Манікюр в чорному дизайні гель-лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Чорний колір вважається класичним в колористиці, завдяки чому манікюр в темних відтінках надає образу серйозності та важливості, демонструючи високий статус. Однак, з розвитком індустрії краси, змінюється і ставлення до чорного манікюру.

Зараз чорний дизайн нігтів, що виконується у всьому різноманітті технік, може внести в образ свіжості і яскравості. У статті представлені фотографії вдалого дизайну нігтів, який воліють не тільки инфлюенсеры світу моди, але і дівчата, які роблять вибір на користь класики і мінімалізму.

Особливості манікюру в чорному кольорі на короткі і довгі нігті

Важливою умовою манікюру в чорному кольорі є зовнішній вигляд нігтьової пластини, форма і довжина якої має вагоме значення у сприйнятті чорного дизайну.

e690f372e1cf221044528da15cf8a2cb Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужкиЧорний дизайн нігтів. Фото варіантів оформлення нігтів різної довжини

Згідно модним тенденціям в нейл-індустрії, в 2019-2020 році чорним кольором ідеально покривати короткі нігті або нігті середньої довжини, вибираючи при цьому форми «квадрат» і «м’який квадрат».

Слід побоюватися поєднання довгих і гострих нігтів, щоб уникнути вульгарності в образі. Манікюр в сучасному світі вже не просто уходовая процедура, він переріс в поле для творчості, що підтверджують фотографії nail-арту багатьох відомих майстрів манікюру в чорному дизайні.

Кому і коли варто вибирати чорний колір для манікюру

Доглянуті і красиві нігті можуть багато розповісти про стиль життя, індивідуальності і настрої:

  • Існує думка, і воно досить поширене серед психологів, що колір, який ми вибираємо, може відображати стан нашої психіки. Так, чорний колір вважається кольором стриманості, прагнення сховатися від уваги, відображає почуття невідомості – чорний часто вибирають інтроверти, які прагнуть виглядати ефектно, не розкриваючи при цьому свій внутрішній світ.
  • Молоді дівчата чорним дизайном нігтів можуть демонструвати протест існуючому стану речей. Манікюр з використанням чорного лаку також вибирають жінки, які володіють сильною волею і пристрастю до командування і престижу. Чорний колір підкреслює респектабельність і строгість образу.e3c0eea725d1bd3e01526583046a0af2 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки
  • Вибір на користь чорного кольору хороший тим, що в залежності від техніки нанесення, можна створити і строгий образ, близький до класичного стилю, і буденний, і урочистий. У гардеробі кожної дівчини є елементи чорного кольору, тому поєднувати чорний дизайн нігтів не складно.

Матовий манікюр VS глянець

Один з базових способів урізноманітнити манікюр – експерименти з фактурою. Глянцевий манікюр в чорному кольорі, виконаний в монохромному варіанті – класика, яка буде актуальна незалежно від модних віянь. Матове ж покриття дозволить «пограти» з фактурою нігтьової пластини.

Серія матових топів, існуюча на даний момент, дозволяє надати манікюру сатиновий ефект, легко виражену матовість, або підсилити цей ефект і створити на нігтях приємний оксамит. Завдяки відсутності глянсового блиску, чорний колір манікюру перестане бути зухвалим, отже, і на довгих нігтях буде виглядати шляхетно.

на відміну від глянсового покриття, матовий манікюр набагато чутливіші до механічного зносу з-за своєї нерівній поверхні.

Чорний манікюр гель-лаком і шелаком

Покриття гель-лаком поєднує в собі властивості двох речовин, що зустрічаються в самій назві – гелю, який додає глибину і міцність манікюру, і лаку, що забезпечує покриттю колір і глянцевий ефект.

Тривалість носіння такого манікюру становить, в залежності від виробника гель-лаку, від 2 тижнів і більше. Завдяки стійкості до механічного та хімічного впливів, термін манікюру може доходити і до 4 тижнів.

Shellac – продукт американської косметологічної фірми CND — той же гель-лак, виробник якого удосконалив існуючий на ринку складу і випустив фірмове засіб для покриття нігтьової пластини.

Тривалість шкарпетки, стійкість і швидкість полімеризації відрізняють Shellac від конкурентів.

Зважаючи однієї основи, обидва ці засоби мають багато спільного: їх використання надає нігтям міцність, оберігаючи манікюр від сколів, обидва засоби наносяться декількома шарами і містять у своєму складі два перераховані вище речовини. Різниця – в пропорціях гелю і лаку – в Shellac більше лаку, ніж гелю, гель-лаку навпаки. Консистенція і структура теж різні.

Використання Shellac в манікюрі дозволяє зробити покриття тонким, не завдаючи шкоди зовнішньому вигляду. Більш того, продукт CND — єдиний з існуючих на сьогоднішній день гель-лаків, який не вимагає попереднього нанесення праймера, – рідкого хімічного засобу, завдає відразу після обробки нігтьової пластини.

Ідеї дизайну нігтів в манікюрі чорного кольору

Чорний дизайн нігтів, фото якого представлені в статті для полегшення вибору відповідного варіанту, виконується в різноманітних техніках.

Френч в чорному кольорі

Приступаючи до виконання французького манікюру, слід врахувати такі особливості – крім кольору основи манікюру, покриває всю довжину нігтьової пластини, необхідно вибрати ще один колір з палітри, який буде робити акцент на кінці нігтя.

6540d11d2be1f49b080c5429694da006 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Форма нігтів при виконанні цього дизайну повинна бути обрана у відповідності з природною лінією росту нігтів. Будь-яка довжина нігтів піддається оформлення у техніці чорного френча, але найбільш естетично виглядає довжина в 3-4 мм.

Омбре і градієнт

Суть градієнтного манікюру омбре криється в гармонійному поєднанні відтінків і плавний перехід від одного кольору лаку в інший. У сезоні 2019-2020 техніка омбре виконується і різким градієнтом – наприклад, використовуючи геометричні лінії декількох відтінків одного кольору. Вони наносяться на нігтьову пластину, ігноруючи плавність переходу кольорів.

Втирка

Техніка набрав популярність манікюрного тренда досить проста – індивідуальний пігмент наноситься на вибраний колір покриття подушечками пальців або спеціальним аплікатором.

Втирка посилює глянсовий блиск топового покриття і дозволяє створити унікальний відтінок, змінивши тим самим базовий чорний колір манікюру, надавши йому глибини. На чорній основі пігменти, що створюють дзеркальний варіант нанесення, будуть виглядати особливо ефектно завдяки насиченості топа.

Геометрія

Додати індивідуальності манікюру в чорному кольорі, при цьому залишаючись вірним концепції мінімалізму, можна за допомогою зображень геометричних фігур та ліній.

8d710a730a8fcfde916c383df302e879 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Це може бути поздовжня смуга уздовж або поперек нігтьової пластини, або складне графічне зображення, наприклад, анімалізм або об’ємний малюнок.

Смужки

Одна з різновидів геометричного манікюру – зображення смужок на манікюрі чорного кольору. При цьому різноманітність дизайну надає форма смуги, її ширина, техніка нанесення.

Ефектно виглядають смужки з фольги і страз, або поєднання смуг різної ширини на одній нігтьовій пластині.

Меланж

Ще один варіант урізноманітнити чорний дизайн нігтів, виконаний, до того ж, у монохромному вигляді – меланж. Існує безліч назв для техніки – мармелад, цукор, сніг або морозиво.

Меланж – це маленькі пісочний кристали, що нагадують конфетті. Структура покриття буде відрізнятися шорсткість і матовістю, що необхідно пам’ятати при носінні – ймовірно, тривалість знизиться, але менш ефектним манікюр від цього не стане. З прикладами виконання даної техніки ознайомлять фото нижче.

Пісок

Пісочний дизайн нігтів – техніка, виконувана за допомогою посипання спеціальної пудри, яка носить назву «оксамитовий пісок». Буває різних видів і в залежності від цього може надати манікюру ефект сатину, вельвету або навіть кашеміру.

8ee26753a4c75eb56b6cfc4cc2395f2c Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Плюс пісочного дизайну в простоті його виконання – матеріал, який легко наносити на покриття, можна зробити це без використання спеціальних інструментів. З мінусами покриття майстер зіткнеться при знятті манікюру – видалення шорсткою текстури займе набагато більше часу, ніж зняття глянсового покриття.

Бите скло

Для втілення цієї ідеї манікюру в життя потрібно голографічна фольга, яка шматочками наноситься на нігтьову пластину в довільному порядку, або у формі певного малюнка. Фольга має досить широку колірну гаму, що дозволить внести креативність в дизайн.

Оскільки до властивостей голографічної фольги відноситься відбиття світлових променів, манікюр буде відрізнятися мерехтливим ефектом.

Чорний дизайн нігтів, фото якого подано нижче, буде особливо затребуваний в літній сезон, оскільки велика кількість сонячного світла обов’язково приверне увагу.

Ліплення

Манікюр з ефектом 3D створюється ліпленням на нігтях акриловим гелем і дозволяє створити на нігтях скульптурну композицію. Щоб дизайн нігтів не виглядав перевантажене, ліплення краще виконувати на нігтьовій пластині середньої і великої довжини.

Юка

Пластівці «юкі» — яскраві і тонкі частинки різного розміру і форми, структура яких нагадує металізовану спресовану пил.

298ba00782cf94ed5db5ea5a9fdb72a2 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Їх зовнішній вигляд нагадує луску, використання «юкі» в манікюрі дозволяє створити ефект розлитого у воді бензину. Міняють відтінок в приміщеннях з різним освітленням пластівці створюють незвичайний перелив.

Крапельки

Ще одна техніка, що дозволяє надати дизайну нігтів 3D ефект – крапельки. Природний ефект роси або манікюр з краплями дощу виконується з допомогою топа або акрилового гелю для нарощування. Для нанесення складу знадобиться дотс або звичайна зубочистка. Ефект крапель можна створити за допомогою страз.

Бульонки

Наступний декоративний матеріал, здатний урізноманітнити чорний дизайн нігтів, маленькі кульки на фото, або, як їх прийнято називати, бульонки. При виборі дизайну слід керуватися наступними критеріями: розміром кульок, варьирующимся від 1 мм до 4 мм, кольором і напиленням бульонок, формою нанесення.

Ікорний ефект, який створюють бульонки, підходить коротким нігтям, а також нігтям середньої довжини. Нанесення на нігтьову пластину відрізняється простотою – досить посипати бульонки на базовий колір манікюру і висушити в лампі.

Камифубуки

Черговий манікюрний тренд 2019 року – манікюр камифубуки, що отримав свою назву у країні свого походження. Японські дівчата, створюючи властивий їм ляльковий образ, стали активно використовувати голографічні елементи різних відтінків, розмірів і форм, зовні схожими на конфетті.

500424841b11fbc0fd30e870a392e265 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Для того щоб урізноманітнити дизайн нігтів в класичному чорному кольорі, залишивши при цьому місце витриманості манікюру, використовують камифубуки. Часто камифубуки в дизайні манікюру ґрунтується на монохромному топі, або поєднується з технікою омбре.

Котяче око

У складі покриття, який відповідає за створення ефекту ” котячого ока на нігті, знаходяться маленькі металеві частинки, на які при створенні манікюру впливає магніт. За рахунок цього малюнок набуває глибину і набуває властивості 3D-зображення.

Блискітки і стрази

Незважаючи на легкість сполучення страз різних кольорів і форм, складність манікюру полягає в тому, щоб не перевантажити дизайн кількістю камінців і блискіток.

При інкрустації нігтьової пластини стразами необхідно заздалегідь продумати дизайн. Основні різновиди блискіток – скляні стрази та пластмасові. Перші мають багато граней, за рахунок чого довше зберігають блиск. Пластмасові відрізняються своєю дешевизною, але швидко втрачають зовнішній вигляд.

Блискітки і стрази кріпляться на топ і сушаться в лампі, що закріплює вибраний манікюр на всю тривалість шкарпетки. Слід пам’ятати, що активний фізичний вплив на нігтьову пластину під час шкарпетки краще мінімізувати, інакше є ризик залишитися без прикраси манікюру.

Вензелі

Вензелі в дизайні нігтів – класика, яка має популярність, особливо у наречених. Вензелі – це зображення завитків, різних вигинів, плавних ліній, що нагадують квіткові пелюстки, або східні орнаменти.

8ef07463a9ba6efbef2dac7a17b5ce40 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Для додання мереживного дизайну потрібно впевнена рука майстра, здатна рівно вивести вензелі на досить невеликий нігтьової пластини, і вірно вибраний, бажано, контрастує з топовим кольором відтінок. В залежності від складності обраних вензелів, майстри манікюру використовують у своїй роботі трафарети та наклейки.

В’язані візерунки

Мода на візерунки зимового плетеного светра в манікюрі – тренд минулої зими. В’язаний дизайн ідеально поєднується з зимовим гардеробом, гармонуючи з об’ємними вовняними шарфами і трикотажними сукнями. Доповнити такий манікюр можна зображеннями сніжинок, ялинок і елементами новорічного декору.

Популярний варіант застосування техніки «в’язані візерунки» — посипання піском або пудрою, що додає ще більшої ніжності образу.

Маленькі малюнки

Чорний дизайн нігтів, фото якого представлено нижче – гучний манікюрний тренд. Базовий колір топа дозволяє втілити будь-які мрії і створити унікальний манікюр завдяки нанесенню маленьких малюнків, які будуть точно передавати індивідуальність.

16acbf093bb3582a10378b2f67f5a5c9 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Тотемна тварина, фрукт, контрастне серце – мінімалістичні зображення не перевантажать манікюр, надаючи образу унікальності.

Чорний манікюр з фольгою

Чорні дизайни нігтів з глянцевим покриттям, які відрізняються яскравістю, як видно на фото, виділяються завдяки фользі. Фольга – багатофункціональний елемент, бо має велику кількість різновидів, відповідно, і способів застосування.

фольга має вигляд блискучих аркушів. вона використовується шляхом друкування на заздалегідь нанесене покриття та створює переливи у формі абстракцій.

Ще одна цікава різновид – плівки Minx, товщиною від 1 мм до 3 мм, на тильній стороні яких клей. Фіксуючи плівку на нігтьовій пластині, манікюру надають такий барвистості, якій складно, а часом і неможливо домогтися звичайної пензликом.

Чорний з золотом

Вибираючи дизайн манікюру в чорному кольорі, слід звернути увагу не тільки на техніку нанесення покриття, але і на поєднання кольорів. В якості одного з найпопулярніших дуетів нижче наведені фото дизайну нігтів в чорному з золотому кольорі.

Написи

Альтернативою татуювань з сакральними написами може манікюр, фото якого представлені нижче – ці варіанти можна використовувати як готовий дизайн.

826bda4fe2278218f8b2f5c8ad494265 Манікюр в чорному дизайні гель лаком. Фото на короткі, гострі, довгі нігті, френч, матовий, смужки

Мінімалістично, але в той же час не тільки зі змістом, часом можна зустріти прямий посил.

Чорний з сріблом

Чорний колір вважається шляхетним, бо поєднувати його з відтінками дорогоцінних металів, будь то золото або срібло, — вдала ідея, яка додасть образу класичний флер.

Поєднання з іншими кольорами

Чорний абсолютно універсальний, він поєднується практично з усіма базовими кольорами в манікюрі. При виборі дизайну нігтів в чорному кольорі важливо знати поєднання чорного з іншими квітами, адже правила колористики допомагають створити правильний вдалий образ.

Відео про виконання дизайну нігтів з ефектом диму

Як намалювати дим на чорних нігтях:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради