Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

Хочеш знати – запитай. Адже головним засобом обміну інформацією серед людей залишається мова. На жаль, він же – основний засіб обману і інтриг. На щастя, людська мова не вичерпує можливості комунікації. Крім мови слів, існує мова тіла. Його і будемо вивчати, відповідаючи на популярний чоловічий питання «як зрозуміти, що подобаєшся дівчині». Тому що запитати тут точно не варіант.

Подобаєшся ти дівчині: читаємо мова тіла

Буває, звичайно, і таке – все зрозуміло без слів. Він любить її. Вона – його. Всі крапки над «і» розставлені. Але аудиторія нашого сайту – люди зі статусом «в пошуку». І шукають ці люди не тільки свої «половинки», але і відповіді на нагальні питання. Одне з таких питань – як зрозуміти, що ти подобаєшся жінці.

Питання хоч і актуальний, але дивний. Бо якщо між чоловіком і жінкою виникає іскра, питання «чи подобаюся – не подобаюся» зникають автоматично. А ось зрозуміти що таке любов у загально не кожному під силу. Обидва починають посилати один одному промовисті сигнали. Проблема полягає в тому, що не всі ці сигнали доходять.

Для деяких мова тіла схожа на китайському. Про деяких «ієрогліфах» цієї мови і поговоримо. А захочеш дізнатися більше – читай «Мова рухів тіла» Аллана Піза або його ж «Мова жестів в любові».

 • З погляду
  Головне, що потрібно запам’ятати про погляд – вона дивиться часто, а затримується довго. Адже складно не дивитися на те, що подобається. Від того, що подобається, очей не відірвати. Саме тому її погляд регулярно до тебе звертається. Решта – всю складну гаму почуттів, що передаються поглядом – вивчай досвідченим шляхом. Бо скільки дівчат – стільки поглядів.

809def242f7593cc1cd40dc8971a38f3 Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

 • По жестах
  Жести – більш конкретна, але не менш об’ємна, категорія, яку можна розбити на три умовні групи. Перша – це жести, що демонструють сексуальність: гладить ніжку келиха, смикає мочку вуха, погладжує волосся, облизує губи, прикушує мову. Сам розумієш, на рівному місці нічого облизувати і гладити дівчина не буде. Якщо запримітив такого роду жести – не морозься, дій.
  Друга група жестів – теж про секс, але більше про ініціативу. Твою, зрозуміло. За собою жінка залишає право на беззахисність і покірність. «Я в твоїй владі», – сигналізує вона, схиляючи голову набік, відкриваючи шию або демонструючи оголене плече.
  Якщо до «володаря» не доходить, жінка може вдатися до допомоги «важкої артилерії» – це третя група жестів. Наприклад, вторгається в зону інтима – проникає туди, куди стороннім вхід заборонено. Зона інтиму, нагадуємо, це відстань від 15 см до 45 див. Ближче тільки секс. Удар на поразку – прогин в області спини. Той самий прогин, при якому випинається груди і відстовбурчується попа. Загалом, якщо природа спантеличилася звести конкретну самку з конкретним самцем, вона знайде засоби (відповідний жест), щоб здійснити свій намір.

1bf1b973ca99174ad2fc078852eacd57 Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

 • По поведінці
  Є ще й поведінкові особливості. Наприклад, непереборне прагнення доторкнутися – і комірець поправить, і якість футболки протестує, і лінія життя на руці подивиться. У ці моменти її швидше потрібно цілувати. Тільки акуратно. Перебуваючи в компанії, буде намагатися виділитися – або регоче голосніше за всіх, або сідає окремо, або фліртує з кожним, хто під руку попадеться (краєм ока стежачи за тобою). А ще ця жінка готова слухати тебе годинами, навіть якщо несеш відверта маячня – один з найбільш значних ознак її симпатії.
  Зрозуміло, що є момент індивідуальності. Одна сексуально виляє стегнами перед твоїм носом, нічого не маючи на увазі. Інша, навпаки, має на увазі, а показати не може – боязка і сором’язлива. Але переважна кількість дівчат поводиться передбачувано. Якщо виляє стегнами, побачивши тебе – значить щось має на увазі.

Якщо подобаєшся колезі: любові покірні всі посади

Флірт на роботі, як його не крути, штука дивна. Без нього – працювати нудно. З ним – неможливо. Але він був, є і буде. Тому що всі розуміють, життя – це більше, ніж службові обов’язки і плануванням. Ще б розуміти, хто саме з колег готовий поєднувати корисне з приємним.

Якщо ти подобаєшся колезі жінці…

 • Буде муляти очі. Адже нас як магнітом тягне до людей, які подобаються, і протистояти цьому тяжінню ми не можемо.
 • Почне дивитися тобі в рот. Ми готові слухати симпатичних нам людей добу безперервно і піддакувати будь-яким їх безглуздим витівкам.
 • Змінюється темп і тембр її голосу. Це гормони. Вони розм’якшують і потовщують голосові зв’язки, породжуючи гортанні звуки і сповільнюючи мова.
 • Виглядає більш привабливо. Напевно стала прокидатися на півгодини раніше, щоб привести себе (для тебе) в бездоганний вигляд.

97da7de9de50ba1c0ff3dc8f0475edab Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

Актуально і все, про що ми говорили в розділі про мову тіла. Чи думаєш, що жінка, переступаючи поріг робочого установи, перестає бути жінкою? Не перестає. І веде себе відповідним чином. І ти не корч із себе учасника корпоративного руху «Сексу немає».

Як зрозуміти по листуванню: трансляція почуттів на відстані

Інша річ – інтернет. На сайтах знайомств і в соціальних мережах (ВК, Facebook) багатий і могутній мова тіла для аналізу недоступний. Покусує вона губу чи ні, залишається тільки здогадуватися.

У листуванні звертай увагу ось на які моменти.

237dd3b0d13d78f48f60e86fb387873b Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

 • Пише першої. Нехай не завжди, але періодично. Адже просто так дівчата хлопцям не пишуть. Або з приводу («допоможи»). Чи ти подобаєшся.
 • Швидко відповідає. Навіть якщо незручно, все одно відпише у відповідь. Відзвітує, що зайнята, або навіть вибачиться.
 • Відповідає докладно. Тому що коротко відписуються з ввічливості. З почуття глибокої симпатії – докладно і докладно.
 • Цікавиться тобою. Не тільки відповідає, але і задає питання. Адже дівчина, якій ти подобаєшся, хоче дізнатися тебе повністю.
 • Фліртує з тобою. А флірт в онлайні – це компліменти, смайли, стікери, лайки. Тут же – посилання з натяком (кліп про кохання).
 • Рекламує себе. Намагається подати себе у вигідному світлі. На питання «що робиш?» відповідає в дусі «займаюся йогою» або «готую паелью».

Паелья гарна не на моніторі, а в роті. Не засиджуйся в онлайні. Подобається дівчина – виводь дівчину в реал. Тому що монітор – як гумова жінка. Начебто приємно, а не те.

Зірки без тернів: поведінка дівчат різних знаків Зодіаку

А у цьому розділі ми поговоримо, як виражають почуття жінки різних знаків Зодіаку. Принаймні, візьми на замітку, що з цього приводу думають астрологи.

e94e3a3c5893666dfc02e6065746846f Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Овну

Овни – дівчата впевнені. Зацікавившись чоловіком, зі шкіри лізуть, щоб звернути на себе увагу. Це той рідкісний тип жінок, який не чекає, склавши ручки, а діє. І це той рідкісний тип жінок, яким можна поставити запитання «чи подобаюся я тобі» і отримати на нього чесний і докладну відповідь.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Тельцю

І Тельці не серпанковий панянки. Легко беруть ініціативу в свої міцні руки. Якщо дуже треба – і запросить на побачення. Правда, спочатку ретельно стежить. Тельці діють, виходячи з раціональних міркувань. Але вже якщо діють для досягнення мети використовують будь-які засоби.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Близнюки

Представниці цього знаку вкрай емоційні, і емоції виражати не соромляться. Відповідного моменту, щоб «вилити душу», чекати не буде. Скористається будь-яким більш-менш зручним обставиною. А до «серйозної розмови» знесе тобі дах нестримним фліртом.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Раку

По природі – надзвичайно потайний знак Зодіаку. Зрозуміти, що у неї на думці, майже неможливо. Астрологи рекомендують наступний «лайфхак»: спілкуючись, переведи розмову на тему її особистого життя. Замкнеться – значить, ти не потрапив у коло симпатичних їй людей. Разговорится – є з чим працювати. Бери ініціативу в свої руки, але без різких рухів.

7df084b4c9491d01325e39cc5907c674 Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Льву

Вона завжди притягує погляд і домагається поставлених цілей. Правда, з допомогою дуже специфічної тактики. Спочатку зробить все можливе, щоб звернути на себе увагу, а потім відсторониться і поблажливо дозволить за нею позалицятися. Але ж вона цього варта, чи не правда?

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Діві

Неемоційна і раціональний знак зодіаку. Втрачає голову, лише закоханий по вуха. Якщо мова йде про пересічної симпатії, може вести себе вкрай специфічно – наприклад, скидає на твою голову тонни їдкої критики. Або нарочито, надміру, байдужа. Наберися терпіння і завойовуй її довіру вчинками. Незважаючи на холодність, темперамент прорветься. А не прорвалося – значить, Діва до тебе байдужа.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Ваги

У неї неважко закохатися – стильна, незвичайна і неймовірно жіночна. І, здається, не байдужа до тебе – адже так фліртує лише закохана жінка! На жаль, Терези – природжені кокетки і спокусниці. Та, певно, ти їй подобаєшся – вже зовсім на рівному місці фліртувати не буде. Ось тільки про серйозність намірів флірт Ваг рівним рахунком нічого не говорить.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Скорпіону

321893d13c006553da4e2c4f931dd987 Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині — 100% ознаки

Вона – господиня своєї долі. Сильна, витримана, цілеспрямована. А раз витримана, значить всі карти відразу не відкриє. Перш добре вивчить тебе. І на всьому протязі своїх експериментальних досліджень буде тримати тебе на гачку сексуальністю – у цій справі Скорпіони надзвичайно талановиті.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Стрільцеві

Ця нехитра особа довго не церемониться. Сподобаєшся – підійде і запросить на каву. Або не тільки на каву, адже Стрільці – один із самих вільнодумних і позбавлених забобонів знаків зодіаку. Секс на першому побаченні – чому ні? Швидше за все, без зобов’язань. Не питай марних ілюзій.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Козерогові

Козероги, мабуть, самий прагматичний і позбавлений романтики знак Зодіаку. Буде закрита наглухо, поки скрупульозно не вивчить всі твої закутки. Не втрачай час і не ламай голову, намагаючись вважати сигнали її тіла. Краще зосередься на завоювання цієї дійсно розкішної жінки – стань кращою версією себе.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Водолію

А ці дівчата, навпаки, вкрай емоційні. Навіть занадто. Ніби живуть в іншому світі – витають у хмарах в оточенні метеликів і німф. Прагматизм, раціоналізм, розрахунок – Водолій і слів-то таких не знає. Сподобаєшся – з головою себе видасть. Буде крутитися поруч з палаючими очима.

Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині Риби

Дівчат цього знака відрізняє виняткова жіночність. Емансипація їй чужа, і в будь-якій ситуації, де «пахне» чоловіком», рибка буде вести себе як справжня жінка – безпорадно і наївно. Ступінь її безпорадність і беззахисність прямо пропорційна силі її симпатії до тебе.

Таким чином, допит – далеко не єдиний спосіб у всьому розібратися. Будь-яку дівчину можна вважати, ні про що її не запитавши. Немає дівчини для експериментів? Реєструйся на сайті знайомств. Гід по дейтинг-порталам – за посиланням. Приємного занурення!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради