здатність виділити переваги моделі і приховати недоліки. На сьогоднішній день практично кожна дівчина хоче навчитися приймати красиві пози для кадру, щоб потім ділитися фотографіями з друзями в соціальних мережах.

Щоб добре позувати, потрібно не тільки вміти вибудувати композицію кадру, але і передати потрібні емоції. На перший погляд здається, що фотогенічним людям досить просто встати перед камерою – і гарний знімок вже готовий. Але вміння позувати – це навик, який можна освоїти, приклавши трохи зусиль і відпрацювання його на практиці.

Правильна постава або латинська буква S

Гарна постава – істотний запорука отримання яскравого кадру. Часта помилка на фото – опущена голова, в такому положенні погляд здається важким. Сутула фігура візуально укорочує шию і додає об’єму талії.

 

Щоб показати своє тіло з кращого ракурсу необхідно:

 • випрямити шию;
 • розправити і опустити плечі;
 • прогнутися в грудному відділі спини;
 • втягнути живіт;
 • відвести стегна назад.

В результаті вийде правильна постава, яка допоможе додати жіночності і візуально приховати зайві кілограми. Завдяки знанню секретів фотопозирования можна представити себе в кращому світлі, звернувши погляд дивиться в потрібному напрямку.

Красива шия

Неідеальну шию можна скорегувати, якщо злегка підняти підборіддя і відвести плечі назад. Таке положення додає образу витонченості і стрункості. Ні в якому разі не варто підпирати підборіддя обома руками, це візуально збільшить щоки і округлить особа.

7620ad4f8781342429425910cd37f48d Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Також небажано закривати шию руками, так створюється відчуття її повної відсутності і непропорційність. Важливо не подавати тіло сильно вперед, привабливіше виглядає невеликий прогин назад. Якщо шия не дуже довга і струнка, краще відмовитися від об’ємних комірів і великих лацканів верхнього одягу.

Візуально збільшення грудей

В будь-якому положенні при позуванні лопатки повинні бути зведені, а плечі опущені. Таким чином груди візуально виглядає більше, а плавні вигини роблять фігуру більш жіночною та привабливою. Щоб створити красиву лінію переходу від грудей до талії, слід повернутися до камери впівоберта.

При виборі одягу для фотосесії з метою візуально додати об’єму грудей потрібно віддати перевагу:

 • білій блузі з відкладним коміром;
 • горизонтальним рюшам в області грудей;
 • сукням з U-подібним або V-подібним вирізом;
 • принту, аплікаціями або горизонтальної смужці у верхній частині одягу;
 • драпіровці кишенях або на грудях;
 • багатошарової одязі.

У плані аксесуарів допоможуть об’ємні шарфи або тонка ланцюжок на шию.

Максимум сексуальності та жіночності

Позування для фотосесії дівчини повинно включати пози, при яких тіло здається розслабленим і гнучким. Плавні лінії і вигини допомагають підкреслити жіночну натуру і внутрішню сексуальність. Тіло не повинно бути напруженим і скутим, адже це відразу помітно в кадрі.

 

Зайва відвертість поз перетворить сексуальність у неприховану вульгарність. Жіночно виглядають фотографії, зроблені в м’якому ранковому світлі. Напівпрозорі матеріали і тканини в горошок надають образу романтичності.

Пози для фотосесії стоячи. Особливості

В позуванні стоячи є маса цікавих варіантів замість стандартної пози з руками на талії. Погляд з-за спини впівоберта – вдала ідея, приковує увагу. Піднявши руки вгору і недбало поправляючи волосся, можна отримати досить привабливий знімок.

a173bf436a19406b7ae84a96264bee36 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Тільки не варто ховати кисті рук за головою повністю. Під час фотосесії необов’язково постійно дивитися в об’єктив, погляд, відведений убік, буде також доречний. Поклавши одну руку на талію, а другу – за голову, можна привернути увагу до вигинів тіла.

Позування сидячи. Як підкреслити достоїнства

Фотографуючись сидячи, не варто розслаблено падати на спинку крісла або стільця – в результаті фігура буде здаватися безформною. При розвороті тулуба на три чверті і прогині в талії пропорції пісочного годинника будуть збережені. Сидячи зі схрещеними зігнутими ногами можна приховати зайві сантиметри в області живота.

Одна нога зігнута, руки лежать на коліні – невимушена, трохи розслаблена поза. Вдала фотографія вийде, якщо закинути обидві ноги на диван, а однією рукою спертися на підлокітник. Ще один варіант – сидячи на краю сидіння, схрестити руки на колінах і злегка податися тулубом вперед.

9eaa3332a85fe59c0a6bc139f7f29f8f Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Грайливою буде виглядати поза сидячи, спершись на руки, зігнувши одну ногу і закинувши голову назад. Вигини тіла роблять такий ракурс вигідним і трохи зухвалим. Руки або ноги, відставлені під кутом близько 45°, стройнят сидячу фігуру і роблять кадр цікавим глядачеві.

Позування на колінах. Пікантні пози

Позування для фотосесії дівчини на колінах має кілька важливих нюансів:

 • максимальний прогин у спині;
 • розгорнуті плечі;
 • підтягнутий живіт;
 • ступні повинні бути видні хоч трохи.

Поза повинна виглядати зручною та природною, не варто надто старатися. Сидячи на колінах краще фотографуватися в профіль або полуобернувшись. Можна закинути руки за голову, поправляючи волосся, стоячи або сидячи на колінах, але не забуваючи про гарній поставі.

Спортивним дівчатам можна зобразити позу стоячи на колінах, коли вона рука спирається про щиколотку, а інша – закинута за голову. Якщо у дівчини довге волосся, можна покласти одну руку на підлогу, злегка нахиливши голову, щоб волосся спадало вниз.

Позування лежачи. Вигідні пози

У положенні лежачи можна зробити багато чудових кадрів з різних ракурсів. Такі фото в основному виконуються з боку особи моделі або в профіль. У позі лежачи можна вигідно підкреслити стрункі ноги підняті і зігнуті в колінах. Трохи закинувши голову назад, можна уявити обличчя моделі в новому світлі.

165bc207c14af2f4f9ee68bf7f63ab13 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Лежачи на животі, можна спертися на лікті і недбало розмахувати ногами – фото вийде веселим і невимушеним. Можна прилягти на один бік, підперши голову однією рукою, а іншу – покласти перед собою. Ноги в цій позі не повинні бути прямими, це дасть ефект непропорційність.

Пози лежачи показують настрій відпочинку в домашній обстановці або ухил в еротичну сторону. Щоб виділити вигин стегон, слід покласти одну руку на бік. Якщо у моделі довгі ноги, їх можна схрестити, але не сильно. Вдала композиція вийде, якщо одна нога зігнута під невеликим кутом, а друга – пряма.

Як розправити плечі?

Щоб поза в кадрі виглядала спокійною і природною, слід видихнути і зняти напругу м’язів. Можна трохи потанцювати перед фотосесією, виконати будь-ритмічні вправи. Щоб шия не ховалася за плечима на фото, потрібно звести лопатки і опустити плечі. Вигини грудей і сідниць за допомогою прогину в попереку повинні нагадувати букву S.

ab1989857f39862e1369df2a33fcff5d Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Сутулість і підняті плечі можуть виглядати красиво на фешн-зйомки, але не любительської фотосесії.

Пози для осінніх фотосесій

Кожна дівчина любить робити фотографії в калейдоскопі осінніх фарб. Контраст різнокольорових листя допомагає у створенні сюжетів на різні тематики. Можна показати на фотографії як в’янення природи, так і буйство веселих фарб.

В залежності від атмосфери слід підібрати стиль одягу, аксесуари, макіяж. Романтично буде виглядати фотосесія з книгою. Лежачи в осінніх листках, потрібно зобразити мрійливий погляд, гортаючи сторінки улюбленої книги.

Вибір локацій різноманітний:

 • притулитися до широкого стовбура дерева;
 • сісти на лавку в парку;
 • влаштуватися біля мальовничого пня.

3498e2b2ad79fa3645f7d5a909c9a4d2 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студіїІдея позування для осінньої фотосесії дівчат.

В якості аксесуара для композиції можна використовувати парасольку. Вінок з осіннього листя буде доречний для образу лісової красуні. Різні головні убори додають зовнішності загадковість і свою родзинку. Фото в кружляючих падаючих листі роблять все, але від цього воно не втрачає своєї принадності.

Як аксесуари для осіннього фото можна використовувати:

 • яблука;
 • опале листя;
 • капелюх;
 • валізу;
 • музичні інструменти.

Також в кадр можна взяти домашніх вихованців: кішку або собаку, хоча привернути їх увагу до камери буде складніше.

Пози для зимових фотосесій

Сніжна і холодна зима – не привід відмовлятися від гарних зимових фотосесій. Атмосфера буде веселою і безтурботною, якщо в кадрі пограти в сніжки або зробити «сніжного ангела». Також у цю серію включені санки, ковзани, ліплення сніговика. Щоб зануритися в етнічний стиль, потрібно пов’язати на голову хустку і прихопити плетений кошик.

75a746080d4725ef961123c4d7a8f712 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Шикарно виглядатимуть фотографії в білосніжній сукні на незайманому снігу.

Також підійдуть контрастні кольори:

 • червоний;
 • відтінки синього;
 • чорний;
 • блакитний;
 • бордовий.

Пози для фотосесії краще обміркувати заздалегідь, щоб довго не мерзнути, обдумуючи наступний кадр. Валятися в снігу, малювати на ньому, кружляти в сніжинки – все це буде доречно. У фотосесії на льоду можна створити образ снігової королеви. Бажано взяти з собою термос з гарячим чаєм і теплий плед, щоб зимова фотозйомка не призвела до застуди.

Портретна зйомка, особливості

Позування для фотосесії дівчини включає як зйомку в повний зріст, так і портретні кадри. Щоб отримати природні знімки і звикнути до камери, варто розслабитися і відпустити зайві переживання. При зйомці портрета протипоказані прямі сонячні промені, так як фото буде засвіченим.

9557c417b096b05dd5c2bd866af14364 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Краще фотографуватися в світанкові та західні годинник. Простота – ключове слово портретної фотосесії. Фон повинен бути простим, вираз обличчя – не награним. Красиво виглядають фото з руками в кадрі. Не варто ховати пальці або стискати руки в кулак. Навпаки, з допомогою напівзігнутих пальців можна підкреслити овал обличчя і красу рис.

Можна дивитися прямо в камеру або відвести погляд убік. Посмішка теж може бути різною: від загадкової легкої до природного сміху. З допомогою поворотів або нахилів голови можна приховати недоліки фотогенічністю. Постава тут також важлива, але можна трохи нахилитися до фотографа.

Пози для зйомок в довгій сукні

Фотосесія в довгій сукні увазі елегантний образ справжньої леді. Пози для такої фотосесії покликані зробити акцент на силуеті моделі.

Тут можна копіювати пози знаменитостей на червоній доріжці:

Поза Опис
Відкрита нога Якщо плаття має довгий розріз, можна показати красу своїх ніг. Одна нога повинна бути виставлена в бік, рука з іншого боку лежить на талії.
Класична Сама елементарна поза, показує сукню у всій красі. Руки вільно лежать уздовж тулуба, одна нога трохи попереду іншої.
Ноги навхрест Схрещені ноги роблять позу динамічною. Руками можна поправляти волосся або триматися за сумочку.
Недбалий погляд Погляд з-за плеча впівоберта – одна з ефектних поз для сукні в підлогу. Тим більше, якщо сукня відкрита спина.
Крок назустріч Одна нога стоїть перед іншою, упор на задню ногу. Одна рука на талії або опущені руки. Така поза візуально подовжує силует.

Правильно вибраний ракурс і плаття, що сидить по фігурі, – запорука запаморочливого фото.

Пози для зйомок в купальнику

Кращий світ для фотосесії в купальнику – ранкові сонячні промені. Фотографуючись спиною або напівлежачи можна додати фігурі спокусливих вигинів. Лежачи на спині і фотографуючись зверху, можна приховати неідеальну талію. Щоб подовжити силует, фотограф повинен робити фото з нижнього ракурсу. Але при цьому не потрібно дивитися в камеру, інакше вийде подвійне підборіддя.

0f317ff54dfabc4c6b4e9c8c094eeb3e Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Поза на колінах підкреслює стрункість талії і робить акцент на купальнику. Стандартна поза з руками на стегнах буде виглядати краще, якщо перенести вагу на одну ногу. Фото ззаду робить фокус на спині і сідницях. Стрункі дівчата можуть зробити фото в позі лотоса.

Фотозйомка для пишних дівчат

Пышнотелым дівчатам не варто відмовлятися від фотосесії з-за невпевненості у своїй фотогенічністю. Існує безліч поз, що представляють великі форми в кращому світлі. Портретні фото потрібно знімати трохи зверху, з полунаклоном голови. Пози з поворотом в три чверті завжди актуальні. Можна схрестити руки на животі, але не ховати долонь.

Положення рук на талії візуально наближає фігуру до пісочним годинником. Прямі й зімкнуті ноги – не кращий варіант, краще перенести опору на одну сторону. Головне правило – підкреслювати вигини своєї фігури і плавність ліній. В позах сидячи потрібно не торкатися спинки стільця, а сидіти на краю. Можна використовувати аксесуари, щоб приховати живіт.

Правила позування для динамічних фото

Позування в русі для фотосесій дівчат є більш складним, зате кадри виходять незвичайними. Найпростіше – йти назустріч фотографу, погляд спрямований в бік. Якщо у дівчини довге волосся, можна показати їх розгорнутими при повороті або різкому присяд.

07e45f84c476ff523781469ae409afe4 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Динамічними виглядають пози різних індійських асан при додатковій підготовці. Можна повторювати різні танцювальні рухи, затримуючись на секунду, щоб фотограф встиг зафіксувати момент. В короткому платті можна змахнути подолом для ефекту динамічності.

Пози для фото в повний зріст

Фотографуючись в повний зріст слід пам’ятати, що будь-які схрещування кінцівок роблять акцент на фото, і вміло користуватися цим. Пози з легким нахилом допоможуть скорегувати недоліки фігури. Краще концентрувати вага на одній нозі і уникати прямих ліній.

Поза боком до фотографа завжди буде актуальна. Можна частково засунути руки в кишені і зігнути одну ногу. Пози з ухилом на опору ззаду допоможуть візуально підкреслити груди. Ще одна варіація фото в повний зріст – зробити кадр ззаду з витягнутими вгору руками.

Красиві пози для фото на вулицях міста

Фотосесія в місті – оптимальний варіант, що не вимагає витрат на фотостудію.

2f0a68aa046db65c8954d09ad989b561 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Кращі місця для фото в міських умовах:

 • набережна;
 • старовинні споруди;
 • сходи;
 • парк атракціонів.

Фантазія безмежна, завжди можна глянути по-новому на звичайні локації. Побродивши по вулицях міста можна знайти відповідний фон у вигляді красивих різьблених дверей або оригінальної архітектури будівель. Досить популярні фотографії на вокзалі та на залізничних коліях. Особливо красиво, якщо дорога проходить через лісові посадки і поля.

Звичайна цегляна кладка може стати вдалим фоном для композиції.

Тут будуть доречні всі класичні пози:

 • руки на талії;
 • з опорою на предмет;
 • сидячи на лавці;
 • схрещені ноги;
 • у ходьбі.

Можна зробити динамічний фото, намагаючись зупинити таксі. Гра з волоссям пожвавить кадр, бажано використовувати різні аксесуари.

Пози для зйомки на пляжі, море

В період літньої відпустки кожен хоче зафіксувати вдалі кадри на морському узбережжі. Оптимальний час для такої фотосесії – період світанку або заходу. В позуванні стоячи важливо пам’ятати про вигинах тіла і підтягнутості. Дуже розслаблена поза може відкривати зайві складки шкіри. Виставляючи якусь частину тіла вперед, можна зробити на ній акцент.

Будь бічні ракурси в контровому світлі проведуть заворожливий ефект. Фотографуючись сидячи на березі потрібно виставляти руку або ногу під кутом 45 градусів.

5d8f5e2c81cebc36b05f92cfa7655fb8 Позування для фотосесії дівчини в повний зріст на вулиці міста, море, пляжі, в парку, в студії

Як і в інших локаціях, поза впівоберта вигідно скоректує фігуру. Лежачи на животі в прибережних хвилях можна красиво прогнути поперек, посиливши природні вигини тіла. Також можна використовувати різні варіації поз на колінах, якщо немає проблем з областю талії.

У позування дівчат головне – не соромитися і показати всі свої кращі сторони. Фотосесії дають можливість не тільки вразити друзів і близьких, але і надовго зберегти спогади про окремому періоді життя.

Автор: Лілія Овчаренко

Корисні відео про позування для фотосесій в студії і на вулиці

Портретне позування:

Позування на природі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради