Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

Жінкам, що мають каре з подовженням, мелірування допоможе оновити, відродити та надати густоти локонам. Прокраска окремих пасом має безліч варіантів, в залежності від відтінку волосся і переваг власниці модельної стрижки.

Відповідні відтінки для мелірування темних і чорних волосся

Мелірування на каре з подовженням в натуральні і природні відтінки користується популярністю у темноволосих жінок.

522c4f40f39a5e89ab8f6e1f8f8559de Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

Добре виглядають в цьому варіанті завитки холодних тонів:

 • темно-шоколадні;
 • бронзові;
 • смородинові;
 • мідні;
 • світло – кавові;
 • коньячні.

Для правильного підбору кольорової гами необхідно врахувати тип особи. Холодні відтінки підходять не всім.

Фарбування волосся з фольгою

Мелірування на каре з подовженням за допомогою фольги покроково:

 • Підготувати з металевої смуги паперу шириною 10 див Їх довжина залежить від розміру волосся. У продажу є спеціальні готові набори.
 • Приготувати розчин барвника згідно з доданою інструкцією.
 • Розділити волосся посередині і потім частинами (на 7-8 сегментів — по 2 з обох сторін і 3-4 по центру голови). Закріпити секції затискачами.
 • Починати фарбування слід знизу потилиці, переміщаючись вгору, або з маківки, просуваючись вниз. Після центральній частині обробити таким же методом бічні сторони.604e6e96080ad752f37247411bdc50cc Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після
 • Брати необхідної ширини завиток і відокремлювати від загальної маси кінцем гребінця. З нього виділити однакові тонкі прядки і покласти на фольгу.
 • Пензликом нанести фарбу або спеціальну емульсію.
 • Загорнути фольгу. Для фіксації її загинають з двох боків до середини.
 • В залежності від того, який потрібний тон знебарвлюючий складу утримують на голові 15 хв для світлих пасм і 50 хв. для темних.
 • Акуратно зняти фольгу і змити фарбу. Нанести на волосся лікувальну маску або бальзам.
 • Фарбування через шапочку

  На каре з подовженням роблять мелірування за допомогою шапочки. Вона добре тримається на голові, при цьому прядки виходять рівними і однаковими по товщині.

  Методика виконання:

 • Надіти на голову спеціальний убір. Через зроблені дірочки гачком або кінчиком гребінця протягнути пасма потрібної величини.
 • Розвести барвник засіб згідно інструкції на упаковці.
 • Плоскою кистю нанесіть суміш на волосся. Чим довше тримати, тим інтенсивніше буде освітлення.
 • Змити фарбу на голові, потім зняти шапочку.

  5dcbe610bca6330bb0a58fd480abb7ae Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і післяМелірування на каре з подовженням в шапочці дуже зручно робити самостійно

 • Застосувати відновлюючий бальзам.
 • Класичне мелірування на каре з подовженням

  Така техніка полягає в знебарвленні на кілька тонів частих завитків різної товщини, які мелір від коренів до кінчиків. Ефектніше і природніше будуть виглядати тонкі пасма. Роблять переважно на попередньо прояснені темні локони.

  Процедуру можна виконати за допомогою каучукової шапочки. Але для кращого результату варто скористатися фольгою.

  Мелірування покроково:

 • Змастити шкіру голови вазеліном. Покрити плечі накидкою або старим рушником.
 • Приготувати фарбувальний склад згідно інструкції, що додається. Для швидкого відновлення волосся додати барвник хромо-енергетичний комплекс, який продається в косметичних магазинах.
 • Розділити локони на 4 частини: тім’я, маківка та 2 зони скронь.
 • Приготувати смужки з фольги в 2-3 р. перевищують ширину офарблюються пасм і на 20 див. довше локонів.4ecd1a944a9c3d3af0d06a7578b13b51 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після
 • Підкласти паперові смуги з вигнутим догори на 7 див. краєм під вибрані завитки і розподілити на них пензликом фарбу.
 • Підігніть вільний кінець фольги вгору. Закріпити з боків так, щоб повністю закрити пофарбовану смугу.
 • Проробити такі ж маніпуляції з рештою обраними частинами.
 • Витримавши необхідний час відкрити пасма. Помити їх у такий же послідовності, як робився забарвлення.
 • Розподілити на волосся лікувальний бальзам.
 • Каліфорнійська техніка мелірування

  На каре з подовженням каліфорнійське мелірування робити досить складно. Полягає у підтримці природного вигляду зачіски з як-ніби вигорілими на сонці локонами.

  Біля коренів колір соковитий, глибокий, а решта волосяна маса освітлюється у різні відтінки. Підходить світловолосим, русявим і темноволосим дівчатам. Основне достоїнство полягає в м’яких переходах природних тонів. Ультрамодну стрижку підкреслять фарби карамелі, кориці або пісочний.

  Італійська техніка для темних і русявого волосся

  Головне завдання італійської технології фарбування темних і русявого волосся полягає в правильній розстановці світлих відблисків коньячних і молочних тонів. Цей вид мелировки не допускає різких і протиприродних колірних переходів.

  Діагональне мелірування

  Техніка застосовується для виразності натурального кольору волосся соковитими, контрастними відтінками. Відрізняється тим, що проділи відокремлюються під кутом або горизонтально.f7babb73bce52d7de8e6700d29ae16ba Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

  Ця методика використовується для створення креативних образів з використанням авангардного кольорового фарбування. По-особливому виглядає діагональне монохромне мелірування, при якому світлі пасма на темному тлі або тонкі широкі.

  Венеціанська техніка

  Венеціанське мелірування роблять на темному волоссі з додаванням золотистих або світло-коричневих відблисків. Головне завдання — надати ефект вигорілих пасом на сонці.

  Освітлювач без застосування фольги наноситься на потрібні локони, при цьому пофарбовані завитки можуть стикатися з іншою волосяний масою. Це створює природний перехід забарвлених пасм до природних. Наголос ставиться на кінчики.

  Техніка «Балаяж»

  Мелірування «Балаяж» добре виглядає на каре з подовженням, і передбачає створення нових тонів близьких до наявного кольору, які забарвлюються кінчики завитків.b0894d3ac9dc2b2e1a0a333f6afaf36b Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

  Нанесення фарби виконується у вигляді букви V, при цьому кисть тримають ребром, і рухають нею як при малюванні або підмітанні. При фарбуванні колір кладуть нерівномірно – слабкий відтінок у верхній частині волосся і насичений на кінцях. В результаті вийти тонування без різких переходів з найбільш природними тонами.

  Омбре

  Мелірування на каре з подовженням в стилі «Омбре» ідеально підходить для будь-якого кольору волосся. Відрізняється різким або м’яким горизонтальним переходом, як правило, від темного до світлого або яскравого відтінку. Частіше двутональное, але застосовують і три тони для згладжування колірного перетворення. Класичний варіант передбачає освітлення кінчиків.5b0a505f1e31f488167818fd5f04cecc Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

  Для каре підходять три переходу:

  • класичний м’який;
  • різкий;
  • крізь нейтральну палітру.

  Широке мелірування

  Широке мелірування зачіски передбачає вибірку декількох пасм завширшки 2-3 см для фарбування у будь який колір. Можливо знебарвлення завитків на 5-6 тонів і фарбування до 70% волосся в яскраву палітру. Виконується з допомогою фольги, навпаки: в неї загортають ті локони, на які не наноситься фарбувальний склад.9aa553b4a3fc3871105769d380ab3af2 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

  Техніка широкого колорування виконується в макушечной зоні або в нижній частині зачіски. Для виділення окремої ділянки волосся мелировку виконують зонально.

  Техніка «Вуаль»

  Вуалирование — техніка, в якій беруть дуже тонкі пасма (до 3 мм) і освітлення по всій довжині. Обробляють лише верхній шар локонів. Частини волосся вибирають різними способами. Найпоширеніший метод штопання, в якому спочатку відбирають широку смужку, потім з неї формують кілька дрібних, і забарвлюють їх у шаховому порядку.

  Передбачає використання фольги, яку покривають освітлювачем. На завитки наносять склад і покривають металевою папером, можна кілька смуг на одну пасмо. Фарбуються тонкі частини, розташовані під кутом. У результаті виходить рівномірний по всій довжині колір.

  Мультитональное мелірування

  Виконують на каштановій основі. Мультитональное мелірування передбачає багатокроковий перехід від одного кольору до іншого з акцентуванням на проміжних тонах.

  7b8534a9573bace2d80705975edd64c5 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після

  Виходячи з індивідуальних переваг, використовується різноманітна колірна гамма.Любителі класичних варіантів застосовують природні відтінки.

  Малоконтрастними мелірування

  Малоконтрасная техніка відрізняється створенням легкого гармонійного ефекту гри сонячних відблисків. Межі між натуральними і осветленными волоссям розмиті. Контраст між тонами не помітний. Після вдалого виконання мелірування волосся переливаються.

  Peek-a-Boo

  Відрізняється використанням в нижній частині зачіски темних і яскравих відтінків. Акценти бажано поставити на чубку і у скроневій зоні. 9014ec673230436d1ee542d4001d1a5a Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після Додає зачісці об’єм, виділяє блиск і красу.

  Crazy colors

  Передбачає застосування незвичайних і яскравих фарб. Підходить для всіх кольорів волосся. c73b24bc8f34a110068e2631b90d4d9a Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після Техніка виконання полягає в попередньому знебарвленні, а потім нанесені за допомогою трафарету графічних візерунків радикальних відтінків на обрані локони.

  Пір’я

  Мелірування пір’ям — базовий тип фарбування волосся. Вибираються пасма, на яких видаляють пігмент высокопроцентным окислювачем і потім їх фарбують або тонують. Вибирають завитки різної густоти. 996088c08be193ae4b5f8ed26ddc0285 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і післяДля кардинальної зміни з темного на світлий колір, знадобиться кілька рівнів знебарвлення локонів пір’ям або застосування поетапного змивання.

  Французьке мелірування

  Техніка вважається щадною, тому що виконується безаммиачным складом на базі з воску. Підходить світловолосим дівчатам. Надає волоссю пшеничні, перлинні та золотисті відтінки. 730ba9d942646c5ec291e7f40ea5b401 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після Застосовують від одного до декількох різних тонів. Пасма освітлюється рівномірно, без контрастних і різких колірних переходів. Додає локонам мерехтливі відблиски.

  Two-tone

  Техніка відрізняється фарбуванням локонів двома різними відтінками, що створює різкий контраст з основним кольором. 3fe84932428ebdba3b80b62cb6ceffa6 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і післяПриносить образу екстравагантність і оригінальність.

  Глазурування на стрижку з чубком

  Глазурування передбачає нанесення зволожуючого засобу з керамідами для додання здорового вигляду, об’єму та блиску волосся. Може бути безбарвним і кольоровим. Суміш спочатку накладають на пальці рук пензликом, потім пальцями змащують кінці завитків. Після покриття опускають голову вниз і сушать зачіску. Якщо стрижка з чубком, то наносити мус на кінчики по голові.

  Зворотне мелірування

  Зворотне мелірування полягає у фарбуванні окремих локонів в більш темні тони. e9004374b6d75053c797d792fa4c3b0d Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і післяВикористовують для виправлення занадто освітленого волосся або щоб повернутися до свого натурального кольору. Набір пасм йде в звичайному порядку і потім їх тонують в природний відтінок, який проглядається біля коренів.

  Американське мелірування

  Техніка підходить брюнеткам і шатенкам, бажаючим надати образу яскравості. Мелір з допомогою фольги і комбінують брунатні, руді та червоні тони. Роблять на локони різної ширини і товщини. Застосовують різкі і плавні колірні переходи. Після американського фарбування збільшується обсяг, з’являється життєвість і відблиски на волоссі.

  Часткове мелірування

  Техніка часткового мелірування полягає у вибірковому освітленні пасма від коренів до кінців, переважно в області обличчя. 8c785b3851aa6a083c1adf20f19e52e7 Мелірування на каре з подовженням на темні, русяве, коротке, середні волосся із чубчиком, покроково в домашніх умовах. Фото до і після В процесі нижній шар залишають як є, що призводить до контрастності між осветленными локонами і темним волоссям.

  Поради фахівців: як часто робити мелірування і правила догляду за фарбованим волоссям

  Щоб підтримувати зачіску в належному вигляді кваліфіковані перукарі радять проводити фарбування 1 р. в місяць, а жінкам з швидкоростучими волоссям — кожні 2 тижні.

  Насправді повторне освітлення бажано проводити через 3 міс. Цього періоду достатньо для відновлення локонів.

  Якщо дівчина вирішує зробити мелірування раніше зазначеного терміну, то до складу фарб коштів необхідно включити силікон. Це речовина обережно огортає кожний волосок, охороняючи від шкідливого впливу хімічних препаратів.

  Рекомендації по догляду за пофарбованими пасмами:

  • у першу добу після процедури треба рівномірно нанести на вологе зачіску закріплює бальзам, який поміщають в упаковку для фарби;
  • після змивки закріплювача необхідно нейтралізувати лужну середу на голові спеціальним засобом і шампунем;
  • у наступні дві доби, наступні за процедурою бажано не мити голову для фіксації пігменту. Розчісувати краще повністю висохлі волосся, щоб не пошкодити їх структуру.

  Домашній догляд за локонами починають через 2 тижні після фарбування. Він складається з 3 етапів.

 • Воссстановленіе.
 • Збереження кольору.
 • Збільшення обсягу і додання блиску.
 • Яскравий і оригінальний образ залишається модним у всі часи.

  Зачіска з мелірування на темне і світле волосся допоможе створити індивідуальний стиль та урізноманітнити каре з подовженням.

  Відео про мелірованії на подовженому каре

  Попільна омбре:

  Каліфорнійське мелірування:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради