Огляд браузера Firefox Quantum

obzor brauzera firefox quantum45 Огляд браузера Firefox Quantum

З плином часу індустрія програмного забезпечення для веб-браузерів з часом значно змінилася. Все більше і більше браузерів продовжують з’являтися на ринку, але лише деякі з них хороші і підходять для повсякденного використання. Останнім часом фокус зміщений від сумісності до швидкості. Компанії і люди шукають більш швидкі браузери, які можуть виконати свою роботу. Нещодавно з Windows 10 Microsoft запустила свій власний оновлений веб-браузер під назвою «Edge». Тепер ми бачимо аналогічний крок від Mozilla, з його останньою версією під назвою «Firefox Quantum».

Зміст

 • Функції Firefox Quantum
 • Кілька процесів, один браузер
 • Контроль конфіденційності
 • Фотонний інтерфейс
 • Розширення
 • Firefox Quantum проти Google Chrome
 • Функції Firefox Quantum

  Якщо ви вже включили або просто переглянули скріни браузера, ви можете легко відрізнити його від попереднього Firefox. Новий браузер Firefox 57 націлений на те, щоб краще працювати з точки зору швидкості. Крім того, останній браузер має деякі косметичні оновлення, які роблять його сучасним і мінімалістичним.

  obzor brauzera firefox quantum46 Огляд браузера Firefox Quantum

  Отже, в двох словах, ви можете насолоджуватися новим дизайном з найкращою продуктивністю. Крім поліпшень движка, ви можете побачити деякі нові функції в інтерфейсі браузера. Firefox має вбудовані функцію зняття скріншотів. У новому Firefox є багато інших подібних функцій.

  Кілька процесів, один браузер

  Досі Firefox запускав всі веб-сторінки в одному потоці, що означає, що якщо яка-небудь з ваших вкладок сповільнюється, весь процес торкнуться. Але тепер в останньому оновленні Firefox запускає кілька процесів для вмісту веб-сторінок.

  obzor brauzera firefox quantum47 Огляд браузера Firefox Quantum

  На відміну від Chrome, він не запускає новий процес для кожної вкладки, але запускає тільки фіксована кількість процесів (за замовчуванням: 4), що робить його більш ефективним з точки зору пам’яті. Ви можете легко змінити кількість процесів з налаштувань на основі вашого обладнання.

  Контроль конфіденційності

  Firefox завжди був інструментом, орієнтованим на конфіденційність. Нова оновлена версія також покращує конфіденційність, яку ви отримуєте, перебуваючи в Інтернеті. Private Browsing with Tracking Protection захищає вас від відстеження будь-трекерів, розміщених на деяких веб-сайтах і в додатках.

  Фотонний інтерфейс

  Mozilla любить називати свій новий користувальницький інтерфейс «Photon». Новий користувальницький інтерфейс є швидким, гнучким і гнучким. Це дає вам постійний мінімальний досвід на всіх ваших пристроях. Крім того, новий користувальницький інтерфейс оптимізований і добре працює на сенсорних входах. Він виглядає красиво і покращує загальний досвід роботи з браузером. Кілька речей були переміщені, щоб зробити їх більш зручними для доступу до них.

  Настроюваність, яку пропонує новий користувальницький інтерфейс, також приголомшлива. Ви можете просто відкрити меню і натиснути «Налаштувати», а потім просто перетягнути кнопки і ярлики, які ви хочете на свою панель інструментів. Firefox завжди випереджав Chrome у плані настраиваемости користувальницького інтерфейсу й інших елементів.

  Розширення

  Сталося невелика зміна в тому, як будуть працювати розширення Firefox. Традиційні розширення, написані на мові XML на мові XML, не будуть працювати. Firefox буде підтримувати тільки надбудови на основі API WebExtensions, крос-браузерної системи для розробки розширень.

  Більшість активних розробників вже перейшли на WebExtensions, але якщо у вас є деякі розширення XUL, встановлені у вашому Firefox, вони будуть перераховані в оновленому оновлення застарілих розширень.

  Firefox Quantum проти Google Chrome

  Це розділ, який більшість з вас може знайти. Який з них швидше, Firefox Quantum або Google Chrome? Особисто я використовую Google Chrome все це час, але після використання нового Firefox дуже складно зробити вибір. Безсумнівно, новий швидше Firefox і має гарний дизайн. Останні інновації під капотом дозволяють Firefox більш оптимістично використовувати обладнання. На мій погляд, Chrome і Firefox тепер здатні битися голова до голови. Перехід на Firefox може здатися для мене більш значним кроком, але він буде коштувати того.

  Ви можете завантажити останню версію Firefox з офіційного сайту, як зазвичай. Повідомте нам, що ви думаєте про це.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради