Втратити годинник: прикмета погана чи хороша, до чого втрачають наручний хронометр

Втратити годинник – прикмета і одночасно неприємність, яка може трапитися з будь-якою людиною. Варто засмучуватися, коли зручний або пам’ятний наручний аксесуар раптом несподівано пропав? Народна мудрість трактує таку подію по-різному. Розберемося, коли втратити наручний годинник означає наблизити неприємності, а коли – навпаки.

До чого призведе втрата годин

Настінні або наручний годинник одночасно асоціюються з нескінченністю, оскільки стрілки рухаються по колу, і з швидкоплинністю життя. Тому таку річ не прийнято дарувати на день народження або інші свята.

Втратити наручні годинники можуть не тільки діти, але і дорослі. Аксесуар спадає з руки або відстібається від ремінця, зникає в людному місці, якщо надовго залишити його без нагляду, або просто «розчиняється» в надрах рідного дому. У більшості випадків така неприємність не несе негативного підтексту.

Є відмінності по днях тижня:

 • Якщо годинник загубилися в понеділок або у вівторок, значить, настав час активно діяти і приймати серйозні рішення.
 • Втратити в середу або в четвер – значить зіткнутися із зрадою близьких людей.
 • Наручний аксесуар, втрачений в п’ятницю або в суботу, вказує на проблеми зі здоров’ям.
 • Втратити в неділю – значить отримати можливість повністю змінити життя.

Плюси

Втратити годинник може абсолютно кожен чоловік. Однак лише деякі розуміють, який подарунок долі ховається за цим. Адже позбавлення від старої речі допомагає:

 • Змінювати своє життя на краще. Якщо людину давно обтяжує його оточення, або він хоче позбавитися від поганих звичок, то втрачені годинник допоможуть це зробити. Відразу після виявлення пропажі колишньому власникові аксесуара навіть не доведеться докладати зусиль. Непотрібні люди самі покинуть його, а негативні звички помітно ослабнуть.
 • Просуватися по кар’єрних сходах. Багато люди роками займаються нелюбимою справою і терплять сумасбродное керівництво тільки тому, що відчувають страх змін. Втрачені години допоможуть розкрити потенціал людини і додадуть йому сміливості, але тільки якщо правильно тлумачити цю подію.
 • Позбавлятися від депресії, пов’язаної з постійним перевтомою. У сучасної людини кожен день розписаний по хвилинах. Це розбурхує, тримає в напрузі і не дає розслабитися, оскільки будь-яка дія контролюється за допомогою годинникових механізмів. В цьому випадку втратити наручний аксесуар – значить отримати можливість розслабитися, видихнути і привести думки в порядок.

451ea6571a1202dbd3b7ad9a475a4737 Втратити годинник: прикмета погана чи хороша, до чого втрачають наручний хронометрЯкщо доля дає шанс людині почати життя практично «з чистого аркуша», то нерозумно ігнорувати таку можливість. Якщо ж продовжувати турбуватися з-за втрати годинок, то можна просто втратити подарунки долі.

Мінуси

Навіть якщо не вірити в прикмети, то втратити що-небудь – не дуже хороша подія з матеріальної і моральної точки зору. Адже якщо, наприклад, хронометр був сімейною реліквією, то його зникнення засмутить не одне покоління родичів.

Крім цього, втрата коханої аксесуара може означати, що:

 • Ви носите воду в ступі. Якщо людина постійно витрачає сили на дії, що не приносять йому користі, то втрата послужить сигналом до переоцінки цінностей. Головне – правильно зрозуміти такий натяк.
 • Вам необхідно позбавлення від егоцентризму. Надмірна самозакоханість не дає побудувати довгострокові і щасливі відносини. Якщо годинник втрачає людина, яка не може створити сім’ю, а отже, йому слід уважно подивитися на свою поведінку з боку.
 • У вас проблеми на роботі або в сім’ї. Різка зупинка кар’єрного зростання, звільнення або розставання з коханою людиною – тільки мала частина неприємностей, з якими може зіткнутися втратив свій аксесуар.

Але щоб ці події не перетворилися в чорну смугу, досить об’єктивно оцінити ситуацію, виділити її переваги, негативні сторони та просто накопичити сили для нового ривка вгору.

db19c62a0caa9e156815e6380829b1ec Втратити годинник: прикмета погана чи хороша, до чого втрачають наручний хронометрЯкщо власник годин з першого разу не розуміє «сигналів долі», то й втрачати улюблений аксесуар він буде постійно, поки не позбудеться від усього негативу і хаосу.

Сон про втрату

Втратити годинник можна не тільки в реальному житті, але і у сні. В цьому випадку власнику рекомендується підготуватися до несподіваних подій.

Наприклад, якщо дівчина умудриться втратити наручний аксесуар, гуляючи у сні з квіткового поля, значить, незабаром їй належить зустрітися зі своєю долею. А якщо річ уві сні крадуть злодії, виходить, у реальному житті людині доведеться зіткнутися з інтригами, які плетуться за його спиною.

Як запобігти негативний прогноз

Прикмета, пов’язана з втратою наручних годинників, несе подвійний сенс. З одного боку, вона тягне за собою матеріальні, моральні та енергетичні втрати. З іншого боку, втратити свої годинники – значить позбавитися від всього непотрібного і наносного.

Втрата навіть улюбленої речі – не смертельна проблема. Адже у будь-якої медалі є дві сторони:

 • Втратити годинник – значить втратити розташування близьких. Те, що сьогодні сприймається як зло, завтра може стати щастям. Адже коли втрачаються непотрібні люди, їм на зміну приходять вірні, люблячі і дбайливі друзі.
 • Втратити наручний аксесуар – означає придбати проблеми на роботі. Іноді нові кар’єрні перспективи відкриваються тільки тоді, коли всі старі двері щільно закриваються. І втрачені години, які були провісником нещастя, раптом стають символом нового, щасливого і фінансово стабільного життя.
 • Втратити його – означає втратити життєву енергію. Якщо ставитися до втрати годинникового механізму як до неминучого зла, то різнопланові проблеми дійсно дуже швидко наздоженуть людини. Якщо ж не зациклюватися на зникнення або втрати аксесуара, то та чорна смуга пройде повз.

Хронометри для різних людей мають різне значення, однак їх корисність не варто недооцінювати. Наприклад, годинник здатні накопичувати негативну енергію. Якщо загубилися годинник, які понад 8 років служили одному власнику, значить, пішло і все погане, що вони зібрали у себе за ці роки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради