Чи можна давати сіль сусідам ввечері або в борг: прикмети і повір’я

Чи можна давати сіль сусідам в борг або просто так, турбує багатьох хазяєчок. Якщо ви раптом помітили, що фортуна пропала з вашого життя — перевірте, не давали останнім часом солі своєму сусідові. Адже її здавна вважали символом удачі, зв’язку людини і бога, а також вона є персоніфікацією Сонця в скандинавської міфології. З «білим золотом» пов’язано безліч забобонів, адже це не просто порошок, який ви додаєте в їжу, а речовина, яка наділена магічними властивостями.

Чому не можна давати сіль сусідам

Був час, коли сіль була надзвичайно дорогою, а гроші водилися не у всіх. Якщо хтось і позичав її, то вважалося, що він віддає разом з нею своє благополуччя. З-за цього ділитися важливою речовиною люди не поспішали.

Кристали є досить мстивими, якщо ви не цінуєте їх, то не чекайте замість добра. Інакше сіль завдасть лише шкоди. Не можна брати її назад в якості переданого боргу.

a47aa23b5319f4b48affc1064b7e12d0 Чи можна давати сіль сусідам ввечері або в борг: прикмети і повіряЄ такий вислів: «спіймавши облизня». Воно означає бідну і нещасливе життя. Якщо часто займати продукт — саме це вас і чекає.

Сіль з дому не можна давати на перше прохання. Якщо і давати в борг цей продукт, то тільки добре знайомим вам людям, у яких ви впевнені і точно знаєте, що вони не зроблять нічого поганого.

Що з цього приводу кажуть прикмети – чи можна давати продукт сусідам, якщо вас попросили:

  • Якщо вірити прикметам, то одолживши порошок — обов’язково слід чекати сварку.
  • Роздаючи біле золото зі своєї оселі, можна залучити безгрошів’я — ви як би пересыпаете все своє щастя і багатство сусідові.
  • Особливо не можна давати продукт ввечері. Згідно древнім прикметами, це веде до сварки або нужді.

Якщо ж не дати неможливо, то посміхайтеся, коли передаєте комусь продукт. Посмішка прибере негативний вплив кристалів. Але краще намагатися цього не робити. Навчіться говорити людям просте слово «ні», щоб уникнути зайвого негативу у вашому житті.

Дозволяється позичати сіль

Якщо немає можливості відмовити, то давати сіль в борг можна, але з певними умовами:

  1. Потрібно зробити це так, ніби ви «даруйте» її сусідові.
  2. Не можна приймати назад продукт як відданого боргу.
  3. Не можна тримати чужу сіль у руках.

Соляний обов’язок приймати назад не можна, так як людина може заговорити кристали, і ні до чого хорошого це не призведе. Відразу ж після повернення боргу не уникнути сварок і конфліктів з боржником. Також не рекомендується тримати в руках чужу сіль. Найкраще самому сходити в магазин і купити потрібний вам продукт.

e8ed1cad889d8d516cf5fa5cad48ddac Чи можна давати сіль сусідам ввечері або в борг: прикмети і повіряБувають випадки, коли продукт заговорюють, щоб позбавити себе і свій будинок від негативу і віддати його іншому.

Сіль в подарунок

Можна дарувати сіль тільки в хорошому настрої. Тоді він матиме позитивний вплив на організм людини.

У багатьох людей спостерігається дефіцит йоду, тому відмінним варіантом подарунка буде йодована сіль. Також доречно дарувати сіль для ванн або ж різнобарвну — вона стане чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру. Також можна дарувати засоби для догляду за тілом, в яких є хлористий натрій:

  • гелі;
  • шампуні;
  • мочалки;
  • мило.

da00b3dd0be73c66261894800ce73a73 Чи можна давати сіль сусідам ввечері або в борг: прикмети і повіряЗа прикметами, приймають і не дарують в якості подарунка сільнички. Мила дрібничка може обернутися для вас великими проблемами і конфліктами в сім’ї.

Сіль стане сильним оберегом благополуччя в будинку, якщо дарувати її з чистими намірами і бажаннями, так як кристали здатні накопичувати світлу, позитивну енергію. Ця речовина також приносить успіх і багатство, а для закоханих і є найсильнішим оберегом.

Чи можна самому просити у сусідів

У сусідів брати сіль не можна категорично. Ви ж не хочете позбавити людину щастя і удачі. Якщо вже і просити цей продукт у сусідів, то передавати його потрібно не з рук у руки, а тільки поставивши на стіл. Інакше ризикуєте позбавити сусіда частини його власної енергії.

Але головне завжди пам’ятати, що якими б страшними вони не були забобони — не варто доводити все до абсурду. Якщо ви даруєте сіль, потрібно робити це з добрими думками та намірами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради