Вчимося спілкуватися з дівчатами: красиві слова, які можна і потрібно говорити представницям прекрасної статі

Незважаючи на те, що представниці слабкої статі не надто довіряють компліментів, красиві слова дівчині все одно варто говорити. Адже без словесного підтвердження стосунки чоловіка дівчина на підсвідомому рівні починає відчувати дискомфорт, відчуття невпевненості в собі.

Похвальні фрази, слова захоплення і навіть відверті лестощі живлять самолюбство і самопочуття, як ранкова роса живить лугові квіти. Не давайте ж квітки вашої любові зів’янути, говоріть своїй коханій дівчині красиві слова.

Приклади фраз для коханої своїми словами у прозі

Найбільшу довіру у дівчини викликають слова, нехай навіть красиві, але сказані своїми словами, наприклад:

«Ти – така ніжна, світла, ніби неземна, повітряна. Мені з трудом вдається побороти бажання кинути все і прибігти до тебе, щоб торкатися тебе, обіймати, насолоджуватися твоїм запахом. Дні, коли ми з тобою бачимось – найкращі в моєму житті, тому що вони наповнені своїми посмішками, сміхом, голосом, який звучить, як ніжний дзвін. Люблю тебе безмежно».

Щоб зворушити до сліз

Сентиментальну дівчину можуть зворушити до сліз навіть не занадто вигадливі красиві слова, вимовлені своїми словами. Якщо вона по-справжньому вас любить, її буде чіпати будь-яке ваше ніжне звертання до неї. Якщо ж ви відчули холодок з її боку, саме час перевірити, чи не пов’язано це з бажанням розлучитися.

uchimsya obshhatsya s devushkami: krasivye slova, kotorye mozhno i nuzhno govorit predstavitelnicam prekrasnogo pola104 Вчимося спілкуватися з дівчатами: красиві слова, які можна і потрібно говорити представницям прекрасної статі

Можна доповнити визнання красивою листівкою

Спробуйте сказати коханій дівчині красиві слова так, щоб вона зрозуміла вашу тривогу і постаралася її розвіяти своїми словами або, нарешті, поставити крапку у ваших стосунках. Текст може бути приблизно таким:

«Сьогодні мене весь день не покидає відчуття, що за вікном іде дрібний, противний, холодний дощ, а небо затягнуте сірими хмарами до самого горизонту. Це моя душа плаче від того, що кохана дівчина сьогодні жодного разу мені не подзвонила. Моя смуток затьмарив і веселий свист ластівок за вікном, і тепле сонечко, ползающее по клавіатурі комп’ютера. Ніщо мене не радує, коли моє головне сонечко мовчить».

Що гарного можна сказати жінці

Якщо дівчата з задоволенням приймають розлогі компліменти з елементами перебільшення, то старші жінки більше цінують лаконічні фрази, в правдивості яких можна не сумніватися. Улюбленою жінці досить сказати:

 • ти сьогодні чудово виглядаєш;
 • у цьому костюмі ти неперевершена;
 • цей макіяж тобі дуже йде, –

та інших слів для завоювання її розташування не знадобиться.

Дорослі жінки люблять, коли хвалять їх професійні якості чи досягнення в бізнесі, так що приємні їх серцю фрази можна пошукати і в цій сфері.

Приклади яскравих фраз для дружини

Не варто шкодувати приємних слів і для коханої дружини. Хіба ви не хочете підтримати в ній впевненість в собі, її самооцінку і просто гарний настрій? При щирому розташуванні до жінки, яка живе з вами під одним дахом і піклується про вас, завжди знайдеться привід, щоб зробити їй комплімент, наприклад:

 1. Спасибі, що зв’язала мені теплий шарфик, у тебе золоті руки, жіночка.
 2. Як розцвів твій кактус – просто неземна краса! Бачиш, від твоєї присутності навіть кактуси цвітуть.
 3. Після душу ти схожа на який потрапив під дощ пташеня, мені відразу хочеться тебе обійняти і зігріти.

Намагайтеся не вигадувати дружині компліменти спеціально, інакше вона обов’язково «учує» фальш і запідозрить, що гарними словами ви намагаєтеся загладити якусь свою провину.

Визнання в любові

uchimsya obshhatsya s devushkami: krasivye slova, kotorye mozhno i nuzhno govorit predstavitelnicam prekrasnogo pola105 Вчимося спілкуватися з дівчатами: красиві слова, які можна і потрібно говорити представницям прекрасної статіЩоб сказати коханій дівчині про свою любов, в більшості випадків красиві слова не потрібні. Просте озвучування почуттів вже сприймається як сміливий крок з боку чоловіка і викликає повагу і довіру. Якщо чоловік боїться відмови, глузувань або інших негативних реакцій, йому варто попрацювати над собою, виробити в собі мужність, готовність прийняти будь-яку відповідь. В кінці кінців, ви не перший і не останній, хто замислюється, як зробити дівчині зізнання в коханні своїми словами, але красиво.

Щоб прості, але найкрасивіші слова «я люблю тебе» не прозвучали для коханої дівчини як грім серед ясного неба, чоловікові варто «підготувати грунт» заздалегідь:

 • познайомитися з нею (якщо досі любив її тільки «здалеку»);
 • зав’язати з нею дружні відносини;
 • ненав’язливо, але при всякому зручному випадку допомагати їй і показувати свою доброзичливість і прихильність.

Коли дівчина звикне до його постійної присутності у своєму житті, вона неодмінно причепиться і, можливо, спалахне взаємним почуттям. Тоді і зізнаватися їй у коханні буде не страшно.

Короткі в СМС

Листування за допомогою СМС передбачає стислість, тому варто поміркувати, як написати коханій дівчині красиві до сліз слова. Пам’ятаючи, що красиві повідомлення, надіслані своїми словами, повинні бути короткими, можна зупинитися на дуже простих варіантах:

 • мені тебе дуже не вистачає;
 • думками я тільки з тобою;
 • люблю, сумую.

У прозі можна «генерувати» красиві слова дівчині для повідомлень до нескінченності, якщо ваші почуття щирі.

У віршах

uchimsya obshhatsya s devushkami: krasivye slova, kotorye mozhno i nuzhno govorit predstavitelnicam prekrasnogo pola106 Вчимося спілкуватися з дівчатами: красиві слова, які можна і потрібно говорити представницям прекрасної статіБагатьох дівчат дивують красиві слова, написані у віршах. Якщо і ви хочете зробити ефектний римований комплімент, пошукайте відповідні вірші у класиків, погортайте поезію сучасних авторів або постарайтеся скласти віршоване визнання самі, наприклад таке:

1.

Ти так прекрасна, що вітають квіти
Твою красу і ніжність, дорога,
І де б раптом не з’явилася ти,
Природа від захвату розквітає.

2.

Йду по місту, кроки стукають – люблю.
Не знаю, як живу – такий закоханий,
І кожен звук відчайдушно ловлю
В надії на твій дзвінок телефонний.

3.

Мені без тебе не спиться, не живеться,
Не радує блискучий в вікні
Погожий день – він ніби сміється,
Над тим, як без тебе сумно мені.

Якщо у пані вашого серця розвинене почуття гумору, любовні вірші можна написати і в жартівливій формі, головне, щоб вона не подумала, ніби ваші почуття теж несерйозні.

Приємні слова дівчині

Коли любиш людину, йому постійно хочеться бажати щось хороше, обсипати компліментами. Які слова можуть бути приємні дівчині, про це може розповісти стаття за посиланням вище.

Ніжні слова англійською

Багато закохані включають листування слова англійською мовою. Це надає їхнім стосункам наліт особливої «конспіративності» і шарму. Дізнайтеся, які ніжності можна написати по-англійськи, прочитавши статтю за посиланням.

uchimsya obshhatsya s devushkami: krasivye slova, kotorye mozhno i nuzhno govorit predstavitelnicam prekrasnogo pola107 Вчимося спілкуватися з дівчатами: красиві слова, які можна і потрібно говорити представницям прекрасної статі

Слова любові англійською

Висновок

 1. Представницям слабкої статі, особливо коханим, можна і потрібно говорити компліменти і красиві фрази.
 2. Щоб визнання в любові не стало повною несподіванкою для дівчини, варто заздалегідь зблизитися з нею, знайти спільні інтереси, прив’язати до себе.
 3. Визнання і компліменти можна вимовляти в прозі і у віршах, головне, щоб у них відчувалася щирість.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради