Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Дівчатам з зеленими очима невимовно пощастило: для створення макіяжу вони можуть використовувати найрізноманітніші кольори, поєднуючи їх між собою практично в будь-якій комбінації. Найбільш виграшною парою для зелених очей є димчастий макіяж, який найчастіше називають «Смокі айс». Буде він однотонним або многоотенночным — вирішувати вам, оскільки ця техніка буде доречна як для денного, так і для вечірнього образу. Ця стаття буде присвячена уроку яскравого вечірнього смокі айс для зелених очей, який прикрасить будь-який наряд.

Загальні рекомендації

Смокі айс — досить примхлива техніка нанесення макіяжу і перед тим, як приступити до уроку, давайте розберемося з правилами, без яких димчастий макіяж очей буде неможливий.

База

База під тіні — невід’ємна частина будь-якого вечірнього макіяжу. Вона знежирить повіку, дозволить продовжити стійкість ваших тіней і посилить колір завданої тони. Для бази існує тільки одне правило: наносити її потрібно виключно тоненьким шаром.

Кисті

Димчастий макіяж заснований на розтушовуванні, тому для того, щоб виконати його найбільш вірно, обзаведіться парою хороших пензлів: звичайної і для розтушовування. Ви побачите наскільки зручніше і простіше стане процес створення макіяжу.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya zelenoglazykh 6 Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Олівець

Більшість смокі створюються на базі олівцевої підкладки під тіні, тому завжди тримаєте під рукою пару хороших м’яких олівців, щоб полегшити своє завдання.

Помада

Смокі — завжди головний акцент макіяжу, тому доповнювати його потрібно виключно нюдовыми помадами або блискітками, які незначно відрізняються від вашого природного відтінку губ.

Покроковий урок

Смокі для зелених очей ми виконаємо у відповідність з однієї з найпопулярніших тенденцій протягом декількох сезонів: ми спробуємо створити «космічний» макіяж, використовуючи відтінки темного нічного неба: сріблястий, ліловий, фіолетовий, рожевий і чорний. До речі, всі ці кольори чудово підходять для зеленооких дівчат і змушують їх очі блищати і переливатися.

Для початку оформимо брови олівцем і гелем в тон. Нанесемо базу на всі рухоме повіку. Трохи вище складки нанесемо рожеві тіні і гарненько растушуем їх.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya zelenoglazykh 7 Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Трохи нижче нанесемо фіолетовий колір і також растушуем його. Їм ж підведемо нижню повіку, вимальовуючи «котячу» форму ока. На рухому повіку наносимо чорний колір, яким також підведемо і нижню повіку, але вже тільки по лінії росту вій.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya zelenoglazykh 8 Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Гарненько растушуем тіні на столітті, інакше димчастий макіяж буде нагадувати зебру. Сріблястим відтінком підкреслимо область під бровою і внутрішній куточок ока. Візьмемо перламутрові лілові тіні і покриємо ними всю область нанесення тіней, крім сріблястого кольору. Такий трюк створить ефект «вологого» макіяжу і додасть очам блиску.

Злегка підводимо лінію росту верхніх вій олівцем. Слизову нижньої повіки підведемо білим або чорним олівцем. Рясно фарбуємо вії чорною тушшю, а при бажанні клеїмо пару накладних пучків.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya zelenoglazykh 9 Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Чудовий димчастий смокі готовий! Щоб ще більше посилити світіння, трохи намочимо кисть і наберемо на неї перламутрові лілові тіні, поклавши їх в саму середину століття, як це зробили ми.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya zelenoglazykh 10 Покроковий урок смокі айс для зеленооких

Ще один димчастий макіяж для зелених очей представлений у відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради