Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

Оригінальним і не побитим варіантом може стати татуювання на пальцях рук. З точки зору символізму малюнок на безіменному або великому пальці може мати різне значення. Для дівчат існує безліч варіантів малюнка, які можна вибрати: ієрогліфи, тварини і птахи, квіти і абстрактні символи.

Значення татуювань для дівчат на великому пальці

Татуювання на великому пальці роблять люди, наділені силою і владою. Таке трактування пішла ще від гладіаторів, у яких на великому пальці малювали знак патриціїв. Також малюнок на великому пальці може символізувати везіння, успіх, благодійну силу.

В хіромантії великий палець пов’язаний з Марсом, з-за чого можлива дещо інша трактування тату і характеру людини, що є її власником – Марс, як вогняна планета, дає людині силу, активність і сексуальну енергію. Правильно підібраний малюнок може збільшити цю силу.

Значення татуювань для дівчат на вказівному пальці

Тату на пальцях для дівчат посилення енергії. Вказівний палець символізує одкровення, енергію і благочестя, а в деяких трактуваннях вважається, що татуювання або кільця на вказівному пальці сприяють посиленню енергії, одержуваної з тонких світів та інших просторів.

Так, вказівний палець і татуювання на ньому уособлюють магію. На вказівному пальці можна зобразити повний місяць або півмісяць, квіти і тварин.

Значення татуювань для дівчат на середньому пальці

На середньому пальці татуювання малюють владні дівчата, найчастіше ті, які займають керівні посади. На середньому пальці можна намалювати ієрогліф, абстрактні символи, або ж, написати ім’я російською або англійською мовою в’яззю.tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok29 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

Деякі види малюнків на середньому пальці можуть мати особливе значення і бути способом самовираження, оскільки середній палець показують для того, щоб позбутися від співрозмовника або висловити свою позицію.

Значення татуювань для дівчат на безіменному пальці

Безіменний палець пов’язаний з серцем, саме тому на ньому носять обручку. Татуювання на цьому пальці також є символом любові, чуттєвості та ніжності. На середньому пальці можна намалювати кільце або ієрогліф.

tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok30 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

Деякі молодята наносять на середній палець парні обручки у вигляді тату, як символ вічної любові. Таке кільце неможливо буде зняти або стерти.

Значення татуювань для дівчат на мізинці

Тату, намальовані на пальцях, можуть володіти певною силою і нести енергію. Малюнки на мізинці для дівчат символізують фінансовий успіх, більший прибуток і добробут.

Однак, застосовна й інше трактування – мізинець пов’язаний не тільки з матеріальною стороною життя, але і з розумом, розумовою діяльністю. Татуювання на мізинець набивають найчастіше дівчата – інтелектуалки і схильні до роздумів, аналізу.

Як вибрати тату для пальців рук? Значення татуювань, ідеї ескізів

Перед тим, як зробити татуювання, потрібно зробити наступне:

 • Вивчити зміст обраної картинки або візерунка, роздрукувати ескіз, щоб показати майстрові.
 • Продумати всі деталі: на якому пальці буде тату, якого кольору і розміру повинен бути малюнок.
 • Вибрати салон і майстри. Краще всього вибирати за рекомендаціями знайомих. У салоні слід переконатися, що використовуються якісні інструменти, стерильне обладнання.
 • Після нанесення малюнка необхідно проконсультуватися у майстра з приводу догляду за тату. Необхідно використовувати спеціальний крем для догляду за шкірою і захисну плівку перші 1-2 дні після нанесення малюнка. Також рекомендується в першу тиждень уникати тривалого контакту з водою, особливо, якщо була зроблена кольорове татуювання.
  tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok31 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
 • Слід врахувати, що руки постійно знаходяться в контакті з хімічними засобами, водою та іншими речовинами, тому, щоб татуювання довше зберігала свою красу, рекомендується використовувати більше темних фарб – бордову, чорну й синю. Нанести малюнок можна як на зовнішню, так і на внутрішню частину пальця.

  Значення деяких татуювань:

  Татуювання Значення
  Акація Таємна любов
  Алое Траур
  Орхідея Старанність
  Лавровий лист Торжество
  Троянда Любов, ніжність
  Сова Мудрість
  Корона Любов до себе, владолюбство

  Варіантів для татуювань існує дуже багато, можна нанести на пальці кольорові тату або чорні, використовувати різні символи, слова і букви.

  Кольорові тату на пальцях

  Більшість дівчат, охочих нанести на палець татуювання, віддають перевагу кольоровим варіантом, незважаючи на те, що вони не так довговічні, як чорні зображення. Кращий спосіб – зробити чорний контур малюнка і виділити деякі деталі. Оскільки місця на пальці не багато, слід вибрати невеликий малюнок. Можна нанести візерунок або напис.

  Варіанти кольорових тату для дівчат:

  • Напис. Для літер можна вибрати не більше трьох кольорів, щоб малюнок не здавався перенасиченим. Можна зробити основну напис чорними літерами і зробити кольоровий градієнт.
  • Метелик. Таке тату буде красиво виглядати на тильній стороні руки, або на середньому, або вказівному пальці. Можна вибрати варіант з подвійним малюнком, який буде розташований на двох пальцях – одне крило на одному, інша-на іншому. Якщо з’єднати два пальці, вийде цілісний малюнок – метелик з розкритими крилами.tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok32 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • Звірі — мордочки вовка, лисиці, пуми, ведмеді, або будь-якого іншого коханого або тотемного тварини. Такі зображення найбільше підходять для дівчат, які обирають яскраві, барвисті зображення.
  • Бант. Контур малюють чорним кольором, щоб тату надалі не зблякла, але заповнити бант можна яскравими кольорами – білим, жовтим, рожевим або червоним. Можна намалювати маленький бантик на одному пальці, або подвійний великий малюнок на двох пальцях.
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok33 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • Золота рибка – символ удачі. Для цього татуювання вибирають насичені, яскраві кольори. Окремим кольором вибивають плавники, щоб вони виділялися, а вся рибка обводиться чорним контуром. Такі татуювання вибирають дівчата, охочі самовиразитися і виглядати незвично.
  • Квіти – ромашка, троянда, кульбаба, тюльпан. Для цього татуювання вибирають яскраві кольори — жовті, червоні, зелені.
  • Листок конюшини. Контур рисунка обводять чорним кольором, а сам лист заповнюють зеленими відтінками. Також можна намалювати три конюшини – по одному на пальці.
  • Божа корівка. Така татуювання буде виглядати дуже незвично. Для її малювання використовують переважно два кольори – чорний і червоний. Щоб татуювання здавалася яскравою, її обводять по контуру чорною фарбою.

  Сьогодні дуже популярні незвичайні варіанти тату – малюнки місяця, сови, вовка, нанесені як на один, так і на кілька пальців. Ці тату можна робити кольоровим, але, щоб вони були добре помітними, їх обводять чорним кольором.

  Написи і ієрогліфи на пальцях

  Ієрогліф – це не простий письмовий знак, символ і ціле слово чи навіть речення, що несе певний сенс. До вибору такої татуювання слід підійти з усією уважністю.

  Варіанти слів, які можуть бути нанесені на палець у вигляді ієрогліфа:

  • схід;
  • весна;
  • вірність;
  • любов;
  • слава;tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok34 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • ангел;
  • нескінченність, вічність;
  • вітер, що пробігають по весняній листі;
  • річ у собі;
  • дружба;
  • удача;
  • багатство, достаток;
  • краса;
  • довголіття;
  • сила духу;
  • згода і гармонія;
  • щастя;
  • життєва енергія.

  Всі ці слова можна використовувати в зашифрованому вигляді, вираженому в ієрогліфі. Такі тату стали дуже популярними для прикраси пальців. Суть в тому, що точне значення знає тільки власник тату, і він сам вирішує, ділитися чи значенням з ким – небудь, або зберегти його в таємниці. До вибору такої татуювання потрібно підійти якомога більш уважно.tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok35 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

  Слід перевірити точність малюнка і сенс фрази перед нанесенням.

  Деякі види ієрогліфів є оберегом та захищають від неприємностей і хвороб. Крім ієрогліфів можна наносити фрази російською або англійською мовою. Такі написи повинні мати певний сенс, вони можуть символізувати любов чи свободу, дату. Також у вигляді тату малюють рядки з улюблених пісень і віршів, імена. Написи краще всього розташовувати збоку.

  Узори на пальцях рук

  Візерунок можна нанести одну або кілька пальців, але найкращим варіантом є малюнок по всій довжині середнього або вказівного пальця, який плавно переходить на кисть руки. Інші пальці прикрашають маленькими елементами, відповідними за стилем до основного візерунку.

  Вибрати візерунок можна з безлічі різних варіантів:

 • Хохлома.tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok36 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
 • Квіткові візерунки.
 • Візерунок з троянди і щипов.
 • Індіанські мотиви.
 • Кельтські візерунки.
 • Перед тим, як йти в тату – салон, слід поекспериментувати з візерунками на невеликому аркуші, і приміряти вийшов малюнок на палець. Можна також зробити невеликий відбиток гелієвою ручкою, щоб оцінити, яким буде кінцевий результат. Візерунки малюють тонкою голкою, іноді збільшуючи натиск і товщину лінії. Занадто жирний малюнок не буде виглядати витончено і красиво.

  Тату у вигляді кільця

  Найромантичнішим варіантом є тату кільця, намальованого на безіменному пальці.

  Є кілька варіантів малюнка:

  • обручка;
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok37 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • кільце для прикраси – з гілочками, квітами і візерунками;
  • кілька кілець на один палець – одне широке посередині та два тонких по краях.

  Щоб така татуювання не здавалася бляклої, слід вибрати основний малюнок, який буде доповнювати кільце. Це може бути маленький символ, ієрогліф або кельтський візерунок. Також слід використовувати додаткову фарбу, крім чорної – найкраще підійде зелена, синя, червона або жовта.

  Абстрактні символи

  Тату на пальцях для дівчат дуже складні і мають прихований сенс, розгадати який може бути дуже не просто. Лінії малюнка можуть переплітатися, утворюючи деякі символи, але також використовують вже знайомі всім символи і додають до нього незвичайний елемент.

  Наприклад:

 • Символ нескінченності – перевернута вісімка. Можна намалювати окремо, або додати в інший малюнок, наприклад, нескінченність в квадраті або на якому – небудь тварину.
 • Серце зі скрипковим ключем всередині – символ любові до музики.
 • Знак нескінченності і серце – вічна любов.
 • Шахова дошка – чорні і білі клітини.
 • Знак «Інь – Ян», поміщений на який – небудь фон.
  tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok38 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
 • Найбільш поширеними є деякі значення тату – абстракцій, які є загальноприйнятими. До таких можна віднести абстракції з гострими кутами червоного і чорного кольору, як символ сильної, але запальною особистості, або який – небудь складний темний візерунок з додаванням яскравою деталі.

  Щоб висловити м’якість характеру і ніжність, слід використовувати тату обтічні, плавні лінії. Використання релігійного орнаменту, хрестів і перекреслених або підкреслених деталей може вказувати на конкретну життєву позицію власниці татуювання.

  Татуювання у вигляді тварин, птахів і риб

  Тату на пальцях для дівчат не обов’язково повинні бути чіткими і лаконічними. Тварина може бути існуюче, наприклад лисиця або вовк, або міфічна, вигадане. Тату з рибами і птахами виділяють в окрему групу.

  Сучасні дівчата, що бажають самовиразитися і показати свою незалежність, можуть набити анімалістичні тату – рибу, птицю або дика тварина.

  Серед міфічних тварин для тату найчастіше вибирають драконів, феніксов, грифонів і єдинорогів. Серед реально існуючих тварин найпопулярнішими для татуювань є кішки і собаки, лисиці та вовки, пантери, а також змії і ящірки.

  tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok39 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

  Незвичайна татуювання – слон, намальований на кількох пальцях. Такий малюнок обирають творчі, піднесені натури, які мають при цьому твердим, непохитним характером і прагнуть до успіху.

  Варіанти татуювань:

  • Єдиноріг – чистота, невинність, сила.
  • Лев або левиця – сила і вірність, лідерство. Можна вибрати парне тату – у дівчини на пальці буде зображена левиця, а у чоловіка – лев.
  • Кішка або котяча лапа – впевненість в собі, краса і грація.
  • Дракон – велика сила, прагнення до незвичайного, норовливий характер і завзятість.
  • Пантера – грація, сексуальність.
  • Фенікс – подолання труднощів, внутрішня сила і схильність до перемог.
  • Білка – працездатність, успіх за рахунок праці.
  • Панда – доброзичливість, любов і позитив.
  • Змія – таємничість, вічність, інтуїція.
  • Вовк – сила характеру, важливість сім’ї, сила.
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok40 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань

  Дуже популярною темою для тату на пальцях, риби та птиці. Їх малюють на всю довжину – від самого нігтя і до основи пальця. Також модно малювати одне перо або голову птаха, або абстрактний малюнок – птах у польоті. Птахи є символом легкості, краси, свободи, прагнення до чогось більшого.

  Варіанти тату з птахами:

  • сова – мудрість, життєва сила, може символізувати любов дівчини до нічного способу життя;
  • лебідь – вірність, ніжність, кохання;
  • голуб – білий – сила духу, воля, або чорний – любов до птахів, індивідуальність;
  • павич – велич, краса, багатство;
  • орел – велич, силу, міць, великі мрії та цілі;
  • колібрі – оптимізм, легке відношення до життя.

  Також можна вибрати ескіз раби для тату на пальці. Риба символізує воду, жіночність, завзятість, прагнення до рухливого способу життя.

  Значення тату з рибами:

  • акула – лють, безстрашність, сила та індивідуальність;
  • короп – удача, доброта, життєва сила;
  • кіт – душевну рівновагу, позитив;
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok41 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • дельфін – любов і дружба;
  • золота рибка – удача, захист від неприємностей.

  Анімалістичні мотиви в татуюваннях – поширена тема. Але не обов’язково вибирати найбільш популярні варіанти, слід вивчити значення і зміст кожного малюнка і вибрати те, що припаде до душі. Дівчина може намалювати своє тотемна тварина по знаку зодіаку або тварина за східним гороскопом.

  Татуювання у вигляді квітки

  Дівчата використовують малюнки квітів в татуюваннях, щоб виразити красу, любов до природи, ніжність, невинність. Можна вибрати улюблений квітка, або красивий малюнок з каталогу ескізів. Слід врахувати, що навіть один і той же квітка, намальований в різній колірній гаммі, може повністю змінити всю картинку тату.

  Так, троянда може бути білою, червоною, синьою і навіть чорної і в кожному випадку буде виділено різний сенс – любов і краса, пристрасть, ненависть. Малюючи троянду, слід визначитися, чи вона з щипами або без, оскільки щипы символізують печаль.

  Варіанти малюнків для тату:

  • роза;
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok42 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • ромашка;
  • жовта кульбаба;
  • незабудка;
  • фіалка;
  • соняшник.

  Колірна гама може бути досить різноманітна – в кольорах присутні всі відтінки від жовтого до фіолетового. Малюючи таку тату, слід врахувати, що вона швидко вицвітає, тому рекомендується обвести стебло і листя чорним або іншим темним, наприклад, бордовим контуром.

  Тату — імена на пальцях у дівчат

  Тату на пальцях для дівчат малюють не тільки у вигляді тварини або квітки, можна написати власне ім’я, або ім’я своєї дитини. Для цього використовують різні шрифти і застосовують техніку леттеринга. Імена пишуть як російською мовою, так і в латинській транслітерації.

  Щоб слово виглядало красиво, можна додати завитки, плавні лінії і кольорові лінії – жовті, червоні, зелені.

  Одне ім’я краще всього розташовувати по всій довжині, не виводячи лінії на іншу частину руки.

  Татуювання «корона» на пальці у дівчини

  Малюнок корони можна нанести на будь-який з п’яти пальців руки, але найкращим варіантом є середній, безіменний або вказівний пальці, на великому корона не завжди буде виглядати добре.

  Варіанти тату з короною:

  • жовта корона з чорним контуром;
  • чорна корон з червоними, жовтими, зеленими вкрапленнями по краях;
  • нижній тонкий кольоровий обідок і корона темного кольору;
   tatu na palcakh dlya devushek nadpisi, ehskizy i ikh znachenie malenkikh tatuirovok43 Тату на пальцях для дівчат. Написи, ескізи і їх значення маленьких татуювань
  • кольорова корона без темних відтінків, але з контуром з бордового, синього або будь-якого іншого кольору.

  Малюнок корони для татуювання вибирають цілеспрямовані, сильні і властолюбні дівчата, які хочуть висловити свою індивідуальність, красу і неперевершеність.

  Чого не варто татуировать на пальцях у дівчини

  В останні роки багато молоді дівчата висловлюють себе, малюючи татуювання, а маленькі тату стали поширеним способом для самоукрашения, однак, вибираючи ескіз, багато хто забуває про те, що наносити точно не варто.

  Це:

  • малюнки, які можуть нагадати наколки зеків на зоні – зафарбовані і не зафарбовані квадратики, занадто темні і бляклі татуювання;
  • сакральні або готичні символи, значення яких не відомо;
  • малюнки, значення яких не ясно навіть тієї дівчини, якій буде набита татуювання;
  • громіздкі малюнки, розташовані відразу на кількох пальцях, якщо сам малюнок важко розділити на кілька частин;
  • тату з використанням кольорових фарб – вони швидко стануть бляклими і непомітними.

  Не рекомендується використовувати будь – які символи смерті і зображення зі складним, незрозумілим значенням. Перш, ніж набити «красиві» слова іноземною мовою, слід перевести їх, щоб не з’ясувалося, що на пальці набита витончена напис на зразок «я люблю їсти землю» або «я цвіркун, який літав у вогні».

  Тату слід вибирати вдумливо, як і місце, куди вона буде нанесена.

  Ескіз, вибраний дівчиною і намальований на пальцях, володіє певним значенням, залежно від того, чи розташований він на мізинці або безіменному пальці. Для дівчат кращі варіанти татуювань – кольорові, або мінімалістичні чорні, але не важкі, з незрозумілими символами. Можна намалювати квіти, тварин, деякі символи, або навіть написати своє ім’я.

  Автор: Ксенія Осика

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про татуювання на пальцях

  Підбірка маленьких татуювань для дівчат:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради