Прикмети про прищ на шиї: праворуч, ліворуч, ззаду або спереду

Згідно приймете, прищ на шиї – символ цікавий і має багатогранне значення. Як і у випадку з багатьма іншими народними забобонами, варто звернути увагу на деталі.

db41997afe3bcadc8c5ba559ac494f44 Прикмети про прищ на шиї: праворуч, ліворуч, ззаду або спереду

Що значить по прикметі прищ на шиї

В залежності від того, кому довелося зіткнутися з проблемою появи прищика в області шиї, значення може різнитися для чоловіків і жінок. Народна чутка зазначає, що не варто ігнорувати такі утворення, але вірити в прикмети чи ні – кожен вирішує для себе самостійно.

У жінок

Прищ на ніжній шкірі шиї і декольте зазвичай болить і викликає неприємні відчуття, а для дівчини ще й може стати причиною вимушеної відмови від улюбленої одягу. Але не варто заздалегідь розчаровуватися – настирливе запалення, згідно з народною прикметою, може стати знаком добрих звісток.

Так, прищ, вскочивший на шиї у жінки, що символізує швидку поїздку, в ході якої може відбутися зустріч зі старими знайомими. Цей випадок, швидше за все, принесе тільки приємні емоції і згодом може призвести до вдалим подіями.

Для юних дівчат і дівчаток прищ на шиї передвіщає виконання бажання – несподіваний сюрприз або подарунок, зустріч з близькою людиною або приємну новину.

У чоловіків

Для сильної статі поява прищів під потилицею або трохи нижче підборіддя вказує на швидке фінансове благополуччя, надходження матеріальних благ або вдале підвищення по службі.

Альтернативна думка: незабаром можлива зустріч з дівчиною, з якою складуться довірчі і міцні взаємини.

Для юнака чи хлопчика це не самий хороший знак – швидше за все, доведеться вступити з ким-то в конфлікт і довести свою правоту. На цю прикмету варто звернути увагу, якщо прищ скочив незадовго до важливого виступу або іспиту.

Трактування за місцем появи

Другий важливий фактор, на який слід звернути увагу, – де саме виник прищик. Розташування розкриє майбутнє більш докладно.

Праворуч

Прищ на шиї справа зазвичай вказує на швидкі зміни на краще, це хороша прикмета, яка вказує на те, що щось може дуже сильно змінити життєві обставини:

  • зміна роботи, отримання хорошої, високооплачуваної посади;
  • розставання з людиною, яка надає поганий вплив, подальша доленосна зустріч;
  • переїзд на нове місце проживання, поліпшення житлових умов.

770bbdfe17a1dca365a47e94360acdd1 Прикмети про прищ на шиї: праворуч, ліворуч, ззаду або спереду

Ще одна, менш приємна трактування, повідомляє, що незабаром доведеться перенести неприємну і, можливо, важку хворобу. Але немає лиха без добра – вона приведе до позитивних наслідків, змусить переглянути погляди на життя і допоможе змінити в кращу сторону свої звички.

Зліва

А ось про появу прища на шиї зліва народна поголоска говорить, що хороших змін найближчим часом чекати не варто.

Цілком ймовірно, що найближчим часом доведеться розлучитися з великою сумою грошей заради відновлення здоров’я або виплати великого боргу. Також поява прищика на лівій стороні може вказувати на судові тяжби, спір з родичами з-за грошей, конфлікти і сварки з близькими.

Якщо намічається переїзд, ділова зустріч або правочин, то краще перенести ці заходи на більш пізній час, поки вскочивший прищ не пройде – так ви зможете застрахувати себе від несприятливих наслідків.

Тим, хто вірить у прикмети, це допоможе уникнути додаткового стресового фактора.

Ззаду

Якщо прищ скочив на шиї ззаду, то варто чекати швидкої зустрічі, причому з людьми з минулого. Це можуть бути колишні кохані, колеги зі старої роботи, друзі, контакт з якими вже давно не підтримується.

Також висипання на задній стороні шиї можуть свідчити про повернення якихось старовинних переживань, давно забутих емоцій, роздумів. Не рекомендується занадто сильно занурюватися у своє минуле, його краще відпустити і дивитися вперед з оптимізмом.

Ще один несприятливий тлумачення – якщо прищ розташований ближче до голови, прямо під потилицею, це може вказувати на швидкий конфлікт або сварку. Варто проявляти розсудливість, уникати провокацій і намагатися частіше знаходити компромісні рішення.

05e118d1149e53c76dc898737e469b57 Прикмети про прищ на шиї: праворуч, ліворуч, ззаду або спереду

Спереду

Коли висипання з’являються на шиї спереду, це вважається знаком швидкої поїздки, символізує дорогу в тій чи іншій формі:

  • ділове відрядження;
  • відпустка, поїздка на відпочинок;
  • дружній візит в інше місто або виїзд на природу.

Як би те ні було, закінчиться така подорож цілком успішно – небудь вийде добре провести час і повернутися з теплими спогадами, або можливо придбання матеріальних цінностей чи грошей.

Прищик на передній частині шиї символізує дрібні, настирливі неприємності. Втім, хвилюватися не слід, смуга невдач не затримається надовго, а поруч виявляться близькі люди, готові допомогти.

Трактування за кількістю прищів

Варто також звернути увагу на те, скільки прищів з’явилося на шиї. Якщо прищик один, це означає, що незабаром очікуються зміни, цілком імовірно, що життя може кардинально змінитися. Якщо запалення при цьому приносить болісні відчуття, зміни торкнуться робочої сфери.

У тому випадку, коли прищів схоплюється кілька, це несприятливий знак – можливі сварки і конфлікти, потрібно самостійно приймати рішення, яке має влаштувати всіх учасників спору. Якщо вийде добре себе проявити, то ця подія стане початком шляху до великого успіху.

Значення розміру

Чим крупніше з’явився прищик, тим серйозніше очікуються зміни. Варто звернути увагу на те, що обіцяє відповідне передбачення в залежності від інших деталей і зіставити з розміром висипань.

6edc3e9b066f80f332eb4d542b87b1c8 Прикмети про прищ на шиї: праворуч, ліворуч, ззаду або спереду

Тобто якщо маленький прищик, то і події будуть незначними, вони не матимуть серйозного впливу на життя. А при появі великого, хворобливого гнійника можна очікувати досить глобальних змін, які можуть докорінно змінити звичний життєвий уклад.

Окремо варто відзначити, що велика кількість дрібних гнійних прищів з’являються до поширення пліток і удару по репутації. Якщо довелося помітити подібну висип – рекомендується тримати язик за зубами і не розповідати про особисті проблеми навіть самим близьким людям, поки не зникне запалення. Так можна вберегти себе від поганих наслідків.

Універсальні прикмети

Незалежно від того, де знаходиться з’явився прищик, і якого він розміру, існує загальна трактування.

Зазвичай це хороший знак, який вказує на те, що незабаром життя стане різноманітнішим: може бути вигідна поїздка або веселу подорож або вдалі зміни на краще.

За іншим тлумаченням того, хто зіткнувся з прищиком в районі шиї, варто звернути увагу на власний характер і поменше проявляти невдоволення, щоб уникнути сварок і конфліктних ситуацій.

Ні в якому разі не можна ігнорувати об’єктивні причини виникнення прищів – якщо висипання докучають регулярно і довго не проходять, варто звернутися до лікаря і з’ясувати причину цієї проблеми.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради