Прикмети: кішка народила в будинку, на ліжку

Аж до XX століття люди, вирішуючи побутові питання, керувалися забобонами. Народна мудрість допомагала дізнатися погоду, вибрати вірний вчинок і передбачити, що станеться після певних подій.

5f51d309ae6526c493a7d6521018ab6e Прикмети: кішка народила в будинку, на ліжку

Незважаючи на те, що за останнє століття світ значно змінився, багато з спостережень застосовні до сучасних життєвих ситуацій. Прикмета про те, до чого кішка народила в будинку, до цих пір актуальна і несе багато несподіванок.

Народні прикмети

В залежності від ситуації і підлоги кошенят, можна припустити, що чекає людину в найближчому майбутньому.

 • Якщо на ліжку народила чужа кішка, то незабаром відбудуться зміни в любовних відносинах. Між людиною і його партнером спалахне пристрасть, що зробить їх прихильність сильніше. Після цього навколишні перестануть сумніватися в серйозності стосунків.
 • На ліжку народила домашня кішечка – значить, незабаром в будинку з’явиться дитина. У одній з пар народиться малюк, чи приїдуть гості з немовлям. Незважаючи на спокій крихти, що всі навколо будуть відчувати до нього приховану неприязнь. Це згубно вплине на подальше виховання і самовизначення.
 • Як свідчить прикмета, якщо на світ з’явилися триколірні кошенята, то людину чекає фінансове благополуччя. Він зможе досягти бажаних професійних успіхів, після чого доходи значно збільшаться. Разом з тим відкриється безліч можливостей для самореалізації, розвитку ідей і втілення їх у життя.
 • Якщо кішка народила рудого кошеня, то ця ознака вказує на важливу зустріч. Новий знайомий виявиться більш досвідченим, завдяки чому з’явиться можливість оволодіти знаннями. Застосовуючи отриману інформацію в житті, людина зможе виробити необхідні навички. Надалі при конкуренції під час підвищення або переходу в іншу компанію ці вміння будуть вирішальними.
 • Кішка народила білого кошеняти, як свідчать забобони, передвістя весілля. Одна з пар, що живуть в будинку або приходили в гості, нарешті, наважиться на офіційну церемонію реєстрації шлюбу. Сімейне життя стане важливою частиною повсякденності для обох закоханих, завдяки чому конфлікти рідко будуть порушувати гармонію відносин.
 • Народився кошеня коричневого кольору – ознака, що вказує на погану звістку. Незабаром господар будинку дізнається про нещастя, що прийшло в будинок одного з родичів. Однак в силу обставин не можна буде допомогти. Подібне бездіяльність, незважаючи на невинуватість особи, стане причиною сімейного конфлікту.
 • Якщо кішка народила чорних кошенят, значить, у сім’ї буде безліч розбіжностей з-за незначних речей. Прикмета свідчить, що конфлікти будуть тривалими, і лише за допомогою втручання незацікавленого особи вийде знайти компроміс.
 • Незважаючи на те, що народження кошенят – радісна подія, воно може стати ознакою як щастя, так і біди. Все залежить від деталей події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради