Засіб для посудомийної машини: виробники

Спеціальні засоби для посудомийної машини ідеально борються з въевшимся жиром і продовжують апарату життя на довгі роки. Розчинники, що містяться в миючій основі, розчиняють залишки їжі і дезінфікують посуд. Однак домогтися такого результату найлегше при комплексному застосуванні складів.

sredstvo dlya posudomoechnojj mashiny: proizvoditeli51 Засіб для посудомийної машини: виробники

Які миючі бувають?

Саморобний засіб нічим не поступається професійним аналогам. Головна перевага — це можливість самостійно вибрати складові або замінити запропоновані в рецепті. До того ж, одна порція складу, зробленого своїми руками, обійдеться всього в 1,5—3 рубля.

Засоби для посудомийних машин діляться на: основні (гель, порошок та таблетки) і додаткові (сіль, речовина від накипу, ополіскувач). До основних відносяться:

  • Гель — рідкий миючий засіб для посудомийної машини з дозатором. Містить відбілюючі компоненти, наділені дезинфікуючим властивістю. Мийка посуду гелем забезпечує її чистоту.
  • Порошок для посудомийних машин. Використовується для грубого очищення. У гелю і порошку є одна перевага: кількість препарату регулюється вручну, залежно від величини машини, жорсткості води, температури прання.
  • Миючі засоби для посудомийки в таблетках — зручний, але витратний варіант миття, оскільки він не дозволяє самостійно дозувати.

У таблиці нижче наведені головні речовини для миття посуду в машинці та особливості використання кожного з них:

Вид Особливості застосування Витрата на цикл
Порошок Використовувати в посудомийній машині краще в комплексі з препаратом для додання посуді блиску 30 г
Гель Найбільш безпечний та економний варіант 15 мл
Можна зустріти в комплексі з додатковими елементами, такими як сіль і лощитель
Таблетки Не застосовуються для старих моделей машин 1 табл.
Можуть не повністю розчинятися при короткій мийці

Додаткові інструменти

sredstvo dlya posudomoechnojj mashiny: proizvoditeli52 Засіб для посудомийної машини: виробникиДодатковим засобом для посудомийної машинки є сіль, яка пом’якшує воду і перешкоджає утворенню накипу.

Якщо немає можливості мити посуд універсальними продуктами, можна придбати все окремо:

  • Рідина проти накипу. Зручними вважаються концентрати в гелі, які видаляють вапняні відкладення з поверхонь з нержавіючої сталі, скла, кахлю та пластику.
  • Лощитель. Рідина-ополіскувач для додання посуді блиску в автоматичних машинах. Залишає захисний шар на поверхні, за рахунок чого підвищується довговічність посуду.
  • Сіль. Добавка солі має захисну функцію від впливу жорсткої води. Пом’якшує воду, попереджає формування відкладень і забруднень на посуді, захищає техніку від накипу.

Виробники

На ринку є екологічні засоби для миття посуду в машинці, які однаково ефективно видаляє будь-які забруднення. Їх безперечною перевагою є той факт, що вони безпечні для навколишнього середовища і не подразнюють шкіру рук.

Пропонується багато засобів для посудомийної машини різної консистенції. Однак не варто гнатися за привабливою ціною і яскравою упаковкою, тут не можна економити. Інакше є ризик залишитися без посуду і посудомийної машини. Важливо знати напевно, які миючі зарекомендували себе як кращі в цьому ділі. У цьому допоможе таблиця топ-5 миючих і виробників препаратів для посудомийних машин:

Засіб Форма випуску Переваги Ціна
Somat All in 1 Таблетки Об’єднує в собі функції, необхідні для посудомийних машин: надає посуду блиск, пом’якшує воду, нейтралізує запахи 1200 руб/84 таблетки
Calgonit Finish Гель Гелю вистачає майже на півроку, за рахунок дуже економного витрачання. Дозування залежить від кількості посуду 1350 руб/1,3 л
Fairy All in One Таблетки Капсули можуть використовуватися у всіх посудомойках. Вони володіють функцією ополіскувача, пом’якшувача, а також дбайливо очищають скло і срібло 1000 руб/шт 48
BioMio Total Таблетки містять у складі евкаліптова олія, і ніяких агресивних хімікатів. Таблетки швидко розчиняються, тому їх можна використовувати для короткої миття посуду 400 руб/30 шт
Finish Powerball All in One Max shine Кращий миючий засіб для очищення в’ївся бруду при низьких температурах. Захищає від корозії скла і вичищає сліди від чаю до блиску 1350 руб/100 шт

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради