Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

Сьогодні популярністю у жінок, особливо в міжсезоння, користуються практичні кольори — коричневі, сірі, оливкові нігті. Дизайн манікюру може доповнюватися яскравими епізодами — стразами, фольгою, глітером. Коричневі тони вигідно поєднуються з усіма стилями одягу.

Загальні рекомендації для коричневого манікюру

Коричневі нігті — дизайн манікюру, який стильно виглядає на будь-якій формі нігтя (овал, квадрат, мигдаль, пайп, стилет). Складність малюнка обмежується площею нігтя. Тому на коротких нігтях елегантно виглядають дизайни з простою геометрією або флористикою. На довгі нігті рекомендується малювати складні вензельные конструкції або квіткові композиції вздовж нігтя.

d26613acfb13ec29e9299184c120582c Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

Коричневий колір, в будь-якому подтоне, добре комбінується з срібним або золотим декором. Для цих цілей використовують втирки або лиття фольгою. Стильно виглядають розтяжки золотого або срібного кольору глітером від кутикули до вільного краю нігтя. В металевий декор найчастіше вписуються стрази кольору шампань або голографічні кристали.

Манікюр в коричневих тонах використовується як для ділового стилю, так і для вечірнього дрес-коду. Якщо вибирати коричневий в якості основного кольору, то його доповнюють будь-якими квітами. Наприклад, на коричневому тлі яскраво і зухвало виглядають жовті неонові квіти з чорною або білою промальовуванням контуру.

Техніки і методи коричневого манікюру

У створенні будь-якого дизайну слід орієнтуватися на поєднання кольорів. Для полегшення вибору, новачкам пропонується використовувати колірні кола, в яких кольору — сусіди ідеально з’єднуються один з одним, а протилежні по колу відтінки – несумісні.

При використанні основних (базових) технік можна придумувати дизайни на різну довжину і форму нігтя. Більшість варіантів розміщуються на будь-якій довжині нігтя, але складна геометрія або квіткові композиції в обрамленні вензелів – краще виглядають на довгих нігтях.

f625a9ce686c5d095b41b556aec7103a Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. ФотоДизайн коричневого манікюру

Техніки для домашнього використання:

Назва Інструменти Опис Матеріали
градієнт пензель для градієнта «гребінець» на ніготь наноситься дві смуги різного кольору лаку за допомогою пензля м’якими короткими мазками один колір стягується на інший, створюючи плавний перехід 2 гель-лаку різного кольору, але близьких по колірній палітрі відтінків
акваріумний дизайн плоска кисть для моделювання гелем, тонка кисть для малювання на базове покриття наноситься гель-лак вибраного відтінку, на його липкий шар кріпляться камифубики і гліттер, зверху вирівнюючим шаром покривається прозорим щільним гелем, сушиться в лампі кожен шар 60 сек. прозорий гель, що конструює, лак для основи, блискітки і камифубики
використання втирки косметичний спонж, віялова кисть на кольорове фонове покриття наноситься прихлопывающими рухами пігмент, потім втирається спонжем, залишки видаляються віялової пензлем, дизайн перекривається топовим покриттям в 2 шари пігмент для втирання: голографічний, аврора, хамелеон, хром (з металевим ефектом)
дизайни зі слайдерами пінцет, набір слайдерів, ємність з водою, ножиці, апельсинова паличка на фонове покриття нігтя за допомогою пінцета переноситься тонка плівка з картинкою, перекривається 2 шарами топа набір слайдерів необхідної тематики
стемпинг пластина з гравіюванням малюнка, силіконовий або гумовий штамп, скрабер, плоска кисть пензлем розподілити фарбу по пластині, прибрати надлишки скрабером, штампом перенести на ніготь, просушити в лампі гель (фарба або лак) для стемпинга
«оксамитовий пісок» м’яка кисть плоска на непросушенний шар кольорового лаку або прозорого топа насипається щільним шаром акрилова пудра, через 3-4 хв сушиться в лампі, 60 сек, потім м’якою кистю скидаються залишки, що не перекривається фінішним покриттям кольоровий гель-лак, фініш або база, кольорові акрилові пудри або прозорі з голографічними блискітками

Для використання кожної з технік у домашніх умовах слід пам’ятати, про трифазну систему в нанесенні гель-лаків:

 • перший шар з базового полімерного матеріалу, який утримує штучну конструкцію на природній поверхні нігтьової пластини;
 • гелевий шар (кольоровий або формуючий);
 • фінішне покриття спеціальними рідинами (з матовим ефектом або без дисперсії).d136eddac1b8e94bf7bc75ceb883c153 Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

Крім цього необхідно мати в арсеналі майстра набір кистей і лампу для полімеризації всіх верств дизайну. Сьогодні використовуються ЛІД лампи різної потужності. Чим вище потужність лампи, тим більше ймовірність якісного просихання (полімеризації) сучасних матеріалів для манікюру.

Однотонний манікюр коричневий

Однотонний манікюр вважається класичним варіантом, який використовується у всі часи і має групу своїх шанувальників. Складність красивого однотонного гелевого покриття полягає в рівній поверхні нігтя. Густа суміш гель-лаку підкреслює всі нерівності і манікюр виглядає неохайно.

Для цього обов’язково використовувати на етапах підготовки нігтя безворсові серветки і бафи з абразивністю 180 – 240 грітті.

Одним з найпростіших варіантів коричневого дизайну служить затемнення вільного краю нігтя чорним кольором. Для цього майстри використовують аерограф, а вдома можна впоратися за допомогою кисті для аэропуфинга. На однотонний коричневий фон по вільному краю нігтя наносять серпанок темного кольору, яка плавно сходить нанівець. Виходить строгий і стильний дизайн.04e0097fcfb36e4d1b5b013c8b4a94c3 Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

Для додання блиску можна додати нитка дрібних страз в зоні нігтьової лунки. В оформленні однотонного коричневого манікюру часто використовують композиції з негативним простором (ділянки з природним кольором нігтьової пластини), для створення яких, за бажанням, можна використовувати камуфлирующую базу.

Варіанти коричневого манікюру з негативним простором:

 • Ніготь з допомогою самоклеючої стрічки ділиться на 2 частини, одна з яких покривається коричневим гель-лаком. Такий дизайн можна прикрасити «цукровим піском» (акриловою пудрою). Красиво виглядає композиція з білих вензелів на площі непрокрашенного нігтя.
 • Коричневим тоном фарбується верхня частина нігтя, залишаючи негативний простір біля лунки. Такий манікюр прикрашають дрібними стразами і бульонками по лінії з’єднання кольору. Стильно виглядає на такому тлі промальовування квітки білої гель фарбою, який бере свою основу в зоні негативного простору і тягнеться пелюстками по коричневому тлі. Тут буде доречний декор бульонками і золотим глітером.
 • В якості негативного простору використовуються будь-які геометричні форми: трикутник або овал від лунки вгору по нігтю. В зоні без покриття можна розташувати витончений рідкий камінь жовтого або зеленого кольору. Коричневий тон навколо забезпечить гідне обрамлення інкрустації і підкреслить її блиск.
 • Каталоги, в яких виставлені варіанти дизайнів, безліч майстер-класів в інтернеті дозволяють зробити однотонний манікюр різноманітним, не всі люблять яскраві багатошарові дизайни. Однотонний манікюр забезпечує спокійну і сувору елегантність.

  Коричневий манікюр у різних відтінках

  Коричневі тони ідеально поєднуються з бежевими і жовтими відтінками. Найпростішим способом створити стильний манікюр самостійно вважається градієнт квітів. При з’єднанні коричневого з будь-яким нюдовым відтінком у місці плавного переходу утворюється третій колір, який візуально ускладнює дизайн. Особливо яскраво цей прийом виявляється в горизонтальних градієнтів.

  Вертикальні градієнти з таких же відтінків виглядають інакше і більш прості у виконанні. Для цього достатньо віялової пензлем пройтися по межі двох кольорів до їх полімеризації в лампі. Для збагачення дизайнів з вертикальним градієнтом використовують фольгу, золоті або срібні слайдери. Доречна буде промальовування вензелів, які на складному фоні виглядають особливо елегантно.b57cb1fb967677b5fc9fc6ad4a997cbb Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

  Коричневі нігті — дизайн манікюру, який дозволяє створювати багатобарвні абстракції, деякі можуть включати в себе сірі і зелені кольори. Щоб об’єднати їх в єдину композицію досить ввести в якості світлих тонів пастельний рожевий або жовтий колір.

  Два способи створення абстракції на нігтях:

 • За допомогою чорної гель-фарби і лінеарному пензлика розмічаються зони, які за допомогою тонкої кисті зафарбовуються в різні кольори. Кожен сегмент малюнка просушується за 10 сек в лампі, щоб кордону композиції залишалися чіткими. Після прикрашення можна промальовувати контури білої або чорної гель-фарбою залежно від тематики композиції.
 • Перенести межі малюнка з пластини з допомогою штампа. Провести процедуру прикрашення тонкою кистю. Просушити в лампі 30 сек, перекрити топом без липкого шару.
 • Градієнт і абстракцію виконують на нігтях будь-якої форми, незалежно від довжини. Однак на коротких нігтях форми квадрат горизонтальний градієнт не виглядає. Він підкреслює коротку довжину нігтьової пластини і робить її візуально ширше природного розміру.

  Матовий коричневий манікюр

  Коричневі нігті — дизайн манікюру, який найчастіше використовується під матовим фінішним покриттям. Саме коричневі тони без глянцевого блиску набувають текстуру оксамитової тканини, а з додаванням золотий хромованою втирки — парчі. На такій поверхні без дисперсійного (липкого шару) виконують конструкції з лиття та рідких каменів.

  Це можуть бути як легкі вензельные орнаменти з видрукуваної на них фольгою, так і складні інкрустації з саморобними рідкими камінням.

  Для друку підходить як золота, так і срібна фольга. Такі дизайни виглядають урочисто і велично. Вони виконуються на довгі нігті будь-якої форми. Малюнок можна створити гель-фарбою з липким шаром вручну або за допомогою пластини для стемпинга.

  Для коротких нігтів, форми квадрат або овал, можна виконати коричневий манікюр із застосуванням «оксамитового піску». У цьому випадку на непросушенний шар гель-лаку насипають дрібну прозору або кольорову акрилову пудру, потім просушують в лампі 60 сек.67ca4dc2dd00cc647f31a77077a7880c Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

  Такі дизайни теж мають матовий зовнішній вигляд, але шорстку поверхню (не перекривається зверху топовим гелем). Текстура подобається далеко не всім. Можна замість акрилової пудри використовувати більш м’яку присипку — флок. Тоді поверхня буде більш ніжною, але такі дизайни недовговічні в шкарпетці.

  Варіанти коричневого манікюру з візерунками та малюнками

  Самим простим візерунком, доступним навіть новачкові буде геометрія. Щоб намалювати кордону фігур для коричневих дизайнів використовуються чорні тонкі лінії. Для цього вибирають тонку линеарную кисть (колонок). Якщо не виходить освоїти промальовування тонких прямих ліній, можна позначити межі слайдер-гелем (павутинкою). Можна для попередньої розмітки застосувати тонкий чорний маркер.

  Він повністю зникне після нанесення гель-лаку, але дозволить починаючому майстрові бачити межі малюнка при заповненні. Потім геометричні фігури тонкою кистю зафарбовуються у різні відтінки коричневого. Рекомендується просушувати кожен намальований сегмент в лампі, 10 сек.

  Така технологія дозволить уникнути змішування кольорів на стику з’єднання, зробить кордону геометричних фігур чіткіше. Після заповнення кольором такий дизайн просушується в лампі, 30 сек і покривається 2 шарами фінішного покриття. У 2019 році модною тенденцією вважається прикраса різнокольорових них дизайнів тонкими лініями і точками за допомогою дотса.

  Для додання яскравості або урочистості таким дизайном нарівні з коричневим використовують золоту гель-фарбу або неоновий жовтий гель-лак. Коричневий колір погано поєднується з різнокольоровими блискітками і стразами.

  e12a50e4636225906f3149a31cc8f458 Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

  Як правило, для декорування дизайнів в коричневих тонах використовуються стрази:

  • кольору шампань;
  • прозорі;
  • голографічні;
  • чорні;
  • жовті.

  Стрази можна розміщувати у вигляді нитки бус або створити складні інкрустації з бульонками і кристалами Пікс. В якості декору для урочистих дизайнів використовують присипку малюнка блискучою акриловою пудрою, тоді виходить об’ємне 3D зображення.

  Однак такі дизайни не практичні в повсякденному житті. Сучасна індустрія нігтьового сервісу спрямована на розробку таких матеріалів з підвищеною стійкістю до стирання. Сьогодні випускаються спеціальні набори, в які входить базовий матеріал і, що поєднується з них за хімічними параметрами, акриловий порошок.

  У цих випадках фірма гарантує міцність дизайну. Щоб почистити його в разі забруднення досить мильного розчину і щітки, при цьому ні блиску, ні об’ємність не змінюються. Простим способом декорування нігтів самостійно служить застосування золотих або срібних водних слайдерів або 3D шармиконов.

  Модні тенденції коричневого манікюру в 2019

  У 2019 році актуальною залишається форма квадрат, мода на довгі нігті відходить у минуле. На середню і коротку довжину багато хто воліє робити форму овал або мигдаль. На всіх варіантах стильно виглядають дизайни в коричневих тонах. Майстри пропонують дизайни з негативним простором.

  Така техніка виконується поєднанням щільного темного кольору з ділянками натурального нігтя без покриття. На межі поділу двох просторів часто встановлюють стрази або нитки з бульонок. Можна використовувати промальовування тонкою кистю золотом або сріблом.

  Модні тенденції в 2019 році рухаються у двох різних напрямках: мінімалізм і бароко. Кожен може вибрати дизайн під свій темперамент. Варіації дизайнів з використанням коричневого кольору в межах одного напряму, дозволять змінювати зовнішній вигляд дизайну під сезон року або подія в житті.

  В стилі мінімалізму виконуються дизайни з негативним простором (ділянки нігтя без покриття кольором), будь-які геометричні форми «negative space» доповнюються в якості декору лініями виконаними гелем «павутина». Зверху на ніготь накидають кілька ліній різної товщини чорного або золотого кольору. Як правило, більше додатковий декор не використовується.de5fe411ac21aaac9036a4e5f9de36ea Дизайн манікюру в коричневому кольорі на короткі, довгі, гострі, квадратні нігті. Фото

  Коричневі нігті в стилі бароко, як дизайн манікюру, виконується в техніці лиття фольгою. Отпечатывание золотої або срібної фольги здійснюється на вензельные композиції або рослинний орнамент (великі квіти, гілки з листям).

  Красиво виглядають, виконані в такій техніці, метелики на коричневому тлі. Якщо прикрасити дизайн стразами і блискітками, вийде твір у стилі бароко 18 ст. Абсолютно різні можливості надає мода для жінок з використанням коричневого тону в 2019 році.

  Коричневі нігті за бажанням власниці можуть перетворитися в строгий текстурний дизайн або стати яскравим, зухвалим манікюром в поєднанні з неоновими пігментами. Під покриття доречна будь-яка форма і довжина нігтя. Поєднання коричневого кольору вважаються класичним і практичним варіантом.

  Відео про дизайні манікюру в коричневому кольорі

  Ідеальний коричневий манікюр:

  Автор: Анна Краса

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради