Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Татуювання на боці виглядає дуже оригінально і сексуально, вона візуально витягує тіло, підкреслює індивідуальність людини і звужує талію. Якщо у дівчини подкаченное тіло або плоский живіт, то візерунок на цій ділянці акцентує увагу на спортивну фігуру.

Особливості нанесення татуювань на боці

Ескізи для тату можуть бути абсолютно різними, але кожен малюнок має своє значення. Крім самої татуювання важливо знати нюанси нанесення фарби на тіло.

0d3b26edf65a39fa7cfc6ee596017d2b Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Розташування в зоні ребер є правильним рішенням в сенсі того, що пліч – це не найболючіша зона. А от живіт, ребра і поперек — це дуже болючі ділянки тіла, так як там зосереджені більшість нервових закінчень.

5055cefee8243da151871895ea6eebb3 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Роблячи ж малюнок на ребрах, зачіпаються кістки, а чим ближче до кісток, тим болючіше; що стосується живота, мінус цієї ділянки в тому, що живіт постійно рухається і важко тримати шкіру постійно натягнутою і в напрузі.

Стилістичне оформлення татуювання збоку тіла

Малюнок на тілі це ознака індивідуальності і спосіб самовираження, тому татуювання варто добирати персонально для кожного, тому що, те що підійде одному, може жахливо виглядати на іншому. Потрібно визначитися, в якому стилі хочеться татуювання на боці, їх існує безліч, розглянемо основні види.

Дотворк

Особливість стилю полягає в технології нанесення малюнка, де в основі лежить конкретна технологія, тобто татуювання виконана вся з точок. Зазвичай в такому стилі роблять великі малюнки, так як малюнок маленького розміру виглядає негарно. В цьому стилі створюються складні геометричні малюнки.

Татуювання в стилі дотворк частіше виконують в чорному кольорі або чорно-червоному, дуже рідко роблять кольорові малюнки.

Цей вид татуювань безсумнівно підкреслить вашу індивідуальність, в такому стилі складно створити 2 абсолютно однакових малюнка. Такий вид татуювань дуже складний у виконанні, його повинен виконувати тільки професійний майстер, у якого розвинені математичні та художні навички.

Мінімалізм

Найчастіше в цьому стилі виконують татуювання невеликих розмірів, вони виглядають елегантно і сучасно. В основі стилю лежить простота фігур, максимальна однобарвність і маленький розмір. Така татуювання може бути у вигляді символів, картинок з улюблених книг, тварин.

1a0227fabe9b861562beeab015c44f47 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Малюнок в такому стилі віддають перевагу молоді дівчата, ця татуювання стає для них джерелом натхнення і служить підтвердженням їх оригінальності. Варто звернути увагу на професійність майстра, такий малюнок вимагає максимальної концентрації та акуратності у виконанні.

Леттерінг

Татуювання в цьому стилі виконується з допомогою різних шрифтів. Дівчата віддають перевагу написи, тому що вона стає для них відображенням їх внутрішнього світу. Найчастіше такі татуювання маленьких розмірів і відрізняються своєю акуратністю.

535f6201feef5ea5654753fa7ba60d21 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

При виборі написи потрібно подумати про те, на якій мові буде зроблена татуювання (китайська, російська, французька, англійська, латина), який сенс буде нести напис, за допомогою якого шрифту вона буде виконана. Тут можна вибрати улюблену цитату з книги, і фразу з фільму, і рядок з пісні, і відомі латинські вирази, і важливу дату.

Таке татуювання слід підбирати особисто для себе, не спираючись на чужі смаки, варто врахувати лише думку майстра, який буде робити тату.

Акварель

Стиль татуювання «Акварель» може об’єднати всі бажання і фантазії, які зароджуються в голові. Татуювання може бути будь-якого розміру, з будь-якими візерунками і елементами. Він поєднує в собі непоєднуване, але при цьому він підкреслює романтичність, елегантність і незвичність людини.

eebf2fc34f3eaa47b34f6112d6684b09 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Зазвичай в такому стилі зображують тварин, рослини, квіти. Татуювання в такому стилі максимально досягла схожості з малюнком аквареллю, тому тісно переплітається з дитячими спогадами.

Популярні тату на боці у дівчат і їх значення.

Кожен малюнок має для носія якийсь сенс, який може бути укладений у ієрогліфи, абстракцію, реальні картинки та інше. Нижче перераховані найбільш популярні категорії тату.

331c94a74867546087eb18c34beab845 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Китайські, японські, єгипетські ієрогліфи

Ієрогліфи варто розглядати як єдність значень, які помістилися в одну напис. Переклад та значення китайських ієрогліфів можна подивитися в російсько-китайських словниках, у яких перебуває близько 4500-5000 ієрогліфів. Вважаються, що такі ієрогліфи приносять людям щастя і удачу, більшість з них несуть тільки позитивне значення.

Наприклад, татуювання ангела означає залучення захисника, який буде допомагати в будь-якій ситуації і приймати правильні рішення.

cca70baef6c3c0e8be2c23b5ede83057 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Якщо потрібно зміцнити свою віру, можна зробити ієрогліф «віра», неважливо у що вірити, головне – це вірити. Дуже популярна татуювання інь і ян, яка підійде будь-якій людині, тату символізує гармонію і досконалість в житті. Єгипетські ієрогліфи беруть свій початок з часів фараонів, зазвичай це татуювання у вигляді тварин, рослин або символів.

Наприклад, лотос, він символізує відродження, схід сонця, допомагає у творчості. Перо є символом гармонії та істини.

7786e058b84fd631fcb3b3f7cc802811 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Варто відзначити, що татуювання в єгипетському стилі тісно пов’язані з єгипетськими богами. Японські татуювання роблять в якості амулетів. Можна наносити не один малюнок, а створювати цілі композиції. Наприклад, символ демонів означає рівновагу краси і влади. Півонія і лев символізує лютість хижака і красу квітів.

Дуже важливим нюансом в нанесенні японських татуювань є те, що татуювання наносяться не машинкою, а вручну.

Абстрактні композиції

Малюнки в цьому стилі зазвичай виконуються у вигляді орнаментів. Вони прості у виконанні, плюсом такого малюнка є те, що його можна постійно доповнювати. Зазвичай такі рисунки виконують у різнобарвному вигляді, але також вони красиво виглядають і в чорному кольорі.

6d414364895361b49b786cdaf771407b Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та описТату на ребрах у дівчат: фото абстрактних композицій

Це можуть бути і закруглені лінії, геометричні фігури, які переплітаються з рослинами, і гілки дерев на яких ростуть листочки або просто прості візерунки. Такі татуювання найчастіше не несуть ніякого сенсу, це приваблює безліч дівчат, які хочуть красивий малюнок, але не хочуть зачіпати значення орнаментів.

За видами орнаменту, тату можна розділити на групи: релігійні, етнічні та імітація під природні матеріали.

21420e47df5f77f63ad4f36dc0151556 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Реалістичні зображення. Татуювання в цьому стилі складно відрізнити від фотографій, вони виконані дуже якісно і реалістично. Реалізм в натільному мистецтві став можливим лише при появі сучасних машинок. Такі малюнки дуже складно і довго малювати, потрібно враховувати багато нюансів.

Майстер повинен мати досвід у малюванні реалістичних зображень, треба заздалегідь подивитися його роботи і йти дійсно до професіонала. З основних моментів у цьому стилі слід виділити те, що такі малюнки високоякісні, яскраві і «живі».

Зазвичай малюнки виконують великими, щоб вони здавалися реалістичними. Наприклад, дівчата воліють зображувати на собі кумирів, природу, космос і водний мир, а також своїх улюблених домашніх вихованців. Справжнім твором мистецтва в цьому стилі можна назвати 3D.

Кожна така татуювання унікальна і індивідуальна, можна зробити два однакових малюнка. Особливо реалістично виглядають комахи, наприклад, павук, муха, оса чи тварини, наприклад, змії, акули, єноти. Їх можна виконувати в чорному кольорі або кольоровому.

2d6ab2fad993a91bc5b3ccee2b07126e Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Змії і акули символізують агресію і виклик суспільству, а єнот, кішка, навпаки, ніжність, чутливість.

Стімпанк

Ця назва використовується з кіно і книг, в яких показується майбутнє або минуле, але не в звичайній для людства інтерпретації. Татуювання в цьому стилі забавні, масивні і пов’язані з механізмами, а точніше з їх внутрішнім пристроєм.

Головною ідей в цьому стилі виступає людина, як біологічний механізм, як ніби він — це робот і замість звичайних органів, у нього всередині пружини, важелі, шестерні. Такий малюнок на тілі підійде бунтарям і креативним особистостям, які готові ризикувати і кидати виклик суспільству.

Відеоогляд тату виконаних в стилі стімпанка і кіберпанку:

Дівчата зазвичай роблять такі татуювання на плечах або ступнях, але вона органічно виглядає на ребрах, грудині і боці, особливо, якщо дівчина має підтягнутим, спортивним тілом. Татуювання може бути великою або маленькою, в різному кольорі, вона завжди відмінно виглядає на тілі.

Потрібно підібрати професійного майстра, тому що така робота вимагає багато часу і набитої руки. Малюнок повинен бути реалістичним, щоб було відчуття, того, що людина – це біомеханізм, щоб малюнок оживав разом з рухом тіла.

Це головне значення татуювання: злиття механізму і людини воєдино.

Як приклад, це може бути сюжет з улюбленої гри, що стирчать дроти, чіпи або металеві деталі. Татуювання має стати продовженням вашої частини тіла, такого результату допоможуть добитися правильно підібрані тіні, окремі дрібні частини, контрастність і гра кольорів.

Кіберпанк

Цей стиль дуже схожий за стилем на стімпанк і біомеханіку. Кіберпанку властиві малюнки, на яких переплетені людська плоть і механізм, на яких зображені космічні сюжети, зображення героїв взяті з ігор або фантастичних фільмів, переважають геометричні фігури.

51b4cfb91fac6dcc02cb40775b3bf4e5 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Таке татуювання найчастіше можна зустріти на чоловічій половині населення, але також його краще і яскраві, креативні дівчата. Малюнок краще робити великою, щоб можна було краще промальовувати деталі і створити органічне поєднання татуювання тіла.

На боці можна зобразити вбудовану мікросхему, композицію з шестерень, нейромережі, дроти і так далі.

Малюнок може бути, як і кольоровим, так і чорним. Але потрібно ретельно підійти до вибору майстра, він повинен мати достатній досвід роботи з такими татуюваннями, щоб все виглядало натурально. Такі татуювання мають теж значення, що і татуювання в стилі стімпанк.

Написи

Не виходять з моди написи на латині. Але тут варто бути обережними і підійти до вибору напису дуже ретельно. Недостатньо просто вибрати гарний ескіз, варто посидіти над перекладом і змістом висловлювання. Такі написи можуть передавати світогляд, загадковість, сенс життя.

6052c9c7ca149d39983644171ccedf2c Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

До таких татуювань часто вдаються з-за широкого вибору гарних фраз. Крім латини, можна робити написи російською мовою. Напис російською мовою підкреслить унікальність людини, стиль, індивідуальність. Також можна вибрати ім’я коханої людини, близького друга, дітей, батьків, це буде дуже символічно.

Але не варто робити таку татуювання, якщо немає впевненості в людині й у тому, що він оцінить такий сюрприз.

Слід звернути увагу на шрифт, до написів з різним смисловим навантаженням потрібно застосовувати різну каліграфію. Наприклад, якщо напис про любов і почуття, то краще писати її рукописним шрифтом, а якщо напис про друзів, батьківщину, відвагу, то краще її зображати в готичному стилі.

Квіти

Цей малюнок не міг залишитися без уваги, бо що квіти на тілі означають символ життя, дітонародження, іноді смерть. Популярні троянди і орхідеї. Кожен елемент троянди відповідає за різний символ. Наприклад, шипи символізують печаль і смуток, сам квітка означає славу, а листочки відповідають за радість.

Троянди відповідають також за вічну пам’ять. Дуже символічно робити татуювання як символ пам’яті про людину, який не поруч.

Орхідеї – це чисто жіночий квітка. Він відповідає за жіночу енергію, жіноча чарівність і красу. Також він символізує розкіш і безтурботність. Птахи. Вони символізують легкість, свободу і прагнення до мрій. Органічно на боці буде виглядати колібрі з квіткою, сова, зграя птахів або перо.

Колібрі може бути виконана, як в кольоровому, так і в одноколірному стилі, а от зграю птахів, перо і сову краще оформляти в чорному або темно-синьому тоні.

Колібрі символізує благополуччя людини, квітка поруч з цією птицею, може означати нектар любові. Сова ж відповідає за хижість, хитрість, темну, злу силу. Перо – це ознака родинних зв’язків, духовного добробуту. Зграя птахів покаже прагнення людини до свободи, мріям і польоту.

Тварини

На піку популярності зараз зображення кішки, вовки, лисиці. Дівчата віддають переваги цього візерунку, тому що кішка на тілі символ елегантності, хитрості, самостійності. Можна зобразити лежить кішку, як символ умиротворення, выгибающаяся кішка буде мати посил сексуальності.

464bcd0d40dda8c3d12e0e9ec430fad0 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Вовк, як символ гордості, самотності, вірності. Така татуювання не підійде слабкому, повільна людина, вона підійде рішучого, сміливого лідера. Якщо розглядати малюнок лисиці, то це символ самовдосконалення і саморозвитку, прагнення, щоб знайти кращого себе.

Парні татуювання

На такий крок у своєму житті може зважитися не кожен, адже така татуювання — це ознака єдності, доповнення один одного, неземної любові. Особливість татуювання в тому, що малюнки або дублюються, або діляться на дві частини і наносяться на два тіла, при цьому варто розуміти, що зазвичай така татуювання несе якийсь сенс, лише коли дві частини з’єднані разом.

Наприклад, ескіз для парних татуювань: ластівки, тримають одну нитку. прихований сенс полягає в тому, що кожен відповідатиме за відносини.

Також можна зобразити лінію кардіограми, такий малюнок буде означати єдність биття сердець, такі татуювання підходять закоханим. Коло на пальці або зап’ясті, стане символом захисту, що обгороджує від нападок з поза, така татуювання підійде для друзів.

2ad503b5fd762095c48fc64131ac3695 Татуювання на ребрах (боці) у дівчат. Ідеї, фото, ескізи, значення та опис

Якщо люди зійшлися завдяки спільним інтересам, то на їх тілі можна в наслідок побачити і емблеми клубу, і кішок, і собак, і рослини, такі татуювання будуть нести нагадування про те, як вони познайомилися, також для друзів підійде символ нескінченності, як підтвердження вічної дружби.

Перед тим як зробити татуювання, необхідно визначити, який розмір вона буде мати.

В даному випадку необхідно враховувати розміри тіла, щоб малюнок відповідав частини тіла, на яку буде завдано. Професіонали радять тендітним дівчатам робити татуювання середніх розмірів. Потрібно скорочувати кількість дрібних деталей, особливо при виборі маленької татуювання.

Чим більше тонкощів в малюнку, тим більше повинен бути малюнок, інакше вийде нечітко і неякісно. Розмір впливає і на ціну татуювання — чим більше зображення, тим вище ціна. Тіло постійно оновлюється, з часом татуювання може змінитися, малюнок може зрушити, змінити відтінок, розширитися або звузитися.

Якщо все-таки прийнято рішення робити татуювання на боці, то потрібно розуміти, що за тілом потрібно буде постійно стежити, тримати його в спортивній формі. Але при цьому величезний плюс в тому, що тату може приховувати недоліки тіла, наприклад, шрами, опіки, тілесні плями.

У дівчат можуть залишитися рубці після вагітності, апендициту та інших операцій.

Щоб не спостерігати кожен день за недосконалістю свого тіла, краще на цьому місці бачити красивий малюнок, який підкреслить індивідуальність, зробить дівчину жіночною або більш мужньою, визначить стиль або просто нагадує про важливу подію.

Татуювання – це спосіб самовираження. Майстри, які роблять малюнки на тілі, говорять про те, що ніхто не залишиться колишнім, навіть після дуже маленькою татуювання, вона кардинально змінить ваше життя.

Автор: Давидова Ольга Олександрівна

Оформлення статті: Е. Чайкіна

Корисний відео-ролик про жіночу татуюванням на боці

З прикладами тату на боці для дівчат, можна ознайомитися у цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради