Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja 961c62d Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голубаІснує безліч народних прикмет про птахів. Спостерігаючи за цими вільними створіннями, люди помітили, що різні птахи можуть не тільки попереджати про кліматичні зміни, але і передбачати події майбутнього. У забобони, які відображають вікову мудрість, можна знайти вказівки практично на кожен випадок, пов'язаний з пернатими: що означає знайдене в лісі гніздо; до чого готуватися, якщо птах б'ється в вікно; чим загрожує позаурочний крик півня і т. д.

Розкрити в одній статті всі прикмети про птахів просто неможливо, тому наша сьогоднішня розповідь буде присвячений одній темі, а саме – повір'ями про знайдених пташенят. Якщо ж ви хочете докладніше вивчити сферу містичних знань про птахів, то не забувайте перевіряти оновлення сайту: ми ще не раз будемо повертатися до різних сказань про крилатих мешканців неба.

Прикмети і забобони про птахів: знайти пташенят або гніздо з яйцями

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja dfedfe5 Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба З усіх представників тваринного світу птиці більш інших пов'язані з тонкими світами, вони служать втіленням взаємодії земної і повітряної стихій. Ймовірно, саме тому люди завжди вважали, що пернаті, які вирішили звити гніздо і вивести потомство під дахом людського житла, приносять удачу. З якоїсь причини виключення робиться тільки для граків: кажуть, сімейство цих птахів, оселилося неподалік, віщує пожежа.

Якщо самотня людина виявив під дахом або на балконі свого будинку гніздо з кладкою яєць, значить, незабаром він зустріне свою другу половинку. Сімейні люди теж не повинні руйнувати гнізда – таке сусідство служить оберегом для всіх домочадців.

Дівчина, напередодні весілля знайшла гніздо з пташенятами, може бути впевнена, що вона зробила правильний вибір: її подружнє життя буде спокійною і безхмарним. Для ділової людини подібна знахідка теж є добрим знаком: його професійні якості будуть винагороджені по достоїнству.

На жаль, пташенята часто випадають з гнізд. Для таких випадків теж є свої пояснення. Деякі тлумачі кажуть, що прикмета «знайти пташеня», завжди віщує велику удачу, інші ж вважають, що при трактуванні потрібно звертати увагу на стан пташиного дитинчати.

Наприклад, мертвий пташеня попереджає про хвороби, які загрожують яка знайшла його людині. Інше пояснення прикмети – великий скандал з родичами. У деяких регіонах нашої країни збереглося повір'я, що людина, часто спостерігає за молодняком, який тільки вчиться вилітати з гнізда, в старості залишиться без підтримки своїх дітей.

Якщо ж вам довелося знайти на дорозі живого пташеняти, прикмета попереджає: майбутня поїздка не буде вдалою. Вас чекають численні перешкоди, затримки в дорозі і інші неприємності. Слід якщо не відмовитися, то хоча б перенести подорож до більш сприятливого часу. Правда, тут же виникає питання, як дізнатися, коли настане це вдалий час? Ті з читачів, хто володіє Мантік, можуть скористатися спеціальним розкладом Таро «На поїздку». Якщо ж ви не дружите з ворожильними інструментами, просто прислухайтеся до своєї інтуїції: вона підкаже, коли можна спокійно вирушати в дорогу.

Цікаву розшифровку має сон про пташенят, яким-небудь чином потрапив в будинок сновидіння: ви отримаєте важливу звістку. Здорова, задоволена пташка обіцяє сплячому великий прибуток, а хвора і слабка – втрату грошей.

До якого виду належить пташеня

Для більш точного тлумачення прикмети про птахів і їх потомство потрібно звернути увагу на різновид, до якої відноситься знайдений пташеня.

голуб

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja 90b67b5 Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба У міфології практично всіх європейських народів голуб постає священним птахом, тому більшість повір'їв, пов'язаних з ним, мають сприятливе значення. Вважається, що голуб ніколи з доброї волі не наблизиться до злому, жадібному або заздрісному людині.

Насправді мало хто може з упевненістю стверджувати, що коли-небудь бачив пташеня голуба: їх слёткі (молоді особини, що постають на крило) за своїм зовнішнім виглядом майже не відрізняються від своїх батьків.

Проте, знайти пташеня голуба – прикмета цілком позитивна:

 • молодий голуб тренується в польотах неподалік від вашого будинку – чекайте приємних новин
 • пташеня світлого забарвлення присів відпочити на підвіконня – до додатку в сімействі, причому доходи подружжя виростуть, так що вони не будуть відчувати фінансових труднощів через появу малюка
 • ще хистка птах ходить перед вашими вікнами – до візиту бажаних гостей, який, можливо, закінчиться домашньої вечіркою
 • оперившийся пташеня випадково потрапив в кімнату і благополучно полетів – до солідного грошового вступу
 • пустотливий голубок спікірував вам на голову – не лайте пташину молодь: це до удачі в важкій справі

синиця

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja cfe29e5 Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба Синичка тільки здається легковажною і безтурботної, насправді життя цієї пташки повна праць: за один сезон синиця виходжує до п'ятнадцяти пташенят!

Тлумачення прикмети «знайти пташеня синиці» розрізняються залежно від обставин, при яких сталася ваша зустріч з крилатим малюком:

 • щебет і веселе цвірінькання молодого виводка обіцяє людині припинення нападок з боку недоброзичливців
 • якщо ви знайшли в траві пташеня синиці, то, перш, ніж посадити його на гілку, потримайте крихітку в руках і загадайте бажання – воно неодмінно збудеться
 • коли молода пташка через недосвідченість клює раму вікна, намагаючись роздобути що-небудь їстівне, не варто проганяти молодика – ця прикмета обіцяє хороші новини щодо ваших фінансів

Вважається, що в образі молодої синиці, що сидить на підвіконні і спокійно спостерігає за вами через скло, може навідатися покійний родич. Ця зустріч не обіцяє нічого поганого, потойбічний гість просто хоче переконатися, що його сімейство перебуває в здоров'ї.

Про що говорить прикмета «знайти пташеня ворони»

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja 02136af Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба Ворони – мудрі, але хитрі птиці, тому багато забобони про них носять негативний відтінок. Часом вони люблять пожартувати над людиною або твариною. Молоді птахи нерідко лякають або задирають тих, хто не вміє літати.

Якщо Вороненя наполегливо слід за що йде людиною, слід звернути увагу на положення пернатого хулігана щодо подорожнього: летить праворуч – до великих неприємностей; тримається попереду – до багатства; носиться колами – вас чекає складне, заплутане справу. Оперившийся пташеня норовить сісти на голову – важкі часи закінчуються, все погане і тривожне скоро піде з вашого життя.

Учасників бійки слёткі ворони віщують сімейний скандал. Якщо ж вам пощастило побачити, як батьки годують випав з гнізда пташеня, ця сцена віщує низку задоволень і вдале завершення справ. Молодим дівчатам і юнакам дана прикмета обіцяє швидке весілля.

Предки вірили, що ображати знайденого пташеня ворони ні в якому разі не можна. Ці розумні створіння не кидають своє потомство без нагляду: якщо проявити неповагу, зграя в прямому сенсі слова дружно накаркають вам хвороби, розорення і інші біди.

Стриж

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja 7bf3c4f Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба Пташеня стрижа неважко відрізнити від дорослої особини: малюки і підлітки відрізняються від старшого покоління світлим забарвленням, а також короткими маховими перами. Ці невтомні птахи люблять селитися неподалік від людського житла, тому зустріч з ними не можна назвати незвичайною. Знайти пташеня стрижа – це до чого, до добра або худу? Давайте розбиратися.

Будинок, під дахом якого стрижі вирішили звити гніздо і вивести потомство, вважається благословенний Вищими Силами. Якщо ви виявили живого і неушкодженого пташеняти, що звалився на землю, потрібно акуратно повернути дитину батькам. Тоді вам посміхнеться удача. Біда, що сталася з пташенятами на ваших очах (зруйнувалося гніздо або завітав хижак), віщує хвороби дітей. Нічого непоправного з вашими дітьми не відбудеться, проте повне одужання займе якийсь час. Загиблий пташеня, знайдений на дорозі – провісник сумних новин.

Знайти пташеня яструба – прикмета про хороших перервах

primety pro ptic najti zhivogo ptenca vorony golubja 30daf5b Прикмети про птахів: знайти живого пташеняти ворони, голуба Вважається, що зустріти в місті орла, шуліки або яструба це велика рідкість. Насправді хижаки відмінно пристосувалися до проживання в бетонних джунглях. Деякі особини стають справжніми городянами: вони в'ють гнізда і висиджують пташенят серед хмарочосів, а полювати відлітають на околиці і придатні поля. Тому немає нічого дивного, якщо одного разу ви знайдете у дворі свого будинку великого, з горобця, пухнастого пташеняти, що володіє міцними кігтиками і значним дзьобом.

Всі міфи і легенди приписують сміливим хижакам неабиякі риси. Яструбами захоплювалися, вважали їх символом мужності, намагалися наслідувати поведінку гордих птахів. Таке ставлення не могло не відбитися на пов'язаних з яструбом повір'ях: прикмети про цього птаха виключно сприятливі:

 • літаючий над вашим будинком молодої хижак, який тільки вчиться полюванні, віщує швидке вирішення всіх матеріальних проблем
 • вдарився об скло пташеня, недавно встав на крило, попереджає про важливі вістях ділового характеру
 • влетів у вікно недосвідчений пернатий підліток обіцяє сприятливі зміни в житті

Втім, один негативний тлумачення у прикмети про зустріч з яструбом все-таки є. Якщо ви знайшли на землі безпорадного пташеня, яка здатна літати, то найближчим часом вам слід проявити крайню обережність, інакше ви ризикуєте накликати на себе серйозну небезпеку.

Повір'я не завжди бувають добрими. Якщо обставини, при яких ви знайшли пташеня, трактуються прикметою несприятливо, можна зробити так, щоб пророцтво не збулося. Для цього потрібно попросити пташку забрати з собою все погане, що вона принесла, однак ні в якому разі не ображати дитину. Навпаки, посадіть пташеняти на гілку, подалі від чотириногих хижаків, і при першій нагоді погодуєте будь-яких птахів. Навіть невеликий добрий вчинок здатний скасувати погана прикмета.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради