Прикмета: залетіла пташка на балкон, до чого це і як попередити біду

Люди залишають вікна балконів відкритими навстіж, тим самим залучаючи пернатих. Прикмета, якщо залетіла пташка на балкон може мати безліч тлумачень – позитивних і негативних. Пташки без перешкод потрапляють у будинок, що може попереджати людини про майбутні події. Люди, які досить забобонні, вважають, що це не до добра. Але варто враховувати різновид птаха.

Чому вважається, що птах на балконі не до добра

Існує повір’я, що залетевшая на лоджію пташка – до горя. Але це не завжди так. Все залежить від різновиду і поведінки гості. Птахи приносять звістки позитивного або негативного характеру.

primeta: zaletela ptica na balkon, k chemu ehto i kak predupredit bedu25 Прикмета: залетіла пташка на балкон, до чого це і як попередити бідуІноді птахи просто залітають у вікна, на балкони в пошуках корму, не бажаючи людині зла. Не варто відразу панікувати і чекати біди. Якщо думати про погане – погане і станеться.

Що означає, якщо птах залетів на ваш балкон: подробиці

Існує думка, що залетевшая на балкон пташка віщує різні події, пов’язані з візитом потойбічних сил в будинок. Пернаті здатні приносити різні вести мешканцям:

 • смерть або нова життя;
 • зміни в матеріальній сфері;
 • майбутні конфлікти, сварки, розлучення;
 • зустріч з нареченим і нареченою.

Голуб

Існує кілька тлумачень, якщо голуб залітає на лоджію:

 • голуб вдарився об скло – поганий знак, чекайте неприємностей;
 • пташка залетіла на балкон будинку, де живе самотня дама, – незабаром дівчина зустріне свого судженого і буде весілля;
 • голуб з’явився на балконі подружньої пари – скоро буде поповнення в родині народиться дитинка;
 • існує негативне значення – станеться пожежа;
 • на лоджію залетів голуб з пір’їнкою або маленькою гілочкою в ключі – сім’я буде благополучним і щасливим.

Ворон

Варто остерігатися візиту чернокрылой птиці. Такий пернатий несе тільки негативні вести. Найчастіше – смерть або іншого нещастя.

Є і ручні птахи, тому домашня ворона може опинитися на балконі помилково. У такому разі марновірство не працює.

Ластівка

Залетіти ластівці – хороша прикмета. Така різновид птахів приносить тільки позитивні новини. Мешканців будинку чекає успіх. Існує повір’я, що можуть принести удачу навіть камінчики з гнізда ластівки.

Якщо птах-ластівка залетіла вперше на ваш балкон, варто провести спеціальний ритуал. Першим, хто побачив гостю, слід замість води вмитися молоком. Людина стане невпізнанно красивий.

В різних країнах відрізняється ставлення до таких птахам. У Бельгії існує повір’я, що стукає ластівка у вікно говорить про смерть одного з родичів, що його душа тепер спокійна. Ірландці вважають, що в крові ластівки присутній три краплі крові самого диявола.

Воробей

Прикмета, якщо на балкон залетів горобець, має кілька значень. Існує думка, що маленький пернатий віщує смерть. У язичницькі часи горобчик позначав нареченого. Якщо на балконі воробей зробив гніздечко – чекайте поповнення в родині новим членом.

Якщо зграя горобців кричить і перемовляється – варто побоюватися конфліктів з рідними.

Синиця

Якщо така пташка залетіла на балкон, це може принести тільки хороші новини. Іноді птах сильно стукає дзьобом об скло, удари можна порівняти з молотком. У такому разі перната попереджає про швидкої смерті одного із знайомих.

Стриж

Залежить від того, яка птах буде залітати на балкон. Якщо це був стриж – позитивний знак. В роботі справи підуть вгору, можливе підвищення і прибуток. Якщо людина замішаний в нечистих і нечесних справах по роботі, краще остерігатися появи стрижа – незабаром все розкриється.

Сорока

Якщо влітає сорока – варто стежити за словами, не розповідати зайвого. За спиною про людину ходять погані чутки.

Сова або пугач

Сова залетіла в будинок – чекайте неприємних новин. Найчастіше пугачі і сови приносять звістки про швидких похоронах і смерті. З цієї причини краще остерігатися таких гостей.

Що означає знайдена на балконі мертва птиця

Знайдена на власному балконі мертва пташка – поганий знак. Якщо перната померла власною смертю на балконі людини – незабаром один з мешканців сильно захворіє. Також це віщує смерть. У разі підкидання неживої птиці на балкон – хтось хоче вас зробити погано, навести псування або пристріт.

Що буде, якщо вигнати або вбити непроханого гостя

Якщо птахи залетіли на балкон, і мешканці вирішили позбутися від пернатих – дуже погана прикмета. Ні в якому разі не можна вбивати або проганяти пташку. Птах не бажає людині зла, а тільки приносить хороші або погані вісті.

Якщо вбити пернатого власними руками – незабаром чекайте великих неприємностей і проблем.

primeta: zaletela ptica na balkon, k chemu ehto i kak predupredit bedu26 Прикмета: залетіла пташка на балкон, до чого це і як попередити бідуЯкщо пташку образила кішка – це ніяк не позначиться на людську долю. Головне не проганяти і не вбивати гостю самому.

Як нейтралізувати погана ознака

Є кілька способів зробити так, щоб прикмета, якщо птах залетів на балкон, не здійснилася. Варто враховувати поведінку гостя, яка опинилася всередині. Якщо дії птиці викликають у людини хвилювання і занепокоєння, слід вжити заходів.

Якщо пташка хоче їсти – дайте поїсти і попити. Хвору краще вилікувати. Якщо ви не знаєте, як допомогти птаха, краще викличте фахівця-ветеринара, щоб не зробити ще гірше.

Що робити, щоб нейтралізувати негативне значення прикмети:

 1. Не здумайте ловити птаха.
 2. Не виганяйте і не лякайте. Зачекайте, поки пташка заспокоїться і самостійно знайде вихід.
 3. Насипте трохи зерен або крихт. Птах поїсть і відлетить. Це гарна прикмета.
 4. Коли птах буде відлітати, киньте слідом кілька зерен і скажіть, що вона прилетіла за їжею, а не за бідою.

Якщо пташка сидить на перилах балкону спиною до оселі – прикмета абсолютно нічого не означає.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради