До чого сняться кішки, коти: заміжньої (незаміжньої) жінці, чоловікові – сонник

Багато отримують задоволення від сновидінь з участю котів або кішок, оскільки вони символізують дружбу і домашній затишок. Однак ці тварини, які прийшли в нічних видіннях, нерідко вказують на наявність серйозного ворога в реальності, здатного погіршити ваші стосунки з близькими людьми або призвести до появи негараздів на роботі.

Для точного тлумачення сну необхідно враховувати деталі: стать і сімейний стан людини, зовнішній вигляд і поведінку прийшов в нічному видінні тварини.

acf89c422c5f6561930c82503c8f2747 До чого сняться кішки, коти: заміжньої (незаміжньої) жінці, чоловікові – сонник

До чого сняться кішки – загальне значення

Загальне значення образу кішки в нічному видінні:

 • Побачити кішок – до життєвих негараздів.
 • Агресивно налаштоване пухнасте створіння – до зради одного, розпускання пліток про вашої персони і погіршення відносин з працівниками.
 • Годувати – в реальності надати допомогу комусь із друзів або родичів, а також випробувати грошові труднощі.
 • Прогнати – уникнути серйозних проблем.
 • Гладити – зустріти другу половинку в реальності.
 • Грати з кошеням – зробити необдуманий вчинок, що призвела до марної трати значної суми.
 • Кішка принесла вам миша – до спокійного періоду життя, без складних ситуацій на роботі, конфліктів і пліток з боку недоброзичливців.
 • Приснилася кішка, ластящаяся до вас на вулиці – в гості приїдуть родичі з дітьми, які будуть віднімати у вас весь вільний час.
 • Якщо кішки уві сні ганяються за мишами, і вони тікають не можна розкривати плани знайомим, друзям і навіть самим близьким людям, оскільки великий ризик їх реалізації іншим людиною.
 • Побачити плаваючих кішок – посвариться з близькою людиною, який згодом стане вашим ворогом.
 • Багато нявкаючих кішок попереджають про ускладнення на особистому фронті або роботі незабаром.
 • Велика кількість кішок різних порід і забарвлень – до швидкого успіху і сопутствию удачі у всіх починаннях.
 • До чого сниться кішка – колір тварини

  Сонники значення приснився кішки відрізняється в залежності від її кольору:

  • чорний – для виконання найпотаємніших бажань необхідно запастися терпінням;
  • білий – незабаром відбудуться позитивні зміни на роботі або в особистому житті;
  • чорно-білий – у справах сновидець буде проявляти неуважність, а в житті неакуратність, здатну призвести до отримання каліцтв;
  • рудий – в найближчому майбутньому буде отримано запрошення на масштабне святкування і воно принесе сновидінню масу позитивних емоцій;
  • сірий – у колі друзів завівся зрадник, і він всіма силами буде намагатися очорнити вашу репутацію;
  • зелений – у сновидця надмірно завищена самооцінка, що може призвести до погіршення відносин з близькими людьми або на роботі;
  • червоний – улюблений чоловік зробить вчинок, який призвів до конфлікту і вашу в ньому розчарування;
  • синій – недоброзичливці готуються завдати удару, тому слід бути уважним, дотримуватись обережності у справах і не укладати угод з неперевіреними партнерами.

  Сниться триколірна кішка чи кіт представниці слабкої статі – в оточенні коханого з’явилася жінка, прикладывающая максимальні зусилля для його спокуси. Суперниця володіє приємною зовнішністю і неординарним складом розуму, тому для збереження відносин слід докласти чималих зусиль.

  Якщо сниться пухнастий триколірний кот – у житті відбудуться радісні події, які допоможуть забути про проблеми і принесе тільки позитивні емоції.

  До чого сняться коти жінці

  Значення снів з участю котів для жінок:

 • Приснився кіт – це символізує появу в житті чоловіка, всіма силами старається добитися вашої уваги, але насправді переслідує корисливі цілі.
 • Забрати додому брудна тварина – на підсвідомому рівні мріяти про заміжжя. Щоб реалізувати бажане, слід більше часу проводити в оточенні друзів і бути відкритою для нових знайомств. Також сон, у якому ви приносите додому тваринку з вулиці, попереджає про можливі проблеми зі здоров’ям або настання чорної смуги в житті.
 • Сниться красивий та лагідний кіт – слід уважно придивитися до свого оточення, оскільки в ньому є люди, що будують проти сновидця підступні плани.
 • Скажена тварина, всіма силами старається вас вкусити і подряпати – на роботі про вас будуть розпускати брехливі чутки, здатні зіпсувати репутацію і підірвати авторитет. Якщо кіт зміг подряпати сновидицу – на роботі виникнуть перешкоди, які призвели до втрати великого прибутку.
 • Бити і лякати кота у сні – відчути позитивні зміни в реальності вилікуватися від наявних хвороб і врегулювати конфлікти з близькими людьми.
 • Отримати кошеня в подарунок – втратити щось важливе наяву або вступити в конфлікт з незнайомою людиною.
 • Велике значення для вірного тлумачення сновидіння має сімейний стан дами:

 • Якщо заміжній жінці сниться ласкава і мурчала кішка – в оточенні є суперниця, яка постарається вивести чоловіка з сім’ї. Грати – дізнатися про невірність чоловіка.
 • Кіт у сні незаміжньої дівчини, яка складається у відносинах, попереджає про обмани з боку коханого.
 • Якщо вагітна жінка в нічному видінні гладить вгодованого кота – вагітність і пологи пройдуть без ускладнень.
 • Велика кількість котів у сновидінні сняться до потрапляння в дуже неприємну і навіть ганебну ситуацію в недалекому майбутньому. Також багато кішок може вказувати на невірність коханого з кількома дамами.

  До чого сняться кішки чоловікові

  Тлумачення снів для представників сильної статі:

  • якщо кіт сниться молодому і нежонатому чоловікові, у якого нещодавно з’явилася дівчина – рекомендується придивитися до неї уважніше, оскільки вона з великою ймовірністю є лукавим людиною і ваші відносини не принесуть щастя;
  • для бізнесменів побачена уві сні кішка віщує фінансові труднощі, крадіжки з боку колег, проблеми з партнерами по бізнесу та непередбачені витрати;
  • кішка на робочому місці – до зради з боку колег і конфлікту з керівником;
  • котяче сімейство – сниться чоловікам до шлюбу з нелюбою жінкою, часто з-за незапланованої вагітності.

  Приснився вагітна кішка попереджає про чоловіків швидких реорганізаціях на роботі, результат яких буде прямо залежати від ваших дій.

  Побачити забравшуюся в будинок кішку, крадущую їжу зі столу – до втрати постійного джерела доходу або знайомству з впливовою людиною, яка призведе до проблем з бізнесом.

  До чого сниться пропала кішка

  Побачити в сні пропажу свого вихованця для дівчат означає небажання зв’язувати себе стосунками з чоловіком та прикладання максимуму зусиль, щоб стати незалежною особистістю.

  Також втрата улюбленця означає вирішення проблем, які на підсвідомому рівні будуть продовжувати турбувати сновидця. Щоб у нових справах супроводжував успіх необхідно позбутися від безпідставних страхів.

  Прикладати максимум зусиль для пошуку зниклого тварини – спровокувати сварку з суперником, яка призведе до нервового зриву.

  Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаЕсли пропала тварина сама повернулася додому – в оточення повернеться старий друг чи відновляться відносини з коханою людиною, про які ви давно мрієте на підсвідомому рівні.

  До чого сниться пухнаста кішка

  У багатьох сонники для представниць слабкої статі образ пухнастого кота символізує появу в житті звабника з поганими намірами. Щоб не зіпсувати своє життя рекомендується утриматися від нових романів в найближчому майбутньому.

  До чого сниться кішка на руках

  Для жінки уві сні тримати кішку на руках означає потрапити у складну життєву ситуацію, з якої буде дуже важко виплутатися. Для вирішення виниклих негараздів потрібна стороння допомога, і вона прийде від малознайомої особистості.

  До чого сниться сфінкс кішка

  Побачити в сні сфінкса – в реальності отримати відповіді на давно хвилюючі питання. Також образ кота цієї породи в сновидіннях підказує можливі виходи з виниклих наяву проблем.

  1df4848f2b5aff9641c0279f82fd9bed До чого сняться кішки, коти: заміжньої (незаміжньої) жінці, чоловікові – сонник

  До чого сниться смугастий кіт

  Смугастий кіт символізує слабкість і непідготовленість ворогів, які не зможуть перешкодити втіленню в життя своїх ідей. Також тварина з подібним забарвленням може передбачати швидке знайомство з неадекватною людиною, який посприяє появі труднощів у житті сновидца.

  До чого сниться мертва кішка

  Сниться мертвий кіт – в житті вийде впоратися з усіма перепонами, незважаючи на підступи недоброзичливців, які обернуться проти них, а на вашу репутацію не матимуть ніякого негативного впливу. Також мертва тварина символізує закінчення невдач і настання тривалої білої смуги в житті.

  Побачити, як вбивають кота або кішку – в житті отримати підтримку людини, від якого ви зовсім не будете чекати.

  Для дівчини сон з мертвим тваринам може сигналізувати про її невизначеності між двома партнерами. Якщо вона не зможе вчасно визначитися з вибором, то може зіпсувати життя собі і цим чоловікам.

  Сниться власноруч вбити пухнасте створіння – розірвати обридлі любовні стосунки або вирішити давні завдання, що виникли з вини ворогів.

  Побачити кішку в крові – своєчасно розкрити плани заздрісників і недоброзичливців, що допоможе уникнути фінансових втрат.

  Тлумачення з різних сонникам

  Сонник кот – значення по сонникам відомих тлумачів:

 • Ванга. Образ кішки віщунка асоціювала з виникненням конфліктних ситуацій в колективі або скандалів з родичами. Побачити уві сні не одну кішку, а зграю цих тварин – до втрати репутації і авторитету через распускаемых недоброзичливцями чуток. Агресивна тварина сниться до сильних нападів безпричинної ревнощів з боку другої половинки, які можуть стати причиною сварки і навіть розриву відносин.
 • Міллер. Приснився кот – чекай швидкого нападу ворога і виникнення проблем на роботі через змов заздрісників. Бачити уві сні брудну або хвору кішку – знак, що потрібно уважніше ставитися до свого здоров’я і уникати конфліктів з родичами. Сниться, що вбивати тварину своїми руками – незабаром з легкістю уникнете неприємностей. Безліч кішок в сновидінні вказують на наявність заздрісників у вашому оточенні або серед знайомих сім’ї.
 • Квіток. Чорна кішка в сновидіннях попереджає про затамувавши недруге у ближньому оточенні, а біла – про прихованому ворога, якого буде дуже проблематично знайти.
 • Фрейд. У соннику всесвітньо відомого психоаналітика образ кішки асоціюється з чуттєвістю і неприборканим бажанням. Мурчащее тварина є ознакою швидкого незабутнього побачення. Агресія з боку кішки у сні – незадоволені сексуальні потреби в реальності. Для зрілих дам молоде тварина може вказувати на появу в житті цікавого чоловіка, молодша за віком. До його залицянь слід уважно придивитися – є ймовірність, що цей хлопець звик жити за рахунок жінок.
 • Лофф. Для тлумачення сновидіння важливо врахувати ваше ставлення до цих тварин – якщо ви в реальності любите кішок, значить, сон обіцяє приємне проведення часу з друзями або успішне завершення робочих проектів. Якщо в житті ви недолюблюєте цих пухнастих створінь, подібне сновидіння попереджає про появу недоброзичливців, втрати грошей або погіршення відносин з близькою людиною.
 • Нострадамус. Бачити в сні на порозі свого будинку великого кота і відчувати радість – до благополучного завершення справ, які накопичились. Місто, що кишить кішками – до серйозних екологічних проблем.
 • Якщо нічне бачення з котом має негативне тлумачення не варто впадати в паніку – пам’ятайте, що результат залежить тільки від ваших дій. Зберіться з думками, визначте сферу діяльності, у якій виникли складності, і приділіть максимум уваги для їх вирішення.

  Крім того, багато образи, що прийшли уві сні, можуть сигналізувати про нервових перенапруженнях і відсутність відпочинку – постарайтеся виділити час для себе і не турбуйтеся через дрібниці.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради