Сингоніум: прикмети і забобони

Сингоніум – вічнозелена рослина, що відбувається з тропічних південноамериканських лісів. Завдяки красивим стрелообразным листю, володіє високими декоративними якостями. Як і багато кімнатні ліани, сингоніум оточений безліччю прикмет, причому як позитивних, так і негативних.

7d6554ecb0652dc30fd3e73e198f0f0b Сингоніум: прикмети і забобони

Сингоніум в будинку

Рослину вирощують з декоративною метою досить давно. Природно, люди помітили безліч пов’язаних з сингониумом прикмет і забобонів.

З негативних сторін слід відзначити:

 • Рослини є «мужегонов».
 • Прокладання колії на кладовищі. Ця страшна прикмета теж стосується усіх ліан. Вважають, що довгі пагони, спрямовані вниз, показують господареві дорогу в землю. Тому рекомендується підвішувати стебла так, щоб вони вилися вгору.
 • Отруєння житті людини. Так вважають послідовники вчення феншуй. Будь-які предмети з загостреними кінцями, у тому числі стрелообразные листя, дихають отрутою, робить негативний вплив на людську долю. За фэншую для захисту від шкідливого дихання рослини, поруч з квітковим горщиком відставляють нейтралізують амулети. Можливо, негативне ставлення послідовників китайського вчення до сингониуму пов’язано з отруйністю його соку.
 • З позитивних прикмет, можна відзначити:

 • Поліпшення енергетики. Тропічний в’юн з товстими стеблами і пружною листям наповнює оселю енергією стійкості і прагнення до розвитку. Вважається, що квітка підходить рішучого, переймається справою, допитливому, цілеспрямована людина. Сингоніум рекомендується тримати в будинку студентам, викладачам, науковцям, людям, робота яких пов’язана з пошуком і обробкою інформації.
 • Зміна характеру оточуючих людей в кращу сторону. Квітка, листя якого, розвертаючись, приймають оригінальну форму, за прикметою, вселяє людям прагнення до змін, робить їх характер більш терпимим, спокійним і впевненим, допомагає позбутися від тривоги, фобії, скутості у відносинах, неприємних спогадів.
 • Поліпшення сну. Квітка, поставлений в спальні, позбавляє від тяжких думок, наслідків стресів, нічних кошмарів.
 • За прикметою, квітка оберігає подружнє щастя.
 • Погодні прикмети

  Тропічний красень, звиклий до вологих кліматичних умов, і в кімнатних умовах чутливий до зміни вологості повітря. При підвищенні вологості на краях листя з’являються дрібні краплі води. У результаті виникла прикмета: сингоніум – рослина-синоптик і при появі водяних крапельок слід чекати дощу.

  Не можна сказати однозначно, чи варто тримати сингоніум в будинку, оскільки він пов’язаний і з позитивними, і з негативними прикметами. Кожен чоловік повинен вирішити сам, орієнтуючись на те, наскільки йому приємний або неприємний квітка.

  Якщо кімнатна ліана здається привабливою, то її сміливо можна вирощувати. У цьому випадку шкоди для господаря не буде. А якщо в’юн неприємний на вигляд, викликає негативні емоції, то тримати його в житло не варто.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради