Голуб залетів на балкон — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення птиці

Прикмета, якщо голуб залетів на балкон, має різні тлумачення. Іноді голубів навіть ставлять у приклад людям. Для цього є кілька причин: птахи мають охайний зовнішній вигляд, називають «хорошими» семьянинами, такі пернаті ніколи не залишають власних діток. Крім цього, пташки приносять людям вісті про погані або хороші події, попереджають про швидкі непередбачених ситуаціях.

До чого голуб залетів на балкон

Голуб не бажає зла людині, а лише приносить новини позитивного або негативного сенсу. Голуб на балконі – знак понад. Якщо залетів гість – чекайте новин. Раніше таких птахів використовували як листонош. Не поспішайте засмучуватися, адже голубки приносять у дім не тільки негатив, а й позитив.

Б’ється у вікно

Голуб побився в балконне вікно і полетів – прикмета, що має безліч тлумачень. Якщо птах має світле забарвлення – не до добра. Це віщує трагедію.

Гуляє по карнизу

Якщо голуб прилетів на балкон і просто ходить по карнизу – не чекайте поганого. Він приніс хороші новини. Можна проганяти пернатих, за прикметою, це злякає удачу.

Влаштував гніздо

Залетів голуб і вирішив зробити на вашому балконі гніздечко – позитивна прикмета. Птахи вибирають місця з хорошою енергетикою. Цей знак може означати наступне:

 • поліпшення фінансового стану;
 • кар’єрне зростання на роботі;
 • фортуна на вашому боці;
 • будинок наповнений взаєморозумінням і благополуччям;
 • чекайте тільки позитивних і радісних новин.

Важливо дати птахам спокій. Чим довше сімейство пробуде на балконі, тим довше буде тривати людське щастя. Якщо пташки вирішать покинути місце – змінилася енергетика в гіршу сторону.

Проганяти або вбивати голубів не можна. Це приверне нещастя і неприємності.

Помер

Багато хто задається питанням, до чого голуб залетів на балкон і помер. Такі випадки бувають рідко. Якщо прилетів голуб помер на вашому балконі – поганий знак. Така прикмета віщує швидку смерть одного з родичів.

Також це може говорити не про смерть, а про те, що людина незабаром стане на чорну смугу в житті. Попереду йде низка неприємностей: проблеми на роботі, в сім’ї, в любовних відносинах. Але це не привід вбивати птицю. Якщо надійти жорстоко з гостем, чекайте серйозної хвороби, яка може торкнутися будь-якої з сім’ї.

Напаскудив

Голуб прилітає і паскудить – не завжди приємна ситуація. Але прикмета тлумачиться з кращого боку. Чим більше напаскудив пернатий, тим більше грошей буде. Якщо пташка швидко полетіла – прикмета здійсниться найближчим часом.

golub zaletel na balkon  primeta i ejo tolkovanie v zavisimosti ot rascvetki pticy28 Голуб залетів на балкон — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення птиціВ майбутньому люди, які займаються бізнесом, підпишуть вдалий договір.

Значення забарвлення

Прикмета, якщо голуби на балконі, досить суперечлива. Голуб залітає на балкон чи вікно з різних причин, головне правильно витлумачити прикмету. Велику роль відіграє забарвлення пернатого.

Білий голуб залетів на лоджію – прикмета символізує чистоту і щастя. Пташка білого кольору може означати наступне:

 • Пташка залетіла, щоб принести хороші новини. Якщо у дзьобі пернатого є гілочка або листочок – позитивні сторони прикмети тільки посиляться. Не проганяйте, нагодуйте краще.
 • Перед балконом літає зграя голубів – віщує швидку прибуток. Можуть підвищити зарплату або залишити добрий спадок.
 • Сидить на перилах і не думає відлітати – незабаром прийдуть гості, з якими ви весело проведете час.
 • Біла голубка залетіла на засклений балкон – в родині скоро буде поповнення.

golub zaletel na balkon  primeta i ejo tolkovanie v zavisimosti ot rascvetki pticy29 Голуб залетів на балкон — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення птиціЄ і негативні сторони забобони. Білий птах, який вдарився об скло, віщує жахливу трагедію.

Голуб чорного кольору або темного забарвлення обіцяє неприємності. Найчастіше це сигнал від померлого родича. Можливо, ви забули про щось важливе. Варто сходити на могилу до померлим, поговорити про них.

Прикмети для жінок і чоловіків

Якщо в будинку живе панночка, прикмета про голуба на балконі може означати наступне:

 • дама, у якої є чоловік, незабаром вийде заміж;
 • самотня дівчина познайомиться з приємним молодим чоловіком;
 • прикмета має романтичний сенс, якщо на лоджії розташувалася пара голубів і вони воркують;
 • мир в домі і відносинах;
 • птахи можуть напаскудити на балконі, що виходить зустріч з судженим в майбутньому.

Голуб чорного кольору може сказати, що скоро чоловіка або жінку чекають неприємності:

 • швидке розлучення, розставання, сварка з коханою людиною;
 • проблеми зі здоров’ям;
 • потоп, пожежа, пограбування.

Що радять робити

Які б прикмети не приніс голуб – ображати або вбивати його не можна. Гість самостійно відлетить з часом. Залиште птицю в спокої. Можете погодувати гостя зернами або крихтами. Це принесе тільки добрі і приємні події.

 1. Птаха, що не може вибратися з лоджії, потрібно допомогти.
 2. Якщо пташка хвора, допоможіть їй одужати.
 3. Завжди годуєте прилітають гостей.
 4. Щоб уникнути негативного впливу, прочитайте молитву.
 5. В найближчому храмі теж нагодуй птахів.

Голубки, свившие гніздо на балконі, тільки до добра. Тому розоряти або ламати гніздо ні в якому разі не можна. Якщо сімейство вам сильно заважає, почекайте, поки пташенята підростуть, а потім віднесіть гніздечко в безпечне місце.

Якщо пташка принесла негативні звістки, не поспішайте засмучуватися. Прочитайте молитву за здравіє. Сходіть в церкву, поставте свічку. Головне, не думайте про погане – інакше негатив прийде у ваше життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради