Ластівки звили гніздо – прикмета: на балконі, в будинку, під дахом

lastochki svili gnezdo ― primeta na balkone v dome pod kryshej 1517c6f Ластівки звили гніздо   прикмета: на балконі, в будинку, під дахомАх, якби все людські сім'ї були схожі на сім'ю ластівок! Наскільки простіше стало б жити! Пташки розлучаються, не ділять пташенят і гніздо, не гуляють наліво. Вони – моногамні створення, а це означає, що вони зберігають вірність одному-єдиному партнеру протягом усього життя! Самець дбайливо доглядає за своєю подругою, поки вона висиджує яйця, але спершу вони разом облаштовують своє затишне гніздечко. Якщо побачили таку споруду поруч зі своїм будинком – радійте, тварини і птахи чудово відчувають тонкі вібрації, і в поганому місці вони б свій будинок не побудували. Значить атмосфера вашого житла має до затишку і умиротворення. До того ж птиці інтуїтивно вибирають найбільш безпечне житло, тобто, поки поруч з вами живуть ластівки, вашому будинку не загрожує ніяке лихо!

Що обіцяє появу ластівок

На відміну від прикмети про голуба, залетів у вікно або на балкон, прикмета про гніздо ластівки завжди позитивна, що обіцяє сімейне благополуччя. За винятком одного випадку. Якщо ластівки з якоїсь причини не добудували своє гніздечко і раптово знялися з місця, це віщує біду. Найчастіше, біди не з людьми, а з самим будинком. Можлива якась велика поломка, вихід з ладу електро- або газового обладнання. А гніздо, яке впало на землю ні з того, ні з сього, вважається передвісником швидкого пожежі. Ми вже розглядали прикмети про цих птахів в статті про ластівку, що залетіла на балкон, тепер уточнимо, що означає місце розташування їх гнізда.

Детальніше про гніздах

lastochki svili gnezdo ― primeta na balkone v dome pod kryshej 45283f5 Ластівки звили гніздо   прикмета: на балконі, в будинку, під дахом Ці птахи зазвичай починають будівництво своїх будиночків у другій половині травня. Міські ластівки роблять більш закриті гнізда, що нагадують половинку кулі або цілий шар, закритий практично з усіх боків. Будують їх виключно на вертикальній поверхні. Обов'язково під будь-яким навісом, щоб захистити свій будиночок від дощу. Адже він зроблений повністю з грудочок землі, яка може розмокнути. Не так важливо з якого боку будинку ластівка в'є гніздо, прикмета зазвичай поширюється на всю будівлю. Ще міські ластівки (їх також називають – воронки) люблять селитися великою компанією. Не виключено, що якщо ви помітили одне гніздо, скоро поруч з'явиться друге, третє і так далі, до ста гнізд. Також, виявляється, що ластівки передають свої гнізда у спадок, і будувати нове починають, якщо їх будиночок зайнятий або зруйнований.

Як птахи вибирають місце для будівництва

lastochki svili gnezdo ― primeta na balkone v dome pod kryshej b60ad8a Ластівки звили гніздо   прикмета: на балконі, в будинку, під дахом Зоологи, які довгий час спостерігали за ластівками, помітили, що птахи однолюби не тільки у відносинах з партнером. Точно також вони вибирають і місце для гнізда, прив'язуючись до нього на все життя. Щовесни вони прагнуть обов'язково повернутися в те ж саме місце, а коли ластівки-батьки гинуть (вони рідко живуть довше чотирьох років), їх будиночок займають підросли на той час пташенята з сім'ями. Виявляється, що місце, яке птиці вибрали для своєї споруди, для них незмірно важливіше, ніж саме гніздо і навіть пташенята. Звичайно, вони дуже добре відчувають чужу енергетику, тому поруч зі скандальними або злими людьми жити не стануть.

Гніздо на стіні будинку: над вікном, під вікном, на балконі

Значення прикмети «Ластівка звила гніздо» позитивне в більшості країн. У Китаї, наприклад, впевнені, що в будинку, прикрашеному таким гніздом, скоро будуть грати весілля або відзначати народження дитини. Одиноким людям прикмета обіцяє набуття особистого щастя з коханою людиною. Родючість, світ в родині і на серце, благоденство і достаток – ось неповний список того, що віщує вам поява такого гнізда. Якщо ластівки звили гніздо на балконі – прикмета тим більше гарна. Чи означає вона, що вас будуть оточувати лише чудові люди. А інакше і бути не може. Ластівки створюють своєю присутністю особливу атмосферу, в якій важко перебувати нечесним, брехливим людям. Помічено, що при появі неприємних або вороже налаштованих людей, з балкона починає лунати пронизливий пташиний вереск. Так ластівки сигналізують про небезпеку. І, як уже говорилося вище, до тих пір поки поруч з вашим житлом мешкають ці птахи, можна не турбуватися про благополуччя свого будинку.

Гніздо на стіні лазні, складу, гаража, заміського туалету

lastochki svili gnezdo ― primeta na balkone v dome pod kryshej 37ba372 Ластівки звили гніздо   прикмета: на балконі, в будинку, під дахом У багатьох з нас є дача або будинок в селі. У деяких навіть власний котедж. Такі будови зазвичай оточені безліччю підсобних приміщень, таких як сарай, туалет, лазня або гараж. Якщо птиці селяться не на самому будинку, а вибирають приміщення поблизу – може в цьому теж є якийсь особливий сенс? Народні повір'я кажуть, що немає. Якщо гніздо знаходиться на території вашої ділянки, то це означає те ж саме, як якщо б ластівки звили гніздо в будинку. До чого це трапляється ви вже знаєте – до процвітання і сімейному щастю. Ті, хто живуть в селі, можуть звернути увагу на те, що гнізда сільських ластівок більше схожі на маленькі чашечки, і більш мальовничій форми. Це тому, що в стіни заміських пташиних будинків додається глина і мул. Також сільські ластівки не люблять сусідів, і якщо сім'я ластівок і будує гніздо, то найчастіше на самоті. Поруч можна побачити не більше чотирьох пташиних будиночків. Окремо варто сказати про те, яка прикмета, якщо ластівки звили гніздо під дахом ганку. В даному випадку цей знак має таке ж тлумачення, як гніздо на міському балконі, а саме – оберіг від поганих людей.

Про покинутих гніздах

lastochki svili gnezdo ― primeta na balkone v dome pod kryshej 6042f1b Ластівки звили гніздо   прикмета: на балконі, в будинку, під дахом

  • Якщо ви виявили порожнє гніздо, підійміть камінчик – там часто трапляються маленькі камінчики. Він стане гарним талісманом від бід.
  • Впало без видимих причин гніздо попереджає про небезпеку від вогню.
  • Птахи, не завершили будівництво гнізда, або раптово його покинули – дуже серйозний знак. Птах може відмовитися будувати гніздо тільки в разі, якщо стіна занадто слизька. Або вона чує, що насувається велика біда. Радимо в цьому випадку звернутися до екстрасенса або хоча б відвідати церкву.
  • Якщо з гнізда випав пташеня, постарайтеся обов'язково повернути його на місце. Порятунок живої істоти буде вашою кращою захистом від неприємностей.

Наостанок можна сказати про те, що розорення пташиних гнізд не вписується ні в які моральні і етичні рамки. Таке діяння обов'язково відгукнеться рано чи пізно. Якщо ластівки хочуть жити поруч з вами, значить відчувають, що ви доброзичливий чоловік. Цінуйте це, не проганяйте птах. Краще обережно киньте їй жменьку землі, коли помітите, що будівництво йде повним ходом. Так ви покажете птахам, що готові стати добрими сусідами, і крім цього є прикмета, що таким чином можна привернути до себе грошову удачу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради