До чого залітає горобець в дім, вікно, балкон: прикмети

Не дивно, що до горобцях люди вже давно звикли. Ці пернаті в будь-який час року рояться над головами городян. Іноді птахи залітають в житлові та громадські приміщення, але і там їм не дивуються. Однак згідно з прикметами, залетевшая пичуга — знак долі. Вже не раз було помічено, що такий випадок тягне за собою певні наслідки. Народна мудрість зможе пояснити, до чого міський горобець залітає в житловий будинок.

43ab4e588ddee550df6ca3dcaa24119c До чого залітає горобець в дім, вікно, балкон: прикмети

Народні прикмети про вороб’ї в будинку

Незважаючи на всю необразливість сірої пташки, люди здавна не любили воробйов. Справа в тому, що майже тисячу років Держава Російське було православним. А в євангеліє не раз згадувалося про витівки цих пернатих. Саме горобці підказали, де причаївся Христос в Гефсиманському саду.

Вважалося, що якщо горобець ненароком залетів у будинок, то найближчим часом бути біді.

Через деякий час приходила хвороба, яка губила все сімейство. Чекали зла з боку ненависників, а особливо від знайомих або близького оточення. Адже птах крихітна, відразу й не помітиш, а ось лихо може принести на своєму хвості значне. А також прикмета свідчить, що якщо всередину залетів горобець, в хату зовсім скоро прийде людина, від якого сім’я буде сильно страждати.

Як залетів у приміщення

Крім загальних значень такій ситуації, розглядають і більш конкретне значення, яке можна зрозуміти, якщо знаєш шлях горобця.

 • Якщо горобець залетів у відкрите вікно або кватирку, то варто чекати дрібних неприємностей. Це можуть бути сварки з друзями, неприємна бесіда чи пізно помічена дірка на одязі.
 • Після того, як птиця влетіла у відчинені двері, людину чекають більш серйозні неприємності матеріального характеру. Це може бути пошкоджений автомобіль, поцуплені побутові прилади або розбитий дорогий телефон.
 • Якщо горобець залетів на лоджію або балкон, то прикмета стосується дитини. Знак долі попереджає про погіршення здоров’я, виникнення неоднозначних симптомів або серйозне пошкодження на прогулянці.
 • Якщо навпроти віконця знаходиться дерево, з якого в будинок перестрибнула невелика воробьиная зграйка, то потрібно чекати черги дрібних невдач. Загориться залишений без нагляду електричний прилад або поцуплять невелику суму. А якщо кілька птахів залетіли через балкон, то забобони торкнуться вагітних або годуючих грудьми. Найбільш часто залетевшей таким чином воробей — ознака викидня.

Тлумачення прийме залежно від типу житла

Є кілька варіантів, до чого залетів горобець в приватний будинок:

 • Вісник долі, що з’явився всередині відокремленого хауса, віщує близьку небезпеку. Швидше за все, біда спіткає всіх членів сім’ї, незалежно від того, чи вони живуть в будинку. Також це може бути передвістям природних катаклізмів, з-за яких постраждає саме це житло.
 • Якщо ж залетів горобець в будинок разом з іншою птицею побільше, то це прикмета позитивна. Сім’ю чекає поповнення або ж в будинку з’явиться новий чоловік, який в потрібний момент надасть допомогу.
 • Якщо птах залетів у квартиру, сім’ї варто придивитися до своїх сусідів. Адже птах вказує, що вони можуть принести в сім’ю невзгоду. Якщо влетів у приміщення воробей зовсім маленький, то нещастя теж буде невеликим. Засохне кімнатна рослина, зіпсується електроприлад, або людина сяде на свежевыкрашенную лавку.

Крім іншого, воробей може залетіти в під’їзд. Така подія пророкує лихо всієї сходовій клітці, де зупинився пернатий. Масштаб майбутнього події може бути різним: від бруду і великого скупчення сміття до оборвавшегося ліфта і вибуху побутового газу.

32f1dd038554b9dcbe405548780f884b До чого залітає горобець в дім, вікно, балкон: прикмети

До чого птах з’являється на роботі

Крім житлових приміщень, воробей може залетіти в магазин або громадське місце. За кожним окремим випадком криється прикмета.

 • Якщо птах залетів в робочі години в офіс, то у компанії зовсім скоро з’явиться серйозний конкурент. Начальнику і підлеглим слід бути напоготові, адже суперник завдасть несподіваний удар. Також горобчик в конторі може бути ознакою важких часів для всієї фірми.
 • Горобець в торгівельному центрі або магазині — погана прикмета. Якщо людина впродовж тривалого часу зауважує горобця, який як би переслідує його, то доля відправила посланника саме до нього. Такий випадок предзнаменует нещастя в особистому плані. У найближчому майбутньому індивіда чекають сварки з другою половинкою, відкриття зради або згасання пристрасті. Якщо ж горобець лише на мить промайнув під стінами ТЦ, значить це ознака звернене до іншого людині.
 • Якщо птах залетів у дитячий сад або школу, то скоро в цьому освітньому закладі пошириться інфекція. В залежності від того, як довго пробув горобець в приміщенні і як багато пернатих було всередині, визначається поширення хвороби та її тяжкість.
 • Якщо пернатий з’явився в оранжереї або іншому приміщенні з квітами, то господаря чекає швидкий криза. Можливо, знизиться потік клієнтів або компанія-постачальник збільшить вартість продукції.

Що означає смерть залетів у кімнату горобчика

З горобцем, залетевшим всередину, може статися все що завгодно. Якщо в будинку є кішка, то, швидше за все, вона зловить пичугу.

Смерть гостя від лап мисливця — ознака великої втрати.

Смерть прийде в дім і забере одного з членів сім’ї. Більш того, вмираючого чекають муки, адже і кішка розправилася з горобцем не за секунду.

У спробі втекти, птах спробує вилетіти через вікно, адже їй не видно скла. Найімовірніше, горобчик загине. Тоді знайдений труп пророкує таку неприємність. Людина потрапить у скрутне становище, вийти з якого буде практично неможливо. Таке положення справ сильно вплине на психічний стан індивіда, в результаті чого у нього з’явиться пристрасть до алкоголю або наркотиків.

Як кажуть, біда не приходить одна. Але якщо людина сильна і у нього є підтримка з боку знайомих або сім’ї, ніякі негаразди йому не страшні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради