Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обов’язково збулося

Зовсім скоро настане новорічна пора — час, коли дорослі та діти чекають дива, вірять в казки і хочуть, щоб їх найпотаємніші бажання здійснилися.

Прискорити здійснення своєї мрії можна самому, досить загадати бажання і вірити, що воно обов’язково здійсниться. Головне в цій справі знати способи, завдяки яким найсміливіші ідеї можна втілити в життя.

На свята можна влаштувати Різдвяні ворожіння і загадати заповітне бажання, або написати листа Діду Морозу, а їсти хочеться грошей, потрібно знати що робити, щоб вони завжди водилися.

8017b7fc7935d8e085e5da642b01ad7c Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Важливо не тільки вірити в диво, але і взяти активну участь у виконанні своєї мрії. Щоб те, що ми так хочемо стовідсотково збулося, необхідно керуватися правилами загадування бажання. Завдяки їм в новому році відбудеться те, про що ми так давно мріяли, те, до чого ми завжди прагнули.

Як правильно загадати бажання на новий рік, щоб воно обов’язково збулося

Перш ніж приступати до загадыванию нового бажання, необхідно як слід подякувати рік, що минає, за всі можливості, які він вам дав.

Згадайте все хороше: знайомства, подорожі, особисті стосунки, кар’єра, і випишіть на аркуш паперу. Прочитайте вголос і від усієї душі похваліть рік, що минає.

4ba93b11d28a900d3f20f44dd6a90625 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Тепер можна приступати до вигадування нових бажань.

1. Ваше прохання про що-небудь на свято, повинна стосуватися тільки вас. Не треба просити за родичів. У них можуть бути свої плани на життя, ви не маєте морального права вторгатися.

2. Міркуйте про свої бажання в теперішньому часі. Як-ніби це все у вас вже є. Якщо бажаєте вийти заміж, то вимовляєте” У мене є люблячий чоловік і дружні діти”.

3. Заведіть окремий зошит, куди ви будете записувати все, що чекаєте від Нового року. Нехай у цьому збірнику будуть накопичуватися ваші побажання. Не соромтеся і не обмежуйтеся одним або двома пунктами. Бажайте більшого, чого ви дійсно заслуживайте!

Кожне ваше бажання описуйте в найдрібніших деталях, проговорює його вголос, візуалізуйте свою мрію. Частіше заглядайте у зошит і перечитуєте її вміст. Це значно прискорить процес.

b0487c3203cb4b4e033f11b78b5f5b70 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

4. Уникайте використання частки не. Замість: “Я не хворію в новому році”, використаєте: “Я здорова й повна сил”.

Формуємо бажання правильно

Щоб втілити ваші бажання в життя, необхідно дотримуватися наступних порад.

 • Чітко опишіть свою мрію, щоб Всесвіт прийняла ваш запит. Приклад невдалої прохання. Дівчині настільки сподобалася країна, в якій вона відпочивала у відпустці, що вона побажала залишитися в цьому місці ще на пару тижнів. Перед самим відльотом вона потрапила в неприємну ситуацію і її помістили в госпіталь на два тижні. Тому важливо додавати до будь-якого послання Всесвіту фразу: “Це несе тільки благо”. Тоді результат буде хорошим.
 • Ніколи не бажайте комусь зла, інакше вам повернеться, все що ви попросили.
 • Щоб у вас було те, чого ви так пристрасно бажаєте, вірте в сказані слова всім серцем.
 • Якщо вам потрібні гроші, то правильніше буде попросити ті речі, на які ви їх витратите. Невірно: “Мені потрібні п’ять мільйонів доларів”, краще буде: “Я поїду на новому спортивному автомобілі моєї мрії”.
 • Загадуйте, перебуваючи лише в хорошому і добром в настрої, щоб не було зворотного ефекту.

0f12e2b7922b5b59d5ebf74ee8032ec9 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Будьте вдячні за те, що у вас вже є, не можна хотіти більшого, не подякувавши за те що маєте, і ви отримаєте більше, приписні істини.

15 способів загадування бажань

В цю чарівну ніч всі вірять у чудове, в тому, що вони обов’язково збудуться, ви можете вибрати будь-який з нижче запропонованих спосіб, той який вам подобається, і найбільше підходить і загадати бажання!

Мандаринова кісточка

Серед усього розмаїття на новорічному столі в обов’язковому порядку мають бути присутніми соковиті і стиглі мандарини. Під бій курантів потрібно встигнути почистити і з’їсти цілий фрукт. Якщо при поїданні була виявлена кісточка, то це знак того, що намічене станеться в майбутньому році.

27e885c3d996ff086a5c295b5234c830 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Також багато дівчат, які дуже хочуть стати мамами в наближенням році, використовують цей метод для відповіді на найголовніше питання.

Ялинкова прикраса

Знімаючи з ялинки іграшки та гірлянди, останню іграшку потрібно потримати в руці, зосередившись на бажання і покласти в коробку.

de7dcde511e48a9d2d70ab8810773408 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Встигнути загадати

Заздалегідь підготуйте виноград, вибирайте без кісточок. Продумайте всі 12 бажань. Під час бою годинника потрібно встигнути з’їсти всі 12 виноградинок, на кожну встигнути загадати бажання.

Якщо вклалися вчасно, то чекайте виконання в наступному році. Даний спосіб прийшов до нас з Іспанії, а за деякими джерелами, він славився в Італії.

12 бажань

У новорічну ніч на листочках напишіть 12 бажань і сховайте ці записки під подушку. Прокинувшись вранці навмання дістаньте один їх них і прочитайте. Послання повинно неодмінно здійснитися в новому році.

85ba2156cf3caae54a34beeceaa1a1df Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Пляшка з посланням

В мініатюрну пляшечку помістіть згорнутий в трубочку аркуш паперу, де буде описано ваше найзаповітніше бажання. Всередину посудини залийте трохи напою зі свого келиха.

b2d04c2ab4e70486102ff53de5c3d449 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Закупорьте пляшечку і сховайте в затишне місце до того моменту, поки ваша мрія здійснитися. Після чого, необхідно отримати записку і вилити вміст.

Лист Діду Морозу

Написати листа Діду Морозу можуть не тільки діти, але і дорослі і відправити у Великий Устюг або Лапландію. У посланні можна попросити про те, що дійсно важливо і потрібно, не забувши привітати великого чарівника і його команду з наступаючими святами. Опівночі заповітне лист можна викинути у вікно.

4922c6cb776eadec3e45a597247ed874 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Вісім апельсинів

Знадобиться 8 апельсинів, які потрібно кинути через поріг, при цьому не заходити в будинок. Фрукти повинні впасти в різні сторони. Як тільки останній апельсин закотиться в житло, то можна привітати себе з святами та побажати собі всіх благ.

Потім фрукти зібрати в плетений кошик. З настанням 1 січня всі цитрусові слід роздати по одному на кожного члена сім’ї та родича. Для себе залишити самий останній фрукт, який треба з’їсти. Тепер залишається тільки чекати настання дива.

Бенгальські вогні

Підпалюємо бенгальський вогник і дивимося на те, як він іскритися, думаючи про свою мрію. Іскорки, що відлітають від вогника — це провідники у Всесвіт. Після того, як вогник погасне, паличку потрібно зберегти і чекати виконання мрії.

42c991404f819516cff485a62b798fb8 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Орігамі

У новорічну ніч змайструвати орігамі з паперу і нашіптувати над ним своє заповітне бажання. Орігамі — тонке мистецтво, що має магічну силу, яка посилитися у святкову ніч. Техніку створення орігамі краще дізнатися заздалегідь. Складаючи папір, потрібно думати про свою мрію. Створене послання повісити на ялинку. Після свят зняти і зберігати орігамі.

Стрибок у майбутнє

Для ще одного цікавого способу потрібно, щоб зібралася велика компанія. Всім разом необхідно забратися на що-небудь високе, наприклад, диван або стілець і одночасно стрибати так високо, на скільки це можливо. Тихенько вимовити бажання і насолоджуватися святом.

Небесний ліхтарик

Опівночі в небо запустити запалений небесний ліхтарик, сформулювавши при цьому бажання. Разом з ліхтариком відпустіть у Всесвіт свою мрію.

06166de4b91fe1b322b59fb6f0483c9b Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Свічки і хустку

Цей спосіб допоможе зустріти свою другу половинку.

Знадобляться наступні предмети:

 • Хустка або шарф жовтого відтінку;
 • Свічки в кількості 7 шт.

На плечі необхідно накинути хустку або шарф. Сісти за стіл, на якому розміщуються свічки. У центр ставиться одна свічка, а навколо неї інші. Центральна свічка символізує обранця, а решта близьких людей і родичів. Далі запалюють свічку з правого боку, над нею тримають руки.

Необхідно відчути тепло, однак полум’я не повинно обпалити руки. У цей час потрібно сконцентруватись і думати про свою пасію. Свічку тушкують і залишають у такому вигляді до здійснення бажаного.

Після цього підпалюють всі інші свічки і думають про любов до себе близьких, родичів і колег. Потім запалюють залишилася свічку і уявляють себе. Всі свічки необхідно прибрати і надійно заховати.

Пляшка шампанського

Першу спустошену пляшку від напою слід зберегти і вкласти в неї записку, де детально буде викладено бажання. Посудину зберігати до наступного нового року.

244a33fd6c03ee2f762e9a475116837b Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Символ року

На листку паперу зобразити мишку, покласти в центр столу. Далі потрібно представити як господиня року допомагає прохачеві протягом усього року. Вимовити фразу “Мене чекає успіх і удача у всьому”.

0b158e2ae928757d197ad9a05e3ad222 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Малюнок акуратно скласти і помістити в сумку або портмоне. Зображення мишки повинно супроводжувати прохача весь рік і бути його талісманом, щоб удача посміхалась весь рік.

Віра в чудо

В момент, коли годинник б’є дванадцять, вийти на балкон, відкрити вікно або кватирку і виголосити своє бажання у Всесвіт. Ваша віра в нього, енергетика наступаючого свята допоможе здійснити задумане незабаром.

ca2357e70e0c6de35bdd2d109e43516e Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Загадуємо бажання на любов

Щоб жити душа в душу зі своїм обранцем, під бій курантів келих з шампанським вип’єте на двох, приказуючи такі слова:

“Як у келиху бульбашки, будемо щасливі ми”.

cb4120a1d1f4306f6ef854d3d64fa824 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Наступний спосіб заснований на силі думки. Потрібно підготувати аркуш паперу незвичайної форми, можна використовувати кольоровий.

Красивим почерком докладно описати свого майбутнього коханого: місце зустрічі, зовнішність, риси характеру і т. д. Вкласти папір в кульку і надути його. Можна пофантазувати і підписати кулю, наприклад: “Відділ видачі мужів”.

3b7e2d324e8a9ebc7501bd62f0342519 Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Опівночі випустити у відкрите небо і поспостерігати за його польотом. Кулька обов’язково потрапить до адресата і постукає щастя у ваш дім!

Як загадувати бажання в Новий рік на гроші

Знадобиться новенька 100 рублева купюра, яку майже ніхто не чіпав.

На купюрі напишіть: “Гроші є, і завжди є можливість їх заробити” або “Гроші приходять легко, часто і постійно!” Зберігайте її в вашому гаманці, щоб ви жили в достатку і багатство весь наступний рік.

7d64d3bcc2afb99a78883953d427a49f Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Правила загадування бажання з шампанським

Ігристий напій допоможе втілити бажання в життя, дасть можливість весело провести час, загадавши при цьому бажання.

Щоб провести ритуал, необхідно:

 • Келих з шампанським;
 • Листочок паперу невеликого розміру;
 • Олівець;
 • Сірники або запальничка.

8811abd582bbaaa95c919d65f113eddc Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

В бій курантів на аркуші потрібно швидко написати своє послання, піднести запалений сірник і підпалити папір. Після того, як вона прогорить її кидають у келих з напоєм. Важливо встигнути випити ігристий напій до останнього удару. Тоді попереду чекають велика удача і щастя.

Як зробити так, щоб бажання здійснилося за 1 день

Будь-яке бажання можна втілити в життя, якщо докладати до його виконанням власні старання і зусилля. Для наочності можна скласти план дій, які потрібно здійснити для досягнення цілей.

Ваша мрія повинна стати метою. До неї потрібно стремить і просити у Всесвіті удачі. Для виконання бажання повинні проводиться добрі вчинки і старання. Чим більш чуйним і веселіше ви будите, тим стає більше шансів на здійснення мрії в самий найближчий час.

e61016dbab9df2c88c03f89b0b5b910b Як загадати бажання на Новий рік 2021 — щоб воно обовязково збулося

Можна загадувати багато бажань. Відразу кілька, два або три, неважливо — головне вірити в диво і досягати мети самотужки, щоб прискорити процес.

У новорічну ніч потрібно правильно налаштувати себе і попросити у Всесвіті все те, чого так не вистачає в повсякденному житті. Позитивний настрій і гарний настрій — запорука виконання всіх бажань в майбутньому році.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!