Прищ на шиї (праворуч, ліворуч, позаду, попереду) – прикмети

Прищі – досить поширене явище. Вони виникають в різних місцях і причин на це безліч. Прищ на шиї – стара прикмета, значення якої досить цікаве. Оскільки висипання розташовуються в різних частинах шиї, то і забобонів на цей рахунок існує чимало.

0f9095cbd639a4d89c2708f6793adb34 Прищ на шиї (праворуч, ліворуч, позаду, попереду) – прикмети

Прищ на передній частині

Наші предки вірили, якщо раптово з’являється прищик на передній частині шиї – це неспроста. Марновірство передбачає:

  • веселе подорож;
  • важку дорогу;
  • цікаві зустрічі;
  • поліпшення матеріального становища.

Жінкам прикмета про шрами на шиї передбачає незаплановану відрядження. Якщо почервоніння маленьке і не дуже твердим чекає цікаве і захоплююче подорож. А ось якщо прищик великий і болючий – це означати важку і важку дорогу.

Згідно з іншою прикметою, прищик спереду на шиї означає нове корисне знайомство або зустріч. Це буде діловий партнер чи старий знайомий, який допоможе з роботою.

Якщо вискочив прищик – значить, матеріальне становище значно покращитися. Для чоловіків прищ на шиї означає знайомство з красивою дівчиною.

d2300e4b8189abb2e35b7c415e20f11b Прищ на шиї (праворуч, ліворуч, позаду, попереду) – прикмети

Прищ ззаду

Сторона шиї, розташована нижче потилиці, відповідає за минуле. Якщо вискочив прищик на потиличної частини шиї, прикмети говорять:

  • зустрінете партнера, з яким розлучилися;
  • скоро подзвонять з минулої роботи;
  • зустрінете знайомого чи друга, з яким давно не бачилися;
  • про вас думає людина, з яким ви давно посварилися.

Прикмети радять відновити втрачені контакти або зв’язку. Повір’я вказують на те, що це піде на користь людині. І справді, старі контакти можуть сильно вплинути на майбутнє людини.

Прищ на потилиці також символізує минулі емоції чи відчуття, які повернуться до життя людини. Вони можуть бути не пов’язані з іншими людьми. На людину можуть нахлинути приємні спогади про веселе проведення часу, першої любові, шкільному часу.

Забобон про висипання на шиї має і негативні токування. В давнину вважали, що прищ нижче потилиці символізує сварки і скандали. Ймовірно, людини звинуватять у тому, чого він не скоював. Не турбуйтеся і не зліться. Зло, яке чинять в вашу сторону обов’язково повернеться кривдникам.

Згідно з ще однією прикметою, висипання на шиї ззаду обіцяє конфлікти на роботі. Це пов’язано з вищим начальством. Людина, у якого вискочив прищ, отримає незаслужений догану.

cd0aedbea5967029d8b42a81fad32bb8 Прищ на шиї (праворуч, ліворуч, позаду, попереду) – прикмети

Прищ на правій стороні

Права сторона шиї відповідає за даний людину, за його життя і вчинки. Якщо вранці виявите прищ праворуч, така прикмета вказує на те, що прийшла пора змін. Життя людини не рухається в правильному напрямку, і настав час переглянути плани і цілі.

В народному уявленні права сторона шиї пов’язана з ангелом-хранителем. Якщо він, намагається про щось сказати людині або попередити, то з правого боку з’являється висип.

Не варто засмучуватися, що тепер життя сильно зміниться. Насправді, це хороші зміни, які необхідні людині. Наприклад, якщо ви самотні, пора зайнятися пошуком другої половинки. Якщо сімейні стосунки не влаштовують, і ви відчуваєте себе некомфортно – значить, настав час подумати над їх розривом.

Щоб зробити правильні висновки, проаналізуйте життя, прислухайтеся до внутрішнього голосу і визначте, чого саме не вистачає у вашому житті.

3883e0fccea95238937c2853ad3dc8e8 Прищ на шиї (праворуч, ліворуч, позаду, попереду) – прикмети

Прищ на лівій стороні

Якщо права сторона людини пов’язана з ангелом-хранителем, то ліва – з дияволом. Тому прикмета про з’явився прищик зліва – негативна. Однак, незважаючи на те, що вона має негативний зміст – не варто засмучуватися. Ситуації в житті можна уникнути, якщо вчасно зорієнтуватися.

Прищ на шиї зліва попереджає людину про небезпеку. Незабаром статися щось погане. Зазвичай така прикмета говорить про те, що людину чекає вечірка, весела компанія і навіть алкоголь.

Але ось підсумок події буде плачевним. Не виключені травми і ДТП. З цієї причини слід бути особливо уважним, поки прищик не зійде. У цей час не плануйте важливі справи і активний відпочинок. Краще в ці дні залишитися вдома і провести час досить спокійно.

А також прищ на лівій щоці вискакує до надмірного вживання алкоголю. Це попередженням про те, що слід контролювати кількість випитого.

Існує багато прикмет про прыще на шиї. Деякі з них носять позитивний характер. Одні пророкують подорожі, спілкування з хорошими людьми і ймовірність зустріти другу половинку. Інші попереджають про можливу небезпеку. У будь-якому випадку прислухайтеся до порад тіла, адже це допоможе налагодити життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради