Як грати в Playstation на Linux за допомогою емулятора PCSXR

kak igrat v playstation na linux s pomoshhyu ehmulyatora pcsxr59 Як грати в Playstation на Linux за допомогою емулятора PCSXR

У Linux є великий вибір емуляторів, в тому числі багато різних для Sony PlayStation. Є багато варіантів, але, безумовно, найбільш просунутим і корисним емулятором для ігор Playstation в Linux є емулятор PCSXR PlayStation. Це відродження старого емулятора PCSX. Розробники взяли цей старий емулятор і «Reloaded it», щоб зробити його краще. Вони додали багато поліпшень в емулятор, а також виправили помилки. Ось як встановити емулятор PlayStation і працювати з вашою улюбленою операційною системою Linux.

Зміст

 • Установка PCSXR на Linux
 • Ubuntu
 • Debian
 • Arch Linux
 • Fedora
 • OpenSUSE
 • Інші Linux
 • Використання PCSXR
 • Налаштування BIOS UpTthe
 • Налаштування контролера
 • Збереження
 • Установка PCSXR на Linux

  Примітка. Tech-Geek.ru жодним чином не заохочує незаконну завантаження або розповсюдження ROM-файлів для PlayStation. Якщо ви вирішите встановити PCSXR, використовуйте свої власні ігрові диски, які ви резервували на свій комп’ютер, на законних підставах.

  Ubuntu

  Ubuntu поширює емулятор PCSXR Playstation через репозиторій Universe. Для більшості користувачів джерело програмного забезпечення Universe повинен автоматично вмикатися. Якщо з якоїсь причини ви виявите, що це джерело програмного забезпечення не працює в системі, вам необхідно включити його. Для цього відкрийте Unity Dash (або Gnome Activities і т. Д.) І знайдіть «програмне забезпечення та оновлення».

  Установіть прапорець поруч із «Безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, підтримуваний співтовариством», потім натисніть «Закрити».

  Потім встановіть емулятор PlayStation за допомогою цієї команди у терміналі:

  1 sudo apt install pcsxr

  Debian

  1 sudo apt-get install pcsxr

  Arch Linux

  1 sudo pacman -S pcsxr

  Fedora

  1 sudo dnf install pcsxr

  OpenSUSE

  Візьміть останню версію чудового емулятор PlayStation для OpenSUSE прямо зі служби складання OpenSUSE. Він підтримує всі поточні версії операційної системи. Щоб встановити програмне забезпечення, знайдіть свою версію SUSE, потім натисніть кнопку «1-click ” install», щоб запустити програмне забезпечення.

  Інші Linux

  Проект PCSXR припинив розробку, але це не означає, що програмне забезпечення не використовується. Фактично, досі вдалося зібрати пакети для сучасних дистрибутивів Linux так чи інакше членами спільноти. Тим не менш, оскільки проект більше не розробляє програмне забезпечення, це означає, що немає ніякої можливості його упаковки для кожного дистрибутива Linux. Якщо ви використовуєте операційну систему, яка не є однією з перелічених вище, найкраще завантажити вихідний код і скомпілювати його самостійно.

  Крім того, зв’яжіться з розробниками, які відповідають за програмне забезпечення для упаковки операційної системи Linux, які ви використовуєте, і запитайте їх, чи вони будуть пакувати для вас. Не боляче питати!

  Використання PCSXR

  Щоб грати в гру з емулятором, відкрийте його та виберіть «Файл». Перший варіант дозволяє користувачеві емулювати будь-яку відеогру Sony PS1 безпосередньо з CD-приводу. Для цього вставте гру в дисковод і натисніть «Запустити CD».

  kak igrat v playstation na linux s pomoshhyu ehmulyatora pcsxr60 Як грати в Playstation на Linux за допомогою емулятора PCSXR

  Емулятор PCSXR завантажить гру через кілька секунд. В якості альтернативи завантажте образ диску (ISO) для відтворення. Щоб завантажити образ диска, натисніть «Файл», потім «Запускати ISO».

  Налаштування BIOS UpTthe

  PCSXR вимагає, щоб BIOS PlayStation відтворював гри. Хоча вірно, що емулятор має BIOS з голими кістками, цього недостатньо для повної емуляції. На жаль, саме програмне забезпечення поставляється з файлами Sony BIOS, оскільки вони є незаконними для розповсюдження та обліку як піратства. Якщо ви хочете наслідувати вашим PS1-ігор в Linux, вам потрібно буде вирішити проблему скидання BIOS вашого PS1. Немає нічого поганого в цьому, якщо ви не поширюєте його на інших.

  kak igrat v playstation na linux s pomoshhyu ehmulyatora pcsxr61 Як грати в Playstation на Linux за допомогою емулятора PCSXR

  Після того, як ви використовуєте BIOS, натисніть «Конфігурація». Це відкриє область налаштувань емулятора. Знайдіть «BIOS», виберіть у розкривному меню і виберіть «інше». Використовуйте випадаюче меню для додавання файлів BIOS в емулятор.

  Налаштування контролера

  Щоб додати геймпад в емулятор PCSXR, спочатку натисніть «Налаштування», потім виберіть «Контролери». Знайдіть «пристрій», виберіть у розкривному меню і виберіть свій геймпад. Потім виділіть елемент управління мишею і натисніть «змінити», щоб відобразити його. Натисніть на контролері, щоб призначити її певної кнопки. Повторіть цей процес для кожного елемента керування.

  kak igrat v playstation na linux s pomoshhyu ehmulyatora pcsxr62 Як грати в Playstation на Linux за допомогою емулятора PCSXR

  Щоб скинути налаштування, в будь-який час, натисніть кнопку «Скинути». Крім того, увімкніть вібрацію (якщо ваш контролер підтримує її), вибравши «візуальна вібрація».

  Збереження

  Емулятор PCSXR PlayStation підтримує збереження через стани збереження. Це дозволяє гравцеві легко входити до гри і виходити з нього, а також чекати, поки ПЗУ завантажить все вручну. Щоб зберегти гру, переконайтеся, що ви перебуваєте поза повноекранного режиму. Звідси натисніть «Емулятор», а потім «Зберегти стан». Перегляньте меню збереження і знайдіть слот для збереження. Після вибору слоти PCSXR миттєво збереже.

  Примітка. Емулятор має кілька різних слотів для збереження (і завантаження), щоб ви могли мати різні сэвы.

  У будь-який час, якщо ви хочете завантажити стан збереження, знову натисніть «Емулятор», але замість вибору «Зберегти стан» виберіть «Стан завантаження». Виберіть слот для завантаження зі списку. Звідси PCSXR автоматично перейде до вашого останнього збереження.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради