Прикмета: птахи звили гніздо на балконі чи під дахом будинку, дачі, ділянки – що очікувати, якщо птенчек впав з гнізда

Городяни знають прикмету: якщо птахи звили гніздо на балконі – це «комплімент» мешканцям і передвістя радісних подій. Але чи завжди так буває? Як залежить значення гніздечка на будівлі від породи пташки, яка його спорудила? У цьому варто розібратися.

6e9a7149e3e3b178f2dac7bc1bc55b95 Прикмета: птахи звили гніздо на балконі чи під дахом будинку, дачі, ділянки  що очікувати, якщо птенчек впав з гнізда

Місце

Якщо пташка звила гніздо на вашій власності – це до добра. Сфері, де очікується приплив удачі, залежить від призначення будівлі:

 • Над сараєм – до успіхів у господарській діяльності.
 • Під дахом будинку будинок знаходиться під охороною вищих сил.
 • На балконі – до позитивних змін у житті.
 • На вікні — передвістя кардинальної зміни місця проживання (переїзд в інше місто чи держава).
 • У дворі — до матеріального благополуччя.
 • Під дахом льоху або комори – до багатого врожаю та повним засіках у прийдешньому році.
 • Гніздо у будинку – мешканцям буде супроводжувати удача в любові і справах, у будь-яких починаннях.
 • Подорожі, творчість також увінчаються успіхом.
 • Пташиний будинок на могилі – теж позитивна прикмета, яка означає спокій душі померлого.
 • Порода птахів

  Причину, чому пташки починають вити гнізда близько до людського житла, народні прикмети пояснюють по-різному в залежності від породи пернатих. Причому тлумачення пташиного будиночка можуть бути як хороші, так і погані.

  Дрозди

  Ці пернаті – символ достатку. Вони обладнали своє місце поруч з людьми, яким належить скоро розбагатіти.

  Горобці

  Згідно забобонам звите гніздо невгамовних пташок під дахом будинку або на балконі пророкує швидке весілля. Причому господар квартири буде головною дійовою особою свята або гостем, свідком на весіллі друзів або родичів.

  Граки

  Поселення цих пташок поблизу обіцяє будинку пожежа. Але прикмети попереджають: вогонь – символ очищення, тому зовсім необов’язково, що споруда згорить. Можливо, мешканців очікують кардинальні зміни в житті, які допоможуть піднятися.

  Голуби

  Якщо ваш балкон облюбував «символ миру» — це справжня «похвала небес». Гніздо голуба пророкує родині життя в любові та злагоді. Такого знака долі удостоюються тільки благородні чесні люди. Присутність голубів поряд з вікнами передрікає самотнім – другу половинку, подружній парі – народження дитини.

  Ластівки

  Російський народ завжди любив ластівок, вважаючи цих пернатих посланцями світлих сил. Ластівчине гніздо під карнизом балкона або вікна вважається одночасно потужним оберегом від бід і талісманом удачі. Такому житлу не загрожують пожежі та інші напасті. Не заглядають в туди і злодії. Якщо підла людина наблизиться до об’єкта, «взятому під охорону» белогрудыми пташками, відважні пичуги піднімуть такий крик, що в лиходія заболить голова, і він не залишиться непоміченим.

  b81e3188409b0dce1b4468d04d013bb3 Прикмета: птахи звили гніздо на балконі чи під дахом будинку, дачі, ділянки  що очікувати, якщо птенчек впав з гнізда

  Будинок, на якому ластівки в’ють гнізда, вважається благодатним (у ньому живуть порядні, акуратні люди). Ластівчине гніздо на балконі передбачає:

  • Весілля (якщо в квартирі живе незаміжня дівчина).
  • Поповнення сімейства (якщо птах вирішила віть поруч з житлом подружньої пари).
  • Успіх у бізнесі (якщо птах оселилася поруч з діловими людьми).
  • Спокійну старість (якщо ластівка для поселення облюбувала будинок немолодої пари).
  • Виконання бажань.

  Якщо ластівки раптово покинули гніздо – це означає, що перебуває будинок під загрозою руйнування від природних катаклізмів.

  До чого ворона і сорока гніздяться на балконі

  Ворони і галки – небажані сусіди. Мало того, що птахи ці галасливі, нахабні, неакуратні. Так, ще їх присутність обіцяє незліченна кількість дрібних, але неприємних проблем.

  Згідно з прикметами ворони гніздяться лише в місцях з негативною енергетикою, а вороняче гніздо обіцяє біду мешканцям квартири, поруч з якою влаштувалися каркающие створення.

  На щастя, житло цих пернатих дуже великі, тому на балконах і вікнах зустрічаються вкрай рідко. Якщо не пощастило, і поруч з’явився будиночок неприємної птахи, ні в якому разі не треба його ламати. В іншому випадку можна погіршити ситуацію, масштаб проблем збільшиться. Краще спробувати подружитися з похмурими сусідами, погодувати їх, почекати, поки вони виростять пташенят і самі переселяться.

  Але не у всіх народів гніздо ворони – погана прикмета. Є думка, що ці пернаті, навпаки, очищають енергетику, ніякого зла не несуть. Вони збирають весь негатив, а потім залишають його де-небудь у полі.

  А по розташуванню гнізда сороки передбачають погоду: якщо вони побудували житло на верхівці дерева – очікується посуха.

  40b66e9f5028fe57c73236f4f04dffb8 Прикмета: птахи звили гніздо на балконі чи під дахом будинку, дачі, ділянки  що очікувати, якщо птенчек впав з гнізда

  Можна чіпати пташині гнізда?

  Знавці народних прикмет стверджують: якщо пернаті посланці світлих сил довірилися вам, звили гніздо на вашій ділянці, важливо утримати удачу, яка буквально обрушиться на вас. Категорично не рекомендується чіпати птахів або їх яйця. Того, хто зруйнує пташиний будиночок, прикмети пророкують неприємності, хвороби. Проблеми набудуть загрозливих масштабів, якщо в зруйнованому були яйця або птенчики, і вони постраждали – це загрожує хворобою дітей розорителя.

  Якщо пташеня випало з гнізда, потрібно підсадити пташеня назад, підлікувати його (якщо потрібно, і ви знаєте, як це зробити). Існує повір’я, що птах не визнає випали з гнізда пташенят, якщо їх взяти голими руками, тому що малюки будуть пахнути людиною. Але це повна нісенітниця, тому що у птахів не розвинений нюх.

  Якщо пташиний будиночок впав – це погана прикмета: з успіхом можна попрощатися. Щоб повернути прихильність Фортуни, деякі люди намагаються пристосувати назад гніздо, але це не завжди вдається, та й птахи майже ніколи не повертаються в таке житло.

  Знищити можна тільки порожнє гніздо, коли пернаті мешканці відлетіли в теплі краї. Але і цього краще не робити.

  Передбачення погоди за пташиним гнізд

  Якщо птахи збудували будиночок на південній стороні будівлі – літо буде прохолодним. Згідно з прикметами гнізда в північно-західному секторі віщують жарку посушливу погоду. Качки оселилися далеко від водойми – очікується дощове літо.

  Якщо в негоду пернаті будівельники старанно в’ють гніздо, найближчим часом дощ припиниться, і встановиться гарна погода.

  Якщо пташки подовгу затримуються – прикмета віщує наближає негода.

  За кількістю яєць у гніздечку роблять прогноз на врожай. Якщо птах «запланувала» парне кількість пташенят – настає благодатний рік, непарне – потрібно готуватися до неприємних сюрпризів погоди, неврожаю.

  pinit fg en rect red 28 Прикмета: птахи звили гніздо на балконі чи під дахом будинку, дачі, ділянки  що очікувати, якщо птенчек впав з гнізда

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради