Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Самий зручний, доступний і простий матеріал для творчості – папір. Саме йому ми і присвятимо наша сьогоднішня розмова. Ми будемо займатися всім тим, що так любимо з самого дитинства: вирізати, складати, клеїти папір, щоб з неї вийшли симпатичні ялинки для новорічного дизайну.

Це не перший наш розмова про підготовку до Нового року, але і не останній. Якщо вас особливо цікавить якась тема у цій рубриці, пишіть, і я постараюся допомогти вам отримати допомогу в будь-якому питанні! Скоро буде більше виробів, ідей прикрас, нарядів і рецептів кулінарії по темі свята.

Саморобна проста міні ялинка відмінно підходить для дітей всіх віків, не вимагає багато часу, але все ж буде об’ємною, красивою, дасть простір для дитячої творчості в її оздобленні, можливість реалізувати оригінальні ідеї оформлення.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Ялинка з паперу – виріб на новий рік своїми руками

Для кожної об’ємної вироби потрібна основа. Її можна купити вже готову, наприклад, пенополистироловый конус, або приготувати самостійно з тієї ж папери. Як зробити конус, я вам у цій же роботі покажу.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 1 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Звертаємо в «кулечик» аркуш паперу формату А4. Край у вершини садимо на клей і для вірності закріплюємо скотчем.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 2 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Широкий край у підстави вирівнюємо, щоб конус впевнено стояв.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 3 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

І знову закріплюємо скотчем.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 4 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Лист А4, тільки вже червоного кольору складаємо в 4 рази. І малюємо на аркуші коло (можна просто обвести втулку з широким скотчем.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 5 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Вирізаємо по контуру кола і отримуємо відразу 4 заготовки. Складаємо всі заготовки разом. На верхній малюємо спіраль.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 6 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Підрівнюємо всі заготовки в «стопочки» і вирізаємо по лінії спіралі.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 7 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

І відразу ж гострий край відрізаємо. Починаючи із зовнішнього кінця закручуємо заготовку.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 8 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Виходить «квіточка».

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 9 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Серединку, широку частину квіточки змащуємо клеєм і скріплюємо конструкцію.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 10 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Ось такі красиві трояндочки виходять.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 11 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Починаючи з лінії низу приклеюємо квіточки рядами до самого верху. Так виходить у нас пухнаста святкова ялинка.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 12 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Знаєте, ялинка, звичайно, вийшла ошатною.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 13 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Але, якщо ви все ж хочете отримати більш правдоподібну версію, замість червоної використовуйте зелену папір.Я робила таку в бежевому кольорі і з журналів і нот, дуже красиво виходить.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 14 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Ялинка з паперу – виріб на новий рік своїми руками. Автор https://www.youtube.com/watch?v=d3J9vZU64uM

Зараз пропоную зробити просту настільну ялинку всього за кілька хвилин.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 15 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Готуємо листи зеленого паперу. Можна навіть різних відтінків, так цікавіше ялинка буде.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 16 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Кожен аркуш паперу складаємо навпіл, обводимо трафарет і вирізаємо деталі. Нам знадобиться 6 частин.

Кожна деталь посередині зігнута.

Половинку деталі змащуємо клеєм і приклеюємо до половинці другої деталі.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 17 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

І так з’єднуємо всі деталі один до одного. Так половинка першої деталі буде скріплена з останньою.

Не буду наполягати, що ялинка має бути зеленою і все тут! Подивіться, як привабливо виглядають білі ялинки з простої паперу.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 18 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Автор https://youtu.be/_-J3iI9qkG0

І ще один варіант ялинки на паличці.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 19 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Для її виготовлення нам знадобитися папір, шпажка, та дверна ручка, яка буде служити основою. Але можна взяти що-небудь інше, наприклад пробку.

Ми будемо робити ялинку з трьох ярусів. Один ярус — це гурток. Нам знадобляться три гуртка радіусом 5 см, 4 см і 3 див.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 20 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Гуртки складаємо навпіл, потім знову навпіл, кожен утворився трикутник ділимо навпіл і знову складаємо.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 21 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

У нас повинно вийти 16 загинів.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 22 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Складаємо і отримуємо один ярус для поробки.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 23 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Одягаємо всі яруси на шпажки і вставляємо в пробку.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 24 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Автор https://youtu.be/d5A8IXeSid4

А як вам така ідея? Жодних шаблонів і відео уроків непотрібно. Просто нарізаємо старі газети або журнали і одягаємо на шпажку. Не забудьте, що ялинка — це конус.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 25 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Шаблони і схеми об’ємної ялинки з паперу

Якщо скористатися шаблоном, з нього можна вирізати деталі або повністю всю конструкцію. Тоді виходить дуже навіть симпатична ялинка. А зробити її дуже просто. І все завдяки заздалегідь надрукованих шаблоном.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 26 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

До речі, така композиція буде красиво виглядати на підвіконні, особливо, якщо додати вогнів.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 27 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Роздруковуємо шаблон. Якщо у вас немає такої можливості, просто створіть шаблон самостійно! Знадобиться на аркуші паперу намалювати трикутник, у якого нижня частина не горизонтальна, а малюється під невеликим кутом. Можна змалювати з монітора.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 28 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 29 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

На шаблоні робляться паралельні нижньої лінії смуги. Чим вони тонше, тим модель ялинки буде цікавіше.

Згинаємо аркуш навпіл і з краю, на згині (щоб одна сторона була злитої у двох половинок моделі), вирізаємо по шаблону плоску деталь, що складається з двох трикутників.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 30 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Всередині неї робимо надрізи по тим смугах, що ми намалювали.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 31 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

А тепер розкриваємо два трикутника. Згинаємо надрізи. Першу смугу загинаємо вперед, другу – назад.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 32 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

І так через раз. Виходить об’ємна конструкція.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 33 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Я знайшла такі шаблони, де висоту, ширину, так і повністю весь розмір ви можете коригувати самі. У вас можуть вийти величезні і маленькі моделі! Можна прикрасити ялинку блискітками. Для цього змастіть клеєм ПВА в потрібних місцях на ялинці, а потім посипте блискітками.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 34 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Автор https://youtu.be/vb2banV20I8

До РЕЧІ! Цей шаблон можна використовувати і по-іншому (робота з зеленим папером або відео). Тільки вирізаємо з квадрата велику модель. Серединка у нас виходить ціла, а надрізи до самих країв. Серединку намазуємо клеєм. Смужки приклеюємо по черзі до серединці. Починаємо з низу і до верху.

А можна розфарбувати, наклеїти зірки або навіть покрити флюорисцентным лаком.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 35 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Трафарети ялинки для вирізання з паперу, які можна роздрукувати

Роздруковуйте шаблони! З ними так легко зробити гарну ялинку. Щільний картонний трафарет можна зробити і самому. Для цього вирізаємо прямокутний трикутник. Одна сторона прямий і залишається. А на другий вирізаємо гребені. Трафарет готовий!

Ви можете зробити не тільки плоску, але і чотиристоронню ялинку. Потрібно вирізати дві однакові деталі, а потім зігнути кожну навпіл і склеїти серединки.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 36 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Нам знадобляться:

 • клей ПВА або двосторонній скотч
 • 3 аркуша формату А4 з роздрукованим трафаретом ялинки
 • і ножиці.

КРОК 1. Беремо підготовлені заздалегідь листи звичайною білою офісного паперу з роздрукованими ажурними ялинками і ножицями вирізаємо 3 моделі. При бажанні можна використовувати і тонкий картон, тоді ялинки вирізаємо макетним ножем, прикладаючи трафарет зверху.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 37 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Шаблони зі схемою складання для друку ялинок ви зможете скачати, посилання для скачування зразка наводжу тут.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 38 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 39 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 40 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 41 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 42 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 43 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 44 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Вирізаємо ажурні візерунки. Це зручніше робити манікюрними ножицями. Таким чином ми чинимо зі всіма трьома заготовками роздрукованих трафаретів.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 45 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Отримані макети ми згинаємо та складаємо навпіл.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 46 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Якщо у вас є клей ПВА, то можна використовувати його, щоб зібрати ялина повністю, але ми в цей раз обійдемося без клею будемо використовувати двосторонній скотч.

Нарізаємо маленькі шматочки скотчу і клеїмо їх на одну паперову заготовку. Спочатку по краях гілочок, а потім і на внутрішній частині. Окремо великими шматками скотчу покриваємо стовбур дерева.

Знімаємо захисну плівку з наклеєних шматочків і акуратно кріпимо другий і третій шаблони так, щоб візерунки збігалися, особливу увагу звертаємо на верхівку, повинна вийти одна загальна маківка.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 47 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Знову нарізаємо і клеїмо шматочки скотчу, але тепер тільки на одну не закріплену бік або другого або третього шаблону.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 48 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Знімаємо захисну плівку з приклеєних шматочків і склеюємо вільні сторони шаблонів. 3D Ялинка готова!

Спробуйте, зробіть сам таку ж. В подальшому ви можете прикрасити вашу ялинку паєтками, плоскими стразами, сніжинками. Можна також приклеїти нитку, тоді ви зможете повісити ажурну саморобку як новорічну іграшку на вікна, на двері або на ялинку.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 49 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Автор https://youtu.be/r7oyFd0nRZU

Проста схема і опис як зробити орігамі ялинку для дітей

Орігамі багатьох лякає. Здається, що так складно зробити ялинку з паперу. Насправді все легко і просто! Знадобиться квадратик 15 на 15 сантиметрів. Як зробити ніжку для ялинки? Про все зараз розповім.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 50 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Квадратик згинаємо 2 рази по діагоналях. Один раз.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 51 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

І другий. Всередині у нас аркуш бежевий.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 52 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Потім кожну сторону згинаємо навпіл.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 53 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

У нас виходять ось такі лінії.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 54 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Загинаємо боку всередину. У нас виходять 2 трикутника, а між ними складки.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 55 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Одну сторону трикутника загинаємо до серединці.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 56 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Распрямляем цю сторону і складаємо так, щоб випрямити лінію по середині. При цьому загинаються дві сторони цієї частини. Так ми отримуємо маленький трикутничок.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 57 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Точно так само робимо і з іншими трьома сторонами великого трикутника.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 58 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Нижній край згинаємо.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 59 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Распрямляем і загинаємо зігнуту частину навпіл.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 60 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Загинаємо ще раз, щоб вийшла гармошка.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 61 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Ось так повинно вийти.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 62 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

У цій гармошки распрямляем самий маленький куточок. І загинаємо по сторонах гармошки маленькі (по ширині гармошки) куточки з двох сторін у підстави.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 63 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Распрямляем ці куточки, скористаємося лініями згину, загинаємо в цих маленьких куточках тільки ті лінії, які знаходяться поруч з куточком.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 64 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

В кінці вже загинаємо і сам куточок.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 65 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

За цією ж схемою загинаємо нижній куточок і формуємо стовбур дерева з кожної з чотирьох сторін.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 66 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Распрямляем «гілки» ялинки і можна наряджати таку красуню!

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 67 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Проста схема і опис як зробити орігамі ялинку для дітей https://www.youtube.com/watch?v=V-CriO8W10c

Виріб новорічна ялинка на вікно (шаблони)

Користуватися шаблонами дуже зручно! Потрібно тільки їх роздрукувати, вирізати і можна клеїти. Пам’ятаєте, з чого ми в дитинстві робили такі ялиночки? З білих серветок, щоб краще клеїлися до вікна. Але зараз придумано і народом, і виробництвами стільки корисних речей, щоб прикрасити наші вікна! Можна використовувати і більш щільний папір. А клеїти зручніше мильним розчином або силіконовим клеєм. Навіть і з самого клею роблять ялинки. Потрібно тільки обвести шаблон, щоб отримати гарну модель для прикраси вікна або роздрукувати.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 68 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 69 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 70 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 71 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 72 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 73 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 74 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 75 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 76 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 77 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 78 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 79 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 80 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 81 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 82 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 83 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 84 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 85 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 86 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 87 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 88 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 89 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 90 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 91 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети) elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 92 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Як зробити ялинку на стіну і на двері з паперу в офіс

Ідей прикрас дверей і стін маса! Я покажу деякі з них, і розповім про те, що можна використовувати додатково для створення декору. Пробуйте різні варіанти і діліться враженнями.

Листочки для нотаток.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 93 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Це – самий офісний з офісних варіантів! У таких листочках є вже сторона, яка охоче приклеїться! Робимо найбільший нижній ряд. Потім приклеюємо ряди в шаховому порядку. А з кожним наступним рядом зменшуємо кількість листочків і так до самого «верху» ялинки.

Зі смужок паперу.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 94 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Найзручніше використовувати різні відтінки зеленого кольору. Наприклад, один радий приклеїти одного кольору. Другий – іншого.

Отже, нарізаємо товсті смужки. Згинаємо навпіл, але не загинаємо лінію середини. Краї смужки приклеюємо до дверей в шаховому порядку, знизу вгору.

Ялина з подарунків.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 95 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Спочатку вирізаємо основу у вигляді великої зеленої ялини. Потім на цій основі приклеюємо паперові святкові коробки, прикрашені стрічками.

Побажання та привітаннями.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 96 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Ось так незвично теж можна прикрасити приміщення! Слова можуть бути різні, наприклад, привітання та побажання всього колективу. А може і нескладний набір букв або дитячий віршик про ялинку. Головне – розташувати їх у порядку збільшення зверху вниз.

З втулок.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 97 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Якщо у вашому офісі або будинку розвелося багато різних втулок, від пекарської папери, паперових рушників і т. д., можна використовувати цей матеріал. Нарізати втулки на однакові по довжині деталі, і закріпити їх на дверях або стіні. В такі втулки можна вклеїти ялинкові іграшки, маленькі фігурки і т. д.

З гірлянд.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 98 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Не має значення, яка гірлянда використовується, головне, нарізати її на кілька частин. Всі їх з’єднати зверху. Можна навіть вгорі «підчепити» бантик. Внизу частини гірлянди приклеїти на невеликій відстані один від одного.

З окремих деталей.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 99 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Потрібно тільки вирізати кілька деталей у формі підлозі дуги, схожих на смайлики. І багато різнокольорових кульок, схожих на ялинкові іграшки. Приклеюємо «смайлики» знизу вгору в порядку убування розміру. Під кожною підлозі дугою приклеюємо ряд прикрас.

Ідей багато і всі вони не складні, можна спробувати!

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 100 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Майстер клас з виготовлення ялинки на листівку

Готуємося вітати рідних і знайомих? Тоді пора взятися за виготовлення листівок. У мене було кілька варіантів, якими хотіла поділитися. Але всі вони дуже прості, щось на кшталт: виріжте, приклейте. Але тут я побачила цю листівку і зрозуміла, треба вам про неї терміново розповісти!

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 101 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Згинаємо навпіл половинку аркуша А4. Це – основа для листівки.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 102 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Зелений аркуш формату А4 складаємо гармошкою.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 103 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Розрізаємо гармошку на сім частин розміром: 7см; 6; 5; 4; 3,5; 2,5; 1,5.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 104 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

На одну сторону основи приклеюємо краю усіх деталей по черзі, починаючи з великої, над нею – менші, потім – ще менше. І так вклеюємо всі 7 частин.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 105 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Потім приклеюємо на другу частину основи інші краї.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 106 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)

Ялинка виходить об’ємною, красивою і залишається місце, щоб написати теплі слова побажань.

elka iz bumagi svoimi rukami na novyjj god shablony i trafarety 107 Ялинка з паперу своїми руками на новий рік (шаблони і трафарети)
Майстер клас з виготовлення ялинки на листівку https://www.youtube.com/watch?v=BqVqhjXvwV0

Мене завжди цікавить ваша думка з приводу моїх колекцій. Подобаються вони вам? Чи використовуєте ви ідеями, які я висвітлюю у збірках? Та діліться ви посиланнями на колекції зі своїми друзями? Якщо у вас є свої ідеї і пропозиції, я чекаю на ваші коментарі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради