Алиэкспресс в Казахстані російською мовою з оплатою в тенге

Більшість речей зроблені в Китаї — так навіщо платити декільком посередникам, якщо можна купити від виробника. Саме тому, Алиэкспресс в Казахстані знайшов таку популярність. У жителів Казахстану є можливість і бажання купувати на Алиэкспресс. Тут ціни нижчі, і часто — набагато нижче!

Як дізнатися ціну товару в тенге

aliehkspress v kazakhstane na russkom yazyke s oplatojj v tenge1 Алиэкспресс в Казахстані російською мовою з оплатою в тенге

Алиэкспресс орієнтований на широке коло відвідувачів, тому функціонал ресурсу передбачає можливість вибору мови та грошової валюти. Якщо раніше були доступні тільки самі популярні мови (російська, англійська, французька), то тепер тут є і менш поширені — в тому числі і наш, казахська. Вибрати його можна в правому верхньому полі: потрібно навести на слово «Language», і в випадаючому списку знайти потрібний пункт.

З валютою трохи складніше — її вибір не такий великий. Можна дивитися ціни в доларах, євро, рублях — в тому, що зручніше подумки конвертувати в тенге і назад. А ось оплачувати покупки можна і в казахській національній валюті. Важливо відзначити, що основна розрахункова валюта на Алиэкспресс — американський долар. Вибираючи демонстрацію вартості, наприклад, в російських рублях, система автоматично перераховує вартість за поточним курсом. Але на наступний день співвідношення американського долара і російського рубля може змінитися — тоді і вартість в рублях буде іншою. Саме тому краще все ж орієнтуватися відразу на американські долари.

Але і це ще не все: при розрахунку за покупки в тенге банком відбувається конвертація національної валюти в американський долар, тому вартість товару в казахської валюті тенге також може змінюватись — хоч і не значно, але щодня.

На Алі доступні наступні способи оплати:

 • картами VISA;
 • картами VISA Classic;
 • картками Maestro;
 • картками MasterCard;
 • електронними грошима WebMoney;
 • платіжною системою QIWI;
 • електронними грошима Яндекс.Гроші;
 • готівкою методом банківського переказу.

Простий спосіб визначити актуальний курс: купити дешеву річ за 0.1-1 $ і порівняти зі списаної з рахунку сумою. Так можна точно дізнатися курс, що буває важливо для дорогих покупок.

Як замовити товар

aliehkspress v kazakhstane na russkom yazyke s oplatojj v tenge2 Алиэкспресс в Казахстані російською мовою з оплатою в тенге

На Алиэкспресс в Казахстані можна знайти масу цікавого. Якщо робити покупки заздалегідь — з урахуванням часу, який буде витрачено на доставку — можна суттєво заощадити витрати, при цьому не втрачаючи якості речей.
Для жителів Казахстану процес замовлення товару нічим не відрізняється від процедури для будь-яких інших відвідувачів. Все, що потрібно — це вибрати позиції і правильно вказати адресу доставки. Як тільки замовлення буде оплачений, він з’явиться в графі «Мої Замовлення» і незабаром буде відправлений (продавець вказує, скільки часу йому потрібно на відправлення посилки — зазвичай це займає не більше 5 робочих днів).

Алиэкспресс російською в Казахстані працює, але при заповненні адреси доставки слід латиницею вказати всю необхідну інформацію — країну, область, місто, вулицю, номер будинку і квартири, а також поштовий індекс. Важливо зазначити і мобільний телефон — на нього може прийти повідомлення про те, що посилка доставлена.

Забрати купівлю можна в будь-якому відділенні Казпочты, пред’явивши документ, що підтверджує особу (паспорт або водійські права).

Як відбувається доставка і відстеження товару

aliehkspress v kazakhstane na russkom yazyke s oplatojj v tenge3 Алиэкспресс в Казахстані російською мовою з оплатою в тенге

Не можна говорити про те, яку пропонує доставку сайт Алиэкспресс — тут кожен інтернет-магазин має свій список. Практично всі пропонують безкоштовну доставку (China Post Air Mail, Hong-Kong Post, а також Singapore Post, Swiss Post), але якщо покупець захоче, він може вибрати і більш швидку платну доставку (EMS, DHL, TNT, FedEx).

Безкоштовна державна пошта — одна з ключових особливостей Китаю. Справа в тому, що в цій країні пошта — не просто канал комунікації. Це — стратегічно важливий об’єкт. Уряду вигідно, щоб максимум товару експортувалося з країни (а натомість в країну імпортувалися гроші), тому міжнародні відправлення тут доступні кожному.

Стандартна безкоштовно посилка йде до одержувача 2-7 тижнів, в той час як експрес-кур’єрська доставка може привезти її вже за 5-7 днів! Притому часто кур’єр приносить таку бандероль з Алиэкспресс прямо до дверей — не потрібно викроювати час на відвідування відділення та очікування своєї черги.

Кожної посилки при відправці присвоюється трек-номер. По ньому можна відслідковувати переміщення бандеролі — це зручно і для покупця, і для продавця (адже на Алі є система арбітражу, і якщо посилка по закінченню терміну не доставлена до адресата, продавець повертає гроші). Часто по треках можна відстежити посилку до кордону з Китаєм оперативно, а потім вона немов залишається на місці, а продовжує рух тільки через 2-3 тижні. Чому так відбувається? Вирішальну роль у швидкості просування посилки мають митні пункти. Точніше, їх технічне оснащення. Багато казахські пункти обладнані роботами, які швидко і безпомилково сортують відправлення. Але, наприклад, у сортувальному центрі Урумчі обладнання дуже втомлений, тому робота тут протікає повільно, а інформація по статусу посилки не оновлюється. А вже якщо це припадає на передсвятковий період!..

На сайті Алиэкспресс на сторінці з замовленням можна побачити, якою поштовою службою посилка відправлена і де відстежити з трек-номером її локацію. В інтернеті є чимало сайтів, що надають аналогічні послуги. Але найбільш вірогідно можна відстежити посилку в Казахстані за допомогою ресурсу Казпочты — тут сама достовірна інформація. Для цього на сайті Казпочты https://track.kazpost.kz/subscribe/ вводиться номер треку і e-mail. Або ж можна відправити електронний лист за адресою track@kazpost.kz, вказавши номер треку в заголовку листа. Так само відстежити посилку можна на нашому сайті або на трекерах, описаних в нашій статті.

Коли без мита не обійтися

Покупки з Аliexpress в різних куточках Казахстану використовуються і для підприємницької діяльності: там купив дешевше, а тут продав дорожче (зате товар у наявності — чекати не треба). Тим не менш, митниця прагне всіляко припинити незаконну підприємницьку діяльність. Саме тому на імпортні відправлення діють наступні обмеження (при порушенні яких посилка не буде доставлена, доки одержувач не сплатить мито):

 • Якщо загальна вартість товарів, отриманих однією особою протягом місяця, не перевищує 1000 євро.
 • Якщо загальна вага товарів, отриманих однією особою протягом місяця, перевищує 31 кг.
 • Якщо приходить більше однієї посилки в місяць (насправді за цим не слідкують особливо суворо, і краще, щоб приходило не більше однієї посилки в день).
 • Якщо замовлено понад 10 кг продуктів харчування (а червоної ікри — більш 250 г).
 • Якщо в посилці більше 6 ювелірних виробів, більше 3 предметів особистої гігієни або косметики, більше двох предметів одягу, взуття, постільної, іграшок, велосипедів, кухонного приладдя та інших побутових предметів.
 • Якщо відправлення містить більше 1 предмета спортивного інвентарю, меблів, побутової техніки, музичних інструментів, побутових приладів або ж понад 1 дитячої коляски.
 • Але можна просто попросити продавця розділити покупку на кілька посилок — і проблеми не буде.

  Отже, висновок: Алиэкспресс в Казахстані дійсно працює! Можна вивчати сайт російською мовою, розплачуватися в тенге, отримувати посилки у найближчому поштовому відділенні — все просто і зрозуміло. Економити, купуючи на Алі, може кожен — треба тільки поповнити банківську картку і виділити час, щоб підкорити простори китайських інтернет-магазинів.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради