До чого сниться левеня жінкам або чоловікам – сонник

У сновидіннях левеня – позитивний образ, навіть якщо він веде себе дико і недружелюбно. Сон пророкує несподівані і значущі зміни в особистому житті, досягнення високих цілей, набуття лідерського статусу в суспільстві, поява авторитетних друзів і сильних покровителів.

Побачений дитинча виходячи з деталей сюжету, може мати й інші значення. Тому при розшифровці слід згадати подробиці сну.

 До чого сниться левеня жінкам або чоловікам – сонникbbe484094d7b3882e74a05bf603636e3 До чого сниться левеня жінкам або чоловікам – сонник

Тлумачення значення сну

При тлумаченні сновидіння важливо враховувати, як веде себе, в якому стані знаходиться маленьке тварина:

 • Безстрашно і спокійно гуляє серед людей – очікується урочисте захід, веселе проведення часу.
 • Дитинча лащиться до сновидінню – скоро відбудеться зустріч з друзями, з якими давно не вдавалося побачитися. Але якщо ласки маленького звіра неприємні спить, то в реальності доведеться зіткнутися з лицемірним поведінкою близької людини.
 • Бачити левеняти, що грається з собакою, кішкою або іншим домашнім вихованцем, – наяву мати справжнього друга, який збереже вірність за будь-яких обставин. Дружба триватиме до смерті.
 • Вкусив сновидця – висока ймовірність зради з боку одного або ділового партнера.
 • Дитинчата смокчуть матір-левицю – необхідно проявляти обережність, прораховувати всі кроки. Досить помилитися в одному кроці, щоб вороги здобули перемогу.
 • Хворе, вмираюче тварина може снитися до початку нового життєвого етапу.
 • Сновидінню також варто згадати, як він сам вів себе по відношенню до маленького звіру:

 • Годівля і дресирування – передвістя успіху в справах, поліпшення матеріального становища, кар’єрного зростання.
 • Годування з рук у власному будинку – сплячий в реальності визнаний авторитет у колективі, у нього питають поради, йому не сміють заперечувати, з ним рахуються конкуренти.
 • Сновидець бачить себе на природі, в савані, поруч з ним левенята, яких він вважає своїм потомством, – настав час втілення в життя найсміливіших ідей. Будь-яке починання буде успішним.
 • До чого сниться купівля левеня – в реальності сновидець намагається взяти верх над конкурентами і недоброзичливцями.
 • Втрата маленького звіра, пошук його в хаті та інших місцях – відображення страху за майбутнє, побоювання, що буде втрачено все, що вдалося нажити і заробити.
 • При розшифровці важливо враховувати, де знаходиться дитинча:

 • Приснився в будинку – в житті сплячого з’явиться високопоставлений покровитель, який сприятиме кар’єрному зростанню. Кілька левенят в приміщенні обіцяють благополуччя, успішну і цікаве життя.
 • Що означає сон, в якому дитинча сидить на ланцюгу, – це відображення складної життєвої ситуації. Незважаючи на всі прикладені зусилля, знайти рішення проблеми не вдається.
 • Знаходиться в оточенні інших тварин – скоро відбудеться зустріч з давнім другом.
 • Образ левеня для жінки і чоловіки

  Незаміжня дівчина бачить, як левеня грає, – скоро вийде заміж і народить дитину. Таке ж значення має сон, в якому левенята ластяться до молодої сновидице. Якщо маленький звір веде себе агресивно, гарчить, намагається напасти, то наяву дівчині доведеться відбиватися від настирливого, але неприємного шанувальника, або від недоброзичливця.

  Жінка, яка намагається приручити звіряти уві сні, в реальності хоче стати матір’ю, хоча сама цього може не усвідомлювати. Якщо у сновидицы є дитина, то сновидіння через поведінку дикого дитинча вказує на помилки у вихованні. Так, якщо левеня сумний, то дитина приховує долають його переживання, відчуває брак батьківської уваги.

  Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЕсли жінці доводиться ганятися за пораненим зверенышем, то їй слід проявляти крайню обережність, контролювати кожну дію, щоб не поставити самій собі капкан.

  Чоловік, який побачив левеня як домашнього вихованця, здатна досягти поставлених цілей, навіть найсміливіших. Якщо звіря агресивний, намагається напасти на сновидця, то для досягнення цілей доведеться долати перешкоди, расставляемые якоюсь особистістю. Якщо тварина ручне, ласкаве, охоче їсть з рук, то у чоловіка достатньо сил і здібностей для втілення задумів.

  Трактування сну в різних сонники

  Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння.

  Сонник Міллера

  По самому популярному сонником, левеня – не знак агресії, а навпаки, відображення миролюбності, спокійного і уживчивого поведінки. Але як не дивно, такі якості характеру допоможуть досягти успіху. Молодий лев намагається грізно гарчати – сновидець буде щасливий у діловій сфері і неймовірно популярний у осіб протилежної статі.

  Цвєткова

  Незаміжньою дівчині левенята обіцяють знайомство з нареченим. Заміжній жінці сон обіцяє виконання мрії.

  2aa0b902cb5606a253937c481d08dd82 До чого сниться левеня жінкам або чоловікам – сонник7c03ca2b1bc80e97101bf5c66a001512 До чого сниться левеня жінкам або чоловікам – сонник

  Сонник Лоффа

  Сплячий б’є левенят – в реальності втратить довіру близьких людей і зруйнує стосунки з авторитетними покровителями. Приснилося вбивство звірятко – настає покарання за раніше вчинені злочинні вчинки.

  Фрейда

  Молодий лев уві сні – відображення високого лібідо. Жінка тікає від нього – в реальності мріє про сексуальні стосунки з брутальним, пристрасним чоловіком.

  Дитинча на ланцюгу або мотузці – сновидець ховає свої сексуальні бажання, соромиться їх розкрити. Нападає – любовний зв’язок обернеться неприємностями.

  Езотеричний сонник

  Левенята пророкують новий життєвий етап, який виявиться успішним. Жінці сон обіцяє влаштування особистого життя, набуття сімейного щастя.

  Російська

  Львенок сниться до отримання нагороди або підйому службовими сходами. Тварина нападає – відносини з покровителем будуть зруйновані.

  Місячний

  Безліч левенят в савані або пустелі – вороги будують підступні плани. Сновидець повинен проявляти максимальну обережність. Жінку сон попереджає про появу суперниці. Львенок нападає – можливі проблеми в колективі, конфлікт з начальством.

  Ісламський

  Сон, у якому сплячий бачить себе в природних умовах в оточенні львів і левенят, вважає звірів своєю сім’єю, – вказівка на позитивний поворот долі. Скоро випаде чудова можливість покращити життя, і її не можна пропустити.

  Сновидець бачить себе левом, лиже свого дитинчати, зализує рани – в реальності надасть довгоочікувану допомогу нужденному. Якщо сплячий бачить себе самого левеням, смокче левицю, то він досягне успіху у всіх починаннях.

  Левенята у сновидіннях – позитивний образ, який обіцяє позитивні зміни в особистому житті і діловій сфері, застережливий про підступи недоброзичливців. Якщо сновидець врахує трактування сну, то уникне багатьох неприємностей, зуміє повернути справи в свою користь.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  Додати коментар

  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!