Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020-21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.

Створення нового образу завжди освіжить повсякденний вигляд жінки, зробить її цікавою і нудним, а сприятиме цьому — нова зачіска. Ефективно впорається з цією роллю стрижка «Аврора», виконана на середні волосся, яка останнім часом користується особливою популярністю.

Що собою являє стрижка «Аврора»

Італія є батьківщиною цього сучасного напряму, тому стрижку називають «італійкою». Широку популярність Аврора придбала ще більше 30 років тому.

Характерна риса стрижки – універсальне виконання, при якому під час укладання не виникає істотних труднощів: в області верхівки перукар зістригає короткі локони, довжина решти пасом може бути незмінною, їх филируют. Зачіска нагадує форму каскаду. Волосся стає густішим і пишнішим.

Стрижка вважається універсальною, підходить жінкам будь-якого віку, має багато варіантів укладки. Молодим дівчатам зачіска Аврора створює модний і яскравий образ. Додатковий об’єм волосся при такій зачісці у жінок старше приховує незначні дефекти на обличчі, вони виглядають молодшими, креативнішими.

Відмітні особливості стрижки на середні волосся

Стрижка Аврора на середні волосся характеризується низкою відмінних рис, яких слід дотримуватися при її виконанні:

 • Маківка набуває округлої об’ємну форму, що створюється зменшенням довжини локонів;1ae93696aac5da78aea45e233b880ca7 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • Виконується плавний перехід до наступним нижнім рівнями, що досягається за допомогою інфікування пасом;
 • Обов’язковим елементом є чубчик, довжина залежить від бажання клієнта;
 • Коригується овал обличчя: підкреслюються переваги, дефекти ховаються.

Переваги Аврори

Зачіска має ряд переваг:

 • стрижка легко виконується;
 • підходить дівчатам з прямими і вьющими волоссям різної довжини;
 • збільшується об’єм волосся;
 • тонкі пасма виглядають живими, так, як вони накладаються одна на іншу;
 • укладання виконується швидко, без додаткових дій;810456042959d71ebc40fd88fc1a8ee6 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • створює різні види образу;
 • підходить до будь-якого стилю одягу.

Але не завжди професіонали знають назву Аврори. Багато хто сприймає її як «Каскад», «Італійка», «Сходи».

Кому стрижка підійде

Незважаючи на універсальність стрижки, існує категорія жінок, яким така зачіска не підходить.

Причиною цього є:

 • сильно кучеряве волосся;0ca18538ad2add35d1d449d8fe7c25b9 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • пухнасті волосся;
 • неслухняні локони.

Майстру такі волосся важко укласти і надати їм потрібної форми. Сам процес займає набагато більше часу, укладання необхідно робити щодня.

Технологія стрижки

Класичний варіант стрижки виконується покроково:

 • Необхідно помити голову, після підсушити феном волосся так, щоб вони залишалися зволоженими;
 • Визначитися з довжиною чубчика і пасом. Далі слід залишити контрольний локон з боку виска по крайній лінії росту волосся. За нього будуть рівнятися всі локони, при цьому потрібно враховувати різницю мокрих і сухих волосся;
 • За допомогою гребінця потрібно зробити вертикальний проділ;
 • Все волосся поділити на 4 зони – це 2 скроневі, тім’яна, потилична;7fde9dafdb69260d97a5b6c177f10ed3 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • Починати стригти волосся з тім’яної частини, рухи виконувати з верхньої області до нижньої. Залишилися зони зафіксувати і шпильками, щоб уникнути перешкод;
 • Відокремити 1 прядку, розташувати її в перпендикулярному положенні до голови, обрізати. Інші пасма тім’яної частини постригти у такій же послідовності з використанням техніки «пасмо на пасмо» збільшуючи при цьому довжину кожної наступної. Під час стрижки потрібно не забувати про контрольному локоні;
 • Під наступний етап стрижки потрапляє скронева частина. Локони остригаются за формою драбинки;
 • Потилична зона підстригається аналогічно скроневої;
 • Техніку правильного виконання стрижки перевіряють методом збору волосся в пучок на макушечной частини. Довжина локонів повинна бути однаковою. Зачіска «Аврора» ззаду комбінує коротку довжину волосся в області тімені видовженими профільованими локонами;
 • Стрижку закінчити филировкой і окантовкою кінчиків;
 • Розчесати волосся. Обрізати чубок, обраної довжини;
 • Зробити стильну укладку.

Аврора для круглого обличчя

Круглолицим жінкам, при виборі стрижки Аврора на середні волосся, потрібно враховувати деякі деталі: перевагу слід віддати подовженому фасоном, який візуально зменшить риси обличчя. 1e4f642cf0c333968ed71af6be19acdb Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.Округлість знімається, а овал витягається за рахунок рваних пасом у підборіддя. Якщо зачіска виконується з чубчиком, її слід добре профілювати.

Аврора для овального обличчя

Жінки з такою формою обличчя мають переваги: їм підходить стрижка Аврора в будь-якому її виконанні. Вона може бути виконана на волосся будь-якої довжини. Зачіска приховає непропорційність рис обличчя, додасть жіночності та ніжності. Укорочена маківка створить об’єм волосся, чубок можна використовувати будь-якої довжини.

Аврора для квадратного особи

Стрижка Аврора на середні волосся для жінок з квадратною формою обличчя має свої особливості, які полягають у рваних пасмах. d2f5a836aa4e038a8c2f93800f156aa1 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду. Вони прикриють щоки і скули, в результаті чого зменшиться незграбність форм особи.

Аврора для трикутного обличчя

Дівчатам з трикутною формою обличчя можна сміливо робити цю зачіску. Особливостями стрижки є обсяг локонів, довжина яких досягає рівня підборіддя і скул. Довжину чубчика залишають за бажанням. Інші недоліки особи можна приховати за допомогою каскаду в необхідній області.

Аврора для густого волосся

Тип волос має великий вплив на вибір зачіски. Дівчатам з густим волоссям потрібно уважно ставитися до цього виду стрижки. Аврора створює додатковий об’єм волоссю, а густина і так передбачає їх пишність. 7506495efbc2c6c7a05aec8fe6f523d1 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.У цьому випадку представниці жіночої статі повинні стежити за регулярним оновленням стрижки волосся необхідно філірувати, тоді можна досягти бажаного результату.

Аврора для тонкого волосся

Це самий підходящий варіант для створення елегантного і романтичного образу. Тонкі і легкі волосся будуть виглядати повним і гущі. Правильно створена форма стрижки легко піддається укладці і створює потрібний обсяг.

Модель 80-х років

Першою відмінною особливістю зачіски 80 років була коротка довжина стрижка, що не підходило для всіх форм особи. 41effe0fbab83f74e8608db8216abcc4 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.Другим елементом була об’ємність: волосся на маківці об’ємно вкладалися і переходили до плавного подовження в нижній частині. Обов’язково наявність чубчика.

Сучасна модель

Сучасним варіантом Аврори є подовжена стрижка. Вона підкреслює особистий стиль жінки, виявляє її індивідуальність.

Відмітними особливостями є:

 • плавні лінії і виражений силует;
 • подовжені пасма, які спускаються на плечі;
 • маківка підстригається у вигляді шапочки з плавним переходом вниз;
 • інша частина волосся остригается у формі каскаду.

Подовжений варіант Аврори актуальний для будь-яких пасом, в число яких входять кучеряві локони.

Класична модель

Стрижка Аврора, виконана на довжину середніх волосся, в класичному виконанні користується популярністю і широко поширена. Основною відмінною рисою є обмеження довжини пасом – досягає до лінії плечей.

Верхівка має вигляд шапочки, від якої йде плавний перехід вниз. Чубчик допускається будь-якого виду, обов’язковий елемент стрижки – ретельне филирование волосся. Локони спереду повинні бути коротше основних пасом.

Модель з чубком

Головним елементом стрижки є чубчик. Аврора допускає використання різних видів: чубчика-підкови, прямий, косий. Довжина залежить від вибору клієнта. Вид чубчика необхідно вибирати за формою обличчя. Круглолицим жінкам підійде коса філіруваний чубчик, яка додасть гармонії в образ. Модель з чубчиком привнесе в стиль елегантності, стильність, жіночність.

Модель без чубчика

Зачіска «Аврора» без чубчика підходить для середньої довжини волосся. Модель приховає недоліки форми обличчя і підкреслить індивідуальний образ. Жінкам, що мають овальну форму обличчя, слід використовувати таку модель, роблячи проділ на боці.

e6423972762bd00fd6e6e129d82a49e1 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.Стрижка Аврора на середні волосся чудово підійде для домашньої укладання

Стрижка без чубчика є ідеальним варіантом для представниць жіночої статі, у яких велика густота або об’єм волосся.

Модель з кучерями

Стрижка Аврора на кучерявих волоссі вимагає більшого відходу, але виглядає не менш чарівно, ніж на прямих. В образ вона додає французького шарму та італійської вишуканості. Волосся потрібно щодня укладати і вирівнювати, використовуючи праску.

Модель з «пір’ям»

Ця модель відрізняється тим, що в потиличній зоні, слід залишити кілька локонів довше, ніж інші волосся. 42d8145ee821505968f6b73138733a52 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду. Після — на них нанести контрастні відтінки. В образі з’являються нотки незвичайності, жіночності.

Модель «Шапочка»

Конфігурацію моделі відрізняють такі особливості: тім’яна область набуває форму «шапочки», пасма не градуюють, а залишають однакову довжину. В потиличній частині і біля щік стрижка виконується по техніці Каскаду. Образ стане романтичним, екстравагантним.

Способи укладання Аврори

Новий образ створить стильна укладка. Найбільш популярними є:

 • Повсякденна. Невелику кількість пінки розподілити по волоссю і висушити феном. Кінчики пасом загорнути всередину;
 • Сучасна. Укладання виконується праскою. Пасма необхідно вирівняти і зробити гладкими. Чубок потрібно залишити прямій. Результат закріпити лаком;
 • Романтична. Цей спосіб передбачає витягування або завивку локонів. Волосся потрібно підкрутити, разом з чубчиком викласти на бік, прикрасити улюбленої шпилькою або квіткою. Довгі пасма можна зібрати в хвіст. Укладання зробить образ повітряним, жіночним;ff7c4b554edfc577b0742fb4aeb091d9 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • Стиль 80-х. слід помити Голову. Вологі пасма наїжачити, причесати спереду, покрити лаком в невеликій кількості і просушити феном. Чубок зачесати назад. Зачіска підходить до будь-якого образу;
 • Вечірня. Пасма на маківці потрібно начесать і покрити лаком. Бічні локони закрутити і з’єднати невидимками або елегантною шпилькою з прикрасами. Гармонійне поєднання зачіски з відкритим сукнею додасть образу елегантності, крихкості, романтичності;2b03257657e92710963c3d91d0f19931 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • Ретро-стиль. Волосся слід начесать по довжині, кінці локонів підкрутити наверх. Зачіску зміцнити лаком. Ексклюзивності додадуть різного виду стрічки або обручі, які необхідні для закріплення волосся. У такому стилі дівчина буде виглядати модною і сучасною.

Рекомендації стилістів

Стилісти рекомендують при виборі стрижки Аврора звертати увагу на форму обличчя і структуру волосся.

Зачіска вважається універсальною, але має деякі особливості:

 • Жінкам з круглим типом особи стилісти радять не стригти чубок, тоді їм ця стрижка підійде. Останні локони мають залишатися максимально довгими, щоб витягнути овал особи;
 • Для візуального укорочення довгої форми особи стилісти рекомендують залишати прямий чубок або напівкруглої;f4628e99c67cd59aba86bfbd8fb89930 Стрижка Аврора на середні волосся, фото 2020 21 років з чубчиком, вигляд спереду і ззаду.
 • Неправильні риси обличчя приховає асиметрична Аврора з боковим проділом, рваним контуром, косою чубчиком;
 • Дівчатам з вьющими волоссям краще вибирати інший вид стрижки. Якщо вони схиляються до цієї зачіски, стилісти радять щодня робити укладку.

Універсальність стрижки “Аврора” пропонує багато варіацій для самовираження, особливо коли вона виконана на середні волосся. Зачіска відповідає сучасним модним тенденціям, створює стильні та прості образи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради