До чого загубилося кільце: прикмети про золотом, помолвочным, срібним

На жаль, кільця інколи губляться. Їх доводиться знімати під час виконання брудній, мокрій роботи, на час сну або з іншої причини. Круглий предмет може легко закотилася в затишний куток, і «не повідомляти про місцеперебування». Якщо довелося втратити кільце, терміново вживайте заходів, щоб нейтралізувати негативний вплив цієї події на життя. Адже колечко – це не тільки прикраса, але і символ любові, влади, сили, мудрості (вибирайте, що вам більше підходить).

4a20ac20c8ceffefcd484b8bacb5210c До чого загубилося кільце: прикмети про золотом, помолвочным, срібним

З кілець люди частіше роблять талісмани для себе і близьких. Оберіг захищає від напастей, допомагає в справах, його завжди потрібно мати при собі. Для цього зручну компактну річ освячують, читають над нею змови. Втрата такого предмета тягне за собою неприємності.

Чому втрачається кільце

Вважається, що втратити кільце безповоротно — негативна прикмета. Разом з ним власник втрачає мудрість, енергію, життєві сили і щастя (якщо не повністю, то значну частину цих благ).

Знавці езотерики рекомендують особливу увагу приділяти прикрас із золота і срібла. Їх втрачати вкрай небажано.

Якщо річ потрапить до поганого людині, що знає, кому вона належала – це означає, що з допомогою коштовності чаклун зможе навести порчу на колишнього власника.

Якщо довелося втратити кільце в момент, коли вас переслідувала низка невдач, то вважається, що разом з втраченим перснем неприємності підуть геть. Значить, є і позитивні прикмети про загублений оздобленні.

Дії при втраті кільця

У першу чергу переконайтеся, що перстень не було вкрадено. Ваш особистий аксесуар може стати потужним атрибутом чорної магії. Якщо крадіжка не виключено, вам потрібно захиститися від зла спеціальними замовляннями і молитвами.

Якщо втрачений кільце було куплено вами особисто, то можна попросити Вищі сили про допомогу. Віруючим людям допоможе відвідування церкви і молитва.

Після втрати колечка можна взяти і інші заходи. Знавці забобонів рекомендують пошукати прикраса у себе вдома. Можливо, в житло просто потрібно прибирання.

ea74bf633045ea7831b615b9934d9b08 До чого загубилося кільце: прикмети про золотом, помолвочным, срібним

Буває, що дорогу гарну річ забирає домовик. На всякий випадок залиште на кухонному столі блюдце з молоком і трохи цукерок або інших солодощів зі словами: «Пограв, тепер поверни. Пригощайся». Часто після такого ритуалу загублені предмети знаходяться самі собою.

Можна проігнорувати пригода. Якщо ви не вірите в прикмети, купіть натомість інший оберіг від невдач – віра в майбутньому допоможе уникнути негараздів.

Якщо загубилося обручку

Всі знають, що обручку представляє собою вічну пам’ять про вашу «другій половинці». Тому зникле кільце «забере» з собою з життя і чоловіка. Для тлумачення прикмети вкрай важливо враховувати, коли зникло колечко:

 • Кільце загублено безпосередньо в день одруження (перед вінчанням або поїздкою в ЗАГС) – попередження Ангела-зберігача про те, що не варто створювати цей подружній союз. Життя в такому шлюбі може виявитися безрадісною.
 • Втрата сімейного символу відразу після весілля пророкує швидке розставання. При цьому не можна зрозуміти, з чиєї вини відбудеться розрив.

З втратою обручки у вже відбулася родині теж пов’язані дуже недобрі прикмети:

 • Той з подружжя, який припустився такої помилки, незабаром овдовіє.
 • Сімейний союз може розвалитися.
 • Хтось один з пари змінює іншому.

Існування таких передчуттів не дивує, тому що обручка – потужний оберіг сім’ї від пристріту, псування, заздрості, злоби, хвороб та інших проблем, пов’язаних або непов’язаних з чаклунством. З ним потрібно поводитися дуже дбайливо.

Не даремно існує повір’я, що якщо чоловік йде з сім’ї, жінці достатньо подивитися йому вслід через обручку, і він повернеться.

Подружній оберіг допоможе одужати маленькій дитині, якщо покласти кільце під подушку дитині в період хвороби.

Втрата кільця, тим більше обручки, нічого доброго не віщує. Але краще налаштовуватися на хороше, і сподіватися на те, що «вищі сили» відведуть від вас проблеми.

ccb7991a0d1603d83f3d1c1f968c114f До чого загубилося кільце: прикмети про золотом, помолвочным, срібним

Способи нейтралізації поганих ознак прикмети про втраченому символі подружжя:

 • Придбати нові кільця (в цьому випадку не можна купувати одне, обов’язково два: для себе і чоловіка). Їх потрібно надіти одночасно (жінці та чоловіку), попередньо прочитавши над амулетами замовні слова.
 • Залишився без пари колечко варто віднести до церкви, і залишити його там. Пожертвування треба робити без жалю.
 • Якщо не хочеться розлучатися з пам’ятної річчю, зробіть з неї інша прикраса. Переплавлений і перетворений предмет не тільки збереже спогади, але і збереже позитивну енергетику, що накопичилася за довгі роки служби на безіменному пальці.
 • Над поодиноким весільним кільцем прочитайте змову, і приберіть річ у скриньку. Після цього, заховане колечко не можна демонструвати іншим людям.
 • Є й інші методи відновлення родинного оберегу. Якщо з кільцем пов’язано багато спогадів, і розлучатися з ним зовсім не хочеться, купуйте тільки одне замість двох, а своє не міняйте. Суть ритуалу:

  • Перед походом в ювелірний магазин купіть одну білу троянду. Під час покупки тихенько скажіть: «Купую на день, вийде на життя».
  • З трояндою вирушайте в церкву. Там перед ликом Ісуса Христа щиро попросіть щастя в сімейному житті.
  • Заберіть троянду додому, і поставте в талу воду. У вазу з квіткою покладіть два кільця: одне старе, інше – знову куплене. Всякий раз, проходячи поруч з вазою, шепчите: «Благословіть сили світлі».
  • Коли роза висохне, можете покласти її між сторінок якої-небудь книги, і використовуйте квітка в якості додаткового родинного оберегу.

  У разі втрати обручки не потрібно відразу ж ставити хрест на сімейному житті. Доля дасть шанс викинути проблеми, або просто попереджає вас про те, що потрібно переглянути своє ставлення до життя.

  На жаль, багато сучасні молоді люди відмовляються від старого передвесільного звичаю – заручин, щоб не витрачатися на додаткове прикраса. А дарма, адже період до одруження — дуже важливий час, за який можна перевірити почуття і утвердитися у своєму рішенні, створити сім’ю.

  Якщо дівчина загубила обручку до весілля – це може означати несерйозність намірів хлопця, який подарував їй цей знак майбутнього шлюбу. Рідше означає, що потенційна наречена сама не готова змінити відносини, незважаючи на прийнятий дар.

  Втрачено золоте кільце: чого очікувати

  Найбільше хвилювання викликає втрата золотого кільця не стільки із-за дорожнечі речі, скільки через існування забобонів на цей рахунок.

  Вважається, що предмет з дорогоцінного металу має сильну енергетичну зв’язок з господарем, яка зберігає силу і після втрати. Якщо річ потрапить до рук людини, що знає, кому належало прикраса, новий власник може легко впливати на долю колишнього власника кільця.

  Якщо втрачено прикраса з дорогоцінного металу – це означає, що від його колишньої власниці (власника) відвернулася удача.

  Найближчим часом можна очікувати проблеми на роботі або труднощі з грошима. Народна мудрість радить у цей період проявляти підвищену ощадливість при витрачанні фінансів.

  152f6980d21993958ef0a3f02c1b51d4 До чого загубилося кільце: прикмети про золотом, помолвочным, срібним

  Виправити стан речей можна простими діями. Якщо загубилося дороге кільце (крім обручки), попросіть близької людини (родича або друга) придбати для вас нове прикраса, яке замінить загублену річ, стане надійним оберегом.

  Втрата кільця «спаси і збережи»

  Особливі кільця, на яких є напис «спаси і збережи», не використовуються в якості прикрас. Вони не є способом демонстрації добробуту, незважаючи на те, що їх роблять зі срібла. Релігійний атрибут виконує роль оберегу, та застосовується суворо за призначенням – показати, як високо людина цінує і любить Бога.

  Якщо така специфічна річ загублена, ця подія має кілька значень:

  • Людина не чесний сам перед собою або Всевишнім. Може бути його справи і думки недостатньо чисті.
  • Прийшов час, сходити на сповідь, причаститися. Потрібно оцінити відбулися події, зрозуміти свою неправоту.
  • Срібне кільце виконало свою дбайливу місію, прийняв удар на себе, захищаючи людину від псування заздрісника.

  Що робити, якщо кільце знайшлося

  Якщо втрачений кільце знайшлося, можна тільки порадіти:

 • Ви отримали назад свою прикрасу.
 • Ритуальний предмет став оберегом, і за допомогою пропажі захистив вас від біди, яку приготувала доля.
 • Варто прочитати молитву над знайденою річчю, і обмити її святою водою. А потім прикраса знову можна носити на пальці.

  Тепер, коли ви знаєте, до чого втрачається кільце, ви зможете правильно відреагувати і на його випадкову знахідку. Адже можна не тільки втратити, але і ненароком знайти його.

  Якщо неможливо повернути знахідку власникові, кільце потрібно промити проточною водою, освятити і по можливості переплавити, тому що прикраса просякнуте чужий енергетикою або на нього звели псування. Знавці забобонів не рекомендують піднімати чуже кільце, і тим більше приміряти його. Адже таким чином, можна приміряти чужу життя, яка може виявитися дуже важкою.

  Зате просто знайти кільце – дуже хороша прикмета. Вона віщує:

  • щастя і велику удачу;
  • знайомство з новими людьми, які стануть хорошими друзями;
  • зустріч з любов’ю всього життя, і вступ у шлюб (для людей, вільних від шлюбних уз);
  • багатство, поліпшення добробуту.

  Далі, ваша доля буде залежати від прийнятого рішення. Ваше матеріальне становище дещо покращиться, річ буде підібрана і реалізована. Краще пройти мимо, не торкаючи предмет, і залишити собі успіх і всі блага, які обіцяє прикмета.

  Якщо на ваших очах жінка загубила обручку, обов’язково скажіть їй про це. До такого колечку не можна навіть підходити, не те, що підбирати його.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради