Прикмета: мертва птиця на балконі, у дворі, на дорозі, тлумачення про знайдену або побаченої пернатої

На вулиці часто можна зустріти пернатий труп. Мертва птиця може бути просто неприємним сюрпризом, а може нести в собі ознаку. Забобони свідчать, що померлі птахи — провісник нещастя. Щоб дізнатися, яку біду обіцяють прикмети, потрібно звернути увагу на місце смерті й вигляд птиці.

54015cf24e8f3f6f4bcb2a483e87f7b6 Прикмета: мертва птиця на балконі, у дворі, на дорозі, тлумачення про знайдену або побаченої пернатої

Попередження

Щоб розгадати марновірство, досить подивитися, де загинула птиця:

 • Якщо людина виявив дохлу птицю у дворі, то нещастя не буде занадто огорчающим. Швидше за все, станеться конфлікт з колегою або старим інший, або людина забуде про щось важливе.
 • Побачена поруч з дитячим садком мертва птиця — ознака для батьків. Труп вказує на непрофесійність вихователів. Педагогічний склад не впливає позитивно на розвиток дітей або зовсім його загальмовує, тому краще змінити дошкільний заклад на більш авторитетне і респектабельне.
 • Якщо людина почув крик, а потім знайшов мертву птицю, то прикмета адресована особисто йому. Ознака стосується любовних і дружніх відносин. Скоро відкриються стосунки на стороні або людина розійдеться з другою половинкою. А також варто придивитися до знайомих: можливо, серед них зачаївся заздрісник.
 • Якщо пернатого знайшли на сходовому майданчику, то проблеми будуть у всіх мешканців цього під’їзду. В одній з квартир з’являться неприємні для інших відвідувачі, почнуться сварки або виникнуть претензії до прибиральникам. Якщо птах була великою, то проблеми торкнуться проживають в будинку. Підніметься плата за комунальні послуги, зміниться організація ЖКГ або трапиться невелика аварія.
 • Знайдена в квартирі мертва птиця — прикмети кажуть, що біда торкнеться безпосередньо тих, хто живе в квартирі. Варто чекати крадіжку цінного майна, звільнення з роботи або звісток про смерть близьких родичів.
 • Побачити на дорозі пташку, причиною смерті якої був хтось інший, нічого не значить. Біда обійде стороною тих людей, які були лише свідками й не причетні до вбивства пернатого.
 • Мертва птиця на балконі — більш серйозна прикмета. Незабаром в будинок прийде серйозна хвороба, яку найважче переносять діти. Знак понад може вказувати і на проблеми в сфері фінансів: крадіжку, втрату вкладу або відмову в кредиті з боку банку.

Види птахів

 • Від того, яка мертва птиця стала провісником долі, залежить сфера життя, в якій з’явиться нещастя.
 • Дрібні птахи, наприклад, горобець або синиця, вказують на швидку біду з дітьми. З’являться підозри на серйозну хворобу, вони отримають травму або їхні стосунки з дорослими стануть нещирими.
 • Мертвий голуб обіцяє проблеми в особистому житті. Варто чекати появи коханців або кризи у відносинах.
 • Якщо людині зустрілася великий птах, така як ворона або грач, то негаразди торкнутися кар’єри. Зміниться начальник, з’явиться конкурент або в результаті хвороби людина пропустить важливу задачу, яка могла б підняти його на новий рівень.
 • Смерть галки — ознака, що вказує на брехуна або заздрісника серед знайомих. Особливу увагу варто приділити поведінки колег: можливо, недоброзичливець ховається серед них.

Чи можна нейтралізувати прикмету

Щоб уникнути негативних наслідків, на які вказала мертва птиця, потрібно виконати декілька дій. В першу чергу, слід налагодити стосунки з усіма людьми, з якими людина перебуває у сварці. Це допоможе запобігти конфліктам, уготовані долею. Також необхідно скасувати будь-які поїздки за межі міста.

Щоб не стати жертвою прикмети, пов’язаної з любовними відносинами, варто проаналізувати все, що сталося між коханими в останні 2-3 місяці, а потім почати дії, вирішальні виникли раніше проблеми. Такі контрдії зроблять людину невразливою, тому мертва птиця не стане причиною бід і нещасть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради