Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

У кожному будинку є відро для сміття. Про його необхідність говорити не потрібно. Мало хто замислюється про те, наскільки менше побутових проблем буде, якщо правильно підібрати сміттєзбірник. Сучасні розробки не обійшли стороною звичне кожному відро для сміття на кухню . Залишається лише познайомитися з новинками, і вибрати те, що підходить особисто вам.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe243 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Як правильно вибрати

Перш за все, вирішите, який обсяг кухонного бака вам підходить. Потрібно враховувати кількість домочадців і те, як багато відходів у середньому у вас з’являється. При покупці дуже місткого відра виникає спокуса рідше його виносити. Але залишки їжі швидко починають псуватися і неприємно пахнути. Невелике відерце легше спустошувати, і воно не вимагає багато місця.

Який матеріал краще: пластик або метал

Пластикова корзина для сміття має свої переваги:

 • менша ціна;
 • легка вага;
 • простота догляду;
 • різноманітність кольорів і малюнків.

Сучасний якісний пластик досить міцний і служить довго.

Металеві аналоги важче, але більш стійкі та довговічні. Різноманіття забарвлень немає, зате хромований метал виглядає дуже благородно. Гармонійно буде виглядати в кожному інтер’єрі.

Стандартні короба-контейнери

Багато господині вибирають класичне відро для сміття під мийку . Це найбільш звичні конструкції з кришкою. Від виробів попереднього покоління відрізняються тим, що кришка кріпиться до самого цеберку петлями, її не потрібно знімати. Головний недолік цього варіанту в тому, що доведеться торкатися руками, коли викидаєте відходи. Це негігієнічно, і навіть може бути небезпечно для здоров’я.

Обов’язково мийте руки після контакту з сміттєвим контейнером.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe244 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

З педаллю

Дуже зручний пристрій. При натискуванні ногою на педаль кришка відкривається, не тиснуть на педаль — закривається. Це допомагає зберігати неприємні запахи всередині контейнера. До того ж все непотрібне викидається без використання рук.

Таке пристосування повинно бути стійким і досить важким, інакше воно буде намагатися втекти», коли натискають на педаль. Тому в якості матеріалу використовується нержавіюча сталь.

Ці моделі не можна встановлювати під мийку: незручно буде користуватися механізмом підняття кришки. Доведеться знайти таке місце в кухні, де до сміттєзвалища буде вільний доступ.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe245 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Вбудовувані

Кріпляться в окремій шафі або під мийкою.

Це висувна конструкція: при відкритті дверей з’являється сміттєвий контейнер. Віддавайте перевагу механізмам, які відкривають кришку при витягуванні ємності і самі закривають після використання.

Вбудовується сміттєве відро для кухні можна просто прикріпити до внутрішньої сторони самої дверцят шафи. Ця спрощена модифікація теж зручна.

Головне, вибирайте ємність під відходи об’ємом не більше 3-4 л, щоб уникнути поломки і провисання дверцята.

Чим хороші висувні відра:

 • непомітні гостям;
 • економлять місце в кухні;
 • відходи поза зоною досяжності дітей і тварин.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe246 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Сенсорні

На таких моделях встановлені датчики руху. Ємність відкривається тоді, коли до неї підносять сміття. Деякі «розумні» пристрої здатні враховувати розмір. Кришка піднімається на відстань, якого вимагають габарити відходів.

У сенсорних варіантів є недоліки:

 1. Працюють від батарейок. Отже, потрібно буде їх купувати.
 2. Сенсор — досить примхлива пристрій. Доведеться ретельно стежити за його чистотою.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe247 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Контейнер з пресом для відходів

Створені для тих, хто хоче рідше виносити сміття. Ці механізми з сталі спресовують вміст у брикети, запаковані в поліетилен.

Роботу забезпечує електропривод чи людина, яка натискає на педаль або кришку.

Моделі ідеальні для неорганічного непотребу: паперу, пластику, картону. Харчові відходи надто швидко псуються, тому рідше викидати накопичене не вийде.

 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

З кольоровими індикаторами

Одна з додаткових функцій кухонних сміттєзбірників. Виріб оснащений кольоровим індикатором, який показує рівень заповнення. Червоний колір сигналізує про те, що пора викидати вміст, зелений — що контейнер порожній, помаранчевий — середня відмітка.

Такі пристрої не набули широкого поширення із-за своєї недоцільності. Кількість сміття і без датчика видно, досить заглянути всередину. До того ж працює відро від батарейок, що спричиняє додаткові витрати.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe249 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Сортувальні системи

Турбота про довкілля торкнулася і творців сміттєвих контейнерів. У результаті на ринку з’явилися ємкості для роздільного збору сміття. Пластик, скло, харчові відходи — кожна категорія в своїй ємності.

Задумка виключно для користі екології. Однак не у всіх містах організовано роздільний збір відходів у вуличних баках. Тому в нашій країні широкого поширення такі пристосування не отримали.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe250 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Де краще поставити відро

Хоча сучасні моделі сміттєвих ємностей часом виглядають як гідний предмет інтер’єру, не прийнято ставити їх на загальний огляд.

Є кілька варіантів розміщення сміттєзбірника в кухні:

 • у шафці під мийкою;
 • в окремій шафі (для вбудованих ємностей);
 • в декоративному коробі.

Можна встановити відро у вільному кутку, якщо розміри приміщення дозволяють це зробити.

vedro dlya musora na kukhnyu iz nerzhaveyushhejj stali i plastika: vstraivaemoe, na dvercu, pod mojjku, s pedalyu, vydvizhnoe251 Відро для сміття на кухню з нержавіючої сталі та пластику: вбудовується, на дверцята, під мийку, з педаллю, висувне

Рекомендації по догляду

Будь відро, просте або вдосконалений, потребує регулярного догляду. Харчові відходи можуть спровокувати появу неприємного запаху, комах, тарганів, мух, а також мишей.

Дотримуйтеся простих правил:

 • користуйтеся пакетами для сміття, на їх дно додавайте трохи соди;
 • регулярно виносьте сміття, особливо органічні залишки їжі;
 • сміттєзбірник необхідно мити і насухо витирати після викинутої порції відходів;
 • щільно закривайте кришку контейнера.

Відео про останні розробки вчених

Одну з останніх розробок вчених дивіться у відео.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради