Можна стригтися в день народження, увечері (вночі), під час хвороби – прикмети

У народі кажуть, що волосся є своєрідним порталом, через який людина черпає енергію Всесвіту. У зв’язку з цим від зачіски і довжини локонів залежить, наскільки ця зв’язок сильна. І щоб не привернути до життя негатив, слід знати, коли краще стригти волосся: чи можна це робити ввечері, в день народження або в період хвороби.

1c19e0d159a1b4d13f3c1733ba3aa6b0 Можна стригтися в день народження, увечері (вночі), під час хвороби – прикмети

Давні прикмети про стрижку

 • З давніх часів жінки стригли волосся після весілля, що, згідно з прикметами, привносило в їх життя хороші зміни.
 • У період вагітності стригтися заборонено. У цей час зв’язок з природою особливо важлива, адже саме через волосся нове життя, зарождающая в організмі, підживлюється енергетичними потоками. В іншому випадку жінка ризикує позбавити себе сили, що негативним чином позначиться на стані здоров’я, і на розвитку плоду.
 • Небажано стригтися в чужому домі – людина стає незахищеним і слабким. Стрижені волосся в такому випадку варто забрати з собою, інакше можна захворіти або залучити втрати і нещастя.

Можна стригтися в день народження?

У день народження доля прихильна до людини, однак, обрізати волосся в цей день не рекомендується, так як разом з ними ви забираєте собі власну удачу. Зайнятися зовнішністю слід напередодні свята, а коли саме залежить від дня, в який ви народилися:

 • Для тих, хто з’явився на світ в понеділок, стригтися в неділю вкрай небажано. Похід до перукаря краще перенести на четвер, п’ятницю або суботу.
 • Днем народження став вівторок – не стрижіться в п’ятницю. Найбільш придатними для цього стануть четвер, субота і неділя.
 • Якщо днем народження стала середовище – не плануйте стрижку на четвер. Найкращим часом є субота. Інші дні нейтральні.
 • Народженим у четвер оновлювати зачіску не слід у середу. Для відвідування перукарні варто вибрати понеділок чи п’ятницю.
 • Людям, які прийшли в цей світ в п’ятницю, не варто стригтися у вівторок. Для цього заходу найбільш придатними стають такі дні, як четвер, субота або ж початок робочого тижня – понеділок.
 • Для того щоб не привернути до життя негатив, народженим в суботу не варто відвідувати перукаря в неділю. Сприятливим днем для цього вважається середа. В крайньому випадку можна поправити зачіску в п’ятницю.
 • Якщо ж з’явилися на світ в самому кінці тижня – в неділю, то в такому випадку уникайте стрижки в понеділок. Перенесіть її на вівторок або четвер.

2ae4e2b11dac3d31f893b682bff088ce Можна стригтися в день народження, увечері (вночі), під час хвороби – прикмети

Чи можна стригти волосся ввечері?

Із заходом сонця стригтися вкрай небажано. Існує прикмета, яка розповідає, чому цього робити не можна – втрачаючи волосся ввечері, людина втрачає удачу і стає слабким на енергетичному рівні. В цей період на зміну світлим силам з нижчого і підступного світу приходять темні істоти, які позбавляють душу зв’язку зі світлою складової, роблять тіло сприйнятливим до хвороб і наповнюють свідомість негативом.

Інше повір’я, пояснює, чому не можна стригтися на ніч і безпосередньо вночі. В цей час доби розгул нечистої сили знаходиться на піку активності, а тому стрижка волосся не тільки привертає несприятливі події, але і скорочує життя. Якщо вірити прикметам, то погіршення самопочуття настає навіть при обрізанні кінчиків волосся і укороченні чубчика.

Чи можна стригтися під час хвороби?

Коли організм ослаблений, волосся здатні швидко накопичувати негативну енергію, яка згодом поширюється по всьому тілу. Саме з цієї причини стрижка в період недуги буде особливо корисною.

У народі кажуть, що, відсікаючи пасма, ви позбавляєтеся від впливу злих духів, і хвороба відступає набагато швидше.

При цьому стригти волосся під час хвороби рекомендується регулярно – прибираючи щодня хоча б по півсантиметра їх довжини.

Якщо на найближчий час запланована операція, то напередодні також можна підстригтися. Тільки зараз необхідно прислухатися до інтуїції – відчули потребу, тоді сміливо записуйтеся до перукаря. Якщо ж відчуваєте, що цього краще не робити – перенесіть візит на період адаптації.

40cd3bac317d54f4bf16d07b78b83f7f Можна стригтися в день народження, увечері (вночі), під час хвороби – прикмети

Вплив Місяця

Самим невідповідним часом для зміни зачіски є молодик. Маніпуляції з волоссям у цей день тягнуть за собою біди і розчарування.

 • Бажаєте привернути удачу, щастя або поліпшити своє фінансове становище – записуйтеся до перукаря на зростаючу Місяць. Але пам’ятайте, що після стрижки в цей час волосся буде рости швидше, а тому зачіску доведеться незабаром оновлювати.
 • Для того щоб прибрати зі свого життя негатив або прискорити одужання, народні прикмети рекомендують стригтися на убуваючу Місяць. При цьому відростати вони будуть набагато повільніше, а, значить, і відвідувати перукаря доведеться рідше.

Згідно з народними повір’ями, день для стрижки краще вибирати за місячним календарем. Спостереження показали, що найбільш несприятливими є 9, 15, 23 і 29 місячну добу. Вкорочувати волосся краще в 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 26, 27 і 28 місячний день.

Підібравши відповідний день для стрижки, ви захистите своє життя від неприємностей і при цьому будете відчувати себе в доброму гуморі. Тільки пам’ятайте, що довіряти волосся слід тільки професіоналові.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради