Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Стрижка спереду довго, ззаду коротко представляє собою єдиний стиль для різних видів зачісок, об’єднаних однаковою технікою виконання. Їхні головні особливості – укорочені пасма сконцентровані в потиличній області, а довгі локони розташовані попереду.

Плюси і мінуси подовжених пасм спереду і коротких ззаду

Зачіски із подовженням виглядають об’ємними, тому підходять тонким волоссю.

Але у стрижок є інші переваги:

 • ці стильні моделі універсальні, не залежать від віку власниці. Вони чудово виглядають на юних дівчат та дорослих жінок;
 • такі стрижки підходять для особи будь-якої форми;
 • коректують недоліки зовнішності: пухкі щоки, виступаючі вилиці, подвійне підборіддя, інші дефекти;
 • зберігають довжину локонів, дають можливість міняти імідж;
 • роблять образи м’якими, жіночними.

91ddaed7656208aaaceec586da6ac406 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Незважаючи на позитивні якості стрижок, вони мають свої недоліки:

 • подібні зачіски ідеальні для густих, прямих локонів. Але категорично не підходять власницям надмірно кучерявих, хвилястих, пухнастих волосся. Вони будуть виглядати неакуратно. Доведеться щодня вирівнювати пасма праскою, укладати шарами;
 • жінкам, що мають широку, масивну шию не варто робити стрижки, відкривають потиличну частину голови. Вони лише підкреслять цей недолік. Краще віддати переваги більш вдалим варіацій.

Як вибрати ідеальний варіант зачіски із подовженням спереду?

Стрижка ззаду коротко, спереду довго робить жіночі образи сучасними, стильними. Сьогодні найбільшим попитом користуються кілька моделей, які знаходяться серед провідних трендів модних зачісок.

Драбинка

Стрижка кшталт «каскаду» являє собою волосся різної висоти, укладені в ступінчастому порядку від коренів до кінчиків. Середня довжина пасм вважається найбільш вдалою для такої зачіски. Також роблять її на короткі, довгі локони.

Від каскадної стрижки вона відрізняється найбільш плавними переходами по довжині волосся, строгими ступінчастими лініями розташованими поруч з особою. Також зустрічаються змішані варіанти обох зачісок.

У процесі створення стрижка набуває об’ємну, що струменіє форму. Подібний ефект виходить завдяки багатошаровій техніці, грамотної филировке кінців пасм. Майстер по черзі зістригає локони по напрямку до верхівки таким чином, щоб кожний наступний пучок був коротшим від попереднього.

Кому підходить

Універсальна стрижка не має обмежень, йде жінкам, дівчатам незалежно від віку, форми обличчя, типу волосся (крім неслухняних хвилястих, дрібних кучерявих локонів, на них не видно фактуру). Необхідно лише вибрати довжину, яка підійде, порядок выстригания пасм, спосіб фарбування волосся.

83bfeedb36c40f17045f10403ccd92b6 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Підходящий варіант зачіски підбирають залежно від типу зовнішності.

Кругле обличчя Стрижка візуально витягне овал, зробить його краще. Косі переходи додадуть йому м’якість. Подовжені, градуйовані локони замаскують пухкі щоки. Зачіску доповнюють асиметричної чубчиком.
Овальне обличчя Йде практично будь-який варіант стрижки.
Квадратне обличчя Грубі риси обличчя пом’якшать косі, плавні лінії, рвана, скошена чубчик, асиметричні бічні пасма. Також вдало виглядають нерівномірні локони на маківці.
Трикутне обличчя Гострі риси обличчя скорегують локони різної довжини, бічні пасма підкручені всередину. Вузький, загострене підборіддя згладить косий, рваний, асиметрична чубчик.
Прямокутне / худе обличчя витягнуте Локони розміщують поруч з овалом, трохи заходячи на нього. На маківці створюють об’єм, доповнюють пишним чубчиком.

На стрижці «драбинка» добре виглядають природні, спокійні тони, незвичайні, агресивні відтінки. Зачісці не потрібно часта корекція. Досить відвідувати майстра 1 раз / 3 місяці.

Каскад

Стрижку спереду довго, ззаду коротко в каскадному виконанні часто плутають з «драбинкою». Але це два зовсім різних стилю різняться технікою виконання. У другому варіанті пасма зістригають вздовж овалу.

У першій зачісці найбільш короткі пасма зосереджені на маківці або тімені. Найбільш довгі локони сконцентровані в потиличній області внизу. Вони подовжуються поступово шарами. Такий прийом дозволяє досягти необхідного обсягу, коригує форму голови.

f3226575c94f3c6663e470e31347d80c Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Грамотне фарбування здатне зробити волосся зорово гущі, змінити контури овалу, виділити риси обличчя. Наприклад, підкреслити красиві очі, вилиці, привернути увагу до витонченого підборіддя.

Кому підходить

Стрижку можуть носити молоді особи, жінки за 40. Зачіска йде до овалу різної форми.

Кругле обличчя

 

Краще вибирати подовжену стрижку, доповнену косою чубчиком або зовсім без неї. Проділ може бути будь-яким. Особливу увагу слід приділити кінцях локонів, підкреслюючи перехід між ними по всій довжині волосся.
Квадратне обличчя

 

Грубі лінії, важке підборіддя пом’якшать хвилясті пасма. Стрижку краще всього робити на середні волосся. Її слід доповнювати об’ємною, косою, асиметричною чубчиком.
Овальне обличчя

 

Підходять практично будь-які різновиди «каскаду» та чолок. При виборі стрижки слід враховувати структуру волосся. Наприклад, для важких, густих локонів краще віддати перевагу косою, рваною пасма, стрижці з гарно профільованими кінцями, різкими переходами.

Цікаво виглядає проділ, розташований по центру голови або збоку. Однак слід відмовитися від арочних чолок. Вони не прикрашають обличчя.

Витягнуте обличчя

 

Необхідно вибрати стрижку з «драбинкою», яка починається на лінії скул. Такий прийом візуально розширює обличчя, робить його повніше, акцентує увагу на щоках. Зачіску доповнюють прямий щільною чубчиком довжиною трохи нижче брів. Не слід створювати обсяг вгорі голови. Його переміщують в середину.
Трикутне обличчя

 

Недоліки коригують подвійним «каскадом». Він дає додатковий обсяг верхньої частини голови, полегшує важкий підборіддя. Також підійдуть пишні, широкі чубчика, французькі прямі, подовжені, косі пасма, форми на зразок арок.
Серцеподібне обличчя

 

Краще віддати перевагу каскадним варіантом стрижки «аврора» з видовженими пасмами в особи, короткими пишними пасмами на маківці. Подібний стиль скоректує форму голови, додасть образу динаміку, стиль. Зачіску доповнить чубчик середньої щільності. Її необхідно укласти набік. Вона може бути прилеглої або об’ємною.

Класичний варіант «каскаду» краще всього виглядає на середніх, довгих локонах. Коротким пасом більше підійдуть асиметричні лінії по всій довжині. Довгим прямим волоссям краще вибрати структуровані зачіски.

Стрижка ідеальна для тонких пасм, вона робить їх візуально гущі. Філіровка додасть їм ще більшої пишності. Такий прийом підходить прямим, витким локонам. Однак на кучерях техніка розрідження волосся виглядає набагато краще.

Зачіска «каскад» на густе волосся додає їм легкість, спрощує догляд, укладання за локонами. Для таких пасм застосовують прикореневе филирование. Ця техніка не знижує об’єм, але покращує зовнішній вигляд, полегшує розчісування. Вони менше плутаються, їх легше контролювати.

Також каскадна стрижка підходить прямим, не надто важким волоссю. Але пасма середньої щільності вона йде найбільше. Однак якщо захочеться мати гарні хвилі, доведеться використовувати стайлінгові кошти, щипці «гофре».

Зачіска добре виглядає на хвилястих локонах навіть без укладання.

Стрижка підкреслює їх структуру. Однак кучерявим пасмам не підходить подібний стиль. Волосся можуть пушіться, стовбурчитися у всі сторони.

bad101e8bfeb344b953a3acbf157c329 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

На стрижці добре виглядають різні способи фарбування:

 • шатуш;
 • омбре;
 • балаяж;
 • колорирвание;
 • мелірування.

Лисячий хвіст

Незвичайна зачіска має таку назву завдяки візуальному подібності з хвостом лисиці. Її відмінні риси – волосся розташовані ззаду підстрижені у формі букви V. Зазвичай таку стрижку виконують каскадної технікою або методом градуювання на прямі, гладкі, хвилясті локони. Вона підходить навіть кучерявим пасмам.

Але від особливостей волосся залежить спосіб виконання:

 • на гладких, випрямлених локонах конфігурацію трикутника чітко видно. Тому можна використовувати каскадний варіант або градуювання;
 • жорстким, густим пасмам знадобиться филирование решт, ділянок зрізу всій довжині волосся;
 • ламким, ослабленим локонам необхідно багатошарова градуювання гарячими ножицями;
 • кучеряві, неслухняне волосся необхідно сильно профілювати, щоб клиновидний мисок придбав виражену форму.

3bd6524fb56ea4ffd759320f86f4e921 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Модне фарбування зробить зачіску більш стильною.

Можна використовувати різну техніку:

 • мелірування;
 • шатуш;
 • балаяж;
 • омбре.

Також сьогодні в тренді медові, золотисті, мідні відтінки. Брюнеткам підійдуть каштанові, шоколадні кольори. Блондинки можуть фарбувати волосся пшеничними, карамельними тонами.Кінець форми

Оригінальна стрижка прекрасно поєднується з різними чубчиками: прямими, косими, рваними. До неї роблять асиметричні пасма. Зачісці не потрібно часта корекція.

Кому підходить

Стрижка йде юним дівчаткам-підліткам, жінкам старшого віку. Але вона добре виглядає тільки на довгому волоссі нижче лінії плечей. Коротким пасом зачіска абсолютно не підходить.

ef08e3e02b0f629a1d669ed227c51bb5 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Сама стрижка ніяк не коригує зовнішність, тому що трикутник розташовується ззаду.

Візуально змінити овал може лише чубчик. Адже зачіска поєднується з різними її видами.

Витягнуте / довгасте обличчя Роблять пряму пасмо.
Трикутне обличчя Добре виглядає арочна чубчик.
Кругле обличчя Підходить градуйований варіант. Він пом’якшить вигляд, додасть особі моложавість, підтягнутість.
Квадратне / прямокутне обличчя Риси обличчя врівноважить коса чілка. Тільки її виконують на гладких, випрямлених локонах. За бажанням пасмо филируют. Тоді вона буде більш легкої, повітряної. Кучеряве волосся будуть лохматиться, лізти в очі.

Рваний чубок можна робити до всіх типів особи крім трикутної конфігурації. В іншому випадку вона лише підкреслить гострі лінії.

Подовжене каре

Стрижка ззаду коротко, спереду довго створена на основі класичної форми «каре». Від традиційного варіанту вона відрізняється поєднанням вкорочених пасом на потилиці і подовжених кучері обрамляють обличчя. Зачіска має чіткі контури, м’які переходи від потиличної області до овалу.

c7c004a972dfb51339489733968faddc Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженнямНа фото видно, що стрижка, де ззаду коротко спереду довго допомагає підкреслити овал обличчя.

Подовжена зачіска завжди виглядає ефектно і стильно незалежно від густоти, структури, відтінку локонів.

Кому підходить

Універсальна стрижка підходить дівчатам, жінкам з різним типом зовнішності, структурою волосся. Це можуть бути тонкі та густі, прямі і кучеряві локони.

Зачіска має декілька варіантів виконання:

 • «на ніжці»;
 • асиметрична;
 • подвійна;
 • класична;
 • градуйована.

516e2ed88b20616d7caa6ef12c3b8e2f Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Необхідно підбирати зачіску, орієнтуючись на свій тип зовнішності.

Кругле обличчя Категорично не рекомендована пряма чубчик, надмірно об’ємна, округла стрижка. Краще віддати перевагу класичному варіанту, доповненому скошеної пасмом або без цієї деталі. Також підійде подовжена, асиметрична передня пасмо.
Овальне обличчя Підходять практично всі варіації зачіски. Сильно витягнутий овал компенсують прямий, густий пасмом.
Квадратне обличчя Об’ємна зачіска, доповнена косою чубчиком відверне увагу від широкого овалу.
Прямокутне обличчя Слід віддати перевагу хвилястим локонам, градуйованою зачісці. Її доповнить густа пасмо, покладена на одну сторону.
Трикутне / ромбовидное особа Підходить будь-який вид стрижки. Краще всього виглядають округлені форми. Наприклад, «боб-каре».

Ця зачіска підходить довгим локонам. Волосся струмують, красиво спадають на плечі. Стрижка з легкої градуюванням позбавлена чубчика має м’які обриси. Передня пасмо надає контурам обличчя більш чіткі лінії. Її роблять косою або бічній.

Локони на середню довжину дозволяють створювати самі різні види стрижок. Вони добре маскують дефекти шиї. Але найкраще «подовжене каре» виглядає на коротких пасмах. Такі зачіски дуже зручні в повсякденному житті.

Стрижку на тонкі волосся роблять з градуюванням, щоб вони візуально здавалися більш об’ємними, доповнюють скошеної чубчиком. Можна також вибрати варіант «на ніжці». Зачіска придбає пишність, якщо створити прикореневій обсяг круглої гребінцем, феном.

81c8cee6fe950d9a903cdcd667d0dc24 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

На густих волоссі чудово виглядає подовжене або класичне «каре». Техніка градуювання зробить локони легкими, слухняними, трохи прибере густоту. Вуглуваті риси овалу пом’якшить коса чілка. Власниці кучерявого, кучерявих локонів можуть сміливо робити таку стрижку. Вона дуже вдало виглядає на волоссі такої структури. Надає образам грайливість, пікантність.

Каре на ніжці

Не зовсім звичайна стрижка являє собою коротко вистрижене волосся на потилиці плавно переходять в більш довгі пасма спереду. Форма зачіски нагадує гриб «на ніжці». Її особливість – чітко виділений мисик, різкий рівний зріз.

3f67ec7e0f66e37493ebaec1585f24ab Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Таку зачіску називають ще польської, її виконують в декількох варіантах:

 • з подовженням;
 • градуированное «каре»;
 • укорочена варіація;
 • асиметрична стрижка;
 • з чубком.

Кому підходить

Зачіска добре виглядає на кожній жінці незалежно від типу зовнішність. Однак грамотно підібрана форма зробить образ більш привабливим.

Квадратне / прямокутне обличчя «Каре на ніжці» додає зовнішності м’якість, жіночність. Більше всього підходить повітряний, градуйований варіант, доповнений густою чілкою.
Повне обличчя кругле Краще віддати перевагу подовженим розрідженим локонам, рваним зачіскам. Варто опинитися від закруглених стрижок, прямих чолок.
Овальне обличчя Підходить будь-який різновид стрижки на середню довжину волосся. Надмірно високий лоб слід коригувати густий прямий чубчиком.
Трикутне / ромбовидное, худорляве обличчя Роблять всі види стрижки. Їх доповнюють густими косими чубчиками. Такі пасма пом’якшать витягнутий, загострене підборіддя.

Зачіску виконують на локони різної структури. Це можуть бути прямі, кучеряві тонкі волосся. Або навпаки важкі, загущені пасма. Її доповнюють асиметричною, градуйованою, рівною гривкою. Для стрижки підходять коротка або середня довжина пасм.

7ada4212ed679fcf9a47de04c5b94ac2 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Подібний стиль надає рідким волоссю додатковий об’єм, призводить кучеряві пасма в порядок. Також існує неординарна стрижка з виголеним потилицею і скронею. Креативну зачіску фарбують у яскраві, контрастні відтінки. Наприклад, блакитні, рожеві, малинові тони.

Короткий боб з косою чубчиком

Традиційну зачіску роблять в тій же техніці, що класичне «каре». Але стрижка «боб» характеризується округлими контурами, відсутністю чубчика. Локони м’яко обрамляє голову, спускаючись до лінії підборіддя. Однак сучасний варіант має дещо інше виконання. Він придбав перепади висоти.

Стрижка ззаду коротко, спереду довго кшталт «боба» відрізняється короткими пасмами на потилиці, довгими локонами, состриженными під кутом спереду. Потилична зона оформляється градуюванням, що робить обриси ще більш плавними. Переходи можуть бути м’якими або навпаки контрастними. Зачіску обов’язково доповнюють косою чубчиком.

Кому підходить

Стрижка йде більшості типів зовнішності. Особливо мініатюрним жінкам з дрібними виразними рисами обличчя. Вона підкреслює витончену шию. Великим представницям прекрасної статі краще віддати перевагу подовжені варіанти.

121a32e5a1932380631a65b39aee4100 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Кругле / прямокутне обличчя Не слід занадто відкривати овал. Підійде значне подовження профільованих передніх локонів (до підборіддя), скошена, асиметрична чубчик, градуювання.
Квадратне обличчя Стрижка з косими смужками, такий же чубчиком. М’яке оформлення краю.
Серцеподібне обличчя Бічні волосся роблять видовженими, потиличні пасма збивають високо.

Стрижка можуть носити молоді дівчата, вікові жінки. Для зрілих років підійдуть плавні обриси, природні відтінки. Юним особам можна підкреслити образ рваними пасмами, яскравими тонами.

Зачіска краще всього виглядає на прямих волоссі, але для її створення структура не має особливого значення. Підійдуть густі, жорсткі, кучеряві локони. Жінкам, що мають надмірно квадратне, кругле обличчя, тугі локони, товсту, коротку шию не варто робити таку стрижку.

Асиметрія

6d88877ef384e9ca57081f48008f7492 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженнямЗачіска являє собою пасма коротко пострижені в потиличній зоні, волосся, подовжені, з одного боку, локони, укорочені на іншому боці.

Стрижка може бути нерівномірною повністю або мати окремий елемент стилю: одностороннє укладання, фарбування.

Кому підходить

Асиметрична стрижка йде жінкам в будь-якому віці. При її створенні не використовують чітких ліній, прямих зрізів локонів. Зачіску на густе волосся роблять, ретельно филируя пасма, щоб отримати додатковий обсяг.

Нерівномірна стрижка додасть тонким волоссю пишність, легкість, зробить зовнішність привабливішою. Зачіска, доповнена нерівній діагональної чубчиком, підходить всім формам особи крім трикутного типу. Але для кучерявого волосся таку передню пасмо робити не варто.

Подібна зачіска добре виглядає на жінках з різним типом зовнішності.

Кругле обличчя Найкраще підходить асиметрія «спереду-назад». Передні пасма залишають максимально витягнутими (наприклад, до лінії ключиць). Їх стрижуть коротше в потиличній області.
Трикутне обличчя Не слід робити надмірно звисають локони спереду, густу важку чубок, поголений потилицю. Краще вибрати плавні переходи, ледь помітну асиметрію, нерівномірне филирование. Зачіску необхідно доповнити чубчиком покладеної на одну сторону.
Овальне обличчя Допустимі будь-які експерименти. Можна перенести асиметрію тому, виголювати скроневу зону, концентрувати волосся з протилежного боку.
Квадратне обличчя Різкі лінії згладжують профільованими локонами, плавними переходами.

Офісна стрижка

Таку зачіску називають багатогранною, короткі пасма сострижены ззаду, вони відкривають шию. Спереду подовжені волосся спускаються майже до середини вух. Стрижка, створена на кшталт «шапочки» надає локонам пишність, обсяг.

Кому йде

Універсальна зачіска підходить для всіх віків, форм особи, типів волосся.

1adb3e0871e5cbecc50734312ae2c4d6 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

За густими кучерями доглядати досить легко, їх просто висушують природним способом. Попередньо на них наносять пінку, мус. Тонкі пасма укладають, використовуючи фен, круглу гребінець.

Унісекс

Стрижку виконують, додаючи деякі деталі асиметрії. Потиличну область вистригають коротко. Також волосся прибирають з одного виска. Подовжені пасма оформляють на протилежній стороні голови. До зачіски роблять довгу чубок, укладаючи її на бік.

Кому підходить

Овальний, трикутний, серцеподібний тип обличчя краще всього підійде для зачісок такого стилю. Ці зачіски особливо класно виглядають на тендітних, молодих особах володіють тонкими рисами обличчя, красивими вухами, довгій витонченої шиєю.

dc1dc6c320bb31473e36af305479e187 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Подовжений овал коригують чубчиком. Дівчатам, які мають квадратне, кругле обличчя слід обережно підбирати такі зачіски. Є ризик отримати мужоподібний вигляд. Огрядним, великим, жінкам, які мають дефекти овалів краще вибирати більш підходящі моделі.

Стрижка ззаду коротко, спереду довго в стилі унісекс створюється на тонкі, густі, кучеряві локони. І не має значення їх структура, відтінок. Жінкам найбільше підійдуть натуральні тони. Юним бунтаркам йдуть яскраві, неординарні забарвлення.

Як самостійно постригти волосся спереду, щоб вони вийшли довше? Покрокова інструкція

Перш ніж створювати зачіску власними руками необхідно визначити бажану довжину локонів ззаду, спереду, щоб візуально особа набула овальний вигляд. Тому жінкам з різними типами зовнішності слід підбирати різну висоту локонів.

fa878b2ec45519d3fefe2d1c79fcb13c Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженням

Пасма можуть бути зовсім короткими або трохи видовженими на потилиці:

 • Локони зволожити за допомогою пульверизатора.
 • Зробити прямий проділ.
 • Процедуру стрижки слід починати від потиличних пасм. Їх довжину плавно збільшувати до локонам попереду.
 • Під час процесу слід контролювати, щоб волосся лягали симетрично. Тому слід зробити проділ. Тоді зачіска вийде акуратною, стильною.

  Також необхідно дивитися, як йде зріз від потиличних локонів по напрямку до пасмам спереду. Його роблять неодмінно рівним. Кут скосу може бути самим різним, але в ідеалі він має точне збіг з лінією скул.

  Як укладати зачіску?

  9a800077544acfbce39075876685fa95 Ззаду коротко спереду довго. Фото, як називається стрижка, як зробити з чубчиком, подовженнямЗачіску з довгими локонами спереду, короткими пасмами на потилиці, укласти досить просто:

 • Голову миють за допомогою шампуню.
 • Волосся обсушують рушником, зачесують тому, роблячи проділ на будь-якій стороні.
 • На волосся наносять мус, щоб додати їм об’єм.
 • Кореневу область підсушують феном, трохи піднімаючи її.
 • Особливу увагу надають потиличним пасмам. Їх зачісують разом зі всім об’ємом волосся або створюють легкий безлад.
 • Далі підкручують кінці всередину, застосовуючи цілий брашинг. Допустимо використовувати бігуді, плойку, праску замість щітки, фена.
 • Волосся розчісують. Беруть гребінь, має широкі зубці. Зачіску фіксують лаком.
 • Стрижки ззаду коротко, спереду длинно не тільки добре вкладаються, але прекрасно зберігають форму довгий час. Такі зачіски дозволяють робити зовнішність цікавіше, створюючи всілякі образи. Тому вони користуються популярністю у багатьох жінок.

  Відео з виконанням стрижки на подовження

  Як підстригти волосся, коли ззаду коротко, а спереду довго:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради