До чого падає ложка чайна або їдальня – прикмети про падіння на підлогу

Багато події реального життя, пов’язані з кухонними приладами, знайшли своє відображення в народних прикметах. Питання, до чого падає ложка, має кілька різних тлумачень в залежності від виду та розміру даного столового приладу, часу доби, навколишніх предметів і т. д. Тим не менш, у всіх прогнозах є спільний момент: впала ложка віщує візит дами.

Якщо впала столова ложка

У цьому випадку потрібно звернути увагу на два основні моменти. З одного боку, впала столову ложку пов’язують з приходом дорослої відбулася жінки: подруги, знайомої, родички. Її ділової рада або сердечне побажання можуть стати в нагоді вам в самий найближчий час, а будинок наповниться позитивною енергією. Це гарна прикмета. У деяких трактуваннях мова йде про заміжньої жінки. Тут багато визначить напрямок ложкіної ручки: вона спрямована до столу – ваша розмова буде носити мирний приємний характер, спрямована від столу – справа йде до сварки.

З іншого боку, коли падає столова ложка на підлогу, вельми вірогідна сімейна сварка з чоловіком, часом переростає в довгу образу подружжя один на одного. Особливо вірогідний цей варіант, коли разбрызгалось по сторонах вміст приладу. Тоді вам слід контролювати свою поведінку і при виникаючих провокації всередині або поза домом зберігати спокій і розсудливість, щоб не допустити скандалу.

Упустили чайну ложку

Впала чайну ложку безпосередньо пов’язують з дітьми, з їх приходом у ваш будинок. Найприємніша трактування пророкує прихід дитини з хорошою звісткою. Однак багато що залежить від того, якою стороною та в якому напрямку приземлиться на підлогу цей столовий прилад.

  • Якщо ложка ляже ручкою до виходу, то у маленьких дітей немає ніяких неприємностей, а у дорослих не виникне жодних проблем у найближчому майбутньому, вони готові почати самостійне життя.
  • Протилежний напрямок вкаже на те, що доведеться допомогти своїм нащадкам налагодити побут поза батьківських стін, іноді додаючи для досягнення мети досить серйозні зусилля.
  • Коли чайна ложка падає опуклою стороною вгору, то прикмета віщує швидкий візит дітей. Їх прихід принесе радісні звістки і гарний настрій.
  • Якщо ж опуклість ложечки спрямована вниз, то, навпаки, дітям потрібна ваша допомога для вирішення проблем і подолання неприємностей.

У разі відсутності своїх дітей мова може йти про племінників, сусідських хлопців.

Схожі прогнози пов’язані з десертною ложкою, потрібно лише внести коригування віку візитера. Це можуть бути, наприклад, дорослі діти або жінка з дитиною. Можлива також зустріч з подругою, яка зробить вельми привабливу пропозицію, спрямоване на приємне проведення часу.

Якщо падає інша ложечка

Зовсім маленька ложечка теж підкаже, хто прийде. Швидше за все, це будуть ваші родичі або приятельки з малюками. Спілкування з ними принесе тільки радість.

Як розвіяти несприятливий тлумачення

Прикмети, пов’язані з падінням ложки, зумовлюють чийсь візит. Якщо ви до нього не готові і хочете відкласти або скасувати, то потрібно швидко здійснити ряд дій у наступному порядку: підняти ложку, постукати нею по столу 3 рази зі словами: «Сиди вдома. Нікуди не ходи». При цьому у людини, який хотів до вас зайти, несподівано з’являться термінові справи або трапиться легке нездужання, що і відкладе зустріч.

У разі бажаних гостей слід підняти ложку і покласти її на місце, при цьому не мити.

857ccff0b01844db596c1b8d601350bc До чого падає ложка чайна або їдальня – прикмети про падіння на підлогуДотримання цих нескладних правил дозволить вам побачитися з приємною дамою або дітьми, а душевні розмови доставлять задоволення.

Щоб уникнути прогнозованого деякими прикметами скандалу не лайте того чоловіка, який впустив столовий прилад. Також запобігти сварку можна, не піднімаючи ложку. Просто залиште її на підлозі до ранку наступного дня. В якості іншого варіанту пропонується наступити на предмет, який упав перед тим, як підняти. Вважається, що така маніпуляція допоможе звести готові ось-ось спалахнути розбіжності немає.

Ні в якому разі не можна приносити в будинок столовий прилад, знайдений кинутим на вулиці, яким би привабливим він не здавався. Ймовірність появи разом з ним чужих проблем і негативних наслідків для вас дуже велика.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради