Синиця залетіла в будинок: до чого це, тлумачення прикмети і значення сну

До чого синиця залетіла в будинок, розповідають різні прикмети. Здавна ці пернаті приносили щастя, тому якщо вони випадково потрапляли в житло людини, це віщувало радість і сімейне благополуччя. Однак забобонні люди радять дивитися на поведінку птиці. Вона може бути переляканою, активної, весело цвірінькають. Також варто зауважити, що саме синиця залетіла в приміщення. Від цього залежить трактування прикмети, яка може мати негативний результат.

Значення желтогрудой птахи у народних повір’ях

Синиця символізує добро і щастя. Це маленьке пернате створіння завжди викликає тільки приємні емоції. Велика удача і знак згори, якщо вона сідає на долоню людини. В цьому випадку треба загадати бажання, і якщо синичка заспіває, воно збудеться.

Якщо не бачити синицю, але чути, як вона співає, це також веде до виконання бажаного.

b815a8d20f13042911863369532fcf87 Синиця залетіла в будинок: до чого це, тлумачення прикмети і значення снуСиничье спів передвіщає хорошу погоду.

Якщо зграя звила гніздо під дахом будинку — до затяжної зими. Коли їх часто видно біля віконця і чути в лютому — до морозів. Спів рано вранці — до ясного дня, в обідній час — бути теплому вечора.

Синиця залетіла в будинок: що значить прикмета

Поширене повір’я, що коли птах залітає в кімнату — до смерті близької людини. Однак у цю прикмету вірять небагато, оскільки синичка — одна з найбільш мирних пернатих, і несе тільки позитивні події.

Деякі забобонні люди розповідають, до чого синиця залітає в будинок. Її пов’язують з душею померлого, який хоче про щось попередити. Інші вважають, що вона допомагає передбачити погоду, передбачити різні події, які очікують мешканців квартири, і застерегти від небезпеки.

Влетіла через вікно

Коли синиця залетіла у вікно, прикмета трактується тільки позитивно. У найближчі дні варто чекати гарні звістки. Якщо в будинку живе сімейна пара, можливо, у неї з’явиться дитина.

Коли в квартирі, куди залетіла синичка, довгий час перебуває хвора людина, хвороба якого складно піддається лікуванню, прикмета тлумачиться негативно. Забобонні люди вважають, що з синицею в будинок повертається душа померлої людини і хоче забрати хворого з собою.

У всіх інших випадках її приліт обіцяє тільки сприятливі події. Якщо пташка при цьому щебече, варто чекати візиту приємних гостей.

Іноді відбувається так, що перната залітає через кватирку в під’їзд. У цій ситуації тлумачення прикмети немає, так як немає конкретної людини, якій адресовано послання. З містикою це подія не пов’язано. Можливо, птах просто шукає їжу.

Потрапила в будинок через двері

Якщо птах залетів додому не у вікно, а через дверний отвір — це провісник тривожних подій, особливо для тих, хто вже в літньому віці.

074bd299e01ab7976ab312c067a9c21b Синиця залетіла в будинок: до чого це, тлумачення прикмети і значення снуДеякі забобонні люди стверджують, що така поведінка синиці несе хвороби і навіть смерть. Це пов’язано з тим, що коли людина гине, його виносять через дверний проріз. Тому будь-яка птаха, навіть позитивна синиця, залетевшая таким чином, несе горе.

Інші ж запевняють, що нічого поганого ця прикмета не віщує, і тлумачити її треба так само, як якщо б синиця прилетіла в оселі через віконце.

Залетіла через балкон

Якщо синиця залетів у квартиру через відкритий балкон, є кілька тлумачень прикмети:

  • Проживають у будинку варто чекати повідомлення від рідної людини, який живе в іншому місті.
  • Незабаром пролунає довгоочікуваний дзвінок від приємної людини.
  • Будинок відвідають гості з радісними вістями.
  • Коли в квартирі проживають молодята, синиця обіцяє швидке зачаття, особливо якщо вона прилетіла на балкон, чирикнула і полетіла.

Якщо птиця прилетіла на лоджію, напаскудила і відразу полетіла — до фінансового благополуччя. Якщо залетіло відразу кілька особин, прикмета трактується так само, як з одного.

Прикмети, якщо синиця залетіла в кімнату на роботі

Якщо синиця раптово залетіла в робочий кабінет, не варто піддаватися паніці. У разі, коли птах поводиться спокійно, це обіцяє перспективу кар’єрного росту, прибуткові контракти або поява нового працівника. Птах залетів у кабінет начальника — йому варто задуматися про спільний відпочинок з підлеглими.

78667056d0a9fcc6d7434c9e5811cbd0 Синиця залетіла в будинок: до чого це, тлумачення прикмети і значення снуПерната всілася на шафу, стіл або іншу офісну меблі — справи у фірмі підуть в гору. Найближчим часом варто чекати нових партнерів, замовлень. Цілком імовірно, що в організації зміниться начальство, що піде на користь розвитку контори.

Якщо синичка залетіла в кабінет, прикмета іноді віщує раптову перевірку на робочому місці. Варто заздалегідь підготувати всі документи і навести порядок.

Як тлумачити поведінку птиці

Якщо синиця залетіла в будинок і не хоче летіти назад, значить, скоро гості прийдуть довгоочікувані друзі. Спілкування з ними доставить масу задоволення і не захочеться розлучатися. Також про швидкої зустрічі або про приємні новини свідчить стукіт птиці у вікно зі сторони квартири.

Якщо вона сіла на підвіконня з зовнішньої сторони, стукає дзьобом і заглядає в кімнату через скло, подібна поведінка може призвести до фінансових втрат. Бадьора синичка залетіла в приміщення і скаче в різні сторони — до приїзду далеких родичів. Коли вона приємно посвистує на підвіконні — все, що задумано, незабаром збудеться.

Якщо в кімнату прилетіла слабка, хвора птиця, треба дати їй води і корму і тільки після цього випускати. У цьому випадку добро повернеться подвійно.

Синичка залетіла всередину, сіла на віконце і мовчить — бути неприємностей. Про можливі бідах варто говорити, коли синиця прилетіла на веранду, вдарилася об віконце і полетіла. Якщо при цьому птах встигне потрапити в квартиру, проблем стане ще більше. Щоб уникнути їх появи, треба відразу закрити всі двері й вікна і дочекатися, поки перната сама полетить.

Що робити при попаданні пташки приміщення

Небажано самостійно позбавлятися від залетевшей в будинок синиці або тим більше ловити її і садити в клітку. Якщо вона хаотично літає і у неї не виходить знайти вихід на вулицю, треба відкрити всі вікна і двері, вийти з кімнати. Якщо вона все одно не відлітає, можна акуратно накрити птицю тканиною і випустити.

Забобонні люди радять: після того, як перната полетіла, кинути слідом корм (пшоно, насіння, хлібні крихти) і крикнути «Прилетіла за їжею, а не за бідою». Так нейтралізуються всі погані прикмети.

Якщо була знайдена мертва птиця, руками її брати не варто. Для цього краще використовувати хустинку. Викидати в сміттєвий контейнер її також не можна, слід поховати в землі. Після цього треба обов’язково помитися, щоб змити з себе негативний вплив, сходити до церкви і помолитися за близьких.

Сон про синицю в будинку

Якщо розглядати тлумачення сну по соннику Міллера, синиця в оселі обіцяє наступне:

  • Залетіла у вікно й сіла на плече — хороший знак про швидкої зустрічі другої половинки.
  • Чоловік спіймав будинку птицю — вийде уникнути ворожнечі з неприємною особою.
  • Птицю після упіймання саджають в клітку — захиститися від негараздів та труднощів.
  • Перната сидить на руці і не намагається полетіти — до удачі у всіх починаннях.
  • Птах їсть з руки — успіх у професійній сфері діяльності.

За сонником Езопа, якщо синиці зловити не вийшло, треба сильно постаратися, щоб бажане було досягнуто.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради