Прикмета, прищ на носі або переніссі у чоловіка або жінки

primeta pryshh na nosu ili perenosice u muzhchiny ili zhenshhiny a641e55 Прикмета, прищ на носі або переніссі у чоловіка або жінки

Прищі можуть з'являтися з різних причин. Через неправильну гігієни, спадковості, гормональних і вікових змін, в кінці кінців, у людини може бути просто проблемна шкіра. І все ж, якщо поява прищів – нерегулярне подія, якщо прищик вискакує несподівано, на самому видному місці, і, як на зло, напередодні важливої події, то може організм намагається повідомити нам щось таким чином? Народні прикмети надавали таким дрібницям велике значення. Найчастіше несподівано підхопився на носі прищик пов'язували з появою нового шанувальника у дівчини. Для чоловіків в такому випадку теж є своя трактування. До народними повір'ями варто, як мінімум, прислухатися, не дарма люди вірили в такі знаки століттями. Прищик на носі – прикмета, звичайно, прикра, але з'являється він явно не просто так. Якщо прищ схопився несподівано, і взагалі, таке відбувається з вами рідко, обов'язково зверніть увагу на те, про що саме говорить ця прикмета.

Що говорить наука

Якщо розглядати такі речі через призму науки то, будь прищ сигналізує про якісь зміни в організмі. У цьому позиція вітчизняної медицини схожа з позицією східної медицини. Якщо вивчати це питання серйозно, то наше обличчя поділено на зони, кожна з яких відповідає за певні внутрішні системи і органи: дихальну систему, ендокринну систему, кровоносну систему і так далі. І тільки з приводу носа ніяк не можуть визначитися – показником чого він є. Думки настільки заплутані і суперечливі, що не викликають довіри. На різних сайтах ви можете зустріти абсолютно різні відомості – це і печінку, і підшлункова залоза, і хребет. І все ж більшість физиогномистов дотримуються думки, що проблеми з носом повідомляють про якусь хворобу серця. Але про яку саме – визначитися теж не можуть. Фізіогномісти, до речі, вивчають взаємозв'язок зовнішності з характером, а також станом здоров'я.

загальне значення

Багато з нас в дитинстві чули трактування наших бабусь. «Значить, в тебе хтось закохався», – говорили вони. Дійсно, в народі здавна вважали, що це означає, що хтось закоханий в нас по вуха. Чим більше прищ, тим сильніше почуття. Маленький ж прищик означає ледь зародилася симпатію.

Прищ на носі – прикмета у чоловіків

primeta pryshh na nosu ili perenosice u muzhchiny ili zhenshhiny de6d4d6 Прикмета, прищ на носі або переніссі у чоловіка або жінки

Спершу опишемо значення прикмети для молодих людей, хоча вони рідко цікавляться подібними речами. Можливо, тому про це так мало відомо з народних переказів. Власне, існує всього два трактування для сильної половини людства: прищик на кінчику носа, або переніссі. На кінчику носа – сприятливий знак. Він повідомляє про те, що якась дівчина думає про вас і хоче познайомитися ближче. Зовсім інше значення, якщо вискочив прищ на переніссі. Ця прикмета у чоловіків означає вимушену зупинку в справах. Іншими словами, застій. Але явище це тимчасове, воно пройде, ледь з носа зійде небажаний гість.

Що означає для жінок

Жінки більш недовірливі в цьому питанні, відповідно для них набагато більше уточнень з приводу даної події.

На кінчику носа

Прищик, який прикрасив самий кінчик носа, означає відданого шанувальника, який мріє про вашу прихильність. Якщо такий знак з'явився, рано чи пізно ви дізнаєтеся, хто він. Наші предки навіть вгадували характер майбутніх відносин з цією людиною за кольором прища. Якщо він блідий – відносини будуть млявими, ні те, ні се. Якщо червоний – чекайте урагану пристрастей. Вважалося, що чим більш насиченою і болючіше прищик, тим повніше і яскравіше буде ваш зв'язок.

На крилах носа

Якщо на крилах носа з'явився несподіваний гість, зверніть увагу, з якою саме він сторони. Прищ на носі з правого боку – прикмета повідомляє, що удача з вами, і вам всюди зелене світло. Поки прищ не пройшов, так і буде. А ось якщо прищ на носі зліва – у жінок прикмета сумна. Везіння поки що залишило вас, всі важливі справи варто відкласти до більш сприятливого моменту. Особливо в любовній сфері, іншими словами, краще не починати ніяких серйозних відносин.

під носом

Прищик, що з'явився під носом, сигналізує про обман, або зраді когось близького. Або вона повинна ось-ось статися, або вже трапилася. Чим болючіше прищ, тим важче буде ця ситуація, коли все розкриється.

на переніссі

Хороші вести обіцяє прищ на переніссі. Прикмета обіцяє вам радісну звістку, причому, швидше за все, воно буде несподіваним. Якщо перенісся прикрасило кілька дрібних прищиків – готуйтеся до подорожі, якщо вірити прикметі, воно повинно бути радісним.

Чи не видавлюйте прищ в надії, що таким чином зможете нейтралізувати погане передбачення, та й взагалі, не варто цього робити. Вважається, що якщо прищ на носі довго не проходить, прикмета таким чином звертає вашу увагу: що щось у вашому житті не так. Причому не так – з вашої вини, а не через зовнішні обставини. Кращий спосіб це зрозуміти – медитація. Сядьте, розслабтеся, вирівняйте подих, і з закритими очима спробуйте налаштуватися на хвилі Всесвіту. Відповідь має прийти так чи інакше. Або ви десь нещирі, або в вас занадто багато невдоволення, і замість благих справ ви накопичуєте злобу. У будь-якому випадку крихітний прищик, який ніяк не хоче проходити – це маленький сигнал про великий світ, який прихований в вашій душі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради