Як збільшити очі з допомогою стрілок

Виразні великі очі — мрія будь-якої жінки і об’єкт захоплення будь-якого чоловіка. Вони є великою рідкістю і, на жаль, дано далеко не кожній дівчині. Але не варто засмучуватися: збільшити маленькі очі, можна з допомогою стрілок, варіанти виконання яких для денного і вечірнього макіяжу містить ця стаття.

Загальні рекомендації

Маленькі очі. Здавалося б, звучить як вирок, але це зовсім не так. Макіяж цих очей не складе жодної проблеми, якщо дотримуватися зовсім нехитрі поради і перед тим, як приступити до покрокових уроків нанесення стрілок для збільшення очей, вивчимо деякі правила макіяжу для невеликих очей.

Ідеальний тон — запорука успіху будь-якого макіяжу

Не нехтуйте нанесенням тональним кремом і використанням консиллера, особливо в області навколо очей. З допомогою цих засобів ви замаскируете мішки під очима, темний колір яких може зіграти аж ніяк не на користь збільшення.

Оформлені брови — початок макіяжу очей

Корекція форми брів — такий же етап макіяжу, як нанесення туші або пудри. Ніколи не забувайте підфарбувати брови олівцем або тінями в тон і при цьому трохи продовжити хвостик. Візуально це допоможе злегка збільшити очі і приверне до них увагу.

Світлі тіні — основа створення макіяжу

Золоте правило корекції обличчя говорить: «Все, що ви хочете зробити менше потрібно затемнити, все, що бажаєте виділити і зробити більше – висвітлити». Це працює і для макіяжу маленьких очей. У вас вийде трохи збільшити їх, якщо ви нанесете молочні або перламутрові тіні на внутрішній куточок ока, створюючи денний макіяж, і додасте їх трохи під брову, коли будете працювати над вечірнім чином. Також, замість тіней, вашим добрим другом може стати хайлайтер.

 kak uvelichit glaza s pomoshhyu strelok 2 Як збільшити очі з допомогою стрілок

Не забувайте про складці століття

Її грамотне виділення може створити чудеса. Для того щоб збільшити очі, завжди додавайте трохи контрастних іншим кольорам тіней на складку і добре розтушовують їх. Мало того що за допомогою цього прийому можна збільшити очі, так ще і можливо змінити їх форму на бажану.

Ні дня без туші

Що, як не туш буде вашим головним помічником для збільшення очей. Завжди добре профарбовують нижні і верхні вії, але не допускайте появи грудочкою і не доводьте справу до так званих, «павукових лапок». Туш «відкриє» ваші очі і буквально «розкриє» погляд.

Ці абсолютно прості правила потрібно знати як свої п’ять пальців і згадувати про них при нанесенні макіяжу. Але ми спеціально пропустили одне найголовніше, без якого маленьким очках дуже важко буде намагатися здаватися великими – стрілки. Ця відома техніка корекції форми очі відома нам ще з найдавніших часів, але з тих пір її актуальність не тільки не втратила, але і колосально придбала. Стрілки — наше все і це абсолютно справедливе судження. З їх допомогою можна змінити очі до невпізнання і створити будь-який вид макіяжу. Які стрілки збільшують маленькі очі і як правильно зробити денний та вечірній макіяж, заснований на них, ми дізнаємося з уроку.

Урок макіяжу для маленьких очей

Для початку спробуємо зробити денний макіяж. Ми вже нанесли на обличчя тон, рум’яна і пудру, а також замаскували темні кола.

Для брів ми використовували олівець і спеціальний віск. Початковий етап макіяжу складає база під тіні. Вона допоможе тіням не скочуватися і утримає стрілки на столітті. Наносимо її тонким шаром на всі рухоме повіку. Наносимо світлий молочний відтінок на всі рухоме повіку. Внутрішній куточок виділяємо з допомогою перламутрових тіней. На складку століття наносимо молочно-коричневі або світло-коричневі тіні, які добре розтушовуючи. Як говорилося вище, ці прийоми зорово збільшують очей.

 kak uvelichit glaza s pomoshhyu strelok 3 Як збільшити очі з допомогою стрілок

Перейдемо до виконання стрілок. Для цього ми взяли гелеву підводку, яка нікуди не «втече» з ока за час довгого робочого або навчального дня. Ми почнемо вести лінію стрілки не від початку очі, а від місця зростання перших війок. Щільно прикладаємо кисть або аплікатор до коріння вій і ведемо лінію до зовнішнього куточка, попередньо промалювавши чорним олівцем межресничное простір. Це також дозволить нам збільшити очей.

 kak uvelichit glaza s pomoshhyu strelok 4 Як збільшити очі з допомогою стрілок

Намалювавши основу стрілки, перейдемо до її хвоста: почнемо виводити його лінію, продовжуючи лінію нижнього століття.

Пам’ятайте, що хвостик повинен «дивитися» у напрямку до скроні.

Тепер ми можемо поєднати наші лінії, але для макіяжу маленьких очей на цьому етапі діє одне правило: найтонша частина стрілки повинна бути на початку стрілки, а сама товста наприкінці. Це легко повторити, якщо визначити приблизну товщину точками: одна точка на початку, дві — в середині, три — у зовнішнього куточка. Нанесемо чорну туш в 2 шари, намагаючись особливо фарбувати вії біля зовнішнього куточка. Фарбуємо губи улюбленою помадою.

 kak uvelichit glaza s pomoshhyu strelok 5 Як збільшити очі з допомогою стрілок

Цей макіяж ми легко зможемо перетворити на вечірній. Для цього ми повинні посилити інтенсивність макіяжу, підкресливши олівцем нижню повіку. Трохи розтушовуємо лінію, але не ведемо її до внутрішнього куточка. Саме це дозволить збільшити ваші очі. При бажанні утолщаем лінію верхнього століття, але це необов’язково. Додаємо ще один шар туші або клеїмо трохи пучків у зовнішній куточок. На обличчя можна додати підводка, а на губи помаду більш інтенсивного кольору, наприклад, червону. Вечірній образ готовий.

Ще варіанти макіяжу для невеликих очей ви можете подивитися тут:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради