Що приваблює чоловіків у жінках

Існує думка, що чоловіків в жінках, перш за все, приваблює груди, жіночі ноги, попа, волосся, очі, губи — так сказати зовнішні атрибути. А ви як вважаєте, що приваблює чоловіків в жінках?

На слуху є й інша думка, що чоловіки дивляться за межі зовнішності і їх приваблює жіночий сміх, почуття гумору, інтелект. Мають рацію ті і інші.

Але в цій статті ви знайдете більше особливостей, які, можливо, ніколи раніше не розглядали в плані привабливості, і неважливо для статусних чоловіків або молодих хлопців.

Я можу бути з вами чесною? Все це надумане і прокачаний масмедії стандарт, а реальність виглядає інакше.

Тому замість того, щоб покладатися тільки на свій фізичний вигляд, раджу дізнатися і інші 15 привабливих для чоловіків речей, якими я впевнена володіє більшість дівчат. Отже, одразу до справи.

Впевненість у собі — ось, що приваблює чоловіків у жінках

Впевненість є привабливою рисою. Тому що коли жінка знає, чого хоче, тоді чоловік відчуває, що з ним ведеться конкуренція. Правда в тому, що йому це подобається. Більш того, чоловік розуміє, що вона буде вести його кудись … де цікаво!

Часи змінилися, і тепер чоловікам не хочеться вести свою панночку, тримаючи її постійно за руку. Їм хочеться, щоб його супутниця вже була на своєму рівні, і це дозволило б їм іти разом, нога в ногу.

Впевненість також свідчить про те, що ви можете взяти управління своїм життям у свої руки, не змушуючи чоловіча стать постійно вас рятувати. І це правда!

Дама, яка вміє подати себе впевнено, притому з гордістю і самодостатністю, неймовірно приваблива. Тому що її поведінка і те, як вона себе тримає, означає, що їй не потрібно вишукувати чиєсь схвалення. Вона вже схвалює себе сама!

Впевненість жінки дає знати протилежної статі, що йому не завжди доведеться її заспокоювати. Наприклад, в тому, як вона виглядає або що носить, тому що жінка впевнена в собі.

В довершення всього сказаного впевненість дозволяє жінці йти з гордо піднятою головою, як би вона не виглядала. Бо вона ходить так, немов усі очі вже прикуті до неї. А якщо це не так, їй, звичайно ж, все одно!

Хлопці мріють про такий «десерт», тому що хочуть бути підкорювачами сердець тих дівчат, які упіймали в свої мережі всіх інших чоловіків. Ідея володіти тим, яка ви є, чарівно привабливий для чоловічої статі.

Любов до пригод

Скелелазіння, верхова їзда, стрибки з парашутом — все це екстремальні види спорту, які демонструють безстрашну природу і сміливу рису людини. І це не може не залучати тих чоловіків, хто за своєю природою має такий же характер.

Якщо дівчина в межах розумного демонструє свою тягу до пригод, хлопцям це дає привід думати, що життя з нею не буде одноманітна. Бо різноманітність — це пряність життя!

(До речі, багато позитивних думок ви можете знайти у прислів’ях про життя, а також прислів’ях і приказках про щастя, які ми рекомендуємо прочитати).

Насправді тяга до пригод необов’язково повинна бути у формі екстремальних видів спорту. Це можуть бути подорожі, цікаві захоплення, бажання пробувати щось нове і навіть вечірки.

Хлопців завжди приваблюють дівчата, які готові піти за тим чого вони хочуть і не бояться вийти за межі власної зони комфорту. Ця особливість означає пристрасть до життя. А хто з чоловіків не хотів би обертатися навколо цього?

Так що дівчата не бійтеся пригод, навіть якщо це пов’язано з деякими вашими витівками. Не забувайте, що це приваблює більшість чоловіків в жінках.

Ваші зайві кілограми і граціозна хода

Так ви все правильно прочитали і не думайте, що я перебільшую. А хіба ви не знаєте, що чоловіки віддають перевагу округлі форми? Перерахуємо деякі причини того, чому чоловіків приваблюють жінки з деякими зайвими кілограмами.

  1. Дослідження, проведене Вестмінстерським університетом, показало, що чоловіки, які відчувають перенапруження, воліють мати супутницю життя з формами. Чим вище рівень неспокою і перевтоми, тим більше зростає бажання мати стосунки саме з такими дамами.
  2. Жінка з деякою часткою підшкірного жирку являє собою здорову особу. Чоловік хоче мати справу зі здоровою жінкою, яка знає, як насолоджуватися життям і з гордістю демонструє кілька зайвих кілограмів. Тобто пишається собою і своїм потенціалом.
    f3ec400428e0b5984495176ecc556f50 Що приваблює чоловіків у жінках
  3. Чоловікам подобаються жінки, які не відмовляють собі в їжі. Якщо задуматися, це цілком очевидна істина. Будь-якому чоловікові буде нудно сидіти за одним столом з жінкою, яка відмовляється від його частувань заради дотримання своїх надуманих пропорцій. В той же час йому приємно, якщо його супутниця разом з ним розділяє трапезу (можливо, в менших кількостях).
  4. Чоловіча стать вважає, що у дам з деякими зайвими кілограмами більш позитивне ставлення до життя, ніж у худих дамочок. Багато помічають, що дівчата, що сидять на дієтах, набагато більш напружені, ніж ті, хто дозволяє собі радіти за столом.
  5. Для багатьох округлі форми — це синонім щедрості. Жінка з деяким надлишком кілограмів викликає щасливу думку про щедрою матері.
  6. Дама з кількома зайвими кілограмами явно не на дієті, а значить не істеричка, на думку більшості чоловіків. Тому вони можуть зітхнути з полегшенням.

Ми ще не закінчили, далі — цікавіше!

Почуття гумору

Немає потреби говорити, що почуття гумору розглядається чоловіками і жінками як одне з найкращих якостей людини, яке ми шукаємо в передбачуваному партнері. Зв’язок, між людьми встановлюється через здоровий гумор — це потужна річ, яку не можна недооцінювати.

Чоловіки знають, що дівчата люблять посміятися і навіть пореготати, але їм також подобається, коли дівчата можуть їх розвеселити. (Ймовірно, з-за того, що вони вважають це вміння досягненням, бо вважають себе майстрами гумору).

Тому відкрию вам секрет, коли ми жартуємо, то даємо їм зрозуміти, що не сприймаємо речі надто серйозно, і тому вони можуть в нашому суспільстві трохи розслабитися.

Крім того, це показує їм, що є з ними поруч прекрасні створіння, які просто хочуть зробити світ більш яскравим своїм гумором.

Мозок і інтелектуальний розвиток

Вам зустрічаються статті, де дівчатам радиться грати роль «дуреп», щоб привернути чоловічу увагу? Повірте, вони спочатку невірні.

Мене це завжди обурювало до глибини душі, і я впевнена вас теж. А факти говорять про те, що успішних чоловіків приваблюють розумні дівчата. Їм подобаються жінки, які можуть бути інтелектуально рівними з ними і навіть в чомусь перевершувати їх.

Вони розуміють, що перед ним дівчини з мізками, а не «пустушки або лялечки Барбі». У таких дівчат в голові є й інші важливі цілі або справи, а не тільки думки про заміжжя.

e79541a97e2b258e7fb0369726bd70cf Що приваблює чоловіків у жінках

А що залучає хлопців до дівчат? Наявність хорошого інтелекту. Це гарантує, що «дівчина з мізками» влаштує їм спокійне життя.

Єдина проблема тільки в тому, що іноді трапляються хлопці не настільки інтелектуально розумні, як дівчата.

Ваші примхи

Так, ви не помилилися, можете ще раз прочитати — наші примхи. Не повірите, але дивні веселі примхи, пустотливі ідеї, звички приваблюють чоловіків на всі 100%. Чому запитаєте? Тому що це показує, що ви не така, як всі інші!

Навряд чи знайдеться такий чоловік, який не хотів би думати, що жінка, в кою він закоханий, — одна на мільйон і що ніхто більше на неї не схожий.

Можливо, такі знайдуться серед самих закоренілих консерваторів, і то навряд чи їх довго будуть залучати «відносини зі статуєю».

Головне, щоб ваші примхи були нешкідливими і не приносили шкоди. Ви уб’єте наповал чоловіка, коли покажете, що вмієте грати у футбол, ловити рибу чи знаєте, чим закінчилася «Санта Барбара» (жарт).

Дайте йому зрозуміти, що для вас немає нічого дивного в тому, щоб він також був самим собою, з його власним набором дивних звичок і захоплень. Ваші примхи роблять вас такий, яка ви є, і це саме та дівчина, яка його спочатку привернула.

З усього вище сказаного розумієте, які дівчата залучають хлопців? Ті, які не соромляться своїх дивацтв, якщо вони нешкідливі, а навпаки навіть показують їх.

Апетит жінки

Ви не вірите своїм очам і здивовані? Думаєте, я помилилася? Але я знаю, про що кажу. Перестаньте мучити себе, відмовляючись від їжі і харчуючись за «пів зернятка» в день, немов Дюймовочка, щоб виглядати ніжною та жіночною. Мені хочеться донести вам дві важливі речі:

  1. Хлопці можуть через ваше худе і прозоре тіло побачити інших дівчат — більш привабливих на їх погляд.
  2. Чоловікам подобається вид кушающей дівчини.

Зараз скажу те, за що багато хто може зрадити мене анафемі. Наявність апетиту — неймовірно сексуальна, чуттєва річ у жінці. Почасти тому, що вона різко контрастує з кількістю дамочок, які постійно спостерігають, обговорюють і мучать свою вагу.

Чоловіки вважають привабливим бачити, як дівчина вміє потішити себе їжею — будь то тарілка з гарячими запеченими на багатті курячими крильцями або великою порцією морозива.

Ви коли-небудь замислювалися, чому? Все це дозволяє їм приділяти більше уваги її губ, мови і наявності здоров’я. Для них це певний сигнал, що жінка не хоче позбавляти себе того, що їй подобається!

Але зазначу, що наявність апетиту зовсім не означає, що можна не стежити за своєю фігурою. Тут спрацьовує інше правило, але це вже інша тема.

Жіночий сміх

Це таке, що може залучати чоловіків в жінках. Звук жіночого сміху надає їм більше впевненості у власній привабливості.

Дівочий сміх або чарівний регіт від почутої жарти, означає щастя, безтурботність і позитив. А це незаперечно привабливі якості.

Коли жінка сміється, вона виглядає більш життєрадісною, відкритою і впевненою в собі, щоб, відкинувши голову насолоджуватися життям.

Якщо чоловік відчуває, що з ним дуже весело, він буде готовий пробачити багато інші жіночі недоліки. Сміх заразливий і коли хлопець побачить вас що сміється, швидше за все, у нього це викличе відповідну посмішку.
c7864e372e9fc55ba63ea9e15e9f8167 Що приваблює чоловіків у жінках

Крім того, сміх дуже корисний для дівчат, як втім, і для чоловіків. Він вивільняє цілу купу здорових гормонів. Тому в доповнення до того, щоб зробити «абс» сумного особі, він також може підвищити імунну систему!

Також коли жінка сміється над жартом чоловіка, вона автоматично дає йому схвалення для продовження розмови і можливого побачення.

Тому смійтеся на здоров’я і, безумовно, чоловіки знайдуть вас більш привабливою, ніж даму, стесняющуюся своєї посмішки.

Жіночий голос

Можливо, вас зацікавить той факт, що в основному жінок приваблюють чоловіки з більш глибокими, низькими голосами. Тому що вони сприймають їх як більш мужніх і привабливих.

Але з точки зору психології для чоловічої статі діє протилежне правило. Скажімо так, вони сприймають жінок з більш високими, мелодійними голосами молодше, жіночні і навіть стрункішою.

Для хлопців жіночий голос — це пряма протилежність їх власного голосу. Тому, чуючи тонкі, високі, мелодійні звуки жіночого голосу їх уява малює картинку дівчата з привабливою зовнішністю, навіть якщо вони ще жодного разу не бачили вашого обличчя.

А що можна сказати про хрипких жіночих голосах?

Для вас є хороші новини. Виявляється низький тон голосу у жінок, може сприйматися як більш привабливий і сексуальний.

Ви про це знали? Але якщо говорити відверто дама з таким голосом навряд чи постане в чоловічому уяві привабливою, поки він не побачить її.

Але якщо голос буде підтверджений привабливою зовнішністю, тоді він для чоловіка стане супер привабливим. Тому, якщо вам не подобається звук вашого голосу, знайте що є багато хлопців, яким він буде привабливим.

Жіночі волосся

Найцікавіше, що розвіваються на вітрі волосся, гра з декількома пасмами, намотування їх на палець, всі ці жіночі штучки змушують хлопців пуститися в «танок уяви», а їх серце учащенней битися.

Знову ж довге волосся — це те, чого зазвичай немає у більшості представників чоловічої статі. Крім того, існує також біологічна асоціація довгих розкішних волосся з плодючістю, здоров’ям і молодістю.

Це означає, що чоловік може відчувати потяг, дивлячись на дівчину, що грає своїми розкішними волоссям.

61c1a32ed6ddadcc28248bed666e0bce Що приваблює чоловіків у жінках

Але це зовсім не означає, що пані з короткою стрижкою нічого не світить і вони випадають з поля зору чоловічої статі. Нічого подібного! Так як безумовно є хлопці, яким короткі, охайні жіночі стрижки або зачіски особливо подобаються і припадають до душі.

У будь-якому випадку, волосся жінки зазвичай добре пахнуть, відмінно виглядають і це те, до чого більшість чоловіків хотів би торкатися, ніжно гладити.

Доброта жінки

Напевно, ви здогадалися, які жінки привертають чоловіків — добрі. Одним з найбільш важливих якостей, які сильна половина людства шукає у представниць прекрасної статі, є доброта.

Маленькі жести, які показують чоловікові вашу прихильність, інтерес до нього і добре ставлення, навіть коли він помиляється, що впливають на нього більше ніж зовнішність.

Деякі психологи вважають, що доброта, проявляється жінкою, нагадує чоловікові про його улюбленої мамі, яка зазвичай завжди до добра своїм дітям.

В світі, а він переважно чоловічий, в основному править балом конкуренція, жорсткість, сила і повірте, це вимотує представників сильної статі. Щоб цього не «зваритися» їм потрібна віддушина — доброта.

Всі вони хочуть гарну, добру подругу життя, яка не буде їх обманювати. Тому іноді все, що потрібно від жінок — бути добрими до чоловіків.

Ваша посмішка

Це факт, що хлопців приваблює в дівчатах посмішка. Адже посмішка символізує загальне щастя і невимушеність.

До речі, відкрию вам секрет, навіть нервова усмішка в невеликих конфліктах може подобатися хлопцям. Тому що вона демонструє вразливість, яку чоловіки знаходять дуже привабливою.

Ти виглядаєш просто гарненькою, коли посміхаєшся. А хто не хотів би з чоловіків, щоб з ним поруч була така дама?

8c74eef7d799eb354681083c3a9774ac Що приваблює чоловіків у жінках

Ну а щоб взагалі підвищити рівень привабливості цього активу звернемося до досліджень, які показали, що сильній статі подобається здоровий набір білих зубів.

Напевно, набір перлинно-білих зубів представляється як символ доброго здоров’я і хорошої гігієни. Зуби показують, що жінка піклується про себе і відмовляється побалувати себе «несмачними звичками», такими як куріння.

Будь різноманітність посмішок: від дурненький і сором’язливих до щасливих і чарівних довели свою привабливість. Тому не бійтеся, якщо ваша усмішка не досягає голлівудських стандартів — вона все одно буде комусь подобатися.

Ваші гарні манери

Давайте я спробую вгадати, про що ви подумали, почувши про манери. Що це трохи нудно і якось буденно, чи не правда? Але запевняю вас, що хлопці слідкують за тим, які у дівчини манери.

Наявність гарних манер, підтверджене ввічливістю, а також умінням бути вдячною — все це надзвичайно привабливе для чоловіків. І це вірно, як незаперечна істина.

Тому що це говорить їм про вашу здатність в першу чергу думати про інших. А також про те, якою людиною ви станете перед очима інших в його суспільстві, тобто, чи буде йому соромно за ваші манери чи ні.

Виявляється, хороші манери є ознакою того, що в стресових ситуаціях ви зможете вступити як зріла людина, а не маленька навіжена дівчина. Це значно зменшує рівень можливого стресу у чоловіка в непередбачених ситуаціях.

Ось які жінки привертають успішних чоловіків. Тому не нехтуйте своїми манерами навіть коли нервуєте або поспішайте.

(Якщо ви відчуваєте стрес, радимо прочитати способи позбутися від нього).

Уміння вести розмову

Ви коли небудь замислювалися, що чоловікам нудно, коли їх собеседницам не про що говорити, окрім останніх пліток? Насправді вони западають на дівчат, здатних чітко висловити свої думки чи ідеї, а також розмовляти на різні теми.

Дівчина здатна підтримати розмову своєю дотепністю, гумором, інтелектом дуже приваблива для чоловіків.

Вміння вести бесіду виходить далеко за рамки просто привабливої зовнішності. Наприклад, це дає йому зрозуміти, що є щось більше, ніж йому бачиться на перший погляд. А йому, звичайно ж, хочеться дізнатися про це більше.

Можливо, це через те, що часто чоловіки самі не здатні висловити свої думки або виразно пояснити, коли справа доходить до спілкування з протилежною статтю. Ви напевно помічали тощо.

На додаток до вміння вести розмову чоловіків також привертає жіноче вміння слухати, здатність виявляти реальний інтерес до того, що говорить її співрозмовник.

Сильній статі імпонує, коли дівчина може дати слушну пораду або прокоментувати те, про що говорять, але при цьому не корчить з себе «міс всезнайку».

Енергійність

Жіноча лінощі, повільність або сон в деякій мірі мають свої переваги. Чесно кажучи, і поклавши руку на серце, самій іноді хочеться зайвий раз повалятися в ліжку.

Але реальність така, що чоловік не стане заперечувати велику симпатію випробовувану їм до жінки, у якої багато енергії. Про такий представниці слабкої статі він думає, що вона виглядає молодше і активніше, ніж інші жінки її віку.

А також вважає, що вона, як правило, позитивна людина, щоб бути поруч з ним. Оскільки у неї є постійний викид гормону щастя (ендорфінів), накачивающих її тіло.

4960e5fb2189cb64ca35bb9cf9974006 Що приваблює чоловіків у жінках

Це зовсім не означає, що обов’язково треба стати гіперактивної і лазити по стінах, щоб привернути чоловічу увагу. Але безумовно є різниця між запальною дівчиною на вечірці і дівчиною, яка просидіти весь вечір в кутку, дивлячись на свій телефон.

Перша визначено більш приваблива, ніж друга.

Якщо хлопець також енергійний, він може бачити, що ваші енергетичні рівні збігаються і при цьому думати: «Це моя дівчина, не впущу!». Тому дівчатка потрібно намагатися бути більш енергійними.

Підіб’ємо підсумок

Цей список є хорошим орієнтиром для самотньої леді. Витратьте деякий час, щоб переглянути ці поради, перш ніж відправитися на наступну полювання.

Якщо, при читанні цих пунктів, ви відчуваєте, що деякі описані риси йдуть врозріз з вашою природою, то немає абсолютно ніяких підстав впадати у відчай. Основний трюк тут — зробити себе доступною для любові, а вона обов’язково знайде вас.

Наука тяжіння насправді досить проста. Підсвідомо кожна дівчина знає майже все, що приваблює чоловіків в жінках. Більшість з нас просто боїться володіти цією зброєю (привабливістю), яке у нас є.

Тому що нам іноді вони можуть здаватися неприродними або недоречними.

Але пам’ятайте, що привабливість — це гра, в яку жінки і чоловіки грали століттями. Отже, чому б не приєднатися до неї?

У цьому відео Аполло ділиться своїм баченням того, які 7 речей залучають хлопців до дівчат. Подивіться обов’язково, буде цікаво.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради