Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Зелений колір вважається психологічно комфортним, створює позитивний настрій. Багато модниці саме за ці властивості воліють такий манікюр. Фото манікюру в зелених тонах з’являються в колекціях дизайнів на весняно-літній період у всіх модних глянцевих журналах.

Загальні рекомендації для манікюру в зелених тонах і відтінках

Просте покриття нігтів зеленим гель-лаком рідко застосовується в салонних дизайнах. Сучасна індустрія пропонує безліч поєднань кольорів і декору, які дозволяють внести родзинку в дизайни зелених тонах.

734830c9b7e55d6bd2a00658737f260a Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайниМанікюр зеленого кольору. Фото різних технік оформлення

Слід зазначити, що різноманітність відтінків зеленого у кожного виробника відрізняється. Така колірна палітра дозволяє створити власну колекцію відтінків зеленого кольору. Безліч варіацій зеленого кольору поєднується як з срібним, так і з золотим декором.

Сьогодні при виборі тону манікюру немає необхідності прив’язуватися до колірній гамі гардеробу. Зелений колір вибирають, як правило, керуючись особистими уподобаннями і сезоном.

Наприклад, в період літніх відпусток поєднання зеленого кольору морської хвилі, а також блакитного і білого дозволять створити яскраві дизайни нігтів на морську тематику. Якщо прикрасити їх акрилової ліпленням або 3D слайдерами у вигляді черепашок, то вийде популярний трендовий манікюр.

Дизайни манікюру в зелених тонах (фото яких можна вибрати зі сторінок модних журналів) завжди можна змінити під свій характер. За бажанням додати більше блискіток і страз або звести дизайн до мінімалізму. Для використання зеленого манікюру не існує вікових обмежень.

Техніки і методи манікюру в зелених тонах і відтінках

Мода на форму нігтів весь час змінюється, сьогодні лідирують короткі нігті, а на зміну м’якому квадрату прийшов овал і мигдаль. Любительки довгих нігтів можуть дозволити собі готичний мигдаль, який замінив форму «стилет». На такій формі нігтів зелений колір виглядає доречно, не вкорочує нігті.

f92f9d3a3569a0e16871320837b4c74d Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Для зорового подовження нігтьової пластини використовують:

 • вертикальний градієнт;
 • акваріумний дизайн з поздовжньою промальовуванням;
 • аерографію з освітленням вільного краю нігтя;
 • абстракції, орієнтовані вздовж площі нігтя;
 • геометрію прямих вертикальних ліній (самоклеючі стрічки, гель-павук).

Вертикальний градієнт більш простий у виконанні, буде під силу новачкові. Для цього кордон між двома кольорами розтушовують віялової пензлем, проводячи кінчиками ворсу кисті в місці злиття відтінків. На пензель не натискають, роблять кілька поздовжніх рухів. Рідкий гель-лак мимовільно змішується в зоні переходу.

У такій техніці можна з’єднувати зелений колір з будь-яким: жовтим, синім, білим, чорним кольором. Стиль дизайну виходить різний від легкого весняного флеру (зелений — білий) до суворого стилю (чорний — зелений).

Елегантно виглядають геометричні візерунки срібного або чорного кольору на зеленому однотонному покритті. Можна створити дизайн в стилі мінімалізму – промалювавши тонкої пензлем кілька прямих ліній, які після додавання страз вздовж однієї з прорісовок, переходять у розряд урочистих дизайнів.

Градієнт горизонтального напряму легко отримати, змішуючи кольори спеціальним приладом – аерографом. Для домашніх умов можна скористатися пензлем – аэропуфингом. Її наконечник являє собою змінний кулька з поролону. Фарба наноситься промачивающими рухами на зелений шар.

f99a3ec27d7a135f5d5388bec0df8abf Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Горизонтальний градієнт можна зробити пензлем градієнта з довгим рідкісним ворсом. Кінчиками ворсинок проштовхують один колір на інший. Складність техніки – нанесення декількох шарів для отримання чистого, плавного переходу між квітами.

Однотонний манікюр в зелених тонах і відтінках

Створення однорідного покриття на нігтях перетворюється на захоплююче заняття за рахунок змішування і з’єднання сучасних матеріалів для дизайну. Секрет в тому, що всі матеріали успішно змішуються один з одним, не входячи в конфлікт за хімічним складом.

Щоб отримати покриття з мерехтливим шиммером, не потрібно купувати спеціальний лак, досить на панелі змішати краплю зеленого гель-лаку з будь-якими блискітками.

Так само виходять різні відтінки зеленого. Додаючи в краплю зеленого лаку білого або чорного кольору, основний тон можна освітлити або значно затемнити. Завдяки цьому прийому можна покрити кожен палець трохи зміненим тоном. Наприклад, на мізинці самий темний колір, а на кожному наступному пальці світліше на кілька відтінків.

Дизайни манікюру в зелених тонах (фото популярних покриттів наведено нижче) виконуються з допомогою лаку «котяче око». Однотонні дизайни виходять з красивим металевим відблиском. Мерехтіння забезпечується за рахунок присутності в складі лаку металевих частинок, які шикуються в химерні відблиски під дією магніту, піднесеної до не просушенному лаку.

Залежно від сили і форми магніту можна отримати чіткий прямий блик, так і градієнт, хмара, зигзаг. Гель-лак можна наносити на білий або чорний фон. Результат манікюру буде відрізнятися. Вважається, що на чорному тлі чіткіше проглядаються металеві частинки, але загальний тон покриття буде темним.

36ad36d2393d661d7408c6bca3cec29a Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

При нанесенні на білу підкладку – вийде світле покриття з мерехтливим відблиском. Щоб надати йому більш ніжний тон, можна вмішати в краплю лаку перламутр або втирку «аврора». Це не позначиться на формуванні відблиску під дією магніту, але зробить ділянки фону ніжними, з додатковим переливом.

Такі дизайни підходять для літнього сезону, добре поєднуються з білим декором або акрилової ліпленням. Ніжно і святково на зеленому тлі виглядають акрилові білі квіти з широкими пелюстками.

Манікюр в різних зелених кольорах і відтінках

Для створення манікюру за допомогою декількох квітів потрібно вибрати техніку їх нанесення на нігтьову пластину. Для створення деяких дизайнів можуть знадобитися додаткові матеріали та інструменти. Це підвищує собівартість дизайну, але дозволяє розширити діапазон можливих варіантів покриття в зелених тонах.

Популярні дизайни в зеленому кольорі:

Назва дизайну Опис технік і прийомів Інструменти і матеріали
Градієнт Плавний перехід між двома кольорами. Щоб одержати ніжний, яскравий манікюр роблять градієнт білого і зеленого кольору. Щоб отримати фон під декорування стразами можна змішувати зелений з більш темним кольором (чорний, коричневий, сірий). 2 кольорових лаку, кисть для градієнта
Абстракція Плавне змішування кольорів виходить на базі для розтікання. Тонким пензлем на мокрий шар бази наносяться довільні мазки декількох кольорів. Вони швидко розтікаються і змішуються між собою, створюючи абстрактне полотно. Це може бути завершеним дизайном, а може стати фоном для прорісовок білого або чорного контуру. Тонка кисть, кілька кольорових лаків, біла або чорна гель-фарба, спеціальна база для розтікання.
Морський Поєднання зеленого з жовтим або синім кольором. як правило, використовуються для створення фону, на який кріпиться декор (черепашки, якоря, рибки). Часто використовують жовту або золоту акрилову пудру для імітації піску у лунки нігтя. Акрилові пудри, кілька кольорів лаку, тонка кисть, 3D декор білий або кольоровий.
Френч У стилі класичного френча – на зелений фон наносять білу лінію посмішки. Можна використовувати більш авангардні варіанти, коли на зелений фон наносяться різнокольорові посмішки – блакитна, рожева або жовта. Тонка кисть, різнокольорові гель-лаки, трафарет для френча, декор (стрази і бульонки).
Флористика На зеленому тлі ніжно виглядають білі квіти, для літніх дизайнів можна малювати флористику жовтої гель-фарбою. Щоб надати дизайну яскравості і святкового блиску можна додати промальовування тонких ліній срібною або золотою фарбою. Біла, золота, срібна гель-фарба, зелений гель-лак, кисть для малювання.

Красиво і яскраво виглядають зелені дизайни з неоновими пігментами. Для цього достатньо втерти неоновий пігмент у липкий шар гель-лаку. Якщо прикрасити нігті в різні неонові кольори вийде вибуховою річний дизайн.

Фахівці не рекомендують робити градієнт зеленим неоновим пігментом, оскільки він при змішуванні з іншими квітами створює невизначені брудні тони.

Матовий манікюр в зелених тонах і відтінках

Сучасна мода пропонує на вибір два протилежних варіанти: глянець або матове покриття манікюру. Один і той же дизайн виглядає по-різному в залежності від завершального шару. Матове покриття нігтів використовують для фону під декорування стразами і для суворих, офісних манікюр.

У жінок існують стійкі переваги у виборі фінішного покриття – багато хто не визнають глянець. Прибрати блиск з будь-якого дизайну, можна застосувавши матовий фініш. В залежності від якості торгової марки покриття набуває матовий вигляд, який тримається до трьох тижнів.

Нестійкі топи втрачають свої властивості раніше і більш схильні до стирання. Потрібно враховувати, що певний декор (блискучі слайдери, камифубики, гліттер) можуть втрачати блиск при перекритті матовим топом.

305374fbcb3bc9eec08380f71a1bfca2 Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Послідовність нанесення матового шару в трифазній системі:

 • зробити манікюр на всіх пальцях рук – видалити кутикулу, прочистити бічні валики, зняти глянець з натурального нігтя;
 • протерти нігті спиртовмісної рідиною;
 • нанесіть праймер, щоб поліпшити зчеплення з штучним матеріалом і уникнути появи грибка під покриттям;
 • базовий гель наноситься вирівнюючим шаром, забезпечує гладку поверхню нігтя;
 • нанести гель-лак і висушити в ЛІД лампі не менше 60 сек.;
 • перекрити матовим фінішним гелем, в залежності від складності дизайну може знадобитися нанесення в два шари, просушити в лампі не менше 30 сек.

Такі дизайни красиво виглядають на зелених відтінках, надають строгість дизайну і підкреслюють глибину кольору. Майстри рекомендують використовувати такий прийом для темних відтінків зеленого кольору.

Варіанти зеленого манікюру з візерунками та малюнками

Манікюр зеленого кольору (фото дизайнів наведено нижче) красиво виглядає в декоруванні срібними або золотими малюнками. Їх наносять за допомогою тонкої кисті або слайдерів. Це можуть бути вензелі, квіти або смуги.

Крім об’ємних малюнків швидко виконати узор в домашніх умовах можна за допомогою стемпинга. Сучасні фарби для стемпинга дозволяють отримати чіткі барвисті візерунки.

Як наклеїти блискучий слайдер:

 • на покриття зеленого кольору наноситься шар фінішного гелю (з матовим або глянцевим ефектом);
 • ніготь просушується в лампі, не менше 30 сек;
 • прибирається липкий шар з поверхні за допомогою дегідратору;
 • пінцетом від плівки-основи відділяється об’ємний 3D візерунок срібного або золотого кольору;
 • переноситься на ніготь і притискається до поверхні подушечкою пальця або силіконовим пушер;
 • залежно від опуклості малюнка, дизайн перекривається топом зверху або обробляється по периметру тонкою кистю.

9bed152b9408a4ddae8cdbc8c5387d53 Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Для цього необхідно мати додаткові інструменти:

 • пластини, на яких нанесена гравірування малюнка;
 • силіконовий або гумовий штамп;
 • фарба для стемпинга з високою пігментацією;
 • скрабер (пластинка для розподілу фарби по площі пластини, для заповнення гравірування малюнка);
 • аркуш паперу або серветка для покриття столу під пластиною;
 • скотч для очищення штампа;
 • рідина – дегидратор для очищення пластини після друку.

Незважаючи на великий набір додаткових матеріалів, вони прослужать тривалий час і дозволять зробити не один дизайн. Такий спосіб нанесення малюнків і візерунків дозволять, прискорить процес декорування при роботі з клієнтами і допоможе тим майстрам, які не вміють малювати.

Для нанесення плоских блискучих малюнків на зелений фон можна використовувати самоклеючі трафарети:

 • на поверхню нігтя наносять фінішне покриття;
 • від пластини з трафаретами ножицями відрізають потрібний фрагмент;
 • липкою стороною трафарет клеїться на ніготь;
 • поверх наклейки плоскою кистю наносять фарбу срібного або золотого кольору;
 • просушують в лампі, близько 30 сек.;
 • різким рухом відірвати трафарет, а малюнок покрити зверху шаром топа.

c7104f9e2e0857be45311dc21acabc45 Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Як правило, за допомогою трафаретів наносяться геометричні або фактурні візерунки. Трафаретні квіти і метелики виходять плоскими і вимагають додаткової промальовування тонкою кистю. Такі дизайни декоровані стразами або глітером.

Декор на зеленому манікюрі

Фото манікюру з виставок з нейл-арту, виконані в зелених кольорах, пропонують широкий спектр білого, чорного і блискучого декору. Крім популярних страз в моду входять шармиконы (3D наклейки) та металізовані прикраси з тонкого блискучого матеріалу (серця, геометричні фігури, зірки).

Декор з тонкого металу поєднується зі стразами і бульонками в складних дизайнах. Розмір фігурок різний, великі зігнуті під форму нігтьової пластини. Кріпляться за допомогою спеціального клею для страз.

В домашніх умовах можна використовувати густий каучуковий топ або прозорий гель для нарощування нігтів. Зверху прикраси не перекриваються топом, щоб не залити обсяг дизайну. При виборі такого декорування варто пам’ятати про виступаючі елементи конструкції, які можуть чіплятися за одяг.

Популярний декор на нігті зеленого кольору:

 • металеві фігурки;
 • стрази;
 • самоклеючі стрічки (срібні або золоті);
 • шармиконы;
 • камифубики;
 • пластівці юки;
 • слайдери (плоскі та об’ємні 3D).

З допомогою декору створюються як дизайни для урочистих випадків (інкрустації стразами і бульонками), так і повсякденні дизайни (прикраса лінії посмішки при френчі або в місячному манікюрі).

1c73179d1ba52da0ba029b3c4db95149 Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайниСтрази бувають:

 • акрилові: виготовляються з акрилових сумішей, їх помилково називають «пластикові»;
 • скляні: коштують дорожче, але практичні у використанні.

Сучасні матеріали для кріплення прикрас на полімерній основі дозволяють носити стрази в повсякденному житті. Вони надійно тримаються при побутових роботах, тільки можуть тьмяніти і втрачати блиск (це залежить від якості страз).

Модні тенденції зеленого манікюру в 2020 році

У тренді на 2020 рік — використання шармиконов. На перший погляд ці силіконові наклейки — виключно молодіжна тематика, але їх можна зустріти на безіменному пальці однієї руки у жінок середнього віку в ділових офісних костюмах. Вони не виглядають зухвало, швидше, своєю простотою підкреслюють елегантність манікюру, роблять його зухвалим.

Особливою популярністю будуть користуватися написи з позитивною риторикою — «не ний», «посміхайся» або «красуня». На використання таких наклейок зважаться жінки з почуттям гумору і ноткою авантюризму в характері.

Модними тенденціями вважається зелений манікюр з імітацією мазків пензлем білого або чорного кольору. Такі дизайни в стилі мінімалізму легко виконати в домашніх умовах. У них немає вікових рамок.

Для цього на однотонні покриття тонкою кистю в одному напрямку (від кутикули або від торця нігтя) штрихами промальовуються тонкі лінії різної довжини, що імітують незавершений мазок пензля маляра. Часто такі мазки прямують назустріч один одному з різних боків нігтя.

70910dc3fe031666296499d5c2fd6717 Манікюр зеленого кольору. Фото, ідеї 2020: френч, стрази, красиві дизайни

Крім великої кількості відтінків зеленого кольору в сучасному манікюрі переважають фото дизайнів на короткі нігті в стилі мінімалізму. Такі покриття практичні у використанні, володіють яскравим зовнішнім виглядом. Зелений колір поєднується з сіркою і блакитний гамою. У цих відтінках створюються як морські дизайни на літо, так і морозні візерунки з білим кольором на зиму.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради