До чого стукає птах у вікно — тлумачення прикмети залежно від виду пернатого

Дзеркальні і скляні поверхні завжди були для людини загадкою. З ними було пов’язано багато прикмет і забобонів. Вважається, що через скло можна потрапити в потойбічні світи.

Якщо пташка стукалася у віконну раму, це трактувалося як ознака того, що людину хочуть попередити про щось або застерегти. Адже птахи здавна вважалися провідниками душ небіжчиків.

Трактування у прикмети, до чого стукає птиця у вікно, може бути з позитивними або негативними наслідками: багато чого залежить від виду птиці, яка стукає по склу.

До чого птах стукає в вікно

У місті пташки нерідко злітаються до вікон у пошуках їжі або з цікавості. Вони можуть з’являтися на вашому підвіконні, якщо поруч росте дерево або збудоване їх гніздо. У цьому випадку не варто шукати нічого містичного в частих візитах пернатих.

Звернути увагу варто тоді, коли птах з усієї сили стукає або б’ється в віконну раму. Можливо, так вона подає знак до того, що скоро у вашому житті відбудуться важливі події і глобальні зміни.

k chemu stuchitsya ptica v okno  tolkovanie primety v zavisimosti ot vida pernatogo12 До чого стукає птах у вікно — тлумачення прикмети залежно від виду пернатого

Стукає в вікно квартири

Нерідко птахи стукають у скло напередодні знакових дат: це можуть бути сімейні свята чи дні народження. Вважається, що таким способом душі померлих рідних шлють вам вітання і чекають від вас, що ви також згадайте добрим словом. Обов’язково розгляньте, яка саме птах стукає у ваші вікна.

 • ластівка вважається птахом щастя. Вона несе добрі новини і зміни на краще. Якщо ви не в шлюбі, можливо, скоро вас чекає довгоочікувана зустріч з другою половиною. Для пари, яка мріє про дитину, ластівка принесе звістку про швидке народження малюка.
 • синиця стукає по склу до позитивних змін у житті. Можливо, вас очікує карколомна кар’єра або значна надбавка до зарплати, нові знакові зустрічі і приємні подорожі.
 • голуб своїм стуком попереджає вас про неочікуваних гостей. Якщо при цьому у дзьобі він тримає соломинку або травинку, значить, гості завітають з подарунками і гостинцями.
 • якщо біла пташка б’ється в скло дівчини, яка не перебуває у шлюбі, значить скоро вона зіграє весілля.

Постукала у вікно будинку

За містом мешкають інші види птахів. Вони також злітаються до будинків і роблять це з певною метою.

 • ворон стукає у вікна будинку і влітає в розкриті віконниці, віщуючи смерть когось із близьких;
 • сова чи галка стукають у скло, коли на будинок насувається серйозна біда;
 • зозуля засиджується біля вікон тих, кого незабаром чекають випробування і хвороби. Можливо, хтось затіяв недобре стосовно вас, хоче навести на вас порчу чи наврочив;
 • якщо ваші вікна облюбував соловей, чекайте приїзду гостей.

Постукала і полетіла

Птах може кілька разів стукнути у вікно і тут же полетіти. У такому випадку можна сподіватися на хороше.

 • складний етап на життєвому шляху завершений. Попереду у вас вдалі часи.
 • чекайте поповнення в сім’ї або підвищення зарплати.
 • можливий візит гостей, які принесуть подарунки.
 • померлий чоловік шле вам привіт і хоче, щоб ви згадали про нього.

Стукає у вікно офісу

Якщо стук у вікно застав вас на робочому місці, вас чекає раптова премія або надбавка до зарплати.

Також прикмета обіцяє створення нової сім’ї, якщо в колективі є незаміжні дівчата.

Стукіт по склу після обіду віщує конфлікти і чвари в робочому колективі.

Стукає в вікно машини

Птахи нерідко врізаються в лобові стекла автомобілів. В таких випадках не варто шукати сакральну трактування того, що трапилося.

Застереженням прикмета стає тоді, коли птах, особливо чорна, кружляє біля машини і намагається пробити дзьобом скло. Так вона попереджає про можливе дорожньо-транспортній пригоді на дорозі.

Прикмета залежно від виду птиці

Сприятливі новини приносять голуби, стрижі, ластівки та сороки.

Прикмета може тлумачитися в позитивному або негативному ключі, якщо у вікно постукала синиця, горобець або трясогузка.

Недобре віщують ворони, галки, зозулі та сови.

Голуб

Птах миру і головний листоноша серед пернатих передвіщає гарні події.

k chemu stuchitsya ptica v okno  tolkovanie primety v zavisimosti ot vida pernatogo13 До чого стукає птах у вікно — тлумачення прикмети залежно від виду пернатого

Найчастіше голуб з’являється перед приходом гостей. Якщо ви помітите в його дзьобі гілочку, значить гості обдарують вас подарунками.

Біла голубка стукає в знак того, що скоро в будинку зіграють весілля або з’явиться малюк.

Але якщо голуб б’ється у вікно з силою, значить він попереджає про можливе нещастя, наприклад, хвороби когось із близьких. Тоді потрібно досита нагодувати птицю і сказати: «Кожному часу свій годину, а ця біда не про нас».

Ластівка

Ластівка береже домашнє вогнище і охороняє сім’ю від бід. Її візит віщує поповнення в сімействі. У будь-якому випадку поява біля вікна ластівки або стрижа – вірний знак майбутніх хороших подій.

Сорока

Сорока приносить на своєму хвості тільки гарні звістки. Наприклад, якщо в сім’ї хтось тяжко хворіє, сорока дає надію на швидку поправку.

Воробей

Якщо у вікно постукав воробей, прислухайтеся до свого серця. Радісні емоції при вигляді птаха обіцяють удачу, виграш та інші матеріальні блага. Переляк і настороженість попереджають вас про можливе шахрайстві і обмані.

k chemu stuchitsya ptica v okno  tolkovanie primety v zavisimosti ot vida pernatogo14 До чого стукає птах у вікно — тлумачення прикмети залежно від виду пернатого

Синиця

Стук у вікно синиці також може трактуватися двояко. Іноді синичка може принести приємні новини про народження довгоочікуваного малюка або збільшення добробуту.

В інших випадках синиця може передбачати збитки або хвороба когось з рідних. У неоднозначних ситуаціях варто спостерігати за своїми відчуттями: вони підкажуть вам, чого чекати, радість чи біду.

Плиска

Розгляньте колір оперення плиски, яка стукає до вас у вікно. Білий птах попереджає про сварки в родині. Якщо птах має кольорове пір’я, чекайте радісні звістки. Жовта плиска обіцяє розділ майна і суперечки навколо цього між родичами.

Ворона

Ворони, сови, пугачі, зозулі і галки вважаються птахами-провісниками нещасть. Вони з’являються перед серйозними випробуваннями, хворобами і смертю. Якщо ви помітили біля вікна одну з них, спробуйте нейтралізувати негативну дію прикмети.

Що робити, якщо у вікно стукає птах

Згладити дію прикмети, яка не віщує нічого доброго, можна і потрібно. Ось кілька простих способів, які згладять негативні моменти.

 1. Обв’яжіть віконну ручку вовняної чи шовкової ниткою, коли помітите непрошених пернатих гостей на укосі. Це можна зробити заздалегідь, щоб не думати про неприємні наслідки прийме.
 2. Завжди балуйте ласощами прилетіли до вікна птахів: добрі справи повернуться вам сторицею.
 3. Пожертвуйте хліб бідним у церкві.
 4. Розвісьте горобинові грона на вікні.
 5. Помістіть з зовнішньої сторони вікна дошку, як би закриваючи себе від негативу.
 6. Окропіте вікна свяченою водою й прочитати молитву.
 7. Попросіть допомоги і захисту у домовика, запропонувавши йому частування.
 8. Зберіть всі монети, які є вдома, і віднесіть їх на перехрестя. Киньте їх через праве плече, примовляючи: «Монетки візьми, а від біди убережи».

Спробуйте робити це протягом трьох днів і думайте про хороше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради