Відстеження посилок з алиэкспресс

Відстеження посилок з Алиэкспресс закономірно хвилює кожного, хто замовив товар на цій китайської майданчику. У даній статті ми розглянемо не тільки питання як відстежити посилку з Алиэкспресс, але і розкриємо тему статусів, які присвоюються посилок після оплати. Також, в кінці статті я дам посилання на перевірені сервіси відслідковування посилок. Інструкція розрахована більшою мірою на новачків і дії будуть йти по порядку з самого початку, тому якщо Ви не хочете читати весь текст повністю, раджу користуватися змістом.

Статуси посилки на Aliexpress

Платіж перевіряється

І так почнемо, Ви оплатили посилку і в панелі керування сайту Алиэкспресс на вкладці мої замовлення бачите перед собою

otslezhivanie posylok s aliehkspress11 Відстеження посилок з алиэкспресс
otslezhivanie posylok s aliehkspress12 Відстеження посилок з алиэкспрессТурбуватися не про що! Ваш платіж просто перевіряють і протягом 24–х годин з’явиться новий статус “Очікування відправлення”.Це просто своєрідний захист від шахраїв, щоб вони не розплачувалися вкраденими картами або рахунками. Хвилюватися не варто це просто в цілях безпеки.
Після того як платіж перевірили статус автоматично переходить в стан очікування відправлення.

Очікування відправлення (Відвантаження)

otslezhivanie posylok s aliehkspress13 Відстеження посилок з алиэкспресс
Цей статус означає, що продавцю дано час для того, щоб він відправив вашу посилку. Наприклад: на фото у продавця є майже 40 днів, щоб відправити цю посилку. Це час виставляється самим продавцем, і воно може абсолютно будь-яким, від 2-х днів до нескінченності.
По закінченню цього таймера, якщо продавець не встигне відправити посилку замовлення закриється і Вам повернуть гроші на картку або гаманець, з якого Ви оплачували.
Так само якщо Вам вже набридло чекати цього продавця, Ви можете самі скасувати замовлення, натиснувши на відповідну кнопку замовити цей же товар у більш розторопного продавця. Зазвичай замовлення відправляють набагато раніше, ніж там написано. Якщо ж продавець встиг отруїти Вашу посилку, то замовлення переходить в наступний статус це очікування підтвердження.

Очікування підтвердження

Це означає, що продавець відправив посилку і Вам залишається тільки чекати і стежити за таймером. Цей таймер теж встановлює сам продавець, він зобов’язується, що в ці терміни посилка до Вас дійде.
Більшість новачків роблять помилки на цьому етапі! Цей статус найважливіший з усіх! Ні в якому разі не натискайте на кнопку підтвердити отримання, поки не побачите розпаковане посилку в живу. І вкрай важливо стежити за таймером і не упустити момент, коли він закінчиться. Після закінчення таймера замовлення закривається, і кошти перераховуються продавцю, повернути гроші потім не можливо.
Таймер виглядає ось так
otslezhivanie posylok s aliehkspress14 Відстеження посилок з алиэкспресс

Коли таймер буде підходити до кінця потрібно попросити продавця продовжити цей строк на кілька днів (зазвичай 10-15,не більше),якщо ж і в цей час посилка не дійшла сміливо відкривайте спір!
Про це можете почитати тут:

  • Відкриття диспуту
  • Загальні поняття диспуту,терміни,тонкощі
  • Ведення диспуту на алиэкспресс
  • Диспут – як не втратити свої гроші
  • Загострений диспут (escalate)

Як відстежити замовлення

Після того як продавець відправив замовлення в особистому кабінеті алиэкспресс на цьому замовленні з’являється трек-код і система повідомлень з продавцем.
otslezhivanie posylok s aliehkspress15 Відстеження посилок з алиэкспресс
Перший спосіб відстеження поштових відправлень з алиэкспресс за номером замовлення найпростіший, справа внизу відзначена посилання на цю компанію в даному випадку це ePacket і дано номер посилки, відправленої в Росію.
Вам залишається лише перейти за цим посиланням, скопіювати трек і вставити на сайті. Але в більшості випадків посилання веде на китайський сайт і розібратися там не так просто. Буває що і посилання просто немає,тому коли постає питання як відстежити посилку, на виручку приходять онлайн сервіси.

Онлайн сервіси відстеження трек коду

otslezhivanie posylok s aliehkspress16 Відстеження посилок з алиэкспрессНе забувайте, що трек номер відстежується не миттєво, а через деякий час, від 2 до 10 днів. Так що, якщо в перші дні після замовлення не відстежується посилка з алиэкспресс не варто впадати в паніку.
Існує безліч сервісів відстеження посилок спеціально для алиэкспресс.
Чим це зручно?- у деяких з них Вам можуть надіслати лист на e-mail або навіть смс повідомлення що статус посилки змінився. Ви завжди будете в курсі де посилка і не будете переживати. Ще один безперечний плюс це докладний лист відправлень.
Я просто залишу тут посилання на такі сервіси:
Відстежити можна у нас на сайті ось тут: Відстеження посилок
А так само на
http://www.17track.net/ru/ — дуже зручний сервіс,універсальний сервіс відстеження
http://new.trackchecker.ru — простий сервіс для відстеження посилок, дозволяє додавати багато трек кодів і оновлює їх статуси автоматично.Так само можна скачати програму на комп’ютер http://www.trackchecker.info/download
http://post-tracker.ru – і ще один простенький сервіс відстеження

Якщо щось незрозуміло пишіть коментарі і ми розберемося разом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради